Arama sonuçlarınız

1. Recep Güngör

Tosla'da yakında Steam kampanyası olur mu?

Şu 10-20 TL cüzdan kodu kampanyasından bahsediyorum. Bu konuda bir bilgisi veya tahmini olan var mı? 20 liralık kodu kaparsam alacağım oyun 100 lira civarlarına geliyor çünkü. Eğer yakında böyle bir kampanya olacaksa beklerim.
  2. Recep Güngör

Forza 4 Mevsimler

Teşekkür ederim. Kış çok kötü, her araba kayıyor resmen. Lüks araçlar kullanamıyorum :( @differentturk bir de bir şey soracağım şu toplam nüfuz sayımıza nereden bakıyoruz? 1616770926 @differentturk,
  3. Recep Güngör

Forza 4 Mevsimler

Mevsimler nasıl değişecek? Kış mevsimini zerre sevmiyorum. Şuanda herkes kış mevsimindemi?
  4. Recep Güngör

Forza Horizon 4 Fotoğraf Modu

++
  5. Recep Güngör

Forza Horizon 4 Fotoğraf Modu

Fotoğraf Moduna girerken Yükseklik yazan kısmı ayarlayamıyorum. Yani kamera ile yukarıya veya aşağıya inemiyorum. Hangi tuşla yapacağım?
  6. Recep Güngör

Forza Horizon 4 buraya nasıl girebilirim?

Hocam peki fotoğraf modunda yüksekliği alcalip yükseltme tuşunu biliyor musunuz?
  7. Recep Güngör

Mouse arada yok oluyor işte. tekrar nasıl çağıracağım?
  8. Recep Güngör

Yön tuşları ile yukarı kaydırıyorum ama yok, EV yazan yerden başka bir yere giremiyorum. Yani örneğin ben HORIZON YAŞAMI yazan seçeneğe tıklamak istiyorum ama tıklayamıyorum. Yön tuşları ile olacağını düşünüyorum ama oraya kadar gitmiyor yön tuşları. Nasıl yapacağım?
  9. Recep Güngör

15 dakikalığına admin olsaydınız ne yapardınız?

15 dakika boyunca foruma girmezdim. Eğer foruma girmem şartsa, birbirleri ile sidik yarıştıran küçük yaştaki kullanıcıları 1 aylığına banlayabilirdim.
  10. Recep Güngör

Shiftdelete net de yazmak istiyorum

Ağzına sağlık kardeşim, gayet başarılısın. SDN'de yazar olacağına da inanıyorum.
  11. Recep Güngör

SDN Forum, eskisi gibi değil.

Misal.
  12. Recep Güngör

Sizce RAM mi HDD mi alayım??

1 TB olmasını istiyorum. 1 TB SSD bütçemi zorluyor.
  13. Recep Güngör

SDN Forum, eskisi gibi değil.

Boş konu.
  14. Recep Güngör

Sizce RAM mi HDD mi alayım??

Elimde belli bir bütçe var. Şuanda 8 GB Ramim var. Bunu 16 GB yapabilirim. Ama HDD toplam 300 GB ve sadece 100 GB alan boş. Forza Horizon 4, RDR falan indiremiyorum. Aldım ama indiremiyorum diğer oyunları da silemem. 1 TB Hdd'mi yoksa Ram mi alayım?
  15. Recep Güngör

Bu fiyata bu sistem nasıl

Oyun odaklı alınacaksa I5 10400F seçin, biraz beklenirse ekran kartı olarak 3060'da alınabilir.
  16. Recep Güngör

Social Club'a girebilen var mı? Online oynanmıyor.

2 gün önce bir gireyim dedim. Sorunsuz bir şekilde girdim. Bugün tekrar gireyim dedim ama giremiyorum. İşin garip tarafı sadece GTA V'e giremiyorum, hem Rockstar Social Club'un kendi sitesine de giremiyorum. Rockstar'a ticket atmak istediğimde de başarısız oluyor, site açılmıyor. DNS ayarlarını...
  17. Recep Güngör

GTA V Online'a girebilen var mı?

Sorunun IP adresimden kaynaklandığını düşünüyorum, araştırdığımda genellikle bu sonuca vardım. Bir GTA Online oynayayım dedim, hiç oynamadım neredeyse. Başıma gelene bak.. 1614852059 Mantıklı bir yorum yapmayacaksan konuyu terk edebilirsin.
  18. Recep Güngör

GTA V Online'a girebilen var mı?

Online girilmiyor nedense. Tarayıcıdan Social Club' yazıp kendi sitesine girmeye çalıştığımda da giremiyorum. Sizde de böyle mi, Online girebiliyor musunuz? Ve Social Club'un kendi sitesine. Hata bu, ne kadar denesem de birşey değişimyor.
  19. Recep Güngör

Social Club'a girebilen var mı? Online oynanmıyor.

Bugün uzun zamandır oynamadığım GTA Onlineya gireyim dedim ama giremiyorum. Dün girmiştim sorun olmadan, bugün bir sıkıntı var. Oyun içinde Home tuşundan Social Club sekmesini açtığımda Retry Connection yazısını görüyorum ama bağlanmaya çalışsam da bu sonuç vermiyor. Social Club'un kendi...
  20. Recep Güngör

Social Club'a girebilen var mı? GTA Online girmiyor

Ana menüdeki Online seçeneğine bastigimda beni story moda atiyor. Home tuşundan hesabıma girmeye çalışırken de giremiyorum. Sıkıntı orası. Teşekkür ederim yine de. @Özgür Ç.. https://socialclub.rockstargames.com/ Bu linke girebiliyor musun? Ben de girilmiyor çünkü de.
  21. Recep Güngör

Social Club'a girebilen var mı? GTA Online girmiyor

Bir GTA Online oynayalım dedik, Online'a giremiyoruz. Social Club'un kendi internet sitesinden giriş yapmayı denediğimde çöktüğünü gördüm. Sizde de böyle mi?
  22. Recep Güngör

Kaç watt psu gerekli sizce?

Oynanabilir gibi duruyor.
  23. Recep Güngör

Topladığım Sistem İyimi ?

450 W RX 580'e yetmez. 500W almalısın en az. Ve PSU gibi önemli bir bileşeni 2. el alma. https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-high-power-hpe-500br-a12s-500-w-fiyati,96120407.html https://www.itopya.com/gigabyte-a320m-s2h-amd-a320-soket-am4-ddr4-3200mhz-oc-vga-dvi-hdmi-anakart/ Ekran...
  24. Recep Güngör

Burada olduğuma göre?
  25. Recep Güngör

400'e, 350'ye falan gerek yok. Boş yere harcama yaparsınız. RX 550 bu. Elindeki PSU iyiyse, ufak bir undervolt ile yetecektir. Ama 300W öneririm.
  26. Recep Güngör

PSU markası nedir?
  27. Recep Güngör

SDN 2021 Röportajı Gümbür Gümbür Geliyor! Ama kiminle?

Garip bir oylama, garip bir sohbet. Sonuç da belli oldu sanırım. Uzatmanıza gerek yok.
  28. Recep Güngör

3500 TL sistem önerisi

1050 Ti bu zamanda alınmaz, büyük bir hata. APU sistem topla, bütçeni biraz biriktirdiğin ve ekran kartı stokları yenilendiği zaman bir ekran kartı alırsın. 1650S olabilir, RX 580 olabilir. Ama 1050 Ti olmaz @Herobrine.. https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-apu-pro/ İşlemciyi Ryzen 5 yap.
  29. Recep Güngör

3900 TL sistem tavsiyesi

https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3apu/ İşini görecektir.
  30. Recep Güngör

6700 TL sistem toplama (sadece kasa)

https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-amd-ryzen-5-3600-alti-cekirdek-3-60-ghz-kutulu-fiyati,655396632.html https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-gigabyte-b450m-s2h-v2-amd-am4-ddr4-micro-atx-fiyati,892857759.html...
  31. Recep Güngör

6700 TL sistem toplama (sadece kasa)

https://www.itopya.com/hermes-m3150xt-sapphire-radeon-rx-5500-xt-pulse-4gb-amd-ryzen-3-3100-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/ İşlemciyi Ryzen 5 3600 olarak değiştir, tam bütçe kadar oluyor. Fiyatına göre gayet iyi bir sistem. Render gibi işler için de oldukça yeterli.
  32. Recep Güngör

Huawei Onarımda %90'a Varan İndirimler

Güzel bir bilgilendirme. Teşekkürler.
  33. Recep Güngör

SDN 2021 Röportajı Gümbür Gümbür Geliyor! Ama kiminle?

Daha "olgun" insanların oylamada olmasını beklerdim. Adayları 1 HAYIR ile uğurluyorum.
  34. Recep Güngör

Fps sorunu

APU sistem kullanıyorsun. İşlemcin de güçlü ama buna bağlı olarak ısınan bir işlemci. Ek olarak da, Vega 8 ekran kartı bu oyunlar için yeterli düzeyde değil. LoL, CS:GO gibi oyunlar için yeterli.
  35. Recep Güngör

Fps sorunu

"Başka oyunları" biraz daha açarsan sevinirim. Hangi oyunlar örneğin? Ek olarak, MSI Afterburner kurup oyun içi sıcaklık değerlerini atar mısın?
  36. Recep Güngör

Fps sorunu

Black Flag oyunundan bahsediyorsan o oyunda da optimizasyon sorunu var. Hangi "Bugisoft" oyununda optimizasyon sıkıntısı yok ki zaten... Optimizasyonu düzeltemezsin. Belki bir mod falan vardır, araştırabilirsin.
  37. Recep Güngör

Rehbere oy verme.

Bir kullanıcının yaptığı rehberi oylamak istiyorum. Fakat nasıl oylayacağımı bilmiyorum. Herhangi bir işaret vs. yok. Bilgisi olan var mı?
  38. Recep Güngör

Rx 580 8gb İ3-9100F darboğaz yaparmı

Hayır, yapmaz.
  39. Recep Güngör

Adımı gördüğünüzde profilime attığınız bakışın aynısını yansıtıyor.
  40. Recep Güngör

Temel Diski Dinamik Diske Dönüştürmek Ne Demek?

İki diski birleştirmek istiyorum. Bir diskimde alanım azaldı ve kullanmadığım diski onun üzerine eklemeye çalışıyorum. Fakat eklemek istediğimde böyle bir uyarı çıkıyor. Ne anlama geldiğini bilmediğim için yapmadım. Bu ne anlama geliyor? Sıkıntı yaratır mı? 1609265979 ++
  41. Recep Güngör

İki Diski Birleştirme.

Temel diski dinamik diske dönüştüreceksiniz gibi bir uyarı veriyor, ne anlama geldiğini bilmiyorum.
  42. Recep Güngör

İki Diski Birleştirme.

Görmüş olduğunuz 2 adet diski birleştirmek istiyorum. Yani D klasörünü silip, D klasörüne ayrılmış depolama alanını F klasörüne aktarmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
  43. Recep Güngör

Bir sitede arama yapacakken aynı şeyler çıkıyor

Nasıl sileceğim, silemedim. 1608983317 Tamamdır, sildim. Teşekkürler.
  44. Recep Güngör

Bir sitede arama yapacakken aynı şeyler çıkıyor

Açıklayamadım tam. Şunu kastediyorum. Örneğin bir sitede arama yaptığımda her sitede o aramam çıkıyor. Resimdeki gibi mesela. Bunları kaldırmak istiyorum. Nasıl yaparım? X sitesinde arama yapacakken önceden arattığım bu yazı çıkıyor mesela. Bunu nasıl kaldırırım onu soruyorum.
  45. Recep Güngör

Söyle Rahatla

Eleştireceğim çok şey var bu moderatörlerle ve forumla alakalı da, susmak zorunda kalıyorum.
  46. Recep Güngör

Koşu bandı arıyorum, kararsızım.

F Fiyatına göre iş görebilecek bir yürüme bandı.
  47. Recep Güngör

JamesDonkey Kulaklık

Alma. Kaliteli bir firma değil, dolayısıyla da iyi bir kulaklık değil...
  48. Recep Güngör

bilgisayarıma neler almam lazım

PSU çöp. Bütçeyi belirtin, bir şey toplayalım.
  49. Recep Güngör

İyi Bir Üniversiteye Girebilir Miyim?

Kendisi Technopat'taki açtığı konularda bütün kullanıcılara illallah dedirtmiştir. Ban yedikten sonra kendisini burada aynı konularına devam ettiğini görünce de sabrım taştı.
  50. Recep Güngör

İyi Bir Üniversiteye Girebilir Miyim?

Necmi, akıllanmadın sanırsam ? Konunun da gerçek olduğunu ve senin üniversiteye gidecek yaşta biri olduğuna inanmıyorum.
  51. Recep Güngör

Aşık Olduğunuz Kızlar Hangi Özelliklere Sahipti?

Aşık olmanın hormonlarla bir alakası yok ?
  52. Recep Güngör

Asosyal Necmi'nin Hayatı

Necmi, Technopat'taki insanlar Asosyalliğine çözüm ararken, sen onların fikirlerini önemsemeyip ve sürekli bir bahane bulup geçiştirmiştin. Ve 1 yıl ban yedin. Şimdi buraya da mı geldin? Artık hiçbir konuna inanmıyorum. Asosyalliğine gerçek bir çözüm önerisi istiyorsan, bahane üretmeyi bırak ve...
  53. Recep Güngör

Profesör oldum

Birkaç konuda görüyorum bu tip insanları.
  54. Recep Güngör

Profesör oldum

Rütbeler çok saçma ve geride kalmış. Acilen düzeltilmesi gerek. Doğru bir rütbe sistemi yok bu forumda. İnsanların rütbelerine bağlı olarak yorum yapılan bu foruma daha düzgün bir rütbe sistemi getirilmesi şart.
  55. Recep Güngör

Hayatta En Guvenemediginiz Şeyleri Yazın

Ailem hariç kimseye.
  56. Recep Güngör

MSI AfterBurner kurdum, baktım, bilgisayar 83 derecede çalışıyor.

Sorunuzun cevabını kendiniz verdiniz zaten. Kompresör ile temizleyin içini.
  57. Recep Güngör

Termal macun yenile. Soğutucu kullan.
  58. Recep Güngör

Aşık Olduğunuz Kızlar Hangi Özelliklere Sahipti?

Ben aşık olmam.
  59. Recep Güngör

Profesör oldum

Bir ilgi çekme çabası vakası daha...
  60. Recep Güngör

Kasanın fotoğrafını at. Kasa temizliği yap. Kasanda egzoz fanı yoksa tak. Termal macun yenile. Gerekirse kapak açık kullan. Değerleri tekrar paylaş.
  61. Recep Güngör

Uzaktan Eğitimden memnun musunuz?

Değilim.
  62. Recep Güngör

Oyuncu Kulaklığı?

Rampage, Gamepower, Frisby, Gamepower gibi ürünlere itibar etmeyin. Elinizde kalır. https://www.trendyol.com/hp/h360g-7-1-surround-usb-gaming-oyuncu-kulakligi-p-42695382?boutiqueId=529052&merchantId=156322&gads=true 30 TL artırıp bunu alınız.
  63. Recep Güngör

Sevmediğiniz bir üye var mı?

İşine gelmeyen mesaja cevap verme tabii :) Kimlerle uğraşıyoruz ya, tartışma benim için kapanmıştır. Fakat uzatanlara ağzının payını vermekten gocunmam.
  64. Recep Güngör

Yine, yine ve yine.. Kapanan tartışmayı uzatan sizsiniz. Daha üslubu oturmamış, karşısındakine sokak ağzıyla "Lan" olarak hitap eden birisinden çocuk lakabı almak da ayrı bir hadise...
  65. Recep Güngör

Konuyla alakalı olduğundan dolayı doğal olarak alıntıladım. Gereksiz bir tartışma yaratmıyorum. Görüldüğü üzere, tartışma kapanmıştı. Fakat sen ve diğerleri, konuyu görüp direk atladığınız için çıkan tartışmayı uzatıyorsunuz.
  66. Recep Güngör

Her insanın olduğu gibi benim de boş zamanlarım oluyor. Bu boş zamanlarımı nadiren bu forumda geçirerek harcıyorum. Ben orada bir genelleme yaptım, laf atmadım.
  67. Recep Güngör

Arkadaşlar sizce bu güç kaynağı güvenilir mi

Hayır, güvenilir değil. Power Boost, Gamepower, Frisby, Rampage gibi ürünlerin PSU'larına güvenmeyin ve almayın. PSU sistemin kalbidir. Zira onda sıkıntı çıktığı takdirde, tüm bileşenler zarar görebilir. 550W yazıyor fakat 550W hayatta vermez. Ayrıca verimli de değil. Sisteminizi söyleyin...
  68. Recep Güngör

Doğum gününü bir kişi bile hatırlamaması

Doğum günü önemli bir şey değil. Kimse kimseyi isteyerek doğum gününü kutlamıyor zaten. Ben üzülmezdim. Bu kadar basit şeyleri kafama takmıyorum.
  69. Recep Güngör

Forumun Kral Üyeleri ?

@Recep Güngör
  70. Recep Güngör

Yönetim ekibinin de beni sevmediğini biliyordum zaten. Bir eksiklik hissetmiyorum. Fikrin benim için çok bir şey değiştirmedi. Teşekkürler.
  71. Recep Güngör

Recep Baltaş'a yapılan saygısızlık

Hatırladığım kadarıyla dava hala sonuç bekliyor. Umarım adalet yerini bulur fakat sanmıyorum.
  72. Recep Güngör

Tartışmak istemiyorsan, benimle laf dalaşına girmeyeceksin o zaman.
  73. Recep Güngör

Kötü anlamda bir tartışma çıkardığımı düşünmüyorum. Güzelce tartışıyoruz. Fakat moderatörler bu hakkımı kısıtlıyorlar. Ayrım var.
  74. Recep Güngör

Forumu sevmiyorum ben. Herkes ayrı bir telden çalıyor. Bir bütünlük yok. Bütünlük olmadığından dolayı da forumun elle tutulacak, somut bir detayı, özelliği yok. Olsa da arka planda kalıyor. Ve insanlar Türkçeyi düzgün kullanmıyor.
  75. Recep Güngör

Recep Baltaş'a yapılan saygısızlık

11 Temmuz 2019'da Metrobüs'e doğru yürüyen Recep Baltaş'a, yan yoldan bir adam gelip korna çalıyor ve haksız olduğu halde bağırarak tehdit yağdırıyor. Gümrük Muhafaza Müdürü olduğunu söyleyen adamdan bir sürü tehdit alıyor. Sanırım hala dava sonuç bekliyor. Buradan da Gümrük Muhafaza Müdürü...
  76. Recep Güngör

İstenip istenmemem, burada durup durmayacağıma etki etmiyor. Burası sanal bir ortam. Kimse birbirini sevmiyor. Kendime de ayıp ettiğimi düşünmüyorum.
  77. Recep Güngör

Senin duygunu o kadar merak ediyordum ki ?
  78. Recep Güngör

3500 bilgisayar tavsiyesi

İkinci el toplayın. O bütçede sıfır ve iyi bir sistem toplayamayız. Bizzat uğraştım ve toplayamadım.
  79. Recep Güngör

en çok hayal kırıklığına uğradığınız anlar

Ufak tefek, kafaya takılmaya değmeyen hayal kırıkları hariç evet.
  80. Recep Güngör

en çok hayal kırıklığına uğradığınız anlar

Hayal kırıklığı yaşamadım.
  81. Recep Güngör

Ayda bebek için hastaneye köfte siparişi yağıyor

Haberden haberimiz var. Geçmiş olsun tekrardan miniğe. Tamam, güzel bir yaklaşım fakat o kadar köfte ayran getirmek saçma. İlla bir yardım yapacaklarsa dışarıda evi yıkılan insanlara destek olmak amacıyla götürsünler.
  82. Recep Güngör

Ayda bebek için hastaneye köfte siparişi yağıyor

Güzel bir yaklaşım fakat bu yardım sadece köfte isteyen Ayda için yapılmamalı. Dışarıda onlarca yemeği olmayan insan var. O kadar köfteyi kim yiyecek?
  83. Recep Güngör

ya arkadaşlar knk im sordu benim pc gta 4 kaldırıyomu diye (eflc ballad of tony fe olurmus)

Kaldırmaz. Akıcı bir oyun deneyimi sunmaz.
  84. Recep Güngör

En iyi ekran kartı hangisi?

Anakart: Gigabyte B450M S2H AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 Dört Çekirdek 3.60 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Ekran Kartı: Sapphire RX 5500 XT Pulse 11295-03-20G 128 Bit GDDR6 4 GB...
  85. Recep Güngör

Technopat Tarzı Çözüm

Sizi her daim gözetliyor olacağız.
  86. Recep Güngör

Technopat Tarzı Çözüm

ShiftDelete üyelerinin zeka seviyesi örnek 1. 1604411648 1 gün fazla, kabul ediyorum.
  87. Recep Güngör

Technopat Tarzı Çözüm

Uzun süredir üyeyim Technopat'a. 1500'den fazla mesajım da var. Yaklaşık 30 uyarım var fakat bıkmadım. Technopat'ı diğer forumlardan ayıran ve önde olmasını sağlayan en önemli özelliği dediğim gibi Türkçeyi doğru kullandırmasıdır.
  88. Recep Güngör

Technopat Tarzı Çözüm

Bazı moderatörler işini iyi yapmıyor, doğrudur. Ben de de-da bağlaçlarını yanlış yazdım diye çok ceza yedim ama sorun etmedim.
  89. Recep Güngör

Technopat Tarzı Çözüm

Abuk sabuk insanlar çıkabiliyor elbette forumda. Fakat bu forumda teknik destek bölümünde açılan bir konuya bütün bilgisizler "Bence RaM yEtErSiz YAw" "PsU YaNmIşTıR O YzDeN" gibi mesajlar yazarken, Technopat'ın çözüm tarzına saldırmak da ilginç olmuş. Ne yapsın adam? BIOS'u güncelle...
  90. Recep Güngör

PC Hakkında Fikir Alma

toplama kasa önermeyin. toplayacaksanız kendiniz toplayın bari.
  91. Recep Güngör

Sizce ünlülerin telefon numarasını ifşalamak suç olmalımı.

Özel hayatın gizliliğini ihlal etmek suçtur. Bu kanun sadece ünlüler için değil, herkes için.
  92. Recep Güngör

PC Hakkında Fikir Alma

Anakart: Gigabyte B450M S2H AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Altı Çekirdek 3.80 GHz Kutulu İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 5600 XT 11296-01-20G 192 Bit...
  93. Recep Güngör

Bilgisayar bir anda kapanıyor.

Sisteminizin parçalarını söylemeniz gerekiyor ki işimiz kolaylaşsın. Kime göre, neye göre eh iştelik bir sistem?
  94. Recep Güngör

Shadow Of The Tombraider karakter konuşma sesi yok.

Sürüceleri güncelleyin.
  95. Recep Güngör

Bilgisayar bir anda kapanıyor.

Sisteminizi söyleyin. MSI Afterburner ile oyun içi sıcaklık değerlerinizi atın. Bu video yardımcı olur.
  96. Recep Güngör

İdil Şirin'in Covid-19 testi pozitif çıktı

Geçmiş olsun. Çok badireler atlattı, umarım pes etmeyip bu virüsü de yener.
  97. Recep Güngör

Kutu Açılımı & Ürün İnceleme "Youtube Videoları"

Amatör bir video. Daha kaliteli bir mikrofon alırsan video daha iyi olacaktır. Fakat ilk videoya göre gayet iyi gibi görünüyor
  98. Recep Güngör

Ateş Edemiyorum

Biz kahin miyiz? Sistem özelliklerini paylaşmadan, hangi oyunda bu sorunu yaşadığını söylemeden nereden bilelim? Şu konulara bir kez düzgün açıklama yapın ya.
  99. Recep Güngör

Bende Gidiyorum

Burası sanal bir ortam. Kimse kimseyi takmıyor. Boş bir konu.
  100. Recep Güngör

Zula'yı duymuşsunuzdur size göre para oyunumu yoksa değilmi

İkisi de değil. Babalarının kredi kartlarını gizlice alıp para yatırmaya çalışan 7-14 yaş arasındaki çocukların oynadığı "TÜRK" yapımı bir FPS oyunu.
  101. Recep Güngör

Bende Gidiyorum

Ah, sen gidersen ne yaparız biz :confused::confused:
  102. Recep Güngör

Korona bölgeniz ne durumda?

Şuanlık mavi. 1-2 ay önceki zamanlara göre azalmış gibi gözüküyor.
  103. Recep Güngör

Aklıma din ile ilgili kötü şeyler geliyor.

Ben ne diyorum, sen ne diyorsun. Anlaşamıyoruz. Sana daha da fazla laf anlatamayacağım ?
  104. Recep Güngör

İlk Oynadığınız GTA serisi neydi?

Vice city idi. Fakat ondan sonra oynadığım ve aklımda daha çok kalan GTA oyunu atletli GTA diye tabir ettiğim, nam ı diğer GTA SAN ANDREAS tı.
  105. Recep Güngör

Realme 6 pro vs realme 7 pro

Realme 7 pro her açıdan daha iyi bir telefondur. Alacaksanız onu alın.
  106. Recep Güngör

Dolar 8.42 TL oldu!

Dolar 0.01 kuruş arttığında bile bu tarz konuları açmaktan ne zaman bıkacaksınız acaba? Biliyoruz, gözümüz var. Dolar 9 olunca açarsınız konunuzu. 8.44 olmuş Dolar. Çabuk, yeni konu açın hemen!
  107. Recep Güngör

Dine inanmayanlar nedense sanal ortamda farklı bir savunmada, gerçekte farklı bir savunmada bulunuyor. Gerçek hayatta karşıma çık, özgüvenli olup olmama adlı cümlene bir bakalım ;)
  108. Recep Güngör

Amacım Like olsa, ilgi çekecek daha iyi konular bulurdum emin ol ;)
  109. Recep Güngör

Ne alaka ki acaba?
  110. Recep Güngör

HawLi JojUk :cool: Anlat bakalım kanka kız düşüyor mu?
  111. Recep Güngör

uzaktan egitimin verimsiz ve çok uzun olması

daha yeni mi farkediyorsun?
  112. Recep Güngör

Ama kimse ölmedi

Bunu paylaşmanın amacı ne peki? Ne dememizi bekliyorsun? AA aynı sen yahu!
  113. Recep Güngör

İlk konum!!!

Empati kurman iyi bir şey. Fakat gözümün önünde eriyip giderken bana üzülmeni de istemem. İlk olarak kendine bir bak bakalım. Forumu kötülemiyorum. Herkes ayrı bir telden çaldığı için forum bana "saçma" geliyor. Fikrimi de belirtiyorum. Burası bir forum sonuçta değil mi? Boş vakitlerimde arada...
  114. Recep Güngör

CS:GO Düşük FPS sorunu

oyun içi sıcaklık değerlerini yaz ve komuta fps_max 0 yaz
  115. Recep Güngör

Shift delete.net forumu nasıl okuyorsunuz?

okumuyorum
  116. Recep Güngör

Söyle Rahatla

bu forum itici geliyor ya herkes ayrı bir telden çalıyor
  117. Recep Güngör

İsrail: ''Türkiye'ye yardıma hazırız'

HawLi JoJUk:cool:
  118. Recep Güngör

Forumda cokme ve hatalar oluyor

banada oluyor ya
  119. Recep Güngör

İlk konum!!!

Bu forumda işim yok zaten. Sizin için giriyorum bu foruma ;)
  120. Recep Güngör

Nihat Hatipoğlu: Sokaktan hayretler içinde geçtim. Dört genç kızımız bira içiyorlardı

adam şaşırabilir bu kadar abartılacak bir şey yok bu arada elinde içkiyle dolaşıp ergen ergen hareketler yapmayın en azından içecekseniz bari
  121. Recep Güngör

İlk konum!!!

aldığınız karardan pişman olacaksınız ;) [/SPOILER]
  122. Recep Güngör

Bilgisayarımı 64bit nasıl yaparım

format at 64 bit olanını işaretlersin zaten 64 yazar hepsinde
  123. Recep Güngör

The Witcher 3 Nasıl Bir Oyundur ?

internette onlarca detaylı incelemesi var azıcık araştırın
  124. Recep Güngör

Annem saçmasapan şeylere deliriyor

Siteniz çok kötü bu arada. Dünyadaki tüm boş insanlar buraya toplanmış. İlginç
  125. Recep Güngör

Sea of Thieves'e girebilen var mı?

Şuanda Sea of thievese girebiliyormusunuz arkadaşlar ben giremiyorum da greybeard diyor
  126. Recep Güngör

Windows ürün anatharını ücretsiz olarak kullanırsak ne olur?

o dediğiniz nedir açıklarmısınız biraz hocam
  127. Recep Güngör

Windows ürün anatharını ücretsiz olarak kullanırsak ne olur?

FreeDos olan bir bilgisayar W10 Pro kuracağım. Neredeyse 1000 lira olan ürün anahtarını satın alamam. İnternetten bulduğum pro anahtarları kullanırsam sorun olur mu? Teşekkürler 1601655039 cevap yazan yokmu ya