Arama sonuçlarınız

1. J

Soru Laptop bakır borusu ile fan arasındaki banttaki pislik sorun çıkarır mı?

sabah ses sürücüsünü 2 kere güncellemiştim
  2. J

birde çok garip birşey oldu bilgisayarı 2016 yılından beri kullanıyorum hiç kendini kapatmamıştı az önce bilgisayar mavi ekran verdi gibi bişey oldu dondu kendini resetledi neden böyle yaptı ilk defa karşılaştım ?
  3. J

band tekrar yapışır inşallah sökerim sökmesine de
  4. J

o zaman o bandı söküp temizlik işlemimi yapayım ? tekrar yapışır mı 1627590708 youtubede bazı videolarda o bandı açıp temizliyolardı
  5. J

bandın alt tarafında kir varmıdır ? bandı çıkarmadım bilerek tekrar yapışmaz diye 1627590516 band özel band bildiğim kadarıyla bandı çıkarıp temizlik yapıp tekrar taksam yapışırmı yada sıkıntı olurmu ?
  6. J

bu resim alıntı ama fan tipi bandı tıpa tıp aynısı kendi fanıma gelecek olursak resimdeki gibi değildi tabiki tertemiz gibiydi üstünden fırçayla geçtim bandı sökmeden taktım geri
  7. J

Arkadaşlar az önce termal macun değişimi yaptım ama aklımda şöyle bir soru var resimdeki gibi fanım kirli değildi zaten alıntı fotoğraf gayet temizdi benim fanım ama kırmızı ile çizdiğim yerdeki boydan boya bandı çıkarmadım tekrar yapışmaz diye. Bandın altında kir hava akışını engelleyecek sorun...
  8. J

Kablonet Ping Sorunu

Selamlar öncelikle bugün fark ettiğim bir şeyi sizle paylaşmak istiyorum. Açtığım konulardan da bakabilirsiniz ki ben 3 4 aydır Kablonet kullanıyorum ve ani ping problemi arada da hız stabilite sorunu yaşıyorum 3 4 ayda her yöntemi döneyip çözdüremedim sorunumu. En sonunda talebim üzerine host...
  9. J

Windows 10 EFI Shell version 2.40 hatası

dosyaları atmam ve usbyi bootlamam gerektiğini söylüyor yapıyorum bunları zaten ekranda geliyor ama shell > diye bekliyor oraya bişey yazıpta komutu çalıştırmak gerekiyor orayı çözemedim Dostum kendim hallettidip güncelledim gerek kalmadı.
  10. J

Resim gözükmüyor. Bunu bir şekilde halledemezmiyiz attığım linkten dosyalara baktınız mı readme.txt dosyası vardı bide orda ince ayrıntımı var acaba ?
  11. J

orda zaten bir tuşa dokunmuyorum saniye bittikten sonra shell> böyle oluyor 1601657210 Ben yazarkenmi yanlış yapıyorum bilmiyorum ama canım sıkıldı şimdi yapamayacağız sanırım bendemi hata var yoksa gerçektenmi olmuyor bilemedim
  12. J

burda neyi deneyeceğim onu anlamadım pek 1601655399 http://prnt.sc/us0gcx 1601655441 http://prnt.sc/us0gcx 1601655999 Sanırım o attığınız görüntüde startup.nsh > üzerinden komut yazılıyo ama bende shell > üzerinden komut yazılıyor
  13. J

https://prnt.sc/us00kh Aşırı ilginç komut girmemi istiyor bence bu illa
  14. J

https://wetransfer.com/downloads/b3eaf2c50de2fb6b70d646b49a1a856f20201002065507/7312cb Casper servisine mail atarak bana verilen link
  15. J

Failed hatası verdi sanırım.
  16. J

D15SPG.rom yapıp programdan dosyayı açtım karşıma bu ekran çıktı saveye mi basayım flashamı ?
  17. J

afuefix64 yazıyorum başa dediğini yapıyorum yine invalid parametre hatası veriyor resim atamıyorum şuan hala o ekrandayım napıcam 1601652061 https://prnt.sc/urzdod
  18. J

buraya kadar gelebildim sorun şu adamın yazdıklarının aynısını benım yazmamam gerekıyo ama kendı dosyalarıma göre yazdığım zaman bir işlem yapamadım rica etsem yazcağım komutları bana söylermisin
  19. J

startup.nsh lı olan kod var onu aynı şekilde yazdım ama bişey olmadı 1601649106 Buda efinin için
  20. J

Önce flashı FAT32 ile formatlayıp ardından BIOS dosyalarını bu şekilde attım sonra flashtan bilgisayarı başlattığım zaman karşıma konunun başındaki ekran görüntülerindeki ekran geldi 10 dakika bekledim ama hiçbir işlem yapmadı denemek için birkaç kod yazdım ama olmadı bende exit yazarak çıktım...
  21. J

Pek bilgim yokta nasıl yapıcam adımlarını söylermisiniz usb yı başa alıyorum ve o ssdekı ekran geliyor beklediğim halde bişey olmuyor komut girmemi istiyor sanırım
  22. J

BIOS güncellemesi yapacaktım dosyaları atıp USB ile bilgisayarı başlatmak istedim karşıma görseldeki ekran geldi Shell > yazıyor en altta komut girmemi istiyor galiba yardımcı olur musunuz? Press ESC Komutundan sonraki yazan kodları ben yazdım denemek amaçlı 1601645727 EFI Shell