Arama sonuçlarınız

1. D

Soru Android tv box'ta geforce now üzerinden oyun oynayamıyorum.

Merhaba, elimde Transpeed 6k marka bir tv box var. 4/64 modeli. Başta YouTube olmak üzere pek çok uygulamayı sorun yaşamadan kullanabiliyorum. Ancak Geforce now uygulamasını açınca ki uygulamayı sorun yaşamadan açıp ana ekrana ulaşabiliyorum. Bir oyuna tıklayıp steam şifresi girmem gereken...
  2. D

Soru Xiaomi 11 lite 5g ne mi yoksa Poco F3 mü?

Yeni telefon alma arafesindeyim. İki telefon arasında kaldım mi 11 lite 5g ve Poco F3. Aslında aklımda daha uzun bir liste vardı ama son ikiye bu telefonlar kaldı. Üç yılı aşkın bir süredir mi 6 kullanıyorum ve alacağım telefonunda onun kadar sorunsuz olmasını istiyorum. Telefonda Pubg ve...
  3. D

Yardım Tv'de Geforce Now ile oyun oynamak

İyi akşamlar, benim akıllı olmayan 43 inç bir televizyonum var. Bu televizyona Mi tv stick veya Mi box s 4k ile birlikte kablosuz klavye mouse takıp geforce now üzerinden steam kütüphanemdeki oyunları oynamak istiyorum. Pubg gibi rekabetçi oyunları oynamayı düşünmüyorum. Bu şekilde televizyonda...
  4. D

Yardım Bilgisayarı Televizyona Kablosuz Olarak Yansıtamıyorum

Merhaba, bilgisayarımı televizyona kablosuz yansıtmak istediğimde hem televizyonda hem de bilgisayarda bağlantı kuruldu yazısı çıkıyor ama herhangi bir değişiklik olmuyor. Telefonumu televizyona sorunsuz bir şekilde bağlayabiliyorum ama bilgisayarda denediğimde görüntü aktarımı yapmıyor...
  5. D

Uygun fiyatlı tv arıyorum

Merhaba arkadaşlar köydeki evimize uygun fiyatlı bir tv arıyorum. İzleme mesafesi yaklaşık 4 - 4,5 metre. İnternetten aşağıdaki modellerden birini mi Dijitsu Djtv431 43 inç Full HD tv Telefox 43tfh4300 43 inç Full HD tv yoksa bugün bimde gördüğüm Dijitsu Djtv501 50 inç 4k tvyi mi alayım. Hangisi...
  6. D

Hangi televizyonu tavsiye edersiniz?

50 inç televizyon almak istiyorum. Akıllı olması çok önemli değil. 2 televizyon buldum biri Dijitsu djtv 501 diğeri Sungate led50dn5 fiyatları birbirlerine çok yakın hatta dijitsu bimde 2000 lira, iki televizyonda akıllı değil, biri 4k diğeri full hd emin olamadım siz hangisini tavsiye edersiniz?