Arama sonuçlarınız

1. T

Yardım PC bluetooth kulaklığımı ses aygıtı yerine farklı bir cihaz olarak görüyor

Merhaba redmi buds 5 kulaklığını satın aldım. kulaklık telefonda sorunsuz çalışırken pcye bağladığımda pc ses aygıtı yerine bilinmeyen bir cihaz olarak görüyor ve ses vermiyor. sıfırlamayı falan denedim ama nafile.
  2. T

Soru Bluetooth kulaklığım telefon olarak görünüyor.

Redmi buds 5 bluetoth kulaklığımı pcye bağladığımda normal bir cihaz olarak görüyor. Kulaklığı resetlemeyi sürücü güncelleştirmesi yapmayı denedim. telefonda bir problem yok ancak pcde pc kulaklığı ses aygıtı olarak görmüyor. ne yapmam lazım?
  3. T

Soru geforge 710m 8gb ram intel i5-3230m sistemle rust oynanırmı

İşlemci: İntel Core İ5 3230M 2.6 Ghz ( Turbo Boost ile 3.2 Ghz ) RAM: 8 GB RAM Ekran Kartı: Nvidia GeForce 710M 2GB 64 BİT bu sistem rust en düşük ayarlarla kaç fps verir.
  4. T

Geforge experience ekran kartı driverı

Nvidia geforge 710m ekran kartım var. Fakat oyunlarda beni 60fpse sınırlıyor ve whisper modu kapatmam gerek. geforge experienceyi kurdum fakat giriş yaparken error, hesap açarken şuanda kaydınız yapılamıyor hatası alıyorum. Hiçbiryerde çözümünü bulamadım yardımcı olur musunuz?
  5. T

web sitesinden "civilization V full DLC"

"civilization V full DLC". Şimdi Crack aşamasına geldim ve nasıl yapacağımı bilmiyorum normalde 1 crack dosyasının içinde dll' launcher'lar falan olurdu ama burda crack dosyasının içinde 2 klasör daha var birisi reloaded diğeride ALI231 diye bir dosya bunların hangisini atıcam yoksa direk...
  6. T

Bu telefonların Arasında kaldım

Galaxy S10+ mı alayım yoksa poco f2pro mu? S10+ ın ekranı kat kat daha iyi ve sonsuz diye duydum ayrıca oyunlardada üzmüyormuş. Samsung daha önce kullandım ve one ui 3.0 a hayran kaldım. Ayrıca suda geçirmez. F2 pro da ise snapdragon 865 ve 8gb ram var oyun konusunda gerçekten harika fakat...
  7. T

Samsung telefonumda navigasyon tuşu

Samsun galaxy A9 2018 cep telefonum var. Önceden navigasyon tuşları bölümünden daha fazlaya bastığım zaman 1 çeşit tuş takımı daha çıkıyordu şimdi daha fazla butonu soluk nasıl düzeltebilirim?
  8. T

Mailime saldırı var

Mail hesabıma keylogger olduğunu düşündüğüm saçma mailler geliyor. Sadece bunlar kalmamakla sürekli istanbul konumundan hesabı kurtarmak idteyen sizmisiniz diye önceden koyduğum güvenlik mesajı geliyor evet yada hayira basmam gerekiyor her nekadar hayira bassamda ardinda birdaha geliyor. Mail 12...
  9. T

Mobil Gta san andreas çökme sorunu

Mobil gta san andreasım var içine 10 20 tane araba modu kurdum fakat bazen çökme yapıyor bu telefonun gücünden kaynaklı birşeyde değil telefon gayet güzel. Bazı internet sitelerinde txd dosyaları yüzünden olduğu yazıyor doğrumu?
  10. T

DISCORD SUNUCUSU

Sohbet, Muhabbet, Hadi sende gel. SUNUCU YENİ AÇILMIŞTIR!!!
  11. T

Xbox gizlilik ayarlarina giremiyorum

Xbox.com a giriyorum giris yapiyorum yaptiktan sonra beni support.xbox.com a atiyor her seferinde bu adrese atiyor account.xbox.com diye yazip giris yapiyorum link degisi yine suplorta atiyor beni. Gizlilik ayarlarina nasil giricegim? Minecraft mobilde serverlere girebilmek icin gizlilik...
  12. T

Play Store Parami Cekti Uygulama Yok

Play Storeden Minecraft Aldim Fakat Ödeme Başarısız Oldu Dedi. Ardından Hesabıma Girdim Ve 24.99TL Cekilmis Google - Minecraft yaziyordu. Bu Para Geri Gelirmi?
  13. T

Nem Algılandı

2 Ay Önce Aldığım Samsung Galaxy A9 Telefonumu Sabah Açtığımda NEM ALGILANDI Mesajını Gördüm, Cihazımın Şarj Olmasını Engelliyordu, 10 Gündür Bu Sorunla Karşı Karşıyayım Cihazımı 2 Kere Sıfırladım Fakat Bir Sonuç Alamadım. ŞikayetVar.com Websitesine Baktığımda 1000lerce Şikayet Var Son Çıkan...