Arama sonuçlarınız

1. U

Yardım İşletim Sistemi Kuramıyorum

Deneyemiyorum. O kısım açık değil.
  2. U

Hocam format ekranından disk seçme bölümüne kadar geliyoruz ancak sorun yukarıda da belirttiğim gibi dinamik diske format atılamaması. Buna bir çözüm arıyoruz. Ayrıca mbr2gbt yaparken diskin biçimlendirilmesi gerekiyor bildiğim kadarıyla.
  3. U

İşlemci : İntel Pentium G2010 2.8 GHz Ram : 4 GB 1333 Mhz Hard disk : WD 300 GB (disk baya bir eski tam olarak detaylarını bilmiyorum.) Anakart : Gigabyte H61-DS2 rev. 2.2
  4. U

Öncelikle herkese selam. Ben bilgisayarıma windows 8.1 işletim sistemi kurmak için format usb'si hazırladım. Kurulumu başlatıyorum ama harddisk seçim ekranında bana windowsu bu diske yükleyemeyeceğimi bu diskin bir dinamik disk olduğunu söylüyor. Benim bu diski temel diske çevirmem için diski...
  5. U

Usb İle Biostan Xp Format Atma

Hiçbir fikrim yok ama sıkıntı sadece xp de değil diğer işletim sistemlerinde de sorun aynı
  6. U

Denemedim mi sanıyorsun. En başta isteğim xp ydi ama sonra linux falan da denedim windows 7 de denedim.
  7. U

Farklı isolarla da denedim ama sonuç değişmedi. Acaba sorun bios menüsünden mi kaynaklı? 1615924647 Bu arada bios sürümüm 1985-2002
  8. U

Başka bir iso tavsiye edebilir misiniz
  9. U

5-6 tane güvendiğim siteden indirdim. Hepsi de sorunlu değildir diye düşünüyorum 1615883003 Sadece xp de değil remix os iso da denedim
  10. U

Benim eski bir bilgisayarım var. Usb format diski oluşturdum biostan bilgisayarı usb ile başlattım. Kurulumu yaptım ama" işletim sistemi düzgün olarak başlatılamadı" hatası alıyorum. Sadece bir iso da değil 5-6 iso ve rufus ve rufus gibi bazı programlarla da denedim. Pc 'nin tüm donanımlarının...
  11. U

Hangi işletim sistemini kurmalıyım ?

Bence windows 7 ultimate ideal olur. 8.1 pek stabil değil. Windows 10 ise bilgisayarına ağır gelir
  12. U

Hikayeli oyun önerisi

Call of Duty serisini de deneyebilirsin
  13. U

PES 2021 Yükleme ekranında kalıyor

Kurulumu tekrar yapmayı deneyebilirsin
  14. U

Hikayeli oyun önerisi

İnside çok güzel oyundur tavsiye ederim
  15. U

PES 2021 Yükleme ekranında kalıyor

Sistem gereksinimlerini yeterli mi
  16. U

Kaspersky Bilgisayarımı Çok Yavaşlatıyor.

Bence karspersky i kaldır . Bir bilgisayar antivirüs olmadan da çalışır. Ben ne kadar antivirüs kullandıysam hepsi de bana ayrı bir dert çıkardı . Ayrıca bilgisayarınızın hızlanması için işletim sistemini değiştirebilirsin. Ayrıca yerel disk c ne kadar boşsa bilgisayarın o kadar hızlanır
  17. U

İşlemcim 100 derece

Biosun güncel ise işlemci fanının hızını ayarlayabilirsin. Ayrıca eski termal macundan daha kaliteli bir macun alarak işlemci ısısını düşürebilirsin.
  18. U

Formattan Sonra Video Belleğim Kayboldu

Win 7 ye yeniden win 7 format attım ve video belleğim kayboldu. sm bus denetleyicisinin sürücüsünü bulamadım.Bunun yüzünden olabilir mi? Eskiden 1 gb dan fazla video belleğim vardı ama şimdi 0 mb gözüküyor .Nasıl eski video belleğimi ger getiririm?
  19. U

Windows 7 Ultimate .exe açılmıyor

maalesef tarama yapmama rağmen sonuç aynı başka ne yapabilirim fikri olan var mı
  20. U

Windows 7 Ultimate .exe açılmıyor

İyi akşamlar . Size bir sorum olacak. Benim win7 bir masaüstü bilgisayarım var. Ben bazı .exe uzantılı dosyaları açmaya çalışırken uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc0150004 hatası alıyorum. Microsoft un sitesindeki yönergeleri uyguladım ama sonuç değişmedi. Sonucun dosyada olmadığından...
  21. U

Bilgisayarımda bulunan sıkıntı hakkında

Anakart gigabyte
  22. U

Heralde gunceldi.bor anda nasil gitti o zaman Eger guncel degilse nasil guncellerim Bios 2012
  23. U

Ram i sildim sonuç aynı
  24. U

O zaman neden donanımlar algılanmıyor
  25. U

Sanırım virüs girdi Kablo ile internete bagladim internet var ama hiçbir tarayici bisey açmıyor
  26. U

İntel pentium inside islemci 300 gb hdd 4 gb ram everest win 7 kasa Biosla ilgili fikrim yok
  27. U

Merhaba arkadaslar direk konuya giriyorum.bizim bi bilgisayar var bir gun once her seyi normal stabil bir sekilde calisiyordu ancak ne olduysa oldu yarın sabah internet mikrofon hoparlor çalışmıyordu.ama donanimlar saglam.dun sadece donmadan dolayi hardreset attim ve ramin portunu...
  28. U

Format Atma

Evet hepsini denedim ama gelişme olmadı 1601542958 1601543135 Sorun kasanın başka bir bölümünde mi acaba
  29. U

Format Atma

Hepsini denememe rağmen gelişme yok
  30. U

Format Atma

Acaba diyorum dosya eksik olduğu için mi çöküyor.Ama bios a girdiğim zaman çöküyor normalde biosta cokmez acaba baska bir problemi mi var
  31. U

Format Atma

Ben de zaten pardusu denemek için atacaktım. Ne de olsa bizim işletim sistemimiz 1601536130 Benim sorunum kısaca eski pc ye format atmak istiyorum. Ancak boot menüsü ve bazı .dll dosyaları zarar gördüğünden format atamıyorum 20 saniye sonra pc çöküyor 1601536314 En azından zarar görmüş dosyaları...
  32. U

Format Atma

Hdd silindiği için pc çöküyor ve bu yüzden format atamıyorum 1601535417 Ayrıca hdd yi yeni pc ye takıp ona ikinci işletim sistemini kurmayı denedim ancak beceremedim 1601535526 Ayrıca eskiye atmak istediğim işletim sistemi pardus 1601535826 İki kasa da everest
  33. U

Format Atma

Yanımda
  34. U

Format Atma

Hayır ikisi de yok
  35. U

Format Atma

Herkese günaydın. Bizim evimizde 2 tane pc var . Ben eskisinin hdd sini söküp yenisine taktım ve hdd de ne var ne yok kalıcı olarak sildim. Şimdi eski olana da ihtiyacım oldu. Format için flaş hazırladım boot menüsüne girdim ve pc çöktü. Yeni pc ye hdd yi takıp c diskini g diskine klonladım...