Arama sonuçlarınız

1. T

Lenovo A7-30 Stock Rom

Merhaba Arkadaşlar Şuan elimde Lenovo A7-30 model tablet bulunmakta ama internette ne kadar araştırma yapsam da bu model için stock rom bulamadım. Çünkü bu modelin kendisine ait böyle bir tablet yoktur. Bu modelin HC - GC - H - F olarak modeli olduğunu gördüm. Şuan elimdeki tabletin Sim Kart...
  2. T

GALAXY J7 Kurulum penceresinde kaldı

Merhaba arkadaşlar şuan elimde Galaxy J7 Prime bulunmakta ama arkadaşım cihazı sıfırladığı için gmaili de hatırlamıyoruz bu yüzden ilk kurulum penceresinde kaldı telefon Gmail için Bypass yapmayı denedim ama bir türlü olmuyor. Lütfen yardım edin...
  3. T

Yeni Bir Sistem Topladım Önerileriniz Nelerdir !

Ekran kartın yeter zaten hocam uçurmuşsun 1601927111 Ekran kartın yeter zaten hocam uçurmuşsun 1601927125 Ekran kartın yeter zaten hocam uçurmuşsun
  4. T

Samsung Galaxy Tab 4 SM-T230

Merhaba arkadaşlar Samsung Galaxy Tab 5 SM-T230 tablet için Android ini yükseltmem gerekiyor... En az Android 5.1.1 olsa iyi olur Yardımcı olursanız çok sevinirim...
  5. T

1000 TL'ye Kadar Full HD Monitör Önerisi Lazım !

Merhaba arkadaşlar 1 hafta gibi kısa bir sürede yeni bir sistem topladım. Ama tabi bu topladığım sistem ile limiti bayağı bir tükettik. Ama yine de sizlerden 1000 TL'ye kadar Full HD monitör önerisi istiyorum.. :D
  6. T

MSI Radeon RX 5500 XT Gaming X 8G Ekran Kartı https://www.epey.com/ekran-karti/asus-dual-radeon-rx-5500-xt-evo-oc-8g.html bunlad nasıl hocam iyi mi
  7. T

2 TB HDD var hocam önceden elimde vardı onu taktım 1601801580 Sağolun hocam bayağı bir uğraştırdı sistemi bu şekilde iyi ayarlamak... 1601801647 Hocam valla limit yetmedi desem. Ama 1660 yada 1660super in yerine başka ne kartlar önerebilirsiniz 2000 TL ye kadar
  8. T

Amd Ryzen 5 3600 İşlemci Sapphire RX 580 8 GB 256 Bit Ekran Kartı Gskill Ripjaws 2x8 (16) GB 3600 Mhz RAM Adata XPG 256 GB 3500/1200 Nvme M2 SSD Evet arkadaşlar sistemim budur önerileriniz nelerdir... Sizce bu sistem ile oyunlarda FPS değerlerim nasıl olur ?
  9. T

Sapphire RX 580 Pulse Lite Edition

Merhaba arkadaşlar Birkaç gün önce yeni bir sistem toplamaya karar vermiştim. Bu sistemde ekran kartımı Sapphire RX580 8GB Pulse almaya karar vermiştim lakin farketmeden Hepsiburada da satılan Lite Edition versiyonunu almışım normal RX580 ile ne farkları var acaba ?