Arama sonuçlarınız

1. BestOfNayzz

Samsung S20 Plus Mı Xiaomi Mi 10T Pro Mu?

şahsen ben samsung telefonlarinin hiçbirini sevmem .
  2. BestOfNayzz

Soru Playstation 4 Mü Redmi Note 8 Pro Mu?

basliktada belirtdiyim gibi... cevaplari ve tavsiyeleri bekliyorum <3
  3. BestOfNayzz

redmi note 9 nasi bisey ?

ilk once cumleten sa .abimin teli note 9 hic kullanmadim. elime aldim bikere xd sormak istedigim sey eger oyun videosu cekersem donarmi? ozellikleri 3/64 .bu arada birkac aylik kullanicam bunu daha sonra poco 3x alirim belki
  4. BestOfNayzz

Youtube Giris Yapamiyorum

vpn yok aga reset atip bakarim tesekkur
  5. BestOfNayzz

Günde 1 litre kola içiyorum

tm tesekkurler
  6. BestOfNayzz

yok be troll felan diil boguluyorum derken yani gercek anlamda deil sadece bole deisik hissediyorum
  7. BestOfNayzz

tamam anliyorum ama yani 1 gun bile duramiyorum sanki bogulur gibi o kolayi gidip almaliyim diye
  8. BestOfNayzz

Youtube Giris Yapamiyorum

youtube giris yapa bastigimda direk bu geliyor ama gizli sekmeden yinede giris yapip hesabima gire biliyorum sorun nedir ?
  9. BestOfNayzz

beyler isimdede gordunuz zaten gunde en az 1 litre kola iciyom yada daha cok sorun ollurmu?
  10. BestOfNayzz

Tarayıcı önerisi

opera gx direk kac ram kullansin veya islemcinizin kac %sini kullansin ayarlaya biliyon ama bence chrome daha iyi be
  11. BestOfNayzz

kiz arkadasimin dogum gunu yaklasiyor ama nasil hediye verecegim bilemiyorum

ne anlamda iletisime gecemiyosun?
  12. BestOfNayzz

uzuldum arkadas bulmada iyi sanslar (dalga gecmek amacli demedim :d)
  13. BestOfNayzz

hangi gercek arkadasimim dogum gunu olduysa hep bisey aldim 1617272729 hangi gercek arkadasimim dogum gunu olduysa hep bisey aldim 1617272768 Azerbaycana direk kargolayan bi yer bilmiyom acikcasi
  14. BestOfNayzz

dusundum ama bulmak zor olur muhtemelen ama yinede bakicam
  15. BestOfNayzz

olm 12 yasindayiz :d yani garip olur hem buralarda oyle yer olmaz
  16. BestOfNayzz

2 ay sure var bi yere kadar para biriktirip birseyler alicam iste dediklerinizden hani su taki felan :d
  17. BestOfNayzz

yok be sabirsizim ben xd
  18. BestOfNayzz

kendime alamiyom baskasinami alcam xd tabi aslinda cok cok iyi bi fikir sonucta laptopu kotu :d
  19. BestOfNayzz

yok seviyoruz deil sadece arkadasiz eger severse belki :)
  20. BestOfNayzz

olum ya dalga gecmeyin xd
  21. BestOfNayzz

taki iyi fikir sever . 1617272036 tek problem nasi vercem xd . benim oturdugum yere yakin ama tek problem utangaclik :d
  22. BestOfNayzz

eger kitap seviyosa alirim :) 1617271821 kullanmiyo yasi 12 felan yasimiz ayni
  23. BestOfNayzz

bilmem pek yeni tanisar gibi birseyiz ama belki soru cevapdan felan sorurum ama sorun o diil sadece hediyeyi nasi vercem
  24. BestOfNayzz

beyler simdi haziranin 8inde dogum gunu . biz yeni arkadasiz. aslinde eskidende okulda biliyorduk birbirimizi ama cokta konusmuyoduk.ve ben cokta gercek hayatta konusa bilen birisi diyilim ve yani bilemiyom bira utaniyorum sizce ne yapam ? ve kizinda kalbini kirmak istemiyom . :d yani sadece...
  25. BestOfNayzz

Baslikta Anlatayamacigim birsey

evet ... simdi ben Azerbaycanda yasiyorum. burda okulumda cok basariliyim. bizde en iyi okuyanlar icin ayri bi sinif gibi bisey var. lisey diyoruz .evet liseyde olmam cok iyi ama bisey yaptimmi cok kiziyorlar. bende normal klassik sinifa gecmek istiyorum ama ebeveynlerime nasil soyleyecegimi...
  26. BestOfNayzz

Karşınızda iPhone 12 ve iPhone 12 Mini!

yine paramiz yetmicek bunlara yha :D
  27. BestOfNayzz

Duvar kağıdı indirme

acaba screenshot yapamazmisiniz?
  28. BestOfNayzz

Asus Tuf Gaming FX505DT oyun icin ne kadar ideal?

beyler yeni laptop alcamda ama amd islemcilerini tam bilmiyom ryzen 5 3550h 8 gb ram ve gtx 1650 ti la yayin yapabilirmiyim?
  29. BestOfNayzz

gtx 1650 ti hala kullanilirmi?

:D
  30. BestOfNayzz

hmm olabilir bu konularda yeniyimde :(
  31. BestOfNayzz

Bilgisayarım GTA 5 kaldırır mı?

kaldirmasi imkansiza yakin yani acarda 5 fps oynarsin zaten 4 gb ram var ustune win 10 yuklemissin win 10 da 2 gb ram kullaniyo yani senin suan 2 gb ramin var bence sistemini butcen varsa yenile
  32. BestOfNayzz

Bu sıstem warzoneyı nasıl oynatmıyor.

aynen islemci kotu yetmez
  33. BestOfNayzz

Düşük Sistemli Multiplayer Korku Oyunu

kankim garrys mod zaten ekiple oynandiginda iyi oluyo ama simdi sen online diosun o zamann left 4 dead 2 ola bilirmi cok korku oyunu olmasada zombi oyunu sonucda bi yerde korkacaksiniz illa
  34. BestOfNayzz

aynen suanlik dusuk butcede 1650 ti var zaten
  35. BestOfNayzz

Hangi online fps oyununu tercih ediyorsunuz ?

beyler zulanin zaten son kulllanim tarihi gecmis neden koydunuz :D
  36. BestOfNayzz

cevaplariniz icin tesekkurler onceden bazi bole forumlara bakmistim adamlar artik zamani gecti diolar aslinda 1050 ti da alinabilir ama 1650 ti gibi uzun omurlu olamaz :) aynen
  37. BestOfNayzz

nasıl meşhur olurum ?

yayin yapa bilirsin bir cok platform var hemde yayin yapmak bence baya eylenceli sey
  38. BestOfNayzz

Maksimum 3.2k telefon önerisi

oyun icin alicansa note 8 pro yu siddetle tavsiye ederim tabi note 9 a felan gore sarji bi tik hizli bite bilir ama oyunlardaki performans acayip iyi
  39. BestOfNayzz

be bende oyle dusunuodum :) bu arada bu forumlara bayiliyom saniyede cevap geliyo
  40. BestOfNayzz

beyler bazilariniz illa dicekki amd rx 570 felan var. bu laptop ve gordugum sitede rx yok o yuzden 1650 ti secdim .simdi sizce kullanilirmi bu devirde .yani gidip battlefield 1 i ultttra grafiklerde oynarmiyim .cevaplarinizi 9 gozle bekliyom
  41. BestOfNayzz

Sa arkadaşlar yeni oyuna başlayacağım ama nick lazım ??

bence BravoXx :D rastgele yazdim almassanda olur :d
  42. BestOfNayzz

hadi dusuk sistem oyunlar onerin online olursa iyi olur :)

aynen zorlar =D bilmem ya galiba 500 mb ram kullaniyo
  43. BestOfNayzz

zula iyi calisyo ama azerbaycan serveri yok o yuzdende 300 pingim var hatta galiba 900 du
  44. BestOfNayzz

aslinda bfme 2 iyi gozukuyo csgo girdigimde aim botz varya onda bile 5-13 fps alyom :(
  45. BestOfNayzz

ayn cogu zaman 1.15.2 oynuyorum
  46. BestOfNayzz

aynen aynen biliyorum zaten ole dusukde bile 30 fps zar zor alyom islemci veya ekran karti yuzundendir muhtelemen
  47. BestOfNayzz

beyler yanlis anlamayinda daha bole zevkli oyun onersenize :D
  48. BestOfNayzz

aynen biliyorum mc biraz donsada yinede oynana bilir halde denerim
  49. BestOfNayzz

beyler online oyun istiyom. arkadasimla felan oynamak icin. annadiniz yani .laptopum cok kotu .10 yil oncemi ne alinmisdi. hemen solim sistemi: i3-2350M 2.3 ghz 4 gb ram intel hd 3000 :D dedigim gibi. ustune windows 8 kurdum ben buna.windows 8 de nebilim ne kadar ram kullaniyo. neyse cevaplar...
  50. BestOfNayzz

Mount and blade warband sunucu listesi gelmiyor

agaa be o zaman yeni forum acam dusuk sistem oyunlar diye wqeqwewqe
  51. BestOfNayzz

ee crackle oynanmazmi diyonuz multiplayer?
  52. BestOfNayzz

hmm ama ben multiplayerda denemek isterdim baska bi bildiginiz cozum felan varmi?
  53. BestOfNayzz

ama onceden eski surumdu 1.60 felandi artik tam olarak bilmiyom o zaman girdigimde liste geliyodu neden?
  54. BestOfNayzz

cakma mlsf
  55. BestOfNayzz

beyler hic bisey annamadim. ytde denilen herseyi yaptim hicbisey olmadi .son surum bu arada. cevaplar icin simdiden tsk
  56. BestOfNayzz

Mobil Oyun Arayanlara Önerim Çok Keyifli.

oo guzel. ilgimi cekti .yeni telefon geldiginde yuklerim :D
  57. BestOfNayzz

Android adı bilinmeyen oyunlar

agaaa be eski coc logosu ama artik zevki yok ya
  58. BestOfNayzz

Bir insan neden Windows Phone kullanır ?

yok ya almayin bile nedenini sorcaksaniz karmakarisik geldi eskiden akrabamlardan birisi almisti marka nokiaydi vede ben cokta sevmemistim ama yani eger paraniz varsa neden almayasinizki deneyin bi bellllki seversiniz
  59. BestOfNayzz

mi 9t 64 gb mi yoksa note 8 pro 128 gb mi?

beyler dusunculerim bitmisdir forumda bitmisdir :) cevaplayan cevaplamayan herkeze tesekkur ederim
  60. BestOfNayzz

nereden?
  61. BestOfNayzz

tesekkurler ama realme bana gore deil 1601894404 bu arada forumu nasil kapatiyoruz?
  62. BestOfNayzz

evet realme 6 pro yuda biliyorum ama maalesef sitede o yok baska siteye bakcamda ama baska benim oldugum yere kargolayan yok
  63. BestOfNayzz

aynen biliyorum :D
  64. BestOfNayzz

bende oyle dusunmusdum . pekiya konuyu nasi kapaticam yani note 8 pro almayi secdim
  65. BestOfNayzz

Eyer param yeterse telefon yerine laptop almalimiyim?

butce suanlik bilinmiyo. zaten azerbaycanda cogu zaman taksitle alindigi icin bende taksitle alicam . 1601892449 ama simdiden solim laptop baya iyi 16 gb ram gtx 1650 ti 1 tb +128 gb depolama telefon olarakta note 8 pro 128 gb almagi dusunuyom oyun icin ideal yani rog phonedan once en iyi oyun...
  66. BestOfNayzz

Eyer param yeterse telefon yerine laptop almalimiyim?

selam beyler . ben kac gundur dusunuyomda param yeterse (ne anlamda sorcaksanizza yani babamin parasi yeterse) laptop almalimiyim ? laptop almayi pek dusunmuyom ama istedigim hersey onda var 1 seyden baska okulda hava atamicam :D. tavsiyeleriniz nelerdir?. 1601892279 hava atamicam derken yani...
  67. BestOfNayzz

yanit icin gercekten tesekkurler. 1601891944 pekiya 128 yerine 64 almak mantiklimi ? ona gore yapayim
  68. BestOfNayzz

beyler anniyorum .realme 6 proda iyi .ama alacagim sitede sadece istediklerimden bu 2si var .baska sitelerede bakarimda ama o biriler oldugum yere getirmiyolar :D. umarim annamissinizdir. lutfen sadece 2 telefondan birini secin sizce hangisi oyun icin iyi? bataryada skinti yok. power bank alcam...
  69. BestOfNayzz

Selam! Ben yeni telefon alacagim. ama kararsiz kaldim. telefonu oyun icin alacagim. bunun icinde aslinda note 8 pro yu almak dusuncem var. pekiya sizin dusunceleriniz neler? 2 telefonunda guzel yanlari var .