Arama sonuçlarınız

1. Nebulas7234

Gitar ile çalınabilecek parçalar

Arkadaşlar gitar çalmayı öğrenmeye yeni başladım öğrenmeme yardımcı olacak müzikler ve parçları söyleyebilir misiniz.Mutlaka çalmam gereken parçalarında yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
  2. Nebulas7234

Proglamlamaya ilk adım

Yazılıma ilgim ve merakım var ama nereden başlayacağımı bilmiyorum bana yeni başlamam için kanal uygulama vb gibi şeyler tavsiye eder misiniz
  3. Nebulas7234

Realme 6 için Google kamera

Arkadaşlar realme 6 için Google kamera araştırdım ama bulamadım bulabilen varsa link veya nereden indirdiğini söyleyebilir mi . Bu arada daha önceden indirdim ama o kadar sorunluydu ki silmek zorunda kaldım
  4. Nebulas7234

Realme 6 kırılmaz cam

Yeni telefon aldım realme 6 üzerinde fabrikasyon olarak ekran koruyucu geliyor ama düşmelerden ve darbelerden koruyacağını sanmıyorum sadece çizik içindir internetten kırılmaz cam almam lazım mı sizce
  5. Nebulas7234

Papara kart

Bugün papara black kart sipariş ettim ama pek bilgim yok açıkçası.Hangi atm lerden ücret kesmeden para yatırılıyor veya çekiliyor.şuanlık teknosadan ücretsiz para yatırıldığını biliyorum ama yakınımda Teknosa olmadığı için bir seçenek olamayacak.hiç kesinti yapmadan para yükleyebileğim yerleri...
  6. Nebulas7234

Realme 6

Realme 6 kullanıcısı varsa yorum atabilir mi aklıma takılan bi konu hakkında soru soracağım?