Arama sonuçlarınız

1. V

Soru Kurumsal firmada yazılımcı olmak

Kurumsal firmada yazılım alanında ileriye taşıyabilir miyiz kendimizi, yoksa aynı şeyleri yaparak kötü bir hale mi geliriz ?
  2. V

Soru Yeni Pc Sanallaştırma

Merhaba yeni bir monster pc aldım, sanallaştırmayı açtım ,garanti kapsamında çıkar mı acaba
  3. V

Soru Anydesk vpn bağlantı

Arkadaşlar merhaba anydesk vpn bağlantı yapıcam. Tcp tuneli açıyorum ama altı çizili yerlere ne yazmam gerekiyor
  4. V

Soru Anydesk ile vpn

Anydesk ile vpn nasıl yapılır bilen var mı acaba
  5. V

Soru Uzak masaüstü bağlantı

merhabalar, firmamızda fiber var, türknet üzerinden port açılma işlemini yaptım. Ama hala bağlantı kuramıyorum neden olabilir. Güvenlik duvarı, sabit ip vs. Her şeyi yaptım
  6. V

Soru Uzak masaüstü

Sunucu için hazırlnan bir cihazı, uzaktan bağlantı ayarlarını nasıl yapabilirim. Herkes modem üzerinden dedi ama ??
  7. V

Yardım Sunucu Kurulum

Merhaba arkadaşlar, Bir windows server kurulu cihazı nasıl dışarı açabilirim. Uzaktan bağlantı için
  8. V

Yardım Sgk prim

Aynı ay içerisinde sgk primi neden parça parça yatmış olabilir, mesela önce 20 gün yatmışdaha sonra 10 gün daha yatırılmış. sebebini bilen var mı?
  9. V

Soru .Net Core Api Ile Ilgili Bir Sorum Var Arkadaşlar

Yazmış bir api'de aynı anda hem bir dosya hem de bir model göndermem gerekiyor..Swagger ile test ediyorum gidiyor ama ajax ile yaptığımda veriyi gönderemiyorum bir türlü yardımcı olabiliecek var mı
  10. V

Wordpress Ftp Bilgileri Olmadan Eklenti Yükleme

Arkadaşlar wordpress ile sunucumda bu şeklide benden ftp bilgileir istiyor..Ftp bilgileri olmadan direkt olarka nasıl eklenti yükleyebiliriim
  11. V

İş Görememezlik ödeneği

Arkadaşlar iş görememezlik ödeneği nasıl hesaplanıyor.Maaşına düşen günlük ücret mi yoksa belirli bir yüzde ile çarpılıp mı alıyorsun
  12. V

Toplu fotoğraf döndürme

Arkadaşlar elimde çok fazla foto var ve bunları bir program ile hızlıca döndüreblir miyim
  13. V

Html to Pdf - jsPDF

Ckeditor ile eklediğim yazıları kendi sitemde yayınlıyorum…Ve bu yayınlandığım yazıları kullanıcların pdf’e dökmesini istiyorum.Buna dair önerebileceğiniz bir javascript kütüphanesi var mı(Not:jsPDF ile türkçe karakter htası alıyorum çözemedim bir türlü)
  14. V

.Net Geliştiricileri için Forum sitesi var mı?

Var olan sorunlarımızı sorabileceğimiz forum sitesi bilen var mı arkadaşlar
  15. V

Website Panel Önerisi

Arkadaşlar websiteme panel üretmek anlamında biraz kısır döngüye girdim.Sizlerin tavsiyesi var mı acaba? Bu sitede şu olsaydı benim daha çok ilgimi çekerdi diyebileceğiniz ? websitem:petdefteri.com Her türlü eleştiriniz için şimdiden teşekkür ederim
  16. V

Google Adsense

Sizce websiteler için google adsense gerçekten bir gelir kaynağı mıdır ?
  17. V

Para niçindir ?

Para niçin kazanılır
  18. V

Google Earth 3 boyutlu oblik görüntü

Google earth'te var olan 3 boyutlu oblik görüntüleri açık kaynak kodlu bir şekilde nasıl yapabiliriz.Bilgisi olan arkadaşlar var mı?
  19. V

Google adsense

aynı bilgisayar ile farklı ağlarda reklam tıklamaları tek tıklama olarak mı geçiyor.Yani google pc ye göre mi değerlendiriyor yoksa ağa göre mi?
  20. V

En fazla 1250 lira 2.el telefon tavsiyesi

En fazla 1250 lira 2.el telefon tavsiyesi
  21. V

Korona pozitif çıktı karantina süresi bitti şimdi ne yapmak gerek

Korona pozitif çıktı karantina süresi bitti şimdi ne yapmak gerek
  22. V

Android Webview Uygulama içi satın alma

Arkadaşlar webview ile mobil uygulamamı yayınlıyorum.Uygulama içi satın alma yapmak istiyorum.Native uygulamalar ile farklı bir yol mu izlemem gerek yoksa aynı standardı mı uygulucam ?
  23. V

Önemli Seo Taktikleri

Daha önce kullandığınız ve faydasını gördüğünüz seo anlamında önerileriniz var mı?
  24. V

laptop için ekran kartı mı yoksa ram mi önemlidir

laptop için ekran kartı mı yoksa ram mi önemlidir
  25. V

Sizi bir websiteye yönlendiren en temel özellikler nelerdir

Tasarım,içerik vs.
  26. V

Sizin için bir websiteyi önemli kılan,ilgi çekici hale getiren nelerdir?

Günlük hayatta yoğun olarak kullandığınız sitelere,çok fazla ilgi göstermenizin nedenleri
  27. V

Tartışıyoruz ?

Yoğun olarak kullandığınız web siteleri sadece yoğun içerik olduğundan mı kullanıyorsunuz ya da tasarım ve düzenini beğendinizden mi?
  28. V

Gtx1650 mi gtx1050 mi

Bu konuya açıklık getirebilecek mi acaba
  29. V

Hayvanlar artık mal sayılmayacak !

Özellikle son yıllarda ortaya çıkan şiddet olaylarına dair ilgili kurumlar harekete geçiti Bununla ilgili çok önemli bir yazı hazırladık. https://www.petdefteri.com/hayvanlar-artik-mal-sayilmayacak-7-haberi
  30. V

Hayvanları Koruma Günü

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Kutlu Olsun! Her canlı önemlidir,unutmayalım https://www.petdefteri.com/
  31. V

Turn Server

Arkadaşlar WebRTC için sunucuya turn server kurmam gerekli yardımı sağlayabilecek arkadaşlar var mı?
  32. V

Yeni site açtım,yorumlarınızı bekliyorum :)

https://www.petdefteri.com/ Olumlu ya da olumsuz her türlü eleştiriye açığım arkadaşlar..Desteklerinizi bekliyorum
  33. V

MacOS Path verme

arkadaşlar merhaba,sanal bilgisayarıma flutter kullanmka için macOS kurdum fakat path bir türlü veremiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum