Arama sonuçlarınız

1. Z

iPhone 13 Pro vs Samsung Galaxy S23 Plus

Hocam yurtdışından akrabam getirecek, bütçem tam iPhone 14 Pro'nun bir tık altında kalıyor. Samsung olarak da S23 Plus en iyi seçenek kalıyor. S23 Ultra çok büyük kaçıyor.
  2. Z

iPhone 13 Pro vs Samsung Galaxy S23 Plus

Hangisini almalıyım? Uzun ömürlü olması ve kamera önemli.
  3. Z

Öneri PC için xbox 360 gamepad önerisi

Merhaba arkadaşlar bu ürünün sadece replikaları kalmış diyorlar. Kablolu kaliteli bir replika önerebilir misiniz? Bütçe: 120.
  4. Z

Max 450 TL Modem Önerisi

İnternet paketim 100 mbps fiber
  5. Z

Max 450 TL Modem Önerisi

Merhaba arkadaşlar,genelde fps tarzı oyunlar oynuyorum benim için ping önemli.Ona göre bana güzel bir modem önerebilirmisiniz ? Son olarak kablosuz bağlantının da güzel olması lazım evde bir kaç kişi kablosuz bağlanıyor şimdiden teşekkürler.
  6. Z

Tosla 10TL Steam Kodumu Vermedi

Direk canlı desteğe yazdım fakat koşulları karşılamadıysa alamazsın vs. cevap verdiler
  7. Z

Tosla 10TL Steam Kodumu Vermedi

Merhaba arkadaşlar, tosla 2 arkadaş davet edene 10 TL, 4 arkadaşını davet edene 20 TL steam cüzdan kodu veriyor. Bende kampanyayı görüp kodu almak istedim. Bizzat kardeşimin telefonundan kendi tosla linkimden uygulamayı indirip kaydoldum ve linki 1 arkadaşıma attım oda kaydoldu. Fakat uygulamaya...
  8. Z

4500 TL Monitör Dahil Pc Önerisi

Merhaba arkadaşlar,bana 4500tl'ye monitör dahil fiyatına göre en yüksek fps alacağım bir bilgisayar önermenizi istiyorum.Hazır sistem olursa daha iyi olur şimdiden teşekkürler.
  9. Z

FreeSync Monitörde Ekran Yırtılma

Merhaba arkadaşlar,FreeSync bir monitöre sahibim ekran kartım rx5500xt 8gb yani FreeSync destekliyor fakat CS:GO'da 300 FPS alıyorum ilk başlarda ekranda yırtılma olduğunu fark edemedim sonra fark ettim ekran biraz yırtılsa da rahatsız ediyor monitörüm 144hz ama vsync açıp oynamak istemiyorum...
  10. Z

Laptop aşırı yavaş

Yarın indirip söylerim.
  11. Z

Laptop aşırı yavaş

Zaten bir kaç ay önce gittim ama dediğin gibi olsun yine bir götüreyim.
  12. Z

Laptop aşırı yavaş

Laptopa mı ekliyeyim. 1609350297 Evet bir kaç ay önce bilgisayarcıya götürmüştüm termal macun sürüp temizlemişti. 1609350341 Sisteme daha dün format attım sadece steam ve the forest yükledim virüs olması imkansız hemde virüs taraması yaptım bir sorun yok.
  13. Z

Laptop aşırı yavaş

3. kez format attım hala düzelmedi maalesef.
  14. Z

Laptop aşırı yavaş

NVIDIA GeForce 920MX İntel İ5 7200 20GB RAM Windows 10 Home 1609349700 1TB harddisk var
  15. Z

Laptop aşırı yavaş

Merhaba arkadaşlar,laptopu 3 yıl önce aldım aslında bazı oyunlarda performansı normal ama bazı oyunlarda acayip düşük ramim 4GB'dı 16 ben ekledim ona rağmen mesela The Forest'ta en düşükte 25 fpsi zor görüyorum ama mesela CS:GO'da orta&yüksek ayarlarda 90 fps alıyorum bana saçma geldi acaba bir...
  16. Z

2. Modem Ping Düşürür Mü ?

Xiamoinin modelini öneriyorlar alayım mı sizce ?
  17. Z

Maalesef dediğim gibi modem bayağı uzakta 15-20 metre var peki başka bir sorum olacak mesela ben 2. modemden kablolu kullanırken evdeki diğer bireyler 1. modemde yada 2. modemde kullanabilecekler mi ? 1608649348 Öyle
  18. Z

Hayır zaten pingim mesela CS:GO'da 70-50 fakat anı 300e çıkmalar oluyor öyle olmasın yeter benim için.
  19. Z

Öncelikle herkese iyi akşamlar,modem şuan olduğum odadan çok fazla uzak ama yinede 60 download 7.5 upload alıyorum ama ping sorunum var arada çok fazla çıkıyor mesela ben 2. modem alsam masaüstü bilgisayarıma kablolu olarak bağlasam ping düşermi ?
  20. Z

Sistem birbiriyle uyumlu mu ?

Hocam evet onu alıcam ama tek tek toplayarak daha uyguna geliyor o zaman o sistemin içindeki PSU'yu alayım
  21. Z

Hocam kusura bakmayın çok soru sordum son soru olarak maximum 370tl PSU önerebilir misiniz ?
  22. Z

İlginiz için teşekkürler hocam sistemi alıyorum. 1608627014 Hocam kusura bakmayın aklıma bişey daha takıldı benim monitör display portta 144hz çalışıyor mesela HDMI da 120 şimdi ben bu sistemi display portta çalıştırabileceğim değil mi ?
  23. Z

hocam 500w yetermi sizce ona göre alacağımda
  24. Z

600TL kulaklık önerisi

Arkadaşlar önerileriniz için sağ olun indirimden MSI IMMERSE GH50 RGB 7.1 Surround Gaming Kulaklık | ITOPYA aldım inşallah bir sıkıntı çıkarmaz.
  25. Z

Tamam o zaman bana 6300 liraya en güzel fps değeri alacağım sistem dizer misiniz tek isteğim kasada 1TB harddisk ve kasada kulaklık mikrofon girişi olması.Oyun odaklı özellikle fps oyunları için bana kasa dizebilirmisiniz.
  26. Z

1000tl psu kasa olmazmı ?
  27. Z

Öncelikle herkese günaydın,ilk defa sistem topladım hemen 1-2 saate alacağım parçaları birbirine uyumlu mu sorun çıkarırmı bilmiyorum birde 1000tl lik kasa psu önerebilirseniz çok mutlu olurum sistem parçaları...
  28. Z

600TL kulaklık önerisi

Bunu kenara yazıyorum güzele benziyor inşallah bilgisayardaki ses karşıya gitmez.
  29. Z

600TL kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar,hyperx cloud silver almayı planlıyordum fakat oyun sesi karşıya gitme problemi varmış bana maximum 600tlye asla ve asla bilgisayar sesi karşıya gitmeyen csgo için kulaklık önerebilir misiniz hemen bugün alacağım.
  30. Z

İşlemci alırken nelere fikkat edilmeli

Adam sistem dememişki sadece işlemci anakart ram demiş :)
  31. Z

250Tl Modem/Router Önerisi

Merhaba arkadaşlar,60mbps download 7.55 upload aldığım halde oyunlarda pingim çok,modem odaya bayağı uzak bende masaüstü bilgisayar geçiyorum modem yada router geçmeye karar verdim internetim vdsl birde router tam ne anlamadım ama bağlantıyı yakınlaştırıcı gibi birşey sanırım onuda açıklarsanız...
  32. Z

6300TL PC Önerisi

Merhabalar,Bana İçinde Rtx 2060 ve 1TB harddisk bulunan güzel bir sistem toplama imkanınız varmı bir tane daha sorum var yılbaşı indiriminde 6500₺lik sistemler 6000e düşermi sizce ?
  33. Z

Rx580 vs Rx5500XT vs GTX1660 Super

Teşekkürler arkadaşlar bı sorum daha olacak rtx 2060 yılbaşı indiriminde 2500tlye düşme ihtimali varmı ?
  34. Z

Cevabın için teşekkürler ama bı korkum var çoğu kişi sistem topluyor monitör 60hz olduğu halde 300fps alıp ekran yırtılmıyor ama bende nedense bi korku var ekranda yırtılma olmaz değil mi ?
  35. Z

Merhaba arkadaşlar,yeni sistem toplayacağım ekran kartı konusunda karar veremedim bunlardan birini mi alayım yada max 2500tlye ne alayım (monitörün FreeSync).
  36. Z

2. Ekran kartını nasıl kullanırım ?

Cevabın için teşekkürler fakat steam oyunlarında olmuyor bu özellik :(
  37. Z

2. Ekran kartını nasıl kullanırım ?

Merhaba arkadaşlar,sistemim: İntel İ5 7200 NVIDIA GeForce 920MX İntel HD Graphics 620 20GB Ram (16gb ben ekledim) Windows 10 Home 64bit işletim sistemi Mesela fortnite en düşük ayarlarda 30 fps alıoyorum sistemim yetttiği halde nedenini sorduğumda oyunlar intel ekran kartını kullanıyor dediler...
  38. Z

Ekran Kartı,Klavye,Mouse, Kulaklık Önerisi

Yok sıkıntı olmaz o kadar :)
  39. Z

Ekran Kartı,Klavye,Mouse, Kulaklık Önerisi

Merhaba arkadaşlar Max 2200 liraya Ekran kartı ben şunu düşündüm ASUS DUAL-RX580-O8G 256Bit 16X Ekran Kartı (VGA16XATIASU1079) | Trendyol Max 300 liraya Kulaklık (Kesinlikle Bilgisayarın Sesi Karşıya Gitmeyecek) Max 370 TL Türkçe Q Klavye Max 200tl Mouse
  40. Z

Hilesiz instagram takipçi nasıl kasarım

Aklıma tek GT yapmak geldi :)
  41. Z

İnternet sağlayıcısı önerisi

Dostum 1 ay önce türknete geçtim kötü yorumları okuyunca bı korktum fakat altyapım maximum 67 destekliyor VDSL pakette 65-63 arası alıyorum uploadımda genelde 7.5-8 oluyor müşteri hizmetleri konusuna gelecek olursak türknet mobil uygulamasından yazdığım şeylerle 1-2 saat sonra geri dönüş...
  42. Z

Pes 2020 Lite Siyah Ekran Sorunu

Arkadaşlar öncelikle merhaba,arkadaşımın steam hesabında Pes 2020 vardı hemde ücrestizdi hevesle indirdi taki Pes 2020 Lite çıkana kadar neyse işte sonra oyunu açmaya çalıştı bari lite gireyim diye oyunda siyah ekran sorunu çıktı girdiği gibi siyah ekran çıkıyor birdahada gitmiyormuş buraya...
  43. Z

Monitör Crossu Kullanmak Ban Sebebi Midir ?

Merhaba arkadaşlar,yeni bir monitör aldım içinde crosshair özelliği bulunuyor şimdi ben CS:GO'da awpde falan bu crosshairi kullanırsam ben yermiyim (Programla yapmaktan bahsetmiyorum sadece monitörün kendi crosshairi) bide %10 ihtimal olsa bile yazın çünkü ban yemek istemiyorum şimdiden teşekkürler.
  44. Z

Hangi sistem ?

çok teşekkürler ikinizede
  45. Z

Hangi sistem ?

cevabın için teşekkürler ama benim amacım oyunlarda yüksek fps almak bu izlediğim benchmark videosunda intel bir tık geçmiş :)
  46. Z

Monitör,Klavye,Mouse,Kulaklık Önerisi

Merhaba arkadaşlar maximum 2500tl 144hz 1ms 27 inch monitör,maximum 800tl türkçe q klavye, maximum 300tl mouse,maximum 700tl kulaklık benim için önemli olan profesyonel ekipman olsun çünkü cs tarzı oyunlar oynuyorum şimdiden teşekkürler
  47. Z

Hangi sistem ?

Merhaba arkadaşlar direk konuya giriyorum amaç benim için yüksek fps hangisinden yüksek alırım 1. Sistem Asus Gtx 1060 6GB Expedition Ekran Kartı,İntel İ5 7500,Kingston Hyperx Fury 8gb 2400mhz,1TB 7200RPM HDD,120GB SSD,MSI B250 PC...
  48. Z

Kardeşim interneti çok yavaşlatıyor

Modem Türktelekomun 300mbps vdsl modemi servis sağlayıcısı türknet ama speed testde 9 ping 35-45 download 7.50-8 upload var anlamıyorum video izliyor nasıl 1500e çıkıyor pingim
  49. Z

Kardeşim interneti çok yavaşlatıyor

Merhaba Arkadaşlar internet hızım 35mbps download 7.50 upload mesela csgo giriyorum pingim 60ken kardeşim internete girdiği anda pingim 1500e çıkıyor benim internet arayüzünden kardeşime hız sınırı getirmem mümkünmü çünkü hiç bir zaman oyun oynayamıyorum
  50. Z

Benlerimden Nasıl Kurtulurum ?

Merhaba arkadaşlar son sene yüzümdeki benler çok arttı artık rahatsız olmaya başladım bunu geçirmek için bir krem bir teknik öneriniz varmı şimdiden teşekkürler
  51. Z

Hangi sistemi alayım

Bence 1. Sistem 2. Sistemde anakart düşük kalmış
  52. Z

Philips Sunucu Bulunamadı Hatası

Hayır hatta güncelleme varmı baktım sürümünüz güncel diyordu zaten ilk interneti bağlıyorum
  53. Z

Philips Sunucu Bulunamadı Hatası

Merhaba arkadaşlar elimde Philips 43PUS6504 tv var 6 ay önce internete bağlanmamda herhangi bir problem yoktu 6 ay farklı bir şehirdeydim şimdi geldim interneti bağlamaya çalıştığımda bağlanıyor fakat smart tv tuşuna basınca Kullanım Şartları Kabul edilmedi kabul etmek için OK'a basın diyor...
  54. Z

Kaç Mbps Alırım

Evet 300mbps teşekkür ederim
  55. Z

Kaç Mbps Alırım

Merhabalar modemim türk telekomun verdiği modem şimdi türknette 75mbpslik pakete geçtim şimdi bizim modem en fazla kaç destekler ona göre modem alacağım
  56. Z

Multiplayer Jumpscare Oyun Önerisi

Öncelikle iyi forumlar, arkadaşımla oynayabileceğim jumpscare bir korku oyunu önerebilirmisiniz ?
  57. Z

100-150tl arası kullandığınız önerdiğiniz Laptop soğutucu fan önerisi

Juo C1i öneririm 1.5 senedir kullanıyorum bilgisayar acayip ısınıyodu %60 falan etki etti 80tl almıştım şimdi 150tl arası fiyatı var
  58. Z

Max 3500TL ETS 2 oynatacak laptop önerisi

Ben olsam 120gb ssd almam acayip az onun yerine 750gb falan hdd koy ilerde kendisi isterse ssd takar
  59. Z

Steam Cadılar bayramı indirimi ne zaman

Yuh la bunun için sitemi açılır eyvallah yinede
  60. Z

Steam Cadılar bayramı indirimi ne zaman

Merhaba arkadaşlar steam cadılar bayramı indirimi bu sene olacak mı olacaksa da hangi günler olacak
  61. Z

Has Signed İn (Offline Mode) Hatası

Nası yani anlamadım
  62. Z

Has Signed İn (Offline Mode) Hatası

Merhaba arkadaşlar oyunun yükleme ekranında bu hatayı alıyorum sadece offline oynayabiliyorum esc basıp online girmeyi deniyorum hiç bir şekilde olmuyor bunun çözümü nedir ? 1603456197 Gta 5 te alıyorum
  63. Z

Rx580 mi Gtx 1060 mı

Cidden arada ortalama 7 fps fark var rx 580 öne geçmiş
  64. Z

Rx580 mi Gtx 1060 mı

Zaten 1650 super almayı planlıyorum fps değerleri daha yüksek geldi oyunlarda
  65. Z

Rx580 mi Gtx 1060 mı

Peki ben en çok forza horizon 4de fps almak istiyorum ryzen 5 1600vb. Kartla ve 16gb ramla 70fps üstü alırmıyım ve kart ısınan bir kartmı ? 1602832295 Kart demişim işlemci olcaktı o
  66. Z

Rx580 mi Gtx 1060 mı

Herkese merhaba bir sorum olacak gtx 1060 6gb mı rx580 8gb mı hangisini neden almalıyım ?
  67. Z

5ms 1ms farkı

Teşekkürler hepinize
  68. Z

5ms 1ms farkı

75 hz monitör, profesyonel değilim ama genelde cs tarzı oyunlar oynuyorum
  69. Z

5ms 1ms farkı

Herkese merhaba bir sorum olacak şimdi ben normalde 1ms monitör almak istiyordum fakat 5ms ama ekranı daha büyük bir monitör gördüm şimdi ekran daha büyük oyun oynamak istiyorum ama ms ne kadar önemli onu bilmiyorum arkadaşlar 1ms ile 5ms çok fark yaratırmı ?