Arama sonuçlarınız

1. M

Ethernet Kablosu Hızı Aşırı Düşük Çıktı

Evet şimdi baktım Alınan/İletilen hız 100/100 mbps olarak gözüküyor. Hatta çoğunlukla tanımlanamayan ağ olarak görüyor modemi kabloyu takınca. Cevabınız için teşekkürler.
  2. M

Ethernet Kablosu Hızı Aşırı Düşük Çıktı

24 mbps'lik paket kullanıyorum. Wifi ile hız testi yaptığım zaman 15-16 gibi değerler alıyordum. Bende kablolu yapayım düzelir dedim. Yaklaşık odanın içine göre kestim. 10 metre internet kablosu buldum uçlarını yaptım pense ile sıktım. Denemek istedim baktım tarayıcı açılıyor sonuçlar...
  3. M

Depolama Sorunu Hatası Nasıl Çözülür?

Hiç birşey yok sildim yaklaşık 400 mb ama nafile hala 600 mb yer istiyor.
  4. M

Depolama alanı küçültme işlemi nasıl yapılır?

C alanını yaklaşık 10-15 GB azaltmak istiyorum ve o alanı D'ye aktarmak istiyorum. Format olmadan.
  5. M

Mesela ne silmeliyim, ama şöyle bişey var yaklaşık 500mb sildim ama değişmedi.
  6. M

,Merhabalar, GTA V indirmek istiyorum ama bir sorun ile karşılaştım. Aşağıdaki resimler ile net gözüküyor, bir sürü dosya sildim ama nafile nasıl çözerim bu sorunu. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Ve D'ye kurmak istedim 97,6 GB boş diyor ama oyun yüklenirken 110 GB boş diyor.
  7. M

Bu pc lol açar mı ?

Açar büyük ihtimalle, düşük ayarlarda.
  8. M

İşlemcim çok ısınıyor ne yapmam lazım?

Merhaba, bu gibi olaylar genellikle laptopların sorunu oluyor ama kasalarda da olabiliyormuş. Öncelikle termal macun değişimi, kasa içini söküp bakmak ve temizlemek en iyi sonuçları verecektir. Eğer sorun geçmez ise bir bilene danışmanı öneririm.
  9. M

Saçlarım dökülüyor ne yapabilirim

Merhaba, birçok nedeni olabilir saç dökülmesinin ama en iyi kararı hekim verecektir. Sağlıklı günler.
  10. M

Bilgisayar test sonucum.

Merhabalar, bilgisayarımı test ettirdim ve çıkan sonuçlar şunlar; SSD%78, Ekran Kartı(820M):%3, işlemci %60 ve diğer ekran kartı (İntel Graphics 5500) %40. SSD yeni olduğu için normal değer ama ekran kartının %3 olması çok kötü bir durum ve bu yüzden laptop ateş gibi oluyor. %3 gibi düşük...
  11. M

4 GB Ram 2 GB Ekran Kartı Oyun Performansı Nasıldır?

Reis buldum videoyu aynı bende açtım böyle mavi renk Ram var tek slot galiba
  12. M

İntel i5 (5. Veya 6.nesil)
  13. M

Bi uygulama vardı arkadaşım dedi yükle yükledim. 1. slotta bir sürü şey yazıyordu bellek boyutu seri numarası, ama 2.slot kategorsi vardı orası boş idi. Galiba 2 slot var. 1610268266 Aynen hocam bu bilgisayar.
  14. M

2 slot yok mu bir 4 gb daha alsaydım.
  15. M

İzledim videoyu, şahsen iyi gözüküyor ara ara takılmalar var büyük ihtimalle kayıt aldığı içidir. 1610267814 Dell 3542
  16. M

İçine açıp bakmadan kaç adet ram slotu olduğunu nerden öğrenirim. RAM ismi modelini biliyorum.
  17. M

Yok birebir aynısı gösterdi videoda.
  18. M

Düşükte çok kötü gözküyor. Yeni PC alakcak bütçemde yok. Açıkçası babam izin vermiyor :) 1610267543 Ama şöyle bir sorun var kaç slot olduğunu bilmiyorum maalesef nasıl öğrenirim. İçine açıp bakmadan.
  19. M

Low, Normal, High hangilerinde 60 fps alabilirim.
  20. M

Bilgisayarım 4 yıllık çok iyi baktım hep açarım temizlerim, termal macun yenilerim.
  21. M

Vidolarına baktım güzelce oynuyorlar ama.
  22. M

Orta ayarlarda nasıl olur. 1610267153 Kaldırmaz mı ya, çok heves etmiştim oynamak için.
  23. M

Merhabalar, laptopum da 4 GB RAM, 2 GB ekran kartı bulunmakta. Valorant, Rocket League gibi oyunlar oynuyorum. Valorant düşük ayarlarda 60-80 FPS (internetim çok kötü). Rocket League'de ise yüksek ayarlarda gayet akıcı bir şekilde minimum 60 FPS, Max 100 FPS internetime bağlı olarak. Bende...
  24. M

Laptop soğutucusu öneriler?

Merhabalar, bende 1 hafta önce soğutucu aldım. Rampage Ad-Rc4. 4 fanlı 6 kademe hız ayarı ben hep 3-4 kademede kullanıyorum. Boşta soğutucu olmadan önce minimum 50 max 65 dereceleri gören bir pc idi. Şu bu cevabı yazarken chrome tek açık 43 derece pc. Oyunlarda ise 65'i geçmiyor. 150-170 tl...
  25. M

Hangi soğutucuyu tercih etmeliyim?

Merhabalar, laptoplar doğal olarak çok ısınıyor ve bende oyun oynuyorum derece ise 70-80'e kadar çıkıyor. Laptop tam bakımlı içini temizledim, termal macun yeniledim ve SSD aldım. Evet eskiden çok ısınıyordu ama termal macun falan yenileyince 10 veya 15 derece düştü yani oyun oynarken 70-80...
  26. M

Uygun RAM hangisi?

hynix hmt451s6bfr8a-pb marka 1600mhz
  27. M

Uygun RAM hangisi?

Merhabalar, Dell 3542 (İntel i5 5.nesil, 4 GB RAM, İntel Graphics 5500 2 GB ve Harici GeForce 820M 2 GB var). Sorum şu laptopta tek slot var ve RAM'i çıkardığım zaman altında DDR3L yazıyor. Ve RAM satın alacağım farklı markalar var fiyatları 200 TL olanda var 500 TL olanda var, satın alacağım...
  28. M

Laptop klavyesinde iki kablo var. (Resimli)

hayır bence çünkü klavyem ile mousem ayrı yerlerde
  29. M

Touchpad mi? Bu 2. değişimim diğerlerinde hiç yoktu. Bazı arkadaşlar ışıklı klavye olduğunu söyledi yani, arka ışık kablosu denildi. 1606062496 Ve bundan 3 ay önce bilgisayarcıya götürdüm ve klavyeyi değiştirdim. Bilgisayarcı bana ışıklı mı yoksa ışıksız mı klavye takalım dedi bende; ışıksız...
  30. M

Merhaba arkadaşlar, bugün internetten bilgisayarım için klavye takımı aldım. Yalnız çıkardığım klavyede 1 tane kablo vardı, kağıt kadar ince olanından. Eski klavyenin arkasında model numarasına baktım aynı ürün aynı model numarası ama 2 tane kablo var. Diğerinin işlevi nedir? Acaba yeni gelecek...
  31. M

Kargo kutusunun üstüne mi yapıştıtacağım?

Dostlar selam, yarın dell teknik servisine bilgisayarımı göndereceğim. Ama şöyle bir sorum var bana kod verdiler kargoya vereyim diye ve ben bu kodu kargo kutusunun üstüne mi yapıştıtacağım? Ve adresimi falan da mı yapıştıtacağım? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
  32. M

Dell 3442 Laptopum İçin Güncelleme Yapılamıyor!

Hocam sorun şu; bilgisayarıma A16 güncellemesi geldi ama yüklenmiyor çünkü klavyem çalışmıyor, dedim belki güncelledikten sonra düzelir.
  33. M

Hocam hiç indirecek zamanım yok, buradan derseniz sevinirim.
  34. M

Dostlar 24 Eylül'de geldi bu güncelleme, ben de yeni yapmak zorunda kaldım. Dell'in kendi sitesinden girip indirdim (seri numarası ile), .exe dosyasını açıyorum, okuyup kabul ediyorum ama bu sistem için olmuyor hatası alıyorum, ama bilgisayarıma geldi, tamamen sürümü uyuyor ve neden olmuyor...