Arama sonuçlarınız

1. Just_BT

Soru Bu bilgisayar alınır mı?

2.el bir bilgisayar bu AMD Ryzen 5 3500 yazıyor gizlenen yerde ssd 240gb ama sorun değil bende zaten hdd ve ssd var Sizce bu pc ne kadar eder? 7200tl ye alınır mı?
  2. Just_BT

Öneri Yazılım için Bilgisayar Öneri

Yazılım ve 3b çizim için masaüstü pc önerir misiniz? çok pahalı olmasın bütçe kasa için 8K birde monitör ile toplam 10k bütçem var. Çok fazla oyun oynamıcam. Lütfen yardımcı olur musunuz?
  3. Just_BT

Öneri Yazılım için Laptop Öneri

Merhaba ben yazılım ve 3b çizim için laptop arıyorum bütçem max 10K oneride bulursaniz sevinirim
  4. Just_BT

Soru Yazılım için Kasa

Merhaba, Ben yazılım oyun ve 3b çizim için bir masaüstü bilgisayar arıyorum. Kasa+monitör alicam ikisinede öneride bulunursanız sevinirim. Bütçe 10k yı geçmezse sevinirim ama 10k dan yüksek ama bu daha iyi dediğiniz varsa buyrun atın. 1634936388 Şuan biraz fikrim değişti. Fiyatlardan dolayı hem...
  5. Just_BT

Soru Macbook Air M1 Uygun Mu?

Merhaba, ben laptop almayı düşünüyorum ve yazılım ile uğraşıyorum. Unity/C#/Phyton/SQL ve benzeri kodlama dilleri ile çalışıyorum. Kullandığım genel programlar Visual Studio, Unity, VS Code... Bu programlar için m1 macbook air onerir misiniz? Bu bilgisayar bana yeter mi? Fansız olması bir sorun...
  6. Just_BT

Klavye Önerisi

400 Tl civarı 400 tl yi geçebilir klavye önerisi istiyorum mekanik yada değil farketmez her türlü öneriye açığım.
  7. Just_BT

7.1 Kulaklık...

Benim bilgisayarimda anakartin ses çipi çalışmıyor o yuzden usb şeklinde ses cihazı aldım. Ama gene işimi görmedi cok cızırtılı ses aldim. 7.1 Kulaklik lar usb ile bağlanıyor. acaba 7.1 kulaklik alsam kulaklık USB üzerinden çalışır mı? Birde 200Tl bütçe için 7.1 kulaklik onerirmisiniz.
  8. Just_BT

Kulak Üstü Kulaklık Öneri

200-250 TL bütçem var. Kulak üstü kulaklık önerirseniz sevinirim. İyi Forumlar.
  9. Just_BT

Just_BT Youtube Kanalım

Youtube üzreinde yeni bir kanal açtım. Aslında kanal yeni değil ama artık aktif video atmayı düşünüyorum. Kısa süre önce ilk sesli videomu paylaştım ve bundan sonra kanala her hafta video atmayı düşünüyorum. Bana youtube de nasıl içerikler üretmem gerektiğini nasıl video çekmem gerektiği ile...
  10. Just_BT

2500TL bütçe Anakart+İşlemci öneri

2500TL bütçe var bütçeyi biraz aşsada genede önerinizi yazabilirsiniz. İşlemci intel veya amd farketmez