Arama sonuçlarınız

1. bilalburak

Soru Hangi Mönitörü almalıyım acil

Hangi monitör daha iyi https://www.hepsiburada.com/samsung-lc24rg50fzrxuf-24-crg5-4-ms-144-hz-full-hd-hdmi-freesync-kavisli-gaming-monitrg50fzrxuf-p-HBCV000020AWYN?magaza=ASG+TEKNOLOJ%C4%B0&url_src=ios-product-detail...
  2. bilalburak

Soru Hangi tür ram almam gerek

ddr 3 ile ddr3l arasındaki fark nedir
  3. bilalburak

Qyc T5 Kullanan Var Mı Bass Kalitesi Normal Kablolu Kulaklık Kadar Iyimi

Qyc t5 kullanan var mı bass kalitesi normal kablolu kulaklık kadar iyimi
  4. bilalburak

Iphone Se Batarya

Daha alalı 1 ay oldu ve pil sağlığı %96 daha dün %98 di nasıl bu kadar hızlı düşebilir bu normal mi?
  5. bilalburak

Lithning Kulaklık Önerisi 250-100Tl

Lithning Kulaklık Önerisi 250-100TL. Yeni bir apple telefon aldım bildiğiniz üzere artık kutulardan kulaklık çıkmıyor Bana kulaklık önerir misiniz?
  6. bilalburak

Belkin Rockstar Kulaklığı Mı Orjinal Apple Kulaklığı Mı

Belkin rockstar kulaklığı mı Orjinal Apple kulaklığı mı hangisinin ses kalitesi daha iyi hangisinin sesi dışarı az gider
  7. bilalburak

grand theft auto v giremiyorum offline mod hatası

Merhaba ben Gta V e giremiyorum offline mod hatası veriyor. (oyunu epicgamesten indirdim)
  8. bilalburak

İyi güzel kamerası olan android cihaz mı yoksa tek kameralı iPhone se mi

Benim düşüncem şu se 2020 tek kameralı olsa da android de instagrama düzgün fotoğraf yükleyemedikten sonra kamera ne işe yarar çok kararsızım size sorayım dedim
  9. bilalburak

5kya Android mi yoksa iPhone mu

5kya Android mi yoksa iPhone mu
  10. bilalburak

Sizce 2021de iphone 7 plus alınır mı? (2.el)

Sizce 2021de iphone 7 plus alınır mı? Her zaman android kullandım ve artık sıktı.
  11. bilalburak

LGS Kaynak kitap

LGS için hem konu anlatımı olan hem de testleri olan fen inkilap ve türkce için kaynak arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  12. bilalburak

mi router 4a r4ac iyimi

İnternetim yan odadan çekmiyor bnde router almaya karar verdim mi router 4a r4ac bu router iyimi kullanan varmı
  13. bilalburak

mi router 4a r4ac

İnternetim yan odadan çekmiyor bnde router almaya karar verdim mi router 4a r4ac bu router iyimi kullanan varmı 1603282803 R
  14. bilalburak

Bazı kanllarda sinyal yok

en populer kanallarda sinyal yok hatası
  15. bilalburak

Şu anki teknoloji bilgimi nasıl değerlendirebilirim ?

Hakkı Alkan'ın videosunda gördüm Kerem resmen çalışmaya başladı. Benim yaşım daha büyük ve aynı Kerem gibi komşular veya arkadaşlarım telefon olsun bilgisayar olsun bi sorun çıktığı zaman beni ararlar yada bilgisayardan bi donanım, ekipman vb. şeyleri bana danışırlar .Yani kısaca |Şu anki...
  16. bilalburak

İnfinity 401 vs Ubee evw-32c

İnfinity 401 vs Ubee evw-32c hangisi daha iyidir 1601884349 .
  17. bilalburak

Kablonet İnfinity modem

kullananlar biliyordur kablonetin modeminin çekim alanı çok düşük yan odada çekmiyor bir kısıtlama varmış radyasyon yayımında bu yazılım ile kaldırılabilirmi
  18. bilalburak

ucuz ve sertifikalı power supply önerisi

ucuz ve sertifikalı power supply önerisi
  19. bilalburak

2500tl apu sistem

2500 tl bütçem var pc almayı düşünüyorum apu olacak ne önerirsiniz ?
  20. bilalburak

Jsm-393bt İle Mikado md-201bt aynı mı?

Jsm-393bt İle Mikado md-201bt aynı mı? bunlar dışında 250-300tl arası hoparlor onerebilirsiniz 2+1