Arama sonuçlarınız

1. ARX

16k ye kadar laptop önerisi

Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200JXTX Notebook 15000tl bu laptop fıyatına göre uygun mu ? mühendislik programları ve oyunlar için kullanılacak. herhangi bir kronik sorunu ya da sıkıntsı var mıdır ? daha iyisi varsa önerebili rmisiniz ? maksimum 16.000 tl
  2. ARX

Soru Fizikçi Olmak ?

Merhaba epeydir aktif değildim buraya tekrar gelmek mutlu etti beni neyse konuya giriyorum. Şimdi benim sorum şu sizce boğaziçide fizik bolumunu mu okuyayım yoksa bilgisayar mühendisliğimi. Fizik hocam fizikte çok iyi bir yeteneğe sahip olduğumu söylüyor şuanda da TUBİTAK fizik olimpiyatlarına...
  3. ARX

Toplamış olduğum sistem sizce nasıl?

https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-intel-i5-10400f-alti-cekirdek-2-90-ghz-fiyati,732226478.html https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-kingston-hyperx-fury-8-gb-3200-mhz-ddr4-cl16-hx432c16fb3-8-fiyati,542815239.html...
  4. ARX

Laptopa ssd takmak

K54l laptopum var icinde 320 gb hdd var ben hdd yerine ssd takıp cd yerinede caddy ile hdd yi takabilirmiyim ?
  5. ARX

PC toplama

İnce hesap Gaming gecesinde bulunan ürünlerle bir bilgisayar toplanabilir mi bütçem 5000 monitör olmayacak bana yardım edebilir misiniz ?
  6. ARX

6000 tl sistem

sizce bu nasıl kasası psu uyumluluk vb. daha iyisi olabilirmi tavsiyenizi bekliyorum Ürün Miktar Fiyat Toplam × Pollux 3T-10 6,767 TL 6,767 TL GameGaraj 16GB USB 2.0 Beyaz USB Bellek 1 Intel Core i5 10400F 2.9 GHz 4.3 GHz 12MB 1200P 1 MSI B460M PRO DDR4...
  7. ARX

4000 TL bilgisayar

Daha çok mühendislik(solidworks, AutoCAD,3d çizim matlab programlama) işleri ve oyun(GTA V, CS-GOvb.) için kullanılacak monitor hariç f/p bilgisayar tavsiye edebilirmisiniz. Bu konularda pek bir bilgim yok. Yardimci olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler. 1611306375 @EFI Shell
  8. ARX

MIUI 12'de Super Wallpaper özelliği olmayan cihazlarda kullanmak

1.Active Lancher indiriyoruz. 2. Wallpaper kısmına geliyoruz 3.Ordan Super wallpaper a tıklıyoruz Bu kadar inşallah faydalı olmuştur.
  9. ARX

Epic Games Bedava Oyunlar Sızdırildı

Epic Gamesin hangi oyunlari verecegi sızdirildı https://www.google.com/amp/s/shiftdelete.net/epic-games-ucretsiz-oyun-listesi-sizdirildi/amp Siz ne düşünüyorsunuz ?
  10. ARX

Sizce normal mi ?

Öncelikle eğer konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Genellikle çok stresli bir insanım bazen bu bende kötü şeyler olacak gibi bir his veriyor. Lafı fazla üzatmayacağım sağlıktan anlayan birisi varsa sonuca bakabilir mi ?
  11. ARX

Hakediyor muyum ?

Sırf benim kimliğimde uyruk Suriye yazıyor diye sizce ben onlarca hakareti hakediyor muyum? Bugün en iyi (6 yıllık)arkadaşım dediğim insana selam yazdık oda bana başladı sen vatanın niye bıraktın vatan haini ve bir sürü küfür işi şakasına almaya geliyorum hiçbir şekilde on hakaret etmedim ama o...
  12. ARX

5. Ve 9. Sınıf

Sonunda 2 Kasım'da 5. Ve 9. Sınıflar yüz yüze eğitime başliyor.
  13. ARX

Minimum pc toplama

En ucuza en iyi sitem toplama yapalım. Herkes kendi topladığı sistemi yazsın . Gta 5 cs go orta ayarlarda açsın kriterine göre olsun. Benim gibi fazla para vermeyecek insanlar için. Monitör olmayacak. .
  14. ARX

Ne duymak istersiniz ?

Bugün haberlerde ne duymak istersiniz ? Mesela ben liseler için okulların açılacağını duymak isterdim. Hayal gücünüzü kullanın.
  15. ARX

Ne kadar olmalı ?

Hangi inçten sonra hd yad fhd yada 4k olmalı ?
  16. ARX

Saat 00.00 niye ayaktasınız

Başlık net .Ben geç uyanmak icin gec uyuyorum.
  17. ARX

HDMI veya Vga dan Scart

Öyle bir kablo varmidir
  18. ARX

Görüntü gelmiyor

Bilgisayarı başlattığımda siyah ekran var monitör çalışıyor ama kabloyu ona taktığımda ekran siyah oluyor . çözümü nedir? 1601889933 Up 1601890154 Medem ayri mesaj şeklinde olmuyor
  19. ARX

Telefon açılmıyor

Selamlar, Galaxy grand prime plus telefon açılmıyor. Güç tuşuna uzun basliyorum sadece titriyor . Sorunu nasıl çözebilirim?
  20. ARX

Türktelekom

Yaklaşik 2 haftadan beridir internet ya aşırı yavaş yada kesilip kesilip geliyor.Müşteri hizmetlerini arıyoruz yüzümüze kapatıyorlar. Ne yapabiliriz? (5 dakikadır foruma girmeye çalışıyorum amca şuam girebildim ayrıca ayni evde bulunan iki telefon arasında WhatsApp araması yaptık diğer telefon...
  21. ARX

SDN Verifiying Bot Hatası

FORUMDA SIKÇA KARŞIMA ÇIKAN B HATA NEDİR konuyu yanlış yere açtiysam kusuru bakmayın
  22. ARX

Kitap önerileri

Merhabalar, 9. sınıf her ders için test kitabı önerebilirmisiniz orta-zor olsun şimdiden herkese teşekkürler.
  23. ARX

Tarayıcı

Aşırı yavaş internet için tarayıcı var mı ?
  24. ARX

Hangi sınav

Sat'a hazırlanıp mit de bilgisayar mühendisliği mi yoksa yks ile İstanbul tıp mi daha 4 yılım var İngilizcem başlangıç seviyesinde lgs de 427 aldım fen lisesindeyim sizce hangi sinava çalışayım
  25. ARX

Laptop Yükseltme

Ben laptoma nasıl bir ram alırsam mantıklı olur yada ssd mı almalıyım ? 1601198967 Yardım eder misiniz ?