Arama sonuçlarınız

1. Y

Youtube'a atılmış bir videonun açıklama kısmındaki linkler ne anlama geliyor ?

hocam telifli bir video kullanmadım ben...ben telifli bir müziği kullandım ve bu müziği açıklama kısmına yukarıdaki fotoğrafta gördüğün gibi ekliyorlar ve bu sayede arkadaşın videosu telif yemiyor. bende bunu yapmak istiyorum
  2. Y

hocam chief keef love sosa denilen bir şarkıyı videomda montaj olarak kullandım herifler yabancı bunun tek çaresi bumu ya kendim ekleyemiyormuyum bu lanet şeyi :S
  3. Y

nasıl çalışırsam anlamadım hocam bi anlatta şu lanet konuyu bi kapatalım artık lütfen
  4. Y

ben o müziği diğer youtube kullanıcıları gibi atmak istiyorum nasıl onlar gibi o linki paylaşıcam bilgi verirmisin :) 1601199528 değerli arkadaşlar sabah 4 ten beri bi cevap arıyorum ben bu şarkıyı fotoğraftaki gibi videomun açıklama kısmına eklemek istiyorum bunu nasıl yapabileceğim hakkında...
  5. Y

Öncelikle herkeze selamlar..eğer konu başlıklarını yazmış olduğum konudan farklı seçmişsem şimdiden forum yöneticilerinden özür diliyorum. youtube işlerine başlamaya karar verdim ve oluşturduğum bir videoya bir şarkı eklemek istedim... lakin şunu farkettim bu şarkıyı ekleyen diğer youtuber...