Arama sonuçlarınız

1. H

Emulator Zararlı mıdır? (Gameloop)

Arkadaşımla PUBG Mobile oynamak için emulator indirdim sonra beğenmediğimde sildim. Eskidende emulator indirdiğim ve bilgisayarımı çok yavaşlattığı geldi aklıma ve takıldım. Araştırdım ama bir türlü cevabımı alamadım. Emulatoru sildim ama kalıntı falan bırakmıştır performansım düşer diye yazmak...
  2. H

İşlemci fanı aniden hızlanıyor yavaşlıyor

Vatan Bilgisayardan bir sistem aldım. Eve gelip kurdum biraz vakit geçti işlemci fanı aniden hızlanıp yavaşlamaya başladı. Biraz araştırdım termal macunu yenile falan denilmiş napmam lazım? (Termal Macun sürülmedi işlemciye) Termal Macun alıp süresiye kadar oynasam bir sıkıntı çıkar mı?
  3. H

İncehesap 9000 TL Rtx 2070 Super Pc

İncehesapta gezinirken bu sistemi gördüm. Sizce alınır mı? Niye bu kadar ucuz? Al derseniz 1TB Hdd takıp alıcam hocam. https://www.incehesap.com/vector-gold-fiyati-46674/
  4. H

DS4 R2 Takılı Kalma Sorunu

İnternetten aldığım Dualshock v4 ün R2 Tuşu basılı kalıyor veya hiç basmıyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Yedek parça falan temin edebilirmiyim?
  5. H

Rtx 2060 Ryzen 5 3600X Anakart Önerisi

Rtx 2060, Ryzen 5 3600X bu ikiliyle uyumlu güzel performanslı bir anakart öneriniz var mıdır?
  6. H

Superonline dan Türknete Geçiş

Öncelikli iyi günler dün Türknet'e Başvurdum Evrakları vs. gönderdiler şimdi ben turkcell superonline olan internetimi kullansam faturama ek ücret yansır mı?