Arama sonuçlarınız

1. H

Emulator Zararlı mıdır? (Gameloop)

Arkadaşımla PUBG Mobile oynamak için emulator indirdim sonra beğenmediğimde sildim. Eskidende emulator indirdiğim ve bilgisayarımı çok yavaşlattığı geldi aklıma ve takıldım. Araştırdım ama bir türlü cevabımı alamadım. Emulatoru sildim ama kalıntı falan bırakmıştır performansım düşer diye yazmak...
  2. H

İşlemci fanı aniden hızlanıyor yavaşlıyor

Hocam pc toplanırken yanındaydım ve bir sorum olacak kendim bi termal macun aldım eğer bunu sürersem garanti dışı kalır mı?
  3. H

Hayır orda kendileri montajladılar.
  4. H

Hazır sistem aldım kendim toplamadım. Kendileri sürerler sandım
  5. H

Vatan Bilgisayardan bir sistem aldım. Eve gelip kurdum biraz vakit geçti işlemci fanı aniden hızlanıp yavaşlamaya başladı. Biraz araştırdım termal macunu yenile falan denilmiş napmam lazım? (Termal Macun sürülmedi işlemciye) Termal Macun alıp süresiye kadar oynasam bir sıkıntı çıkar mı?
  6. H

İncehesap 9000 TL Rtx 2070 Super Pc

Hocam bugün Sinerji Bilgisayarda indirimler var oraya bakıcam bi
  7. H

Rtx 20 serisinden bir ekran kartı istiyorum hocam
  8. H

En sevdiğiniz film veya dizi

Lucifer
  9. H

Gamegaraj sitesi üzerinden bu pcyi almayı düşünüyorum indirim kodu var 400 tl üstüne birde Asus'un vg27vq monitörünü almayı düşünüyorum.
  10. H

Toplam 12k bütçem var hocam monitör dahil monitör olarak 280 hz düşünüyorum. Öneri sisteminiz var mıdır? İtopya'dan alıcaktım kargosundan çoğu kişi şikayetçi. Monitörü düşürüp 1k daha pcye bütçe verebilirim.
  11. H

Ama hocam başka bi seçenek yok 550W diğerlerinin hepsi müşteri hizmetlerini arayıp özel istekte bulunabiliyor muyuz? (Kasanın içindeki psu nun 80+ bronze sertifikası var) 1605876606 Hocam ama 550W güç kaynağı var o kasada
  12. H

Peki hocam güç kaynağı nasıl değiştirmem gerekir mi?
  13. H

İncehesapta gezinirken bu sistemi gördüm. Sizce alınır mı? Niye bu kadar ucuz? Al derseniz 1TB Hdd takıp alıcam hocam. https://www.incehesap.com/vector-gold-fiyati-46674/
  14. H

DS4 R2 Takılı Kalma Sorunu

İnternetten aldığım Dualshock v4 ün R2 Tuşu basılı kalıyor veya hiç basmıyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Yedek parça falan temin edebilirmiyim?
  15. H

Rtx 2060 Ryzen 5 3600X Anakart Önerisi

Rtx 2060, Ryzen 5 3600X bu ikiliyle uyumlu güzel performanslı bir anakart öneriniz var mıdır?
  16. H

arkadaşlar bu monitör iyi mi eksikleri neler

Görüntüde yırtılmalar ve kırılmalar olur. 240 hz bir monitörde 100 fps oynarsan
  17. H

Superonline dan Türknete Geçiş

Yani türknete geçene kadar hiçbir ücret ödemedin? Peki modemi geri aldılar mı?
  18. H

Türknet iptal işlemlerini hallediyor diye biliyorum
  19. H

Öncelikli iyi günler dün Türknet'e Başvurdum Evrakları vs. gönderdiler şimdi ben turkcell superonline olan internetimi kullansam faturama ek ücret yansır mı?