Arama sonuçlarınız

1. T

Soru Yaz okulu ilk dönem ganosunu etkiler mi?

Dostlar üniversite 1. Sınıf öğrencisiyim .İlk dönem 3 dersten kaldım. Ganom ise 2.00 ın altına düştü. Bizim üniversitede bu durumda 2. Yıl 1. Dönemde alabileceğimiz ders saati %75'e azaltılıyor. Cevabını çok arasamda bulamadığım için soruyorum. Eğer yaz okulunda bu 3 dersi alırsam ve geçersem 1...
  2. T

Soru Steam hesabı satmak

İlginçmiş tekrar bir denesene steamdb sitesinden belki düzelmiştir
  3. T

Soru Steam hesabı satmak

Aslında her zaman olmasada bizim 100 tl ye aldığımız oyunu onlar 50 dolara falan alıyor. Steamde böyle en azından. İndirimli haliyle hesaplandığından bannerlord ucuz gözüküyordur belki bende de varda kaça almıştım hatırlamıyorum
  4. T

Soru Steam hesabı satmak

Merhaba herkese, önden söyleyeyim sonra ban yerim falan satış yapmıyorum en azından burada(ban falan yiyebilirim diye yani). Steam hesabımı satmak istiyorum ama fiyat konusunda çok kararsız kaldım.Yardımcı olursanız çok hoş olur. Steam db sitesinden fiyat tahmini aldırdım. Bide steam hesabım...
  5. T

Neden Ban Yedim?

Yinede biraz sert olmamış mı ? İşinize karışmak gibi olmasın neden banlandığını söyleyip ve çözülebilecek birşey ise bu konuyu açan hesabı kapatıp diğer hesap konusunda yardım etmeniz daha hoş olmaz mıydı? Yoksa moderatörlerin görevleri arasında merhametsiz olmak da mı var? Arkadaşı savunuyorum...
  6. T

Soru Grim Dawn hangi dlc ler gerekli

Steamde Grim dawn diye Arpg bir oyun keşfettim fakat hangi dlc lerle birlikte almam gerektiğini bilmiyorum. Dlc ler Diablo 3 teki gibi yeni karakter , yeni mod falan mı getiriyor? Bilgisi olan varmı acaba?
  7. T

Soru R6s sadece steam hesabıyla açılır mı?

Son değişiklik : Arkadaşım sadece steam hesabı ile giriş yapabildi oyuna
  8. T

Öneri 2,50 TL oyun önerisi.

İndirime girerse Beholder diye bir oyun var o olabilir seversen
  9. T

Soru Steam Envanterinden eşya silme?

Yok diye biliyorum
  10. T

Anladım çok teşekkürler hepinize :)
  11. T

Soru Dying Light ne zaman indirime girecek?

Kesin olarak yazmaz ama bu siteden geçmiş indirimlere bakarak tahmin yürütebilirsin Steam Database
  12. T

Soru Steam 30 tl altı oyun önerisi

Hangi tarz oyunları sevdiğini söylersen daha kolay yardımcı olabiliriz.
  13. T

Merhaba arkadaşlar. Başlıktan da anlayacağınız üzere R6S hesabımı arkadaşa verip battle passi kasmasını istiyorum. Arkadaşıma steam hesabımı vereceğim ama uplay hesabının şifresini hatırlamadığım için veremiyorum. Kendin dene dersen de evde olmadığım icin deneyemiyorum. Bilgisi olan var mı acaba
  14. T

Yardım Monster Teknik Servis Hatası

kendi hataları olduğunu kabul etmeme gibi bir durumları olur mu acaba
  15. T

Yardım Monster Teknik Servis Hatası

Dün monster teknik servise laptopu bakım için götürdüm . Yaklaşık 4 saat sonra ise geri aldım. termal macun değişmiş ve tozlar alınmıştı. ekranın sol kısmındaki tozları da almalarını istemiştim ve almışlardı. Ama şöyle ki tozları aldıkları yerde 3 santimlik bir çizik oluşturmuşlar. Mail atıp bu...
  16. T

Kulaklık Ve Mouse = 900 ₺

Özür dilerim buradaki tavsiyeleri göz önünde bulundurup seçmediğim ve başka birşey aldığım için , birdaha olmaz efendim... ?
  17. T

zamanında uzun süre götürsün diye Vatan'dan aldım kulaklık ve mouse u .En ucuzlarını aldım ve sonuç : burada arayıştayım.. 1619968579 Öncelikle teşekkür ederim. Buda güzelmiş ama sonunda iyi gördüğüm mouse ve kulaklığı aldım ürünlerin yorumlarına fazla dikkat etmeden :/ 1619968830 mouselarda...
  18. T

Hemen bakıyorum cok teşekkürler Edit: Baktım kulaklık gerçekten güzele benziyor ama mouse için uç bir istek biliyorum ama sol üst tarafinda bulunan iki tuşun mouse un sol tarafında olmasi lazım. Önemli benim için. Oynadığım oyunlarda sık kullandığım tuşlar oldugundan dolayı :/
  19. T

Merhaba öncelikle. Söyle bir sorunum var iki hafta önce hem mouse'um hem kulaklığım bozuldu ve yenilerini almak istiyorum. 2 haftadır hangi kulaklığı alsam hangi mouse u alsam diye döndüm durdum. Güzel birşey buldum diyorum yorumlarda kronik hatalarından bahsediyorlar. Basım ağrıdı artık. Hem...
  20. T

Flex kablonun bantını söktüm..

Anladım teşekkür ederim. peki sorun hakkında bir bilginiz var mıdır ?
  21. T

Demeye çalıştığım teslim et 2 saate al hani hızlı ve güvenli parasında değilim yeter ki hızlı olsun ki çok da tutmaz sanırım. Monster açık olsa 2 saate halleder de açık degiller.. 1612480197 Kargo işi de uzun sürüyor
  22. T

Merhabalar SDN Forum üyeleri Benim ufak olduğunu düşündüğüm bir sorun var . Monster laptopuma aldığım sata ssd yi takmak için laptopumu açtım. Ne yazık ki çok geniş olmayan bir flex kabloyu sata boşluğunun hemen üstünden geçirmişler. Ben bunu kaldırayım satayı yerleştireyim derken kablonun bir...
  23. T

Hangi oyunu tercih etmeliyim?

Bu insurgency nin yeni oyunuymuş . Buda mı böyle?
  24. T

Hangi oyunu tercih etmeliyim?

Hazır oyunlar indirimdeyken birisini almak istiyorum. Sizce hangisi daha kaliteli bir oyun? Bilgisi olan var mı?
  25. T

Discord'da sesin kesik gitmesi sorunu

orasını 0a almıştım tekrar 20ye alınca sesim hem kısık hem de cızırtılı gelmeye başladı
  26. T

onu da denedim fakat değişen bir şey olmadı
  27. T

Merhabalar Dostlar dün akşam saatlarinde arkadaşla discorddan konuşurken sesimin kesik gelmeye başladığını söyledi. Mikrofon mu bozuldu diye bilgisayarın ses kaydedicisini denediğimde sesimin gayet güzel geldiğini farkettim. Ama discordda sesim kesik kesik gidiyor ne kadar araştırsam da çözümü...
  28. T

Telefona oyun indirip bilgisayara atma

Şeyyy ben konuştuğunuz konuya yabancıyım daa..Yani sonuç olarak oluyor mu olmuyor mu ?
  29. T

Sığmasa sormam zaten :/ O eskidendi internet artık çok hızlı 3 4 saate iner eminim 1605473985 Çözüm yok demek..
  30. T

Sorum da o ?
  31. T

Ya aslında sorunun basit hali şu oyunun cracksiz orijinal halini telefona indirip bilgisayara atmak istiyorum
  32. T

Steam oyun çalışıyor diyor ama çalışmıyor

Biraz geç bir cevap ama yazayım bari Zamanında bende yaşamıştım bu sorunu birkaç oyunda. Sonradan farkettimki bilgisayardaki Avast antivirüs programı hiç sormadan , belirti vermeden kendisi izin vermiyormuş oyunlara.. Silince düzeldi sorunum. Belki sende de bu tarz bir sıkıntı oluşmuştur.
  33. T

Öncelikle merhabalar, Sorum şu arkadaşlar evimde superbox kotalı internet olduğu için 70 gb oyunları indirmek ayın geri kalanı için sıkıntı yaratabiliyor. Bilgisayarım laptop olmasına rağmen başka yerde indirmek için taşımaksa ağır iş.. Sorum şu telefona steamdek sahip olduğum bir oyunu herhangi...
  34. T

Payday 2 70 Gb mı oldu..

Anladım çok teşekkürler artık mecbur bilgisayarın hafızasını yükselteceğim.
  35. T

Payday 2 70 Gb mı oldu..

ya onu anladım da 70gb yer istiyor 45 nerede 70 nerede 45e göre birkaç şey silerim de 70..
  36. T

Payday 2 70 Gb mı oldu..

Sorunun cevabına da bir el atsanız :rolleyes: 1605184597 yanlışlıkla çözüldüye tıkladım konu çözülmedi..
  37. T

Payday 2 70 Gb mı oldu..

Öncelikle merhaba arkadaşlar Benim sorunum şu arkadaşlar payday 2 yi indirmek istiyorum ama 70gb alan kaplıyor diyor steamde. Ya internette bakiyorum oyun 25gb yer kaplıyor diyor. Ben paydayi önceden indirip silmiştim . Bu sorunu nasıl düzeltebilirim acaba ?
  38. T

Wifi sorunu

donanımda sıkıntı olsa pc yi kapatıp açınca düzelmez ki hem hiçbir ağa bağlanmayınca kalıyor öyle bozulmuyor
  39. T

Wifi sorunu

Öncelikle merhaba Bilgisayarım monster tulpar t7 v20.2 . windows 10 kullanıyorum .Bilgisayarı alalı 3 hafta olmadı daha.Şu son 2 güne kadar da 0 sıkıntı kullandım sayılır. Eve internet aldık ve perşembe günü gelecek o zamana kadar telefonun internetine bağlanıyorum fakat bazen yarım saat bazen 5...
  40. T

Ekran kapalıyken laptop çalışır mı

Buldum çok teşekkür ederim can kurtarıcısınız resmen çok teşekkür ederimm ?
  41. T

Öncelikle çok çok teşekkürler Nerede bulabilirim bu dediğiniz yeri
  42. T

Ekranı karartabiliyorum tamamende ben katlamak da istiyordum :(
  43. T

Merhaba herkese Şunu sormak istedim arkaplanda gece boyunca indirilecek dosyalar var ekranı karartmayı falan biliyorum da hani laptopu katlayıp (artık ne deniyorsa) indirmeye devam edebilir miyim? Ekranı katlayınca uyku moduna giriyor ama ben katlayıp indirmeye devam etmesini istiyorum. Mümkün...
  44. T

3000 paragraf ingilizce kelime

O zaman kelime başı 0.06 dolar istemem uygun olur mu?
  45. T

3000 paragraf ingilizce kelime

Öncelikle merhaba konuyu yanlış yere açtım sanırım .. düzgün biryer bulamadım bir türlü Şöyle bir sorum var , yabancı bir yazılımcı uygulamasına Türkçe dilini eklemek için birilerini arıyor . 3000 satırdan fazla kelime var diyor buna paragraf diyelim kodlama sisteminde satır olarak geçiyor...
  46. T

Isı sorunu

Vay be benim ısı iyi o zaman onlara kıyasla Çok teşekkürler içimi rahatlattın :)
  47. T

Isı sorunu

Ben ısınsa da alıyorum ama ne bileyim uzun süre kullanmam gerekiyor en az 3 yıl idare etmesi lazim
  48. T

Isı sorunu

bulamadım o kısmı
  49. T

SDN Monster Notebook Kullanıcıları Kulübü

Ağır oyunlarda kaç derece oluyor işlemcin Ağır oyunlarda uzun süreli kullanımda peki? Fan sesi fazla mı sende de kulaklık takmazsan duyulacak kadar hele oyunun sesi yoksa baya fazla olduğu belli oluyor mu
  50. T

Isı sorunu

Yazarım tabi :)
  51. T

Isı sorunu

Yazacağım merak etmeyin :) Bide laptop soğutucu hakkında ne düşünüyorsunuz kimisi işe yarar diyor kimisi laptop onuda ısıtıyor diyor ?
  52. T

Isı sorunu

Çok teşekkürler yarın İlk işim bunu ayarlamak olacak
  53. T

Isı sorunu

Tdp değeri nedir ve nasıl düşürülür acaba :)
  54. T

Isı sorunu

Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu diyeyim bilgisayardan pek anlamam .. Geçen hafta laptop aldım özellikleri şunlar: Intel i7-10750H-2,60GHz Turbo Boost ile 5,0GHz 6GB GDDR6 Nvidia RTX2060 192-Bit Refresh Bilgisayarın normalde işlemci sıcaklığı 50 55 derece oluyor . Oyun oynarken bu sıcaklık...