Arama sonuçlarınız

1. 5

NOKIA 5800 Açma/Kapama tuşu çalışmıyor, nasıl açabilirim?

NOKIA 5800 Xpressmusic'in açma/kapama tuşu çalışmıyor, bu telefonu başka hangi yollarla açabilirim?
  2. 5

Türkiye GNU/Linux Kullanıcıları Discord Sunucusu

Türk Linux kullanıcılarının doğrudan canlı olarak sohbet edebileceği, yardımlaşabilecekleri bir ortam. Linux kullanıcıları ve Linux'un ne olduğunu merak eden herkes davetlidir. Dağıtım, yaş, tecrübe, hiçbir şey ayırt etmeksizin gelebilirsiniz. İsterseniz sadece Linux'a meraklı birisi olun yine...
  3. 5

Yazılım Dili kitapları kitapçıda bulunur mu?

Sorum başlıktaki gibi, bulabilir miyim? 1603306266 Normsl bir kitapçıda.
  4. 5

SDN'de boş konular.

Shiftdelete Forum'da neden sürekli boş konular açılıyor? Sitenin amacı bizim şu an ne yaptığımızı, ne dinlediğimizi izlediğimizi bilmek vb. mi?
  5. 5

İki asla durdurulamaz cisim birbirine çarparsa ne olur?

İki asla durdurulamaz cisim birbirine çarparsa ne olur? Belli ki hala çözülebilmiş değil. Sizce ne olur?
  6. 5

ShiftDelete'de hareketli reklamlar.

Bu reklamlar yüzünden SDN'ye girmek istemez oldum. Siteye girerken önce reklamlar sonra site karşıma geliyor. Ayrıca reklamlar hareketli ve bu sitenin daha zor kendine gelmesine neden oluyor. Yok mu buna bir çözüm?
  7. 5

Orjinal Windows XP ISO dosyası.

Arkadaşlar bana üzerinde hiçbir şekilde oynanmamış. Windows XP Professional ISO dosyasını nereden indirebilirim?
  8. 5

Yaşımı değiştirmek istiyorum.

Doğum tarihimi 2006 yapmanızı rica edebilir miyim sayın moderatörler?
  9. 5

SDN'de yaş sınırı var mı?

ShiftDelete.net Forum'da yaş sınırı var mı?
  10. 5

GNU/Linux mu? Microsoft Windows mu?

Bir yanda Microsoft'un Windows'u, diğer yanda geliştiricilerin GNU/Linux dağıtımları. Neden kulalndığınızı ve sevdiğiniz özelliklerini yazarsanız sevinirim.