Arama sonuçlarınız

1. F

Yardım Windows Geri Yükleme Noktası Takıldı

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 saat önce geri yükleme noktasından 10 gün önceye döndüm. Yükleme sürüyor dedikten sonra bilgisayar açılış ekranına geldi ve bir süredir böyle ne yapmam gerekiyor ? Beklemem mantıklı olan mı yoksa takılma durumu falan mı oluştu lütfen yardım edin.
  2. F

Lenovo IP Gaming 3 ?

Sizce bu fiyata bu pc alınır mı ? 3D programlar ve arada oyun için kullanacağım.laptop
  3. F

Bu fiyata güvenilir mi ?

Arkadaşlar laptop piyasası malum fiyatlar uçmuş durumda. Görseldeki bilgisayar özelliklerine göre piyasadaki fiyatların çok altında sizce herhangi bir sorun olur mu üründe bilen, fikri olan varsa cevap verirse sevinirim.
  4. F

Siyah ekranda kalıyor

Arkadaşlar laptopu açınca direkt bu ekranda kalıyor tuşlara vs basınca geçmiyor ne yapmam lazım sorun nedir ?
  5. F

Yurtdışından Laptop Almak

Ekteki laptop sizce alınır mı Türkiyeden almayacağım yurt dışından alacağım ve Türk lirasına çevirince 10 bin tl ye denk geliyor. Ve yurtdışından laptop alırsam herhangi bir sorun olur mu ?
  6. F

Monster vs Asus TUF Gaming

Arkadaşlar ekte görsellerinin bulunduğu 3 laptop arasında kaldım. Bilgisayarı genellikle 3D modelleme yapmak için kullanacağım sizce hangisini almam lazım. Monster için kronik sorunu var, asus için ise ''çöp'' çok ısınıyor gibi söylemler mevcut yardımcı olursanız sevinirim.