Arama sonuçlarınız

1. M

Yardım Instagramdan rahatsız edilme

Bence en son isteyeceğiniz şey bile olmasın. Çünkü biraz daha uğraşırsa istediğini elde edecek. Ciddi anlamda sinir bozucu bir durum kimsenin karşılaşmasını istemem.
  2. M

Malesef bu kişi büyük ihtimalle kadın. Beni psikolojik olarak huzursuz etmeye çalışıyor derdi bu anladığım kadarıyla. Tuhaf tuhaf mesajlar atıyor. Bu dediğiniz bu kişiye işlemez o yüzden. Instagramda aynı mail adresiyle farklı hesaplar açılabiliyor mu acaba bilginiz var mı? Eğer böyle bir durum...
  3. M

Merhaba Yıllardır kullandığım Instagram hesabıma birisi farklı hesaplar açarak mesaj isteği atıyor. Rahatsız ediyor. Her defasında engellememe rağmen yeni hesap açıp yine istek atıyor. Profil fotoğrafımı kaldırıp ismimi değiştirdim. Buna rağmen beni tekrar bulup başka bir hesapla mesaj atmış...
  4. M

Bluetooth dosyaları görünmüyor

Merhaba arkadaşlar. Lenovo IdeaPad l340 bilgisayara telefonumdan Bluetooth ile dosya, fotoğraf vb. Atıyorum. Ancak dosya alındıktan sonra bilgisayara gönderdiğim dosyayı bulamıyorum. Bilgisayardaki dosyalardan, Bluetooth ayarlarından dosya klasörünü aradım, bulamadım. Gönderdiğim dosyanın...
  5. M

Lenovo IdeaPad L340 bilgisayarda tablet modu

Merhaba arkadaşlar. Lenovo IdeaPad L340 bilgisayarımda tablet modu var. Ayarlardan etkinleştirdiğimde yine mause yoluyla çalışıyor. Ekran dokunmatik olmuyor.Tablet modu diye bir mod olup ekranin dokunmatik özelliğinin olmaması ilginç olur bana göre. Acaba bilgisayarda dokunmatik ekran özelliği...
  6. M

Dizüstü Bilgisayar tavsiyesi 10 bin TL bütçe

Merhaba hocam. Birkaç gün sonra tekrardan rahatsız edeceğim ancak tavsiye ettiğiniz bilgisayarın özelliklerinde işletim sistemi yok. Konuyu bilmediğim için soruyorum; bu bilgisayarı almam durumunda ekstradan Windows işletim sistemi mi satın almam gerekecek? Yahut ne yapmam gerekecek? Bu...
  7. M

Daha önce kullandığım asus bilgisayardan memnun olmadığım için (özellikleri iyi olmayan bir model olduğunun farkında olmakla birlikte) Asus hakkında bir ön yargım oluştu. Ancak önerinizi değerlendireceğim, teşekkür ederim.
  8. M

Anladım, haklısınız yardımlarınız için teşekkür ederim.
  9. M

Öneriniz var mı?
  10. M

Bilgisayarı İnternetten sipariş vermek istemiyorum doğrusu. Gönderdiğiniz ürünü internette araştırdım. Vatan bilgisayarda 9750H olanı var. Aynı işi görür mü? https://www.vatanbilgisayar.com/acer-an515-core-i7-9300h-2-4ghz-8gb-1tb-128gb-ssd-15-6-gtx1650-4gb-w10.html
  11. M

Önerdiğiniz bilgisayarın satışı yok şu anda malesef.
  12. M

Teşekkür Ederim, evet oyun oynamayacağım. Bahsettiğim özellikleri barındırması yeterli benim için. Hangi özellikleri aramam gerektiğini bilmiyorum. Konuyu açma amacım da buydu. Tavisyenizi değerlendireceğim.
  13. M

Merhaba arkadaşlar. Ben Adobe Photoshop, Adobe premiere gibi programları rahatlıkla kullanabileceğim, uzaktan eğitim derslerine katılıp sesli görüntülü görüşme yapabileceğim, tez yazabileceğim, Microsoft Office programları olan, hız ve ısınma sorunu olmayan, üzerinde projeksiyon cihazı girişi...