Arama sonuçlarınız

1. D

Soru Telefon numarası arama geçmişi dökümanlarında whatsapp görünürmü

Telefon numarası arama geçmişi dökümanlarında whatsapp görünürmü sorum bu
  2. D

Soru Red Dead Redemption 2

Rdr 2 bazı videolarda adamın ayağına vuruyo adamın ayağı kopuyo su dolu kaba sıkıyo kaptan su akiyo ama benim oyununda olmuyor neden sizce.
  3. D

Yardım Kasa rengi nasıl değiştirilir.

Kasa rengi nasıl değiştirilir acaba.
  4. D

Yardım Mac Mini Güncelleme.

mac mini kaç yıl güncelleme alıyor ve güncellemesi kesilirse ne gibi sorunlar ortaya çıkar.
  5. D

Yardım 2.El Mac Mini Alırken Nelere Dikkat Edilmeli.

2.el mac mini alırken nelere dikkat edilmeli. detaylı anlatırsanız sevinirim. bu mac alınırmı:APPLE MAC MINI, Intel i5 2.5Ghz | 240GB SSD+500GB Sata | 8GB Ram - Apple Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 932425342
  6. D

Amazon Dropshoping Vergisi Varmı.

Amazon dropshoping vergisi varmı? bilgi verebilecek varmı.
  7. D

Utangaçlığımı Nasıl Yenebilirim?

merhaba ben 18 yaşındayım ve yeni tanıştığım insanlarla iletişim kurmakta zorlanıyorum özelliklede kızlarla. şu ana kadar arkadaş olarak bile 2-3 kız arkadaşım olmuştur o derece. bunu nasıl yenebilirim.
  8. D

Yurt Dışı Telefonları Android Güncellemesi Alırmı.

Yurt Dışı Telefonları Android Güncellemesi Alırmı.
  9. D

Göz çizdirme amelyatı.

Merhaba ben göz çizdirmeyi düşünüyorum. Çizdirme göz numarasını ne kadar düşürüyor.
  10. D

Sistem F/P mi....

INTEL Core i3 10100F 3.60GHz 6MB Önbellek 4 Çekirdek 1200 14nm İşlemci GIGABYTE B460M D3H 2933MHz DDR4 Soket 1200 M.2 HDMI DVI VGA DP mATX Anakart 2X HYPERX Predator 8GB 3000MHz CL15 DDR4 Single Kit Bellek PowerBoost X58 RGB USB 3.0 Mesh 4 x RGB Fanlı Gaming Kasa SAPPHIRE RX 550 PULSE OC 4GB...
  11. D

Kasa İçin Gerekli Fan Miktarı.

Arkadaşlar normal bir kasa için fan, soğutucu kaç adet olmalı
  12. D

144 Hz Monitör Öneriniz Varmı.

Merhaba yeni pc toplıycamda 144 hz monitör öneriniz varsa yazarmısınız.
  13. D

Honor magic watch 2 bluetooth kulaklık.

Merhaba Honor magic watch 2 aldım ama Bluetooth kulaklığa bağlayamadım yardımcı olur musunuz.
  14. D

Honor magic watch 2 Vo2Max

Merhaba ben honor magic watch 2 aldım ama vo2max özelliğini nasıl kullanacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz. 1603984232
  15. D

Honor Akıllı saat uyku takibi

Merhaba ben honor magic watch 2 saat aldım ama uyku takibi nasıl yapılıyor bilmiyorum yardım edebilecek varmı uyku takibi nasıl başlatılıyor
  16. D

Akıllı saat Bluetooth sorun.

Merhaba. Honor watch magic 2 aldım.Saat tin Bluetooth sürümü 5.1 ama telefonum Bluetooth sürümü 4.2 sorun yaşarmıyım.