Arama sonuçlarınız

1. A

Soru Bilgisayarı açarken bios ekranına atıyor

Bilgisayarı açarken crtl+alt+delete yapıyorum tekrar aynı yere atıyor Ardından bios ekranına gidiyorum F8 basıyorum P2 basıyorum ve düzeliyorum bunu her bilgisayarı açtığımda yapmak zorunda kalıyorum nasıl düzeltebilirim?
  2. A

Soru Oyun oynarken sesim geç gidiyor

Oyun oynarken bir yandan arkadaşımla konuşuyorum onun sesi bana zamanında geliyor benim sesim ona geç gidiyor ve kesik kesik şekilde gidiyor ama oyunu kapatınca normale dönüyor yeni mikrofon mu almalıyım acaba yoksa pc den mi alakalı
  3. A

Nft

Kaça kaç yapmamı önerirsiniz ?
  4. A

Nft Bulanık

Nft bulanık gözüküyor yapıyorum sıkıntı yok resmi web sitesine yüklediğimde bulanık oluyor adobe photoshop dan mı kaynaklı yada kullandığım çözünürlük ayarlarıdan mı ? Ayarlarım: Genişlik:40 Yükseklik:40 Çözünürlük:72
  5. A

Nft

Nft bulanık gözüküyor yapıyorum sıkıntı yok resmi web sitesine yüklediğimde bulanık oluyor adobe photoshop dan mı kaynaklı yada kullandığım çözünürlük ayarlarıdan mı ? Ayarlarım: Genişlik:40 Yükseklik:40 Çözünürlük:72 Bu şekilde gözüküyor
  6. A

İşlemci önerisi

İşlemci önerilerinizi bekliyorum
  7. A

Microsoft Store

Windows Update hizmeti aktifti
  8. A

Microsoft Store

Bu seferde şu hatayı almaktayım 1613162972 Hatanın çözümünü buldum Hizmetlere D kısmından Depolama hizmetlerini bulun sağ tıklayıp özellikler tıklayın sonra Başlangıç türü yazan yere basıp Otomatik seçin.
  9. A

Steam hesap kısıtlaması

Arkadaşım bana 5 dolar üzeri bir oyun hediye etti hesap kısıtlamam kalkar mı ?
  10. A

Microsoft store

Çözümü buldum şunu izleyin
  11. A

Microsoft store

Şey Google dan Microsoft PowerPoint indirdim bundan kaynaklı ola bilir mi?
  12. A

Microsoft store

Gene aynı hatayı verdi
  13. A

Microsoft store

Olmadı ama yeniden yükle dedi yeniden yükle dedi yüklesem bir problem çıkar mı?
  14. A

Microsoft store

Microsoft store hiç bir şekilde açılmıyor sadece gri bir şekilde simgesi var.
  15. A

CS:GO'nun Birebir Benzeri Türk Oyunu Sabotaj İnceleme Videosu

Oyun p2w değil
  16. A

Sesi mikrofona veriyor

Cs go oynarken oyun sesini silahın ateş etme sesine kadar mikrofona veriyor şarkı açıyorum mikrofona veriyor bunu nasıl düzeltirim ? 1607929552 Bunun böyle olması normal mi ?
  17. A

Hizmetler

Fps umrumda değil gece ışığını nasıl aça bilirim ?
  18. A

Hizmetler

Hizmetlerden fps artsın diye birkaç şey kappatım ve gece ışığı bozuldu bunla alakalı ola bilirmi ? Kapattığım şeylerin listesi: Akıllı kart Akıllı kart kaldırma ilkesi Algılayıcı hizmeti Algılayıcı izleme hizmeti Algılayıcı veri hizmeti Arka plan akıllı aktarım hizmeti Bağlı cihazlar platformu...
  19. A

Cs go Atölye

Atölye haritasında benim indirdiği crosshair haritasında arkadaşım crosshair ayarını değiştiremiyor.
  20. A

Kulaklık

Ben almadım heydiye geldi
  21. A

Kulaklık

pardon yeniyim de hangi konu hakkında açmalıydım
  22. A

Kulaklık

Kullandığım kulaklık rampage rm-k27 jammer tek jak girişi var ama mikrofonu da var usb ledleri aktif ediyor sadece neden mikrofon çalışmıyor
  23. A

Ön Jak girişii

Ön jak girişinde kullaklığımın kablosunu elleyince ses gidiyor ama kasanın arkasına takınca gene elliyorum gitmiyor.
  24. A

Ekran kartı önerisi

İkinci el düşünürüm
  25. A

Ekran kartı önerisi

230 watt ama
  26. A

Ekran kartı önerisi

şey bu konular hakkında pek bir bilgim yok ama 500 watt alıcaksam ne diye arıyım
  27. A

Ekran kartı önerisi

230 watt ama
  28. A

Ekran kartı önerisi

Ben işlemciden çekiyorum ekran kartım yok önerileriniz bekliyorum.