Arama sonuçlarınız

1. M

steam oyun kodu ( idle-empire)

offerwallsda ne yazık ki kanser edici görevler var bu site ile ilgili değil siteler aracı oluyor ve ödülleri veriyor bu sitede steam random key çok ucuz o yüzden offerları ben bu sitede yapıyorum ama güzeller de var mesela uygulama indir aç 400puan kazan ben genelde onları yapıyorum ya da oyunda...
  2. M

site dolandırıcı değil. 1601470554 ben steamda level atlamak için kartları topladım kalanları aldım
  3. M

hayır seçemiyorsun
  4. M

Hayır withdrawda alabileceğin bir çok seçenek var senin almaya çalıştığın steam cüzdan bakiyesi onu zaten türkiyede kullanamazsın dolar olarak veriyor, yalnızca abdde kullanılabilirs steam random key bölümünden almalısın oyunlar rastgele geliyor
  5. M

eğer siteyi inceleseydin bunu demezdin, sitenin hiç bir sorunu yok, birkaç yıldır da açık(tasarımı vb. değişti). Ayrıca steam ile giriş yapmanıza da gerek yok.
  6. M

Solda withdraw var oraya tıklayarak alabileceklerine bakabilirsin (en iyisi steam random key)
  7. M

Az önce 10K puana aldığım keyi kullandım ve Deponia: The Complete Journey çıktı (109TL) ama oyun bende vardı. Offersda adgate ve adgem yap diğerleri az veriyor/vermiyor. Anketleri yapmakla uğraşma genelde amerikadakilere anket geliyor ve hep anket eşleşmedi hatası alıyorsun çok uzun sürer...
  8. M

toplamda 6 adet steam koleksiyon kartı içerikli oyun aldım 5 tanesi iletildi (hepsi çalışıyor bazı oyunlar bende vardı), 1 tanesini bugün birkaç saat önce almıştım yakında teslim edilir. Ayrıca az önce de 10K Puana min. 10$ olduğu söylenen premium keyden aldım. ANCAK adgatede offer kalmayınca...
  9. M

Hayır, sitede herhangi bir sorun yok yıllardır açık olan bir site, orada hala aktif olarak offerwallsdan offer yapıyorum ve puan alıyorum