Arama sonuçlarınız

1. Closeyes

Minidump analizi

arkadaşlar minidump dosyasını analiz edebilecek var mı 1603194179 Buraya nasıl atacağımı bilmiyorum yardımcı olabilecek de var mı 1603195403 1603195423 dosya bu arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
  2. Closeyes

office 365

arkadaşlar teşekkürler olayı yeni office 2019 indirerek çözmek zorunda kaldım öbür türlüsü internet gerektiriyordu. İşime yaramazdı.
  3. Closeyes

office 365

valla bilgisayarda yüklü ama lisans yok ücretsiz yani .
  4. Closeyes

office 365

merhaba arkadaşlar bilgisayarıma format attım eski office uygulamalarım değişmiş galiba. Nedir bu office 365 , internet olmadan kullanamıyorum word , excel gibi uygulamaları. Nasıl eski sürüme dönderebilirim hiç beğenmedim bu şeklini.
  5. Closeyes

Mavi Ekran Hatası Minidump Dosyası

Lenovo Legion y520 15IKBN, hayır 1 senedir kullandığım pc hiçbir değişiklik yapmadım.
  6. Closeyes

Hd tune HDD sağlığı Sorunn!!!

Arkadaşlar bu sorunların nedeni nedir ? Ne yapmalıyım..... Bilgisayarım mavi ekran hatası veriyor 2 haftadır. Bundan kaynaklanıyor olabilir mi . Daha öncede konu açmıştım o zaman böyle bir sorun yoktu.
  7. Closeyes

Oyun oynamak için laptop bakıyorum

o değilde 2 sene önce 15 k param var diyince o paraya araba alırsın esprisi yapardık...
  8. Closeyes

Otobüste birden ezan okumaya başlayan adamdan korkup kaçılması

Ya şu adamın müslüman olmadığına yemin edebilirim ama ispatlayamam.....
  9. Closeyes

hocam anlatamıyorum kendimi galiba o programı zaten kullanmıyorum ''''bugün yükledim'''' sizin için silerim zaten 1 haftadır o program yoktu bilgisayarda yine mavi ekran hatası alıyordum aynı şekilde .
  10. Closeyes

hocam dediğinizi zaten uygulamıştım bilgisayarı sıfırladım kendim kurdum güncellemeleri yine mavi ekran alıyordum 1600982549 dediğim gibi driver boosterı bugün yükledim daha önceki günlerde aynıydı sorun değişen birşey yok yani
  11. Closeyes

Ben artık mavi ekran almayı geçtim o ekranda neden %100 olmuyor sürekli %0 da kalıyor hiçbir zaman artmıyor bunun nedeni nedir çok merak ediyorum.
  12. Closeyes

sorunum 1 haftadır var , bu programı bugün indirdim düzelme olmadı ondan kaynaklı olduğunu sanmıyorum
  13. Closeyes

evet kurdum hatta bugün güncellemelerinide yaptım
  14. Closeyes

SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION mesela bunuda verdi ama en çok CRITICAL_PROCESS_DIED bu hatayı alıyorum 1600982035 CRITICAL_PROCESS_DIED bu kodlardan mı bahsediyorsunuz hocam
  15. Closeyes

genel olarak bu hatayı alıyorum bazen değişik kodlarda yazıyor. 1600981806 minidump dosyası yok bilgisayarda oluşmuyor asıl sorunum aslında. Oluşsa bende ona göre araştırma yapacağım ama olmuyor neden bilmiyorum.
  16. Closeyes

Arkadaşlar merhaba daha önce mavi ekranla ilgili konu açmıştım çözüm gelmedi. Ek olarak bu sorunuda açıyorum, bilgisayarım da mavi ekran hatası alıyorum . Aldığım ekran %0da takılı kalıyor veya %0da yeniden başlatıyor. Hiç bir zaman %100 olmuyor. Asıl sorum ise minidump dosyası bilgisayarımda...
  17. Closeyes

Mavi Ekran Hatası windows10 64bit

bilgisayarım laptop lenovo legion y520, ekran kartını silip yeniden yükledim olmadı.UEFI işe yarar mı dersiniz.
  18. Closeyes

Windows 10 Version 2004 yüklü inan bazen bilgisayar açılınca biryere tıklayınca donuyor bazen chromeda takılırken donuyor . Bilgisayar açılınca cpu kullanımı çok fazla gösteriyor bunuda anlamış değilim. 1600901154 hocam sana cevap yazdıktan sonra 4 defa mavi ekran aldım sürücüleri windows...
  19. Closeyes

laptop kullanıyorum vefan üzerinde kullanıyorum. çıkarıp takmayı bilmiyorum. i5. 7.nesil işlemci gtx1050 ekran kartı + intel hd 630 ekran kartı samsung 128gb ssd seagate 1tb hdd 16gb ram başka istediğiniz birşey varsa onada bakim fazla anlamıyorum sistemlerden 1600899693 sağolun ama...
  20. Closeyes

Arkadaşlar lütfen yardım edin. Yaklaşık 1 haftadır mavi ekran hatası alıyorum. Mavi ekran hatası aldığım ekran hiçbir zaman %100 e gelmiyor, %0 da kalıyor bazen kapanıyor kendiliğinden bazen kapanmıyor (güç tuşuna basıp tekrar başlatıyorum ben). Donanımsal sorun mu bilmiyorum ama hd tune pro ve...