Arama sonuçlarınız

1. B

Bilgisayar öneriniz?

evet. ama işte ben ekrana dokunuyom canım sıkılınca :D ondan bana pek uygun değil. :/
  2. B

Bilgisayar öneriniz?

acer daha cok perfonmans. arkımda var ama 4 ay geçti mensesesi kırıldı. malzame kalitesine yerine perfonmansa veriyorlar o yandan seviyom ama öyle mensesesi öyle olunca bende istemeidm.
  3. B

Bilgisayar öneriniz?

@HicGuleceğimYoktu Aslında bi tane gaming laptop vardı 5k idi onunda fiyat artmıs kovid bittince almak daha mı mantıklı??? 1600939928 iste ince hesap :D kafam karısmıs 1600939990 galiba ben bekliyicem suan fiyatları acayip :( intel hd graphics ile go etcez.
  4. B

Bilgisayar öneriniz?

onu bende biliyom. bide taksit seceneği yok herhalde cimride??
  5. B

Bilgisayar öneriniz?

oynarım. sorun değilde cimri güvenilir mi?? hiç alısveris yaptın mı.
  6. B

Bilgisayar öneriniz?

usb ile kuruarım . bütce en fazla 5000k oluyor. acer ise kullanan arkım vardı menteşesşi hemen bozuldu dedi. bilmem. bu arada ztn normal 4k ya oyun oynayamam :D 1600938943 Aga onun ekran kartı bana yetmez .D gta 5 30 fps ile oynamak bana olmaz :D Masaüstü alcaktım aslında. ama 6 7 ay sonra...
  7. B

Bilgisayar öneriniz?

iste kalmamıs :D millet sömürmüs 1600937156 hepsiburadaya sorarım canlı destkeden gelir mi diye
  8. B

Bilgisayar öneriniz?

hangisi??
  9. B

Bilgisayar açılışta reset problemi

sorun olmaz.
  10. B

Bilgisayar öneriniz?

HP 15-GW0015NT AMD Ryzen 3 3250U 8GB 256GB SSD AMD Radeon Fiyatı Bu ürün stoklara gelmez bence.
  11. B

hayır. asus kendsi yapmsı ondan sorun olmaz.
  12. B

asus kendisi ayarlamıs. ondan cözüm yok gibi gözzüküyor.
  13. B

Bilgisayar öneriniz?

Aynen hersey birden arttı. önceden 890 tl ye bile bilgisayar vardı simdi oda yok :d
  14. B

Bilgisayar öneriniz?

Aynen onboardsız zor.. illaha onboardsız olmasına gerek yok. 1600885403 bütçeyi fena asıyor. 4k pcede yok ama. bilmiyom belki ileride covid-19 belası bittince fiyatlar düşer gibime geliyor.
  15. B

Bilgisayar öneriniz?

Yazmayı unutmusum laptop olsun. her zaman evde değilim genelde köyde falan. bilgisayarla ilgilenenleri cağırdığın icin teşşekürler ( umarım )
  16. B

Bilgisayar öneriniz?

Bilgisayarım ölme zamanı 1 ay önceydi. önce ekran parlaklığı azaldı. sonra tekrar azaldı. simdi gene azaldı. ve roblox oyununu en düsük ayarlarda bile kapanıyor. virüs olduğunu zannetmiyom cünkü bilgisayarda 3.parti program fln yok. format bile attım. ölme senesi gelmis.. BÜTÇE: 3-4k Onboard...
  17. B

LoL'de 15 FPS oynuyorum hangi oyunu akıcı oynarım?

geforce now da LOL var mı bilmiyorum.. ama vardır bi yükle bak sonra tessekür edersin :)
  18. B

bisey değil. Steamdan oynarsan oyunları eğer crack yüklemiyorsan kesinlikle hialgoo boost kur. tf2 de 100 den fazla fps alabiliyon. eskiden de senin sistemin in aynısı sadece rami 2 idi onla bile aldırrtıoydu. hialgoo boost fps eni arttırmadı? cs go falan mı oynamak istiyon? 35 downloadın...
  19. B

Telefona Root Atayımmı

1 Garantiden cıkar 2 sistem koruması acayip düser. 3 root u genelde wifi kırmak icin kullanıyorlar. Diyicem tek sey. yapma.
  20. B

Onboard Ekran kartı :( Half life left 4 dead 2 portal 1 Teamforttres 2 (steamdan oynucaksan hialgo boost indirip oyununu iyice patatese cevirebilirsin. buda sana fps vercektir)
  21. B

Hangi Anti-virüsü kullanmalıyım??

kardesim diyom. yoksa bende crack falan indirimiyom. 1600866953 sadece zararlı siteleri engelleyen av yok mu??
  22. B

ben zaten biliyorum bilmesine ama kardesim var :/ windows defender yeter miki kardesime hiç emin değilim. yoksa bende 3 yıldır kullanıyorum.
  23. B

Bürsürü antivirüs denedim... arasında kaldığım antivirüsler var Malwarebytes eset Windows defender