Arama sonuçlarınız

1. K

Windows tuşu kısayolları

windows tuşu ile belirli bazı tuşlara bastığımızda kısyollarla programlar açılıyor bu olay laptoplarda farklımı oluyor çünkü benim laptobpumda bu kısayolların hiçbiri çalışmıyor
  2. K

wordpress

wordpress alt yapısı ile kurduğum blog sitemde fotoğrafta olduğu gibi bir uyarı oluştu. cpanel de ssl ayarlarken yanlış bir şey yaptım galiba çözümü nasıl olur
  3. K

Lan ağı

LAN içerisindeki pc ler birbirlerinin ram ya da işlemcisini kullanabilir mi? Evimdeki iki notebook u birbirine bağlayıp birinden diğerinin rami ya da işlemcisini kullanabilir miyim?
  4. K

Laptopum Yavaş Açılmaya Başladı:(

ilk zamanlarda 10 15 saniyede açılıyordu artık 1 dakikayı geçiyor. crackli ürün anahtarları kullandım ondan olabilir mi? virüs olduğunu pek sanmıyorum ne yapmam gerekli
  5. K

Linked list

veri yapılarının ilk konularından biri olan tek yönlü doğrusal listenin teorik kısmını dinlerken ; bir struct tanımlanıp içinde bir data bir de pointer tanımlanması gerektiğini anlattılar fakat aklımdaki c kodu : struct dugum{ int data; int *ptr; }`; idi lakin genel kod yapısı bu şekilde...
  6. K

type casting

ip = (int*) malloc(sizeof(int)); dinamik bir dizi tanımlamak istediğimizde bir pointer tanımlayım malloc fonksiyonunu kullanıyoruz . merak ettiğim şey bu fonksiyonun tipini neden integer pointera dönüştürüyoruz madem mallocu kullanmak için böyle bir şey yapmamız gerekiyor neden malloc fonksiyonu...
  7. K

c# for döngüsünde koşul mantıksızlığı

for (int i = sayi; i >1; i--) { sonuc *= i; } Console.WriteLine(sonuc); bu şekilde faktöriyel programı düzgün çalışıyor lakin; int sayi = Convert.ToInt32(Console.ReadLine()); int sonuc = 1; for (int i =...
  8. K

CS0019 -' işleci 'string' ve int türündeki işlenenlere uygulanamaz

buradaki hata nedir bir türlü anlayamadım ama kodumu 2. resimdeki hale getirdiğimde hiçbir sorun olmuyor
  9. K

Zoom Ders Hatası

Bu görselde ne yazıyor?
  10. K

Wordpress

Wordpress de teknoloji ve yazılım alanında makalelerim var bu yazıların ilgili sayfada gösterilmesini istiyorum Anasayfa yazılım teknoloji makalelerim hakkımda gibi bir menüm var yazılım a tıklayınca Yazılım la ilgili makelerim görüntülensin istiyoruö