Arama sonuçlarınız

1. M

TürkNet Arkadaşını Getir Kampanyası [Güncel]

Türknet Davet Kodum: VVE44VF18OEH Siteden Üye Olucaklar İçin: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! Arkadaşlar faturalarımı %100 ödeyeceğim bundan şüpheniz olmasın. Bu link veya koddan üye olursanız hem siz hem ben bir ay bedava internet kazanırız. Yeni üye olucaksanız buyrun...
  2. M

Altyapım Ne Kadar Destekler?

Milleni.com'da öyle gösteriyor ama ve TürkNet hatalıysa nasıl düzeltirim ben bunu
  3. M

Altyapım Ne Kadar Destekler?

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba, bugün TürkNet'e geçtim ve 35 mbps internet kullanıyorum yaklaşık olarak bu değerleri de alıyorum fakat Türk Telekom bana 100 mbps internet sunabilirken, TürNet altyapınız maksimum 35 mpbs destekliyor diyor. Milleni.com'da altyapı sorguladığımda da maksimum...
  4. M

Sistem toplama

Reis sistemde ekran kartı yok ssd var, emin misin böyle istediğine. Bence çok abzürt. Hee ekran kartın elinde varsa bilemem tabi
  5. M

rtx 2060 evo ve ryzen 5 3500x bir pc alınır mı?

Anakartlar Amd veya İntel için ayrı üretilir ve hatta bu markaların farklı işlemcileri için de ayrı üretilir buna dikkat etmezsen soket uyuşmaz ve kullanamazsın. İlerde 10400f takmak istersen takamazsın anca anakartını da değiştirirsen takarsın o da çok masraf çıkarır.
  6. M

iPhone xr mı yoksa iphone 11 mi almalıyım

Doğru, karıştırmışım kusura bakmayın, 1 sene fark var. Aynı kalitede olucağını düşünmüyorum şahsen çünkü 3.parti bi uygulama ve yazılım yoluyla yapıyor iyileştirmeyi. Ne kadar iyi yapsa da donanım olarak kameranın varlığının verdiği performansı verebileceğini sanmıyorum. Google Pixel serisinde...
  7. M

İnternet Operatör Önerisi

50 mbps 105tl olan paketi bulamadım, sana zahmet linkini atabilir misin
  8. M

TürkNet altyapı sorgulama yaptığım zaman maksimum 35 mbps gösteriyor fakat Türk Telekom'dan yaptığım zaman 100 mbpsye kadar desteklediğini gösteriyor. 1608134507 Kablonet altyapım yok ama süperonline olabilir. Neden TürkNet'e bulaşmamam gerektiğini söyler misin
  9. M

Gayet yeterli gelir böyle konularda, sadece video düzenleyip 4k, 2k veya 1080p render alırkan biraz sıkıntı çıkarır onun haricinde neredeyse her konuda memnun eder.
  10. M

Eğer geçersem kullanırım, teşekkürler 1608127895 Bulunduğum bölgede Türksat'ın altyapısı yok ne yazık ki 1608127973 Gerçekten böyle bir şey mümkünse olabilir aslında, müşteri hizmetlerini arayıp konuşmam lazım ne kadar hız sunabilirler diye. Bilgilendirme için teşekkürler
  11. M

Hmm tamamdır, teşekkürler cevabınız için.
  12. M

iPhone xr mı yoksa iphone 11 mi almalıyım

Kesinlikle 11 al çünkü kamera konusunda ciddi önde. Gece modu var ve inan bana eline alırsan çok daha iyi bi deneyim sunar. Ayrıca galiba uzun seneler kullanmak istiyorsun ve İphone 11 İphone Xr'dan 2 sene daha uzun süre güncelleme alıcak yani iki sene fazladan güncel telefon kullanıcan. Ve...
  13. M

Bana sorarsan eğer render işlerine falan girmiceksen 3500x sana yeter de artar. Eğer render falan da alırım dersen daha yüksek işlemcilere bak. Oyun için işlemcinin çok bir etkisi olmaz, yükü ekran kartı sırtlanır.
  14. M

Tamamdır çok teşekkürler bilgilendirme için. Umarım bi sıkıntı yaşamam geçersem. Eğer geçersem bu kodu kullanarak geçicem. Bir de şunu sorucam 120 tlye kadar Türk Telekom'da ki cayma bedelim 6 ay faturadan düşülüyormuş galiba, ben şimdi geçersem ve ilk ay beğenmeyip aboneliğimi iptal edersem bu...
  15. M

7200 rpm bütün harddiskler olur, 5400 rpm olmasın yeter. Tabi ki değiştirebilirsin psu sisteme entegre bir parça değil yeni bir psu alıp değiştirebilirsin ama çok uzun süre geçmeden psunu değiştirmeni öneririm yoksa sistemi yakarsın
  16. M

6 yıla yakındır Türk Telekom ev interneti kullanıyorum fakat 1ay sonra taahhütüm doluyor. 24 mbps internet paekti kullanıyorum ve 95 tl ödüyorum. Aslında operatörden garip bir şekilde memnunum yani o herkesin bahsettiği berbat Türk Telekom yok bende hızım genelde 24 mbps download 6 mbps upload...
  17. M

İşlemci ekran kartına gayet yeter, yani darboğaz yapmaz merak etme. Psu bir tık daha iyi olabilirdi, psu gerçekten önemli bir parça çünkü sistemde voltaj dalgalanmaları olursa veya ani elektrik kesilmeleri, anakartı yakabilirsin bu da sana daha büyük maliyetler çıkarır. Ayrıca baktımda sistemde...