Arama sonuçlarınız

1. Y

Yardım MagSafe aldım, çözemedim

iPhone SE 2020 cihazım için MagSafe aldım, Apple'ın sitesinde uyumlu olduğu da yazıyordu. Neyse çalışması için 20w adaptörde lazımmış; onu da aldım.. Prize taktığımda teli MagSafe ile şarj edebiliyorum ama bunun için almak saçma olmalı değil mi başka şekilde kullanılmıyor mu bu mesela prize...
  2. Y

Yardım Bluetooth Kulaklık Windows 10 Problem

normal şartlarda sorun yoktu, windows 10 güncellemesi kurunca "cihazınızı yeniden bağlamayı deneyin" diyip duruyor. nasıl çözerim?
  3. Y

Yardım 2-3 Saatte 100 Beğeni, Yorum Ve 5-6 Takipçi Alırken Günde 29 Yoruma Düştü??

merhaba, aylardır insta da aktifim. haliyle fazla takip, yorumda geliyor. sonra birden yok oldu ve ne göreyim 29 yorum falan. shadow ban olayı olabilir mi ne diyorsunuz 1624665067 bu arada beğeni 10-20 saniyede 50-60 oluyordu yani saatte 1000 i geçer
  4. Y

Yardım Bilgisayarı Her Açtığımda Mouse U Başka Pc Ye Takmadan Çalıştıramıyorum

başlıkta gördüğünüz gibi bilgisayarı açıyorum ve mouse başka pc ye takılmadan çalışmıyor, görmüyor. *misal anlamadıysanız ben 2. bilgisayarıma takdım. taktıkdan sonra ana pc me takınca sorun çözüldü*
  5. Y

Soru Youtubedaki Telif Mantığı Insta Da Var Mı

merhaba, ben milyonlarca reels izlenmesi alan bir sayfanın sahibiyim. bazen anlaşmazlıklarda telif veya direkt gönderim zorbalık nefret spamdan falan kaldırılıyor. ytdeki gibi bunlardan 3-4 tane yersek hesap kapanır mı. şimdiye kadar 1 fikri mülkiyet yani cr vermediğim için telif ve birde...
  6. Y

Yardım Google Ilgili Aramalar Unutulma Hakkı

unutulma hakkını çokça kullanan biriyim, ilgili aramalar kısmı için nasıl olur? zamanında twitter da az tweet atmadık...
  7. Y

Soru Youtube Hesabımı Sildim, Mailim Gider Mi

çocukken bir sürü saçma sapan youtube hesabı açmışım. haliyle bir sürü mail de kullanımda. benim için önemli olan kısım mail... 1 mailim dışında tüm maillerimdeki youtube kanallarını sildim. mailler duruyor bir süre sonra gitmez değil mi?
  8. Y

Yardım Instagram 2 Adımlı Doğrulama Sms Gelmiyor

instagram da 2 tane hesabım var. normal hesabıma sms falan gelirken diğer hesabım için 2ffa sms i gelmiyor. pcden de denedim. nasıl çözülecek bu? yedek kodlarımı da kaybetmemiştim. hesaba giremiyorum, sms gelmediğinden
  9. Y

Yardım Netflix Aboneliğimi Iptal Ettim, Fatura Keser Mi?

arkadaşlar, merhaba. 27 tl ye netflix den temel paket satın almıştım. aldığım gibi de sonraki ayı fatura kesmemesi için iptal ettim. Fakat netflix de ana kartı kaldıramadığımız için Sonraki faturalama tarihiniz: 31 Mayıs 2021 demekte. Daha fatura kesimi olur mu? birde bu 27 tllik paketi kullanıp...
  10. Y

Netflix 480 P

Selamlar, ben Netflix'in en düşük paketini almak istiyorum. Gördüğüm kadarıyla max 480p izleyebiliyormuşuz... Aranızda hiç kullanıp da 480p'den rahatsız olan var mı? *Yani kalite iyi mi kötü mü berbat mı* Ona göre alacağım.
  11. Y

Instagram 13 Yaş İtiraz Forumu

Merhaba, yanlışıkla Instagram'da doğum yılımı 13 yaş altına çektim. Böylelikle hesap direkt kapatıldı, itiraz etmem gerektiği söylendi. 2 itiraz formuna da itiraz yaptım. Kimliğimi de gönderdim. 16.5 yaşındayım, sizce kaç gün içinde açarlar?
  12. Y

TaoTronics SoundLiberty 53 PRO'yu bilgisayarıma bağlayamıyorum.

TaoTronics SoundLiberty 53 PRO'yu ilk aldığımda da bu sorunu yaşamıştım. Sorunun aslında kulaklığın başka bir cihaza bağlı olduğundan fark etmiştim.. Şimdiyse güncelleme yaptıktan sonra yine bağlanmamaya başladı. Aşağıdaki gibi yazı var, nasıl çözebilirim? PC: Monster Abra A5 V15.6.1 / Blueetoth...
  13. Y

Instagram'da 2 gündür süren yorum engeli!

Merhaba, dostlar. Benim Instagram'da bir Lyrics sayfam var. Amacım bu sayfayı iyi yerlere getirmek ve düzenli paylaşım yapmak... Sorun şu ki geçenlerde bir yorum engeli yedim. Dün sabah 11.30 sularında yediğim engel hala devam ediyor. Instagram'a sorun bildirdim ve üstüne gelen mesaja da, işe...
  14. Y

Android'den iPhone'a Whatsapp Mesajlarını Aktaramıyorum.

Merhaba, dostlar. Huawei P20 Lite'dan iPhone SE 2020'ye geçtim. Nedense Whatsapp'a girdiğimde mesajlar gelmiyor. Her ikisi de farklı işletim sistemi olduğu için sorun çıkıyor. Çözümü nedir? Android telefonumdan Wp'ye girdiğimde mesajlar var, iOS'da yok.
  15. Y

Beyaz iPhone SE'ye Telefon Kılıfı Arıyorum.

Dostlar, merhaba. Ben sabahleyin iPhone SE 2020'yi satın aldım. Bu telefona güzel bir kılıf arıyorum ve beyaz, erkek için. Ben bulamadım. Güzel bir site falan var mı? Şimdiden teşekkürler. (Makul fiyat olsun.)
  16. Y

iPhone SE 2020'de MagSafe Çalışır Mı?

iPhone SE 2020'yi almayı düşünüyorum. Bu telefonda MagSafe çalışır mı?
  17. Y

Huawei P20 Lite'dan iPhone'a geçmeyi düşünüyorum. Doğru bir karar mı?

Merhaba, dostlar. Ben 31 Aralık 2018'den beri Huawei P20 Lite kullanıcısıyım. Açıkçası hala da telefonumdan memnunum. Fakat hep teknolojiye olan merakımdan dolayı bir iPhone olmasını isterdim. Şu ansa elimde bir fırsat var. Şu an için iPhone SE 2020 bana uygun geldi. Sizce 5.300 fiyat bandına...
  18. Y

TaoTronics SoundLiberty 53 PRO Windows 10 Bluetooth bağlanma sorunu

Merhaba, ben TaoTronics SoundLiberty 53 PRO isimli kablosuz kulaklığı aldım. Telefonumda cayır cayır bağlanırken Monster Abra PC'mde sorun yaşıyorum. Sorunda aynı aşağıdaki gibidir. Bilgisayarın Bluetooth sürümü 5.1'dir. Güncellemeleri, yapılması gereken video rehberleri ve driverler vs. hepsi...
  19. Y

Bluetooth kablosuz kulaklığımı laptopa bağlayamıyorum

Merhaba, ben TaoTronics SoundLiberty 53 PRO isimli F/P kulaklığı aldım. PC'ye bile bağlanıyormuş ama ben bağlanamadım. Aşağıdaki resimdeki sorun var. Nasıl çözebilirim? PC: Windows 10 ve Monster Abra A5 V15.6.1 15,6" Gaming Laptop (telefonda bağlanıyor)
  20. Y

Instagram silinen resimleri geri getirmenin yolu yok mu?

Dostlar, yaklaşık 1-1.5 yıl önce Instagram hesabım çalındı. Hesabı geri aldım ancak çalan kişi 16 resmimden 13'ünü falan silmişti. Eski resimlerimi tekrardan geri getirmemin yolu yok mu? (Arşivlememiş.)
  21. Y

Huawei P20 Lite'den iPhone SE'ye geçmeli miyim?

Dostlar, merhaba. 31 Aralık 2018'den beri Huawei P20 Lite kullanıcısıyım. Aslında telefonumdan çok memnunum ama ben de bitmeyen bir iPhone sevdası var. (Daha doğrusu iOS işletim sistemi.) Ben de hayatımda bir kez olsa da Apple deneyimini deneyimlemeyi çok istiyorum. Sizce Huawei P20 Lite'den...
  22. Y

Sınırsız boyutlu dosya yükleme sitesi

Dostlar, arkadaşıma 6 GB boyunda ki büyük proje ödevimi atmalıyım. Bunun için bana Gb üye limiti zorunluluğu olmayan site lazım. Önerilerinizi bekliyorum
  23. Y

Kendime 100-200 GB Mobil Veri Ek Paketi Arıyorum.

Selam dostlar, geçtiğimiz günlerde dayımı kaybettik. Hal böyle olunca da anneanneme gitme zorunluluğu hissettik. (30-40 gün yatılı kalacağız.) Bu süreçte de internet olmadığı için mobil veri ile idare ediyoruz. İnterneti 2-3 kişi kullandığımız için çabuk bitiyor. Uzun lafın kısası bize 100-200...