Arama sonuçlarınız

1. serdargndgn

Epic Games Bedava Oyunlar Sızdırildı

İlk gün Dying Light deniyordu lakin Cities: Skylines geldi. Sanırım bambaşka oyunlar gelecek.
  2. serdargndgn

Aşırı FPS değişimleri, cihazın otomatik reboot atması.

Merhaba dostlarım değerli yorumlarınız için çok sağolun. Şu linkteki ürünü satın aldım. Ve sorunum çözüldü. Gerçekten sorunum güç kaynağımdaymış. Size ne kadar teşekkür etsem azdır.
  3. serdargndgn

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. GPU kullanımının bu kadar değişken olması ve yoğun 3d işlem gerektiren durumlarda bilgisayarımın otomatik olarak yeniden başlamasının sebebi kısada güç kaynağımın yetersiz olmasıymış demek. Yeni bir tane almak şart oldu yani.
  4. serdargndgn

Merhaba sevgili forumdaki dostlar. Yaklaşık 1 ay önce GTX 770 model bir ekran kartı kullanıyordum. Maalesef kart bozulduktan sonra ben de ikinci el bir r9 390x model ekran kartı satın aldım. Yeni kartımı satın almadan önce satan arkadaş cihazla furmark, passmark gibi programlar aracılığı ile...
  5. serdargndgn

FM 2020 Oyun içi editör gözükmüyor(epic games)

Editör bir eklenti paketidir. Harici bir şekilde göremezsiniz. Olayı var olan oyuna ekstra özellik eklemektir.
  6. serdargndgn

Epic Games uygulamasında Kütüphane sekmesinde yukarıda filtreleme var. Oradan "Yüklü" seçeneğini açın.
  7. serdargndgn

Ayarlarda indirilenlere girin otomatik olarak açılacaktır