Arama sonuçlarınız

1. 4

Windows 10 yükletmeli miyim? Bluetooth?

Merhaba 2.el aldığım bilgisayar windows 7 yüklü geldi. Şu an Bluetooth(4.0) ile kulaklığıma bağlanamadım. Sadece 'aygıt ekle'den yapılabiliyor bunun dışında Bluetooth cihaz arama falan yok. Aygıt ekle'den arayınca da kulaklığı bulamıyor. Aslında hiçbir şeyi bulamıyor. Çok kullanışsız bu şekilde...
  2. 4

Bluetooth 4.0 bilgisayar ve 5.0 kulaklık?

Ne gibi zorluklar yaşarım? Ne yapmalıyım çok kararsız kaldım. Tws yerine kulaküstü daha mı kullanışlı olur bt uymuyorsa?
  3. 4

Bilgisayarda sorunsuz çalışan Bluetooth kulaklık

Merhaba Derste kullanacağım bu yüzden bağlantının sorunsuz olmasını arıyorum. Mikrofon da kapalı ortamda olacağım için yeterli olur muhtemelen. Bunun dışında telefondan müzik dinlemek için kullanacağım. Okuduğum kadarıyla xiaomi, haylou, qcy gibi tws kulaklıklar bilgisayarda kopma, cızırtı gibi...
  4. 4

TWS Dokunmatik kulaklıklarda merak ettiğim konu

Merhaba Kendime alacak olsam bu kadar araştırmazdım ama babama almayı düşünüyorum. Daha önce kullanmadım ama xiaomi, haylou gt gibi küçük kulaklıklarda kulaklığı yerleştirmek için bastırınca hep kapanacağından veya bağlantının kesileceğinden çekiniyorum. (bende i11 tws var bunu sık sık...
  5. 4

Jbl t500bt mi Taotronics mi?

Merhaba, jbl ile taotronics soundsurge 60 veya tt-bh22 arasında kaldım. Jbl alsam muhtemelen memnun kalırım ama benim için sorun katlanabilir olmaması. Taotronics hem fiyat olarak yakın hem de kablolu kullanabilme, katlanabilme benim için artı. Sadece sesinden emin değilim. Benim için dışarı ses...