Arama sonuçlarınız

1. D

Valorant Başlatılamadı hatası.

Daha öncesindede indirdiğimde aynı hata oluşmuştu.USB Belleğe indirdiğim yüzünden mi diye düşünmeye başladım.
  2. D

Ekran kartım ve işlemcim ile kaç fps alırım

GTX 1660 Super ve AMD Ryzen 7 2700x özellikleri ile Valorant,CS:GO,PUBG,Rainbow Six Siege oyunlarında kaç fps alırım? (16 gb ram)
  3. D

Discord sunucu patlatmadan dava edilir miyim?

Discordda bir tane sunucuyu patlattım.Bu sunucudaki 13 yaşındaki çocuk ise bana babam avukat sen bittin dedi.Fakat ondan önce benim değerlerime küfür etti :D? Bu olaydan dava edilir miyim?
  4. D

Netflix televizyonda açılmıyor

Netflixi vestel marka televizyonumuza kendim yüklemiştim.Şimdilerde netflix yüklenme ekranında kalıyor sorunu hala çözemedim.İnternet televizyona bağlı olmasına rağmen.
  5. D

İşlemcim ile ekran kartı darboğaz yapar mı?

İşlemcim AMD Ryzen 5 2600 Ekran kartım ise RTX 2060 KO ULTRA Darboğaz yapar mı?
  6. D

Hangi windowsu tercih etmeliyim

Yeni alacağım bilgisayara windows 10 yüklettireceğim fakat hangi windowsu seçeceğimi bilmiyorum.Windows 10 pro mu yoksa windows 10 home mu? (kaç gb olduklarınıda yazarsanız)
  7. D

Sizce iyi bir bilgisayar mı?

Vatandan topladığım bilgisayar iyi mi sizce?
  8. D

Sizce iyi bir bilgisayar mı?

Evkurdan 6800 tl ye Quadro Ryzen 5 3500x 16 gb ram 256 gb M.2 Nvme ssd + 1Tb sata RX580 8 gb ekran kartlı bir bilgisayar alacağım sizce iyi mi? (Ayrıca FreeDOS işletim sistemi yazmakta o nedir?)
  9. D

Yayın açılabilir mi?

RX 570 4 gb intel core i5 ve 8 gb ram ile oyun yayını açabilir miyim?
  10. D

Güzel bir f/p işlemci ve ekran kartı

Merhabalar bana oyun yayını açabileceğim güzel F/P ürünü ekran kartı ve işlemci önerir misiniz?
  11. D

RX550

Selamlar RX550 ile valorant,cs go,lol gibi oyunlar oynayıp yayın açabilir miyim?