Arama sonuçlarınız

1. TAPE MAN

Soru Cross Mu Racing Motor Mu?

Arkadaşlar bir Adet Honda crossu buldum fakat aklımda yine hondaya ait bir CBR var yani ortam koşullarına bakmaksızın hunharca motor kullanmak istiyorum amacım dağa falan çıkmak değil cross veya CBR fark etmez. İkisiylede hız yapmak istiyorum ikiside çok hoş duruyo cebimdeyse 300.000 TL ye kadar...
  2. TAPE MAN

Halo nasıl bir oyun?

arkadaşlar halo isimli oyun nasıl hiçbirini oynamadım
  3. TAPE MAN

yardım edin lütfen!

arkadaşlar telefonuma uyarı geldi google play hizmetleri yazıyordu işlem yapmanız gerekiyor diye bende telefonumdan e posta ve şifremi cevapladım sonra bu hatayı telefonumdan verdi bende hemen bilgisayardan yaptım ve ondada bu hatayı verdi nasıl düzeltirim yardım edin lütfen
  4. TAPE MAN

şu laptopa bir ram

millet elimde eskiden kalma bir laptop var ve ram i yükseltmek istiyorum üstüne 8 gb daha bulabilecek varsa lütfen bana yol göstersin şimdiden çok teşekkür ederim
  5. TAPE MAN

bu pc nasıl ?

ekran kartı - msi rtx 2080 super x trio (3000 serisini almak istemiyorum bütçemi aşıyor) işlemci - ryzen 9 3900x ssd - samsung 970 EVO 500GB ram - Trident Z Neo RGB 3600mhz 32gb 2x16 güç kanağı - CoolerMaster 750W 80+ kasa - CoolerMaster MasterCase H500 anakart - asus rog crosshair viii...
  6. TAPE MAN

Ryzen 9 3900x ve Asus rog strix x570 f nasıl ?

her türlü öneri ve eleştiriye açığım (eleştiriden kastım böyle iyi değil bunu yapsan daha iyi olur) ve şimdiden teşekkür ederim
  7. TAPE MAN

i9 9900k vs 3700x

sizce hangisi?
  8. TAPE MAN

ryzen 7 3700x

ryzen 7 3700x e hangi anakart gider sizce ve takacağım ram 3600 mhz olacaktır şimdiden teşekkürler
  9. TAPE MAN

Monitör önerisi

arkadaşlar bana büyük ve iyi oyun keyifi veren güzel bir geniş ekran önerisi verir misiniz lütfen benim aklımda olan monitor MSI Optix G241VC 23.6 75hz şimdiden teşekkürler
  10. TAPE MAN

msi RTX 2080super x trio sistem önerisinde bulunur musunuz?

arkadaşlar bro lar pro lar ya da gardaşlar veya angels bir sistem buldum fakat forum sayfasında daha iyisi olur diye yorumlar geldi bilgisi olan varsa rgb ye dayalı güzel yayın yapabileceğim bir sistem önerisinde bulunurmusunuz lütfen bütçem 10k ile 18k arasındadır ekransız şimdiden öneriler...
  11. TAPE MAN

sizce nasıl ?

ram - Trident Z Neo RGB 3600mhz 2x16 yani 32gb ram ekran kartı - msi rtx 2080 super x trio işlemci - ryzen 7 3700x anakart - tuf gaming motherboard x 570 ddr4 kasa - Tuf gaming GT 501yada gamepower warcry sıvı soğutma - Strix LC360 ssd - samsung 860 evo m2 ssd - XPG spectrix s40G...
  12. TAPE MAN

hangi ekran kartı markası daha iyi ?

my bros ben rtx 2080 superli pc topluyorum fakat aklıma takılan bir soru var gigabyte'ın geliştirdiği rtx 2080 super mi yoksa msi'ın geliştirdiği rtx 2080s x trio mu? sizce hangisi daha iyi