Arama sonuçlarınız

1. Yiğit Yardımcı

Linux Ekran Görüntülerinizi Paylaşın

Asahi Linux - M1 Mac (Bare Metal, sanal makine değil)
  2. Yiğit Yardımcı

Haber Dünya’da Sadece 4 Tane Var!

Ben kimsenin yaptığına susalım demiyorum sadece birini eleştirmek yerine hepsini eleştirelim diyorum. Bende bir belediye olsam başkasının alıp hediye edip etmeyeceğinden emin değilsem en yüksek fiyatı verip alırdım. O adamın gerçektende hediye edeceğinin bir garantisi var mıydı?
  3. Yiğit Yardımcı

Türkiye’de belediye/devlet bütçesi ile yapılan bir çok şey var, tek bir belediyenin yaptığı harcamaları eleştirmek yanlış olur. Yani basit bir matematik ile 10 öğrencinin okuldan kaçtığını düşünün ama okul sadece birini cezalandırıyor. Sizin söylediğinizde bunla aynı durum.
  4. Yiğit Yardımcı

Bu gereksiz olarak gördüğünüz madalya sizin ne kadar umrunuzda bilmem fakat bu bizim tarihimiz. Tarihi eserlerimizi korumayı doğru bulmuyorsanız diyecek bir şey yok sizin için. RTE'nin açılışını yaptığı Taksim Camii çevresi 2 Milyon TL'lik gülsuyu ile yıkanmıştı Isparta Belediyesi tarafından...
  5. Yiğit Yardımcı

Haber Yurtdışından telefon getirenler dikkat!

@Utku92 de aslında bunun saçma olduğunu söylemeye çalışıyor, ki zaten buna ben dahil çoğu kişi de katılıyordur bence. Ülkemizde telefon fiyatları sürekli yükseliş içerisinde. Bir ürünü ucuzdan alıp pahalıya satmayı meslek edinenler var( Ben buna ticari zeka diyorum). Bu aslında ülkede pahalı...
  6. Yiğit Yardımcı

Yardım Bu monitör'ü alacağım sizce?

Samsung Odyssey G7 27 2K 1MS 240 HZ G-SYNC QLED 1000R CURVED i tercih ederdim ben. Aynı zamanda ikinci el monitör almanı önermem. Ölü pikseliydi çiziğiydi osuydu busuydu uğraşılmaz bence. Satıcılar her zaman dürüst olmuyor:)
  7. Yiğit Yardımcı

Soru macOS'da oyun oynanırmı

CrossOver ile GTA5 i 50-60 FPS çalıştırabiliyorum.
  8. Yiğit Yardımcı

Soru Windows Yanına Android Kurulur Mu?

Phoenix OS, PrimeOS gibi sistemleri kullanabilirsiniz. Benim tercihim genelde Phoenix OS olur ama karar sizin.
  9. Yiğit Yardımcı

macOS'ta her NVIDIA için sürücü yok maalesef. Mac sistemini çok seviyorsanız ve oyun oynamak istiyorsanız Apple satın alın. Ben M1'de CS:GO da high ayarlarda 100-110 FPS, Minecraftta Gerçekçi ayarlarda da gene 100 FPS civarı alıyorum.
  10. Yiğit Yardımcı

Donanım bilgilerini atarsan yardımcı olabiliriz.
  11. Yiğit Yardımcı

Yardım en hafif windows sürümü

Custom OS sürümlerine de bakabilirsin. Güvenip kullanmak senin kararın, ben kullanırken hiç bir sorun yaşamamıştım.
  12. Yiğit Yardımcı

Soru Ubuntu Üzerinden VM Kullanma

Yani biri bana bunu demiş olsa direkt Google'a Windows 10/11 indir yazar, önüme çıkan ilk AMD64'ü indirirdim. Ama evet haklısın aynı şeyi söylüyoruz:)
  13. Yiğit Yardımcı

Soru Ubuntu Üzerinden VM Kullanma

UUP DUMP ile Windows 11 ARM64 imajı indirip kurabilirsin. 1664299944 UUP DUMP ile ARM64 imajı indirip kurması daha mantıklı olmaz mı sence de?
  14. Yiğit Yardımcı

Öneri Windows 11'e Geçilir Mi?

Ben Windows 11'i Mac üzerinden Parallels Desktop ile kullanıyorum. ARM64 cihazda bile gayet performanslı ve hızlı çalışıyor.
  15. Yiğit Yardımcı

Yardım Bilgisayarımı satmak istiyorum, Ederi nedir?

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımı satıp üstüne koyup MacBook almak istiyorum. Fakat nasıl bir değer biçeceğimi bilmiyorum sizden yardım almak istedim. Bilgisayarım: Kasa: Apple M1 Mac Mini 8 Core 8 GPU 256 GB SSD 8GB RAM [ (Base Model) (Çizik dahi yok.)] Monitör: LG 27GN-600B 27 " 144 Hz 1Ms...
  16. Yiğit Yardımcı

Soru Uygulama önizlenimleri Docktan nasıl kaldırılır?

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık olarak bir buçuk aydır Apple M1 Mac Mini kullanıyorum. Windows bir cihazdan geçtim ve tam hâlâ çözemediğim bir şey var. Bir uygulamayı açıp simge durumuna küçülttükten sonra çöp kutusunun solunda uygulama pencerelerinin önizlenimleri gözüküyor, bunu sağ tık gizle...
  17. Yiğit Yardımcı

Arch tabanlı Asahi Linux ve M1. Tek sorun MacBook Air 13 inch ve Macbook Pro 13 inch in 60HZ olmasından dolayı tüm imajlar sabit 60HZ oynatıyor. Monitörüm 144HZ fakat nafile.
  18. Yiğit Yardımcı

Soru Linux denemek için bir pc nerden bulunur?

Bilgisayarına DualBoot yapıp Windows'un yanına kurabilirsin. Bilgisayarını açarken sana Windows mu yoksa Linux'u mu açmak istediğini soracaktır. Seçimini yapıp ister Windows, ister Linux kullanırsın.
  19. Yiğit Yardımcı

Garuda Linux Dragonized Edition KDE
  20. Yiğit Yardımcı

Kullanacağı dağıtıma bağlı. USB' ye kali kurdum gayet satbil ve ortalama bir hızda çalıştı. USB' ye Ubuntu kurdum açılması 14 dk sürdü:)
  21. Yiğit Yardımcı

Sadece bir Linux denemek için pc almana gerek yok. Kendi bilgisayarın üzerinden sanal makine oluşturup deneyebilirsin. Hatta sanal makine yöntemiyle internet kafede bile Linux deneyimi mümkün:)
  22. Yiğit Yardımcı

Soru Aynı telefona devam mı etmeliyim yoksa yeni telefon mu almalıyım?

Yeni cihaz alman en mantıklısı. Eğer İphone alacaksan ve pahalı geliyorsa SE(2020) modeline bakabilirsin. Note8'i bir telefoncuya sat. Üzerine para koyup yeni telefon al. Benim kuzenimde Note8 kullanıyordu. Onunda senin gibi şikayetleri vardı. Küçük kuzenime verdi. Kendisine yeni telefon aldı...
  23. Yiğit Yardımcı

Yardım Photoshop Daire İçine Yazı Yazmak

E tamam. Mühürün aynısı internette var ona lafım yok. Fakat her parçasını kendim yapmam gerekseydi zaten burda konu açmazdım.
  24. Yiğit Yardımcı

Başka yerden almadım, sadece ay yıldız kısmını internetten aldım. Araştırıp bakabilirsin. Zaten şuana kadar yaptığım yerleri yapması basit. 1637085747 Galiba iddiayı kazanacağım.
  25. Yiğit Yardımcı

Gösterebilme şansın var mı? 1637083329 Biraz acemiyimde PS'de.
  26. Yiğit Yardımcı

Merhaba, bir arkadaşımla iddiaya girdik. Konu PS ile mühür tasarlanıp tasarlanamayacağı. Ben tasarlanabilir dedim, o hayır dedi. Eğer bir mühür tasarlayabilirsem iddiayı kazanacağım. Her şey güzel tasarlamaya başladım ama fazla PS bilgim yok o yüzden bir yerde takıldım. Mühürün her şeyi tamam...
  27. Yiğit Yardımcı

Yardım Valorant Sistemim iyi ama çok drop sorunu var

Bilgisayarının BİOS'u güncel mi?
  28. Yiğit Yardımcı

Soru yarın sınavım var ve bu akşam ne yapmam gerek

Knk niye çocuğun moralini bozuyorsun?
  29. Yiğit Yardımcı

Soru Bir türlü karar veremiyorum

Bence 16 GB modelini al çünkü diyelimki bu laptopun 2 yıl garantisi var. 6 Ay geçti ve 8 GB RAM'den memnun değilsin, RAM'i yükseltmek istersen garanti süresi devam ederken yükselttiğin içinn cihaz garanti dışı kalacaktır. Ek olarak 16 GB RAM'li modeli 1-2 yıl daha uzun götürür. Genede seçim senin.
  30. Yiğit Yardımcı

Ping var mı? 1635705571 Ping varsa internet hızıda düzgün kullanılmaz hale gelir.
  31. Yiğit Yardımcı

Rehber Windows 11'de RAM kullanımı ve CPU kullanımı azaltma Rehberi

Bu özelliği SSD ve HDD olan iki bilgisayarımdada denedim fakat bir performans kaybı göremedim, üstelik HDD olan biligsayarımda yaklaşık dört aydır devre dışı.
  32. Yiğit Yardımcı

Soru yarın sınavım var ve bu akşam ne yapmam gerek

Yarın benimde ingilizce sınavım var. Tekrar yaptım, test çözdüm hazır olduğumu hissediyorum. Kafanda ben hazırım dersen gerisi önemli değil. Stres yapma, rahat ol, uykunu iyi al. Halledersin reis.
  33. Yiğit Yardımcı

Soru Telefona hard reset attıktan sonra sorun olur mu?

En mantıklısı.
  34. Yiğit Yardımcı

Soru Telefona hard reset attıktan sonra sorun olur mu?

Güncel telefonlarda hard reset işlemi yapsanız bile reset attıktan sonra açılışta e-posta şifresi soruyor, bu durum çalınmalara vs. karşı. Onun dışında Stock Rom atabilirsin, fakat Stock Rom attıktan sonra telefon garanti dışı kalabilir.
  35. Yiğit Yardımcı

Yardım Tpm 2.0 Olmadan Windows 11'De Valorant Açmak Mükkünmü

Geçen hafta. 1635698053 Ek olarak windows'un bazı servisleri devre dışıydı ondan dolayı olabilir.
  36. Yiğit Yardımcı

Rehber Hangi oyun motorunu seçmeliyim(Yeni başlayanlar için)

Takibe aldım konuyu. Bazen oyun yapmaya kısa süreliğinede olsa merak sarıyorum. Emeğine sağlık.
  37. Yiğit Yardımcı

Bilemiyorum fakat bende açtı.
  38. Yiğit Yardımcı

İmaj üzerinde bazı oynamalar yaparak Windows 11'e geçilebiliyor. Eski bilgisayarımda denedim, kuruldu. Valorant açmayı denedim, onuda açtı.
  39. Yiğit Yardımcı

++++++
  40. Yiğit Yardımcı

İnternetten kaynaklı bir problem olabilir. Hız testi yapıp görüntü paylaşabilir misin?
  41. Yiğit Yardımcı

Yardım Windows 11 yüklü bilgisayarım çöktü ve SSD görmüyor

Tabiki, Hemen anlatayım. Bilgisayarı USB üzerinden boot edin. Bilisayarı Onarın deyin. Sorun Gider. (Komut İstemi)CMD Komut istemi(CMD) açıldıktan sonra "DİSKPART" yazın. Açıldıktan sonra "list disk" yazın. Windows un kurulu olduğu sürücünü disk numarası lazım, örneğin benimki sıfır. Seninki...
  42. Yiğit Yardımcı

iPhone temam nasıl olmuş

Ciddende şaka maka güzel olmuş. "Süreyya Hanımın Muhteşem Değişimi" kadar güzel. :)
  43. Yiğit Yardımcı

Yardım Windows 11 yüklü bilgisayarım çöktü ve SSD görmüyor

Daha önce aynısı benimde başıma geldi. Çözümü basit fakat diskteki tüm dosyalar gidiyor maalesef. Ve ek olarak Windows kurulum imajı yüklü olan bir USB Diske ihtiyacın var. USB Diski internet cafedede halledebilirsin. Eğer USB ayarlayabileceksen Yapman gerekenleri anlatabilirim.
  44. Yiğit Yardımcı

Yardım iPhone 6 şarj belirli süre sonra dolmuyor

2014 yılında çıkmış bir telefondan bahsediyoruz. Donanımsal bir sıkıntı olabilir.
  45. Yiğit Yardımcı

Iphone 11 kapalıyken şarj oluyor açıkken olmuyor

Cihazı sıfırlayabilirsin, yazılımsal bir hata olabilir.
  46. Yiğit Yardımcı

Soru Gtx 1050 vs 1650

Bence kuzenin sana anlatamamış çünkü GTX 1050 ile GTX 1650 arasında ciddende farklar var, 10-15 FPS'lik bir farkta değil. Ek olarak bir ekran kartı ile başka bir ekran kartını kıyaslarken sadece oyunlarda verilen performans konusunda kıyaslarsak yanlış olur.
  47. Yiğit Yardımcı

Soru Merhaba 15 Yaşındayım Ve Edit Yapıyorum Bana Destek Olabilirmisiniz ?

Dün Youtube'da bu videoya rastlamıştım. Başarılı.
  48. Yiğit Yardımcı

Yardım Steam tüm bedava oyunları kütüphaneye ekleme

Kesinlikle katılıyorum.
  49. Yiğit Yardımcı

iphone se (1. nesil) hala alınır mı?

Şahsen ben önermem, birkaç sürüm sonra yazılım desteği bitecek. Güvenlik güncellemeleri bile almayacak. Buda cihazda açıklar oluşmasına sebep olur.
  50. Yiğit Yardımcı

Rehber Yeni Ön Ödemeli Kart Fups Nedir?

Çok açıklayıcı olmuş gerçektende, okuduktan sonra kafada hiç soru işareti bırakmıyor. Tekrardan eline sağlık.
  51. Yiğit Yardımcı

Rehber Yeni Ön Ödemeli Kart Fups Nedir?

Eline sağlık.
  52. Yiğit Yardımcı

Herkesin görüşü farklı tabi, Bu senin fikrin. İnsanlar arasında tabikide düşünce farklılıkları olabilir.
  53. Yiğit Yardımcı

Şöyle söyleyeyim, Orijinal Windows ile "Custom İso" kullanan bir bilgisayarın oyun performansını kıyaslarsanız azda olsa bir performans artışı göreceksinizdir. Ek olarak bunların hepsi Windows 10 üzerindede çalışan ayarlar, programlar. Sadece en günceli Windows 11 olduğu için Windows 11 başlığı...
  54. Yiğit Yardımcı

Çok teşekkür ederim.
  55. Yiğit Yardımcı

Ben denedim açılıyor.
  56. Yiğit Yardımcı

Merhaba SDN Forum okurları. İlk rehberimde size yeni çıkan Windows 11 işletim sisteminde fazla RAM ve CPU kullanımını azaltmayı göstereceğim. Bu sayede "custom iso" ihtiyacı duymayacaksınız. Keyifli okumalar... *1-* İlk aşamamız hizmetler uygulaması üzerinden olacak, hizmetler uygulamasını...
  57. Yiğit Yardımcı

Rehber Deep web Nedir?

The Hidden Wiki üzerinden genel deep web dark web sitelerinin onion uzantılı linklerine ulaşabilirsiniz.
  58. Yiğit Yardımcı

Yardım Bu sistem iyi mi?

Teşekkür ederim hocam.
  59. Yiğit Yardımcı

Yardım Bu sistem iyi mi?

Görüşleriniz için teşekkürler hocam. 1633354117 Bu sistem için kaç watlık bir psu tercih etmeliyim? @met 35
  60. Yiğit Yardımcı

Yardım Bu sistem iyi mi?

Sistemi 2. el olarak topluyorum. Bence hazır sistemler daha pahalı olacaktır.
  61. Yiğit Yardımcı

Yardım Bu sistem iyi mi?

Bu SSD yi alabilirim, fakat açıkcası bu ekran kartları bana biraz pahalı geldi.
  62. Yiğit Yardımcı

Yardım Bu sistem iyi mi?

Net olarak bir bütçem yok, sadece bu sistemin idare edip edemiyeceğini soruyorum. 1633350565 Önerileriniz nelerdir?
  63. Yiğit Yardımcı

Yardım Bu sistem iyi mi?

Merhaba Arkadaşlar, sizden fikir ve görüşlerinizi söylemenizi istiyorum. Kafamda bir sistem var bunun beni idare edip edemiyeceğini soracağım. Sistem: Anakart: Gigabyte B450m S2h İşlemci: Amd Ryzen 5 2600 Ram: Hyperx Fury HX430C15FB3/8 8 GB DDR4 3000 MHz CL15(x2) Ekran Kartı: AMD RADEON RX 560...
  64. Yiğit Yardımcı

Soru Windows 10 Disk Failure Hatası

Hayır, maalesef edemiyorum. Bios da Disk önceliğini harddiske aldım ama genede boot etmiyor.
  65. Yiğit Yardımcı

Soru Windows 10 Disk Failure Hatası

Merhaba arkadaşlar, geçen günlerde Windows un yanına macOS kurmuştum. Fakat sonradan mac in bölümünü silince açılışta "Disk failure" hatasını vermeye başladı. Windows Kurulum diski ile cmd açtım ve "bootrec.exe/FixMbr" ve ardından "bootrec.exe/FixBoot" komutunu girdim birincisi başarı ile oldu...
  66. Yiğit Yardımcı

VPN Önerisi

şuan ismini hatırlamıyorum. öncelikle vpn PC için mi yoksa telefon için mi?
  67. Yiğit Yardımcı

Xiaomi redmi note 9 128 gb alınır mı

Tamam. Sanirim bunu alıcam 1612023077 Ama a73 un arkasi hosuma gitmiyo
  68. Yiğit Yardımcı

Banada oppo a 73 mantıklı geldi. 1612022018 Digerlerini de arastiriyorum 1612022531 A72 ile a73 arasinda kararsiz mkaldim
  69. Yiğit Yardımcı

Görüşünü paylaştığın için teşekkürler
  70. Yiğit Yardımcı

Arklar trendyol da 2700 tl ye buldum. 4 gb ram 128 gb rom modeli sizce 2021 de alınır mı https://m.trendyol.com/xiaomi/redmi-note-9-128gb-yesil-cep-telefonu-xiaomi-turkiye-garantili-p-41474947
  71. Yiğit Yardımcı

Rte: Z Kuşağı O Dönemi Bilmez(cidden bıktık )

Eeeee ne yapalım anlayana sinek saz, anlamayana davul zurna az.
  72. Yiğit Yardımcı

Tv de kanalları gezerken ben görmüştüm o yayını. Ve burdaki anlatmak istediğim seçim günü yaklaştıkça kürtlerin oyunu almak için akp nin öcalan ın kardeşini çıkartması. Ztn akp ye kalsa akp ye oy vermeyen chp ye veren terörist fetö cü. Tv de sürekli konusuyor yok chp pkk ile fetö ile bunları...
  73. Yiğit Yardımcı

Peki sen seçime günler kala kırmızı bültende aranan osman öcalan ın trt ye çıkarılmasına ne diyorsun ?
  74. Yiğit Yardımcı

Tablete ubuntu touch kurmak

Elimde samsung galaxy tab e sm t 560 tablet var ubuntu touch kurabilirmiyim?
  75. Yiğit Yardımcı

Android i silmek

tmm 1611743287 çözüldü
  76. Yiğit Yardımcı

Android i silmek

arkadaşalr cihazın içindeki her şeyi silsem. twrp den yeni işletim sistemi kurabilirmiyim
  77. Yiğit Yardımcı

beni anlatıyor
  78. Yiğit Yardımcı

Hangi kodlama dillerini biliyorsunuz

hiçbiri
  79. Yiğit Yardımcı

Tablete root atarken hata aldım

adamın kudugu imajı nrden bulcam. peki doğru gapss dosyasını nasıl bulacağım
  80. Yiğit Yardımcı

ama adam video da yapıyo error 20 hatasını vemiyo 1609232091 peki ozaman hangi opn gapss ı yuklmliyim
  81. Yiğit Yardımcı

twrp zatn yüklü
  82. Yiğit Yardımcı

ordan twrp ye giriyo 1609230880 twrp den nasıl fomat atılıyo bilmiyorum 1609231030 stock rom yüklersem düzelir mi
  83. Yiğit Yardımcı

format atmama imkan yok çünkü tableti açıyorum samsung galxy tab e ekranında kalıyo sol üsttede bi ünlm işareti vr
  84. Yiğit Yardımcı

evt aynısı evde bi köşde duruyodu işe yarar hale getirm dedim.
  85. Yiğit Yardımcı

akadaşlar videoda adamın yaptıgı her şyi yapıyorum. open Gapss dosyasını yuklerken error code 20 hatasını alıyorum. video linki :
  86. Yiğit Yardımcı

En İyi Ne Yaparsın ?

arabalardan anlamam. pc den bende anlarım. 1608822868 Yok mu Arttıran
  87. Yiğit Yardımcı

En İyi Ne Yaparsın ?

bi ara özelden yazarım.
  88. Yiğit Yardımcı

En İyi Ne Yaparsın ?

bizede bi el atsana 2.0 GHZ de kaldık
  89. Yiğit Yardımcı

En İyi Ne Yaparsın ?

:) :)
  90. Yiğit Yardımcı

En İyi Ne Yaparsın ?

inşallah olursun
  91. Yiğit Yardımcı

En İyi Ne Yaparsın ?

bunu yapma kavga çıkarmasınlar :) iyiymiş umarım dahada geliştirip işin uzmanı olursun.
  92. Yiğit Yardımcı

En İyi Ne Yaparsın ?

boşvr nfret edenler seni kıskanıyodur
  93. Yiğit Yardımcı

En İyi Ne Yaparsın ?

bence kötü deil. bi espiri yapsana
  94. Yiğit Yardımcı

En İyi Ne Yaparsın ?

devam et arkandayım. 1608820860 diyelimki karşındakinin m4 ü vr. sende parayla aksesuar alınmış mpt-75 vr kimin birbirini öldürme şansı daha yüksek ?
  95. Yiğit Yardımcı

En İyi Ne Yaparsın ?

ozaman pekde iyi oynuyo sayılmazsın
  96. Yiğit Yardımcı

En İyi Ne Yaparsın ?

biraz denedimde benlik deil.
  97. Yiğit Yardımcı

En İyi Ne Yaparsın ?

gerektigi zaman neden olmasın
  98. Yiğit Yardımcı

En İyi Ne Yaparsın ?

bilgilendirme için tşk. 1608820478 ben 1 tl bile harcamadım zulaya yinede ilk 3 e girerim çogu zaman
  99. Yiğit Yardımcı

Kaç Kişi PC Den Anlar

as
  100. Yiğit Yardımcı

En İyi Ne Yaparsın ?

Açılımını söyleer misin? 1608820340 vayyyyy benim kafadan
  101. Yiğit Yardımcı

En İyi Ne Yaparsın ?

bende oynarım ama orta seviyeli oynarım
  102. Yiğit Yardımcı

En İyi Ne Yaparsın ?

iyiymiş
  103. Yiğit Yardımcı

Davetlisiniz Gelirmisiniz

katıldım
  104. Yiğit Yardımcı

En İyi Ne Yaparsın ?

En iyi neyi yapabilirsiniz mesela birisi en iyi boş yaparım :) gibi bişede diyebilir en iyi windows hatalarını çözerim de diyebilir. yani iyi yaptıgınız bişeyi söyleyin.
  105. Yiğit Yardımcı

Win 7 den 10a geçiş

artmaz ama bence win 7 den daha hızlı
  106. Yiğit Yardımcı

Win 7 den 10a geçiş

süper olur
  107. Yiğit Yardımcı

Win 7 den 10a geçiş

pentium e6700 ile rahalıkla windows10 kullanmış biri olarak öneririm.
  108. Yiğit Yardımcı

ram eklemenin faydası olur mu?

artar tabi
  109. Yiğit Yardımcı

Kaç Kişi PC Den Anlar

evet başka anlayan vr mi
  110. Yiğit Yardımcı

Kaç Kişi PC Den Anlar

bnde fazla anlamam.
  111. Yiğit Yardımcı

Kaç Kişi PC Den Anlar

yazılım yani baslık bulmada hiç iyi deilimdir. 1608816496 kendi linux sistemini yapmada umarım başarılı olursun bide tool ları eklersen çok müq olur.
  112. Yiğit Yardımcı

Kaç Kişi PC Den Anlar

yazılım yani windows fln.
  113. Yiğit Yardımcı

Kaç Kişi PC Den Anlar

Arkadaşlar yaklaşık 2 3 aydır sdn kullanıyorum. Ve kafamda bir soru vr kaç kişi pc den iyi anlar? Yan bir soru soruyoruz cevap geliyo mutlaka. Ve Tekrar Soruyorum Kaç kişi bilgisayardan iyi anlar ? ( Çok merak diyorum )
  114. Yiğit Yardımcı

Ne dinliyorsunuz?

115. Yiğit Yardımcı

En şanssız gününüz.

özellikle ödvleri unuttugum günler
  116. Yiğit Yardımcı

En şanssız gününüz.

yaaaa. onu ben yazacaktım. nyse başka bişe geliyor. okulun oldugu her gün
  117. Yiğit Yardımcı

Okul Açılmıyor

haklısın
  118. Yiğit Yardımcı

Sınavlar yapılacakmış

haklısın .yani geçn sene ortalaması 93 olupta bu sene yine 93 olanı görmedim.
  119. Yiğit Yardımcı

Okul Açılmıyor

Az önce okul u birakcam diyordun.
  120. Yiğit Yardımcı

Okul Açılmıyor

Hani insanlar canlı dersten ne anladiki sınav olsun
  121. Yiğit Yardımcı

Sınavlar yapılacakmış

Ama şöyle bise vr canlı derste yüz yüz e gibi olmuyo sesler kesintili geliyor sıkıntılar oluyo kiminin derse girecek cihazı olmuyo. Zaten devletimiz sağ olsun mevzun olanlara is de olmadığı için okullardaki konuları zorlastiriyo. Sıkıntı yani
  122. Yiğit Yardımcı

Sınavlar yapılacakmış

Ve bu sınavlardan sonra sozelci olduğumu anladım hiç çalışmama rağmen türkçe 95 sosyal 100 ıngilizce 88 mümin class ( din ) 95 sayisallari sormayin
  123. Yiğit Yardımcı

Sınavlar yapılacakmış

Ben sınav olmuştum ztn. Benim sınavlar tm bitti sınavlar iptal oldu. Notlarimin hepsi e okul a girildi.
  124. Yiğit Yardımcı

Shiftdelete PC toplama ekibi kuruluyor!

2021 demek istedin sanırım
  125. Yiğit Yardımcı

Shiftdelete PC toplama ekibi kuruluyor!

Peki ya pc çıkarma ekibi kurulacak mi ? :?)
  126. Yiğit Yardımcı

Disk i genişletemiyorum

arkadaşlar diskimi genişletmiyorum.
  127. Yiğit Yardımcı

Kali Linux Silme

yaptım. benim kaliyi silme nednm hafıza olmaması şimdi partition u sldim ama bölümü silemiyorum yeterli hafıza yok diyo
  128. Yiğit Yardımcı

Kali Linux Silme

hemen deniyorum.
  129. Yiğit Yardımcı

Kali Linux Silme

arkadaşlar pc ye dual boot olarak kurdum ve windows da pc ye kurulu. şimdi kalinin partition unu silersem boot ekranınıda düzelmş olur mu
  130. Yiğit Yardımcı

Kali Linux Silme

Deneyeceğim
  131. Yiğit Yardımcı

Kali Linux Silme

Arkadaşlar Kali Linux u silmek istiyorum, Nasıl yapabilirim ?
  132. Yiğit Yardımcı

VPN Önerisi

bu konuyu araştırmıştım zula avrupaya girmek vpn için iyi yöntemlrdn biriymiş ondan dolayı konuyu bu şekilde açtım
  133. Yiğit Yardımcı

Oyun Önerisi

wolfteam
  134. Yiğit Yardımcı

VPN Önerisi

dediğn gibi olursa kapatırım.
  135. Yiğit Yardımcı

VPN Önerisi

Teşekkürler. önerini dneyecğim Rchive
  136. Yiğit Yardımcı

VPN Önerisi

kardeşim ben sadece vpn önerisi istedim. Amma uzattın önerebilceğin bir vpn yoksa cevapta yazma. sadece oyun için kullancam diyorum. yasaklı sitelere vpn ile girmenin suç olduğunu bizde biliyoruz.
  137. Yiğit Yardımcı

VPN Önerisi

o zaman sen konuyu okumadın demek bn oyun için kullanacam diyorum
  138. Yiğit Yardımcı

VPN Önerisi

nasıl ya
  139. Yiğit Yardımcı

VPN Önerisi

Iyi de ben ip gizleyip yasadışı bise yapmaya cam. Yapsam bile ip mi devlet bulabiliyo. Ben sadece oyun için kullancam.
  140. Yiğit Yardımcı

VPN Önerisi

Çünkü oyunda yurtdışı server i ve o serverde herkes eşit oluyo 1608115037 Teşekkürler
  141. Yiğit Yardımcı

VPN Önerisi

Arkadaşlar zula oyununda vpn kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim.
  142. Yiğit Yardımcı

Windows 7 ye geçmek

Körsen Anlamaman Normal.
  143. Yiğit Yardımcı

Windows 7 ye geçmek

hatırlarsın üyenin biri sanırsam konu karne hediyesi için ne istemeliyim gibi bir başlıgı vrdi. ailesi ona takdir alırsa istedigni alırız gibi bişe demiş. sende daha yeni laptop aldırdın. gibi bişe demiştin. ( tam hatırlamıyorum ) sana bişe senle tartışıncada "oh bedava msj kasma taktigi"...
  144. Yiğit Yardımcı

Windows 7 ye geçmek

confickr belası sana ssleniyorum. 1 yıl windows 7 kullanmış biri olarak w7 ye her şeyin yüklendigini söyleyeblirim hiç bir antivirüs kullanmadımve hiç bir şey olmadı sürekli cracklı şeyler indirmeme rağmen umut çelik sana gelelim bence de msaj kasmak için yazıyosun bir konuda biri sana yanlış...
  145. Yiğit Yardımcı

Yeni Driver Yüklemeli miyim ?

Arkadaşlar pc yi w8 den w10 a yükselttim w10 ekran kartı driver ı yüklemelimiymn ?
  146. Yiğit Yardımcı

Rehber EFI/UEFI Windows 8/8.1/10/11 Boot Logo Nasıl Değiştirilir?

uzun süre forumda aktif dildim. adama dmiştin ya o işlmciyi anakarta takarsan kendimi aşagıya atarım taktı mı takabildimi?
  147. Yiğit Yardımcı

Rehber EFI/UEFI Windows 8/8.1/10/11 Boot Logo Nasıl Değiştirilir?

tmm bu arada rektör ünvanınız hayırlı olsun
  148. Yiğit Yardımcı

Hayal ettiğiniz telefon vs Kendi telefonunuz

Hayalim: s20fe Gerçekler: Yani telefonum yok
  149. Yiğit Yardımcı

Overclock tan sonra mavi ekran

Arkadaşlar ben işlemcisi overclock ediyorum ramler 800mhz onları yine 800 de tutuyorum. Voltaji auto ya alıyorum mavi ekran, elle ayarlamaya çalışıyorum mavi ekran voltaj vermiyorum normal halinde bırakıyorum yine mavi ekran. Nerde hata yapıyorum sizce?
  150. Yiğit Yardımcı

Ablamla babam her şeye iyi diyor nasıl çözebilirim

Al benden de okadar onlara göre sen hiç bise bilmezsin, anlamassin her zaman yanlissin
  151. Yiğit Yardımcı

Bilinmeyen ilginç numara

valla çok garip. bilemdim nasıl öyle bişe oldu.( çok mrak ettim)
  152. Yiğit Yardımcı

Leptopum wolfteam kaldırırmı?

yani okadar 400 mhz in bir farkı fazla olmaz ram den kurtarıyosun. yani oynayabilirsin
  153. Yiğit Yardımcı

o 2gb ramli pc de celrondu ve 1.50 ghz idi hiç bir sıkıntı olmaz
  154. Yiğit Yardımcı

kasmadan çok rahat akıcı bir şkilde oynayabilirsin. 2gb ram ile bile hiç kasmıyor
  155. Yiğit Yardımcı

Darboğaz Olur mu ?

Hocam Turbox NVIDIA GeForce GTX 750 2 GB GDDR5 128 Bit Ekran Kartı İntel Xeon e5450 Darbogaz olur mu
  156. Yiğit Yardımcı

Toplama bilgisayarım kitleniyor.

hyr alakası yok 1606481647 konu açsana kullanılabilir ram miktarı sorunu diye sana yardımcı olurlar
  157. Yiğit Yardımcı

Windows 8 bu hata

formatı başka pcden attıgından olabilir mi 1606403001 ssd olsaydı çalışırdı düzgünce
  158. Yiğit Yardımcı

PC topluyorum sizce bu bileşenler uyumlumu birbiriyle ?

anakart am4 soket işlemci am3
  159. Yiğit Yardımcı

Laptop önerisi

@Creative @grbzz konu kilit pls
  160. Yiğit Yardımcı

Benden Memnun musunuz?

gayet memnunuz senden
  161. Yiğit Yardımcı

Sıfırdan Ahşap Kasa Yapımı

bnce zaur un ki daha güzel
  162. Yiğit Yardımcı

Çok kararsızım

bncede
  163. Yiğit Yardımcı

Söyle Rahatla

yazmak beni rahatlatmaz
  164. Yiğit Yardımcı

Sıfırdan Ahşap Kasa Yapımı

bravo, çok beğendim. tebrikler
  165. Yiğit Yardımcı

Hata bazı sorunlarla karşılaştık

bendede oluyor
  166. Yiğit Yardımcı

Bana güzel SkyBlock Plugin Paketi + MAP paketi atar mısınız?

bn pluginlerden anlamam konun üste çıkın diye mj yazdım. sana yardımcı olcak kşiler çıkar
  167. Yiğit Yardımcı

Kaspersky Free özel karakter hatası

nokta fln koycan 1 tane
  168. Yiğit Yardımcı

Koronaya karşı en dirençli kan grubu hangisi?

ben kan grubu degil de insanın ne kadar fişne suyu içtiğine bağlıyorum sonuçta kana rengni o veriyo lgsfgfaghfgjakgjfdkajgıoajgkafdkdjhgıkdfjgıa
  169. Yiğit Yardımcı

Yeni arkadaşlar için Linux rehberi ve temel komutlar. (Rehber)

güzel olmuş, bu kodlar lazım olduğu zaman rehberindeyim.
  170. Yiğit Yardımcı

Yurtdışında turist olarak çalışılabilir mi?

tabikide olur
  171. Yiğit Yardımcı

Herkes Isındığı Üyeyi/Üyeleri Yazıyor

benim adımı hadi cnm
  172. Yiğit Yardımcı

ben bakmaya üşeniyom benim adımı gören oldumu
  173. Yiğit Yardımcı

Buraya Gelip İsmini Arayan Herkes
  174. Yiğit Yardımcı

Vİrüs Nasıl Yapılır

:dc: YigidoXXlive ( Yiğit Yardımcı )#7842
  175. Yiğit Yardımcı

Vİrüs Nasıl Yapılır

hadi dc ye gidelim: YigidoXXlive ( Yiğit Yardımcı )#7842
  176. Yiğit Yardımcı

Vİrüs Nasıl Yapılır

özeldende mi olmuyor
  177. Yiğit Yardımcı

Vİrüs Nasıl Yapılır

artık en iyi arkdsmsın senle takılacam
  178. Yiğit Yardımcı

Vİrüs Nasıl Yapılır

yönetici abiler!!!!!!: @grbzz
  179. Yiğit Yardımcı

Vİrüs Nasıl Yapılır

hiç gerek yok ama gıçık oldugum ukala sınıf arkadalaslarıma neden olmasın
  180. Yiğit Yardımcı

Vİrüs Nasıl Yapılır

abi süper çok sevindim ve heyecanlandım
  181. Yiğit Yardımcı

Vİrüs Nasıl Yapılır

şimdi benim 2 tane bilgsayarım vr birinden birini ele geçirebilirmiyim
  182. Yiğit Yardımcı

Vİrüs Nasıl Yapılır

ben ikisinide öğrenmek istiyorum
  183. Yiğit Yardımcı

Vİrüs Nasıl Yapılır

oda olur abi olsun yeter, çok merak ettim.
  184. Yiğit Yardımcı

Vİrüs Nasıl Yapılır

Nasıl?, Banada Öğretirmisin?
  185. Yiğit Yardımcı

Vİrüs Nasıl Yapılır

eğitim amaçlı olabilir yani bende merak ediyorum
  186. Yiğit Yardımcı

Vİrüs Nasıl Yapılır

arkadaşlar forumda virüs seçimi diye bi konu çıktı basit virüsler yapmaya çalışşak.böyle bişe mümkünmü
  187. Yiğit Yardımcı

Windows 7 mi yoksa 8 mi?

bençede w8 kur
  188. Yiğit Yardımcı

eger oc vrsa ondan olabilir veya işlemci fanı düzgün takılmamıştır pc yük altına girince donar mavi ekran verir 1606112392 cpuid hw monitör görüntüsü atsana pc boştayken 1606113173 eger fan dogru takılmadıysa duzgunçe takılması lzm onun sonra duzelir buyuk ıhtımalle sonra kullanılabilir ram...
  189. Yiğit Yardımcı

bençe ona hiç kalkışma overclok vr mi pc de
  190. Yiğit Yardımcı

tmm 1606076253 inş vatan a gitmeye gerek kalmadan sıkıntıyı çözeriz
  191. Yiğit Yardımcı

patlamaz uyumsuz olan parça yok bnce 1606075286 dediğm gibi mconfig gir dediklerimi yap bi
  192. Yiğit Yardımcı

sen msconfig i aç ön yükleme gelişmiş seçenekler bellek üst sınırınına tik koy orayı 16384 yap yeniden başlat sonra bu bilgsayara sağ tık özellikler e gir foto at
  193. Yiğit Yardımcı

sen hiç onla uraşma boş ver şimdilik onu zaten sorun wndows ile alakalı bi ayar yapılamsı gerkiyo
  194. Yiğit Yardımcı

o ram frekansı anakart ile uyumlu deilse zaten pc çalışmazdı zaten frekansı o otamatk ayarlar görürsün çok basit bir çözümü vrdir
  195. Yiğit Yardımcı

Beklediğim oyun performansını alamıyorum

ram 2x olsun ve ramlarin markası aynı olsun
  196. Yiğit Yardımcı

bu programın adını bilen var mı ?

1o gün birkaçtane konu açmıştım hepsinde yardımcı oldu 2 ben mesaj kasmak isteseydim neler yapmışdım şimdiye aklın almaz
  197. Yiğit Yardımcı

hh anladıgım kadarıyla anakartın gigabyte gigabyte ın bios güncelleme programı vr o otamatik güncelliyo bütün çözümleri dene sorunun düzelin veya düzelmein yinede bios u nu güncelleyelim
  198. Yiğit Yardımcı

Fan sesine benzer ekran kartı sesi

bir sıkıntı olacagını sanmıyorum belki fan tozlanmıştır fln
  199. Yiğit Yardımcı

hocam sizde her konudasınız maşallah her şeyden anlıyounuz
  200. Yiğit Yardımcı

ordaki anlattıgı diger çözümleri dene önce en son bios u güncellemeyi dene
  201. Yiğit Yardımcı

valla hiç anlamam ben bu tarz programlardan amma bilenler çıkar
  202. Yiğit Yardımcı

olurmu anladıgım kadarıyla senin pc baya güncel yani 6 ay içeriinde kaçtane bios güncellemesi gelmiştir ama dediğim gibi bios güncellemeini en sona bırak biostan olacagını zannetmiyom
  203. Yiğit Yardımcı

sen hiç pc nin bios unu güncellemediysen nediyim artık. ama bios güncellemesini en son dene 1606068405 haklısın amma adam pc yi vatanda toplatmış ilk kullandıgından beri böyleymiş
  204. Yiğit Yardımcı

tmm
  205. Yiğit Yardımcı

kardeşim artık attıgım videoyu izlicen mi :
  206. Yiğit Yardımcı

sende haklısın ama şu ram e baksana: Screenshot
  207. Yiğit Yardımcı

şu video yu bi izle ( tekrar tekrar atacam bunu cevap gelene kdr):
  208. Yiğit Yardımcı

kardeşim şu video yu bir izlermisin:
  209. Yiğit Yardımcı

sen şu foto ya bi baksana ram in yazdığı yere: Screenshot 1606067388
  210. Yiğit Yardımcı

tam da tahmin ettiğim gibi durum ama böylesini gömemiştim bu bazı pc lerde olan bi durum benim laptop da da vr di çözümü vr merak etme sıkıntını çözecez ve vatana gitmene gerek kalmayacak birazdan ben bi video linki vercem bi onu izle 1606067192
  211. Yiğit Yardımcı

şimdi adamın 16 gb ram i v 8 ini pc donanımamı ne işte ayırmış. sana 8 gbkalıyo sen bu 8 gb ile windows çalıştırıyon ve photo shop açıyon ve kaos
  212. Yiğit Yardımcı

gayet de dogru anlamışın bu bilgisayar a sağ tık özellikler bi foto atsana
  213. Yiğit Yardımcı

yani sakat iş yapmış olmassın pc 16 çekirdek olarak açılır yani işlemcinin kapalı çekirdeklerini açmış olursun buda normal bişe
  214. Yiğit Yardımcı

o tik işaretli olmadıgı zaman zten otamatik bütün işlemci çekirdeğini kullanıyor bellek üst sınırını tiklersen kullanılan 8 gb 0 olabilir zaten youtube ya kullnaılabilir ram miktarı sorunu diye yazsan çıkar çözümleri zaten 8 gb pc ye ayrılmışken sen gei kalan 8 gb ile windows çalıştırıyosun...
  215. Yiğit Yardımcı

hocam geri götürün vatana siz 6 ay nasıl dayandınız 8 bin tl az para daeil
  216. Yiğit Yardımcı

peki bu süre içinde (6 ay) hiç pc nin içinde temizlik yaptınızmı?
  217. Yiğit Yardımcı

bence bir vatan şubesine git.
  218. Yiğit Yardımcı

incehesap

ekran kartı kurulu gelir diye biliyorum, bence sıkıntı olmz
  219. Yiğit Yardımcı

1500TL Pc toplayacağım tavsiye lazım oyun amaçlı degil

abi ben bin tl ye eskide olsa güzel 775 soket gta 5 açan rahatça ksamadan çalıştıran pc topladım.
  220. Yiğit Yardımcı

Hoparlörden Gelen Değişik Ses

arkadaşlar mause hareket ettirken hoparlörden cız cızzz diye ses geliyor bir web sayfası yüklenirken fln sizce neden oluyor.
  221. Yiğit Yardımcı

Minecraft beklerim.

atıyorum: Join the NightServers Discord Server!
  222. Yiğit Yardımcı

Oyun Yapımınma Yeniden Başlıyorum

bencede çok iyi
  223. Yiğit Yardımcı

Sıkıntı Olur Mu

ok tşk. Ama ben onu insanların yüzünde ufak bir tebessüm oluşturmak için yazdım, biri onu yazmış olsaydı yüzümde ufakta olsa bir gülücük olurdu.
  224. Yiğit Yardımcı

Sıkıntı Olur Mu

ok cevap için tşk. ( bu gün bir sürü konu açtım acaba profilime ziyaret sayısı artmışmıdır. ?????????? )
  225. Yiğit Yardımcı

Sıkıntı Olur Mu

Arkadaşlar İntel Xeon E5405 ile Amd Radeon HD 5500 Series 5570 ekran kartı darboğaz yapar mı diye sordum işlemci ekran kartına nazaran çok güçlü olmaz dediler. Ama ekran kartı çok güçsüz kalıyo yanında dediler sorun olur mu ( bu gün bir sürü konu açtım acaba profilime ziyaret sayısı...
  226. Yiğit Yardımcı

Telefonun ekranının öldüğünü nasıl anlarız ?

ekran parlaklığını düşükde unutmuş olabilirmisin
  227. Yiğit Yardımcı

Forum Hakkında Bir Sorum Olacak.

sizede tşk 1605894850 vee değiştidim 1605895106 hocam yine olmuyo mesela bi konuya bişe yazdım yiğit yardımcı yazıyo ya onun altına bişeyler yazmak istiyorum
  228. Yiğit Yardımcı

tşk
  229. Yiğit Yardımcı

İntel Xeon E5405 İle Amd Radeon HD 5500 Series Hd5570 Darboğaz Yapar mı?

teşekkürler cevap için 1605893216 şu an kendimi 50 tl ye i5 almış gibi hissetdim ( intel pentium e5405 i aliexpress de modlanmış bir şekide 5 dolara bulmuştum ) 1605893320 peki sıkıntı olur mu? .ekran kartına hafif bir over clock yapmıştım bios dan fast moduna getirdim.
  230. Yiğit Yardımcı

Arkadaşlar Profilimize nasıl açıklama bir yazı ekleriz
  231. Yiğit Yardımcı

sanallaştırma özelliği olmayan işlemcide bluestacks çalışır mı ?

çalışır ama oyun oynayamassın zaten pentium malum bir işlemci. kısaca real cevabımızı verelim: kaldırmaz knk
  232. Yiğit Yardımcı

İntel Xeon E5405 İle Amd Radeon HD 5500 Series Hd5570 Darboğaz Yapar mı?

konu başlıkta ----------Bu Konudan Anlayacağınızı Düşündüğüm İçin Sizi Etiketliyorum Efi Shell hocam.
  233. Yiğit Yardımcı

35 TL ye VR gözlük

bnce kullanma 10 dk kullansan 4 saat pc ekranına bakmış gibi olursun
  234. Yiğit Yardımcı

Haksızlık

Teşekkürler
  235. Yiğit Yardımcı

Haksızlık

dediğim gibi konuyu kimin silip silemediğini bilmiyordum ama profilinizde "İçerik Ekibi" yazısını görünce bir ihtimal verdim
  236. Yiğit Yardımcı

Haksızlık

açıklamanız için tşk
  237. Yiğit Yardımcı

Haksızlık

foruma geldiğim zaman forum hakkında bir şey bilmiyodum arkadaş önermişti belki kısıtlama vrdır diye 1980 yapmıştım
  238. Yiğit Yardımcı

Haksızlık

forumun belki bir yaş kısıtlaması vrdır diye
  239. Yiğit Yardımcı

Haksızlık

forum hakkında fazla bilgim yok konuyu kim kitleyebilir , kaldırablir fln.
  240. Yiğit Yardımcı

Haksızlık

onu bilmiyorum bana bildirim de gelmemişti tam cevabı gönder dedim böyle bir konu yok dedi. konuyla @efishell ilgilenmişti cevap yazmıştı 1605890421 demekki @efishell kaldırmamış
  241. Yiğit Yardımcı

Haksızlık

reklam yapıyorsun dediler tam cevap yazıyodum, dediki böyle bir konu yok konum kaptılmıştı bu bir haksızlık deil mi?
  242. Yiğit Yardımcı

Haksızlık

(Bu Konuyu Yasaklı Ünvanı Alacağımı Biliyorum Ve Yinede Açıyorum) Ben ücretsiz minecraft server alma konusu açmıştım ama reklam yapıyosun dediniz. Reklam yapmadım buguün forumda dolaşırken @Alparslan57 arkadaşımızın mc sunucusu açtım gelin diyodu ama sunucuyu aternos ile açmış tı ve aternos...
  243. Yiğit Yardımcı

Ücretsiz 7/24 MC Server Açmak İsteyenler Buraya

reklam deil szinde faydalanmanız için konuyu açmıştım @Alparslan57 arkadaşımız aternostan server açıp insanları davet etmişti bende böyle ücretsiz server açma yöntemi olduğunu bildiğim için yaralanmanız için konu açtım 1605891733 arkdslar cevap yazın konu üstlere çıksın başkalarıda görsün ve...
  244. Yiğit Yardımcı

Ücretsiz 7/24 MC Server Açmak İsteyenler Buraya

discorddaki bu sunucuya geliyosunuz sunucu veriyolar hemde 7/24 açık ve ücretsiz 7/24-7/24 sunucu linki: Join the NightServers Discord Server!
  245. Yiğit Yardımcı

Ön Ödemeli Kart Önerisi

paycell kullanabilirsin
  246. Yiğit Yardımcı

Minecraft beklerim.

ama bu 7/24 açık
  247. Yiğit Yardımcı

Minecraft beklerim.

@Alparslan57 bence bu serveri silin ve night serverden 7/24 açık ücretsiz bir server açın alın davet kodu katılıp ücretsiz server açabilirsiniz: Join the NightServers Discord Server!
  248. Yiğit Yardımcı

overclock sırasında Yanmış Anakart tamir

ama anakartın yandıgıda net deil bilgisayarci yanmış demişti
  249. Yiğit Yardımcı

overclock sırasında Yanmış Anakart tamir

herkese merhaba şu an kullandığım anakart değilde ondan önce ki anakartımda overclock yaparken anakart yanmışdı hala elimde duruyo anakart sizce tamir edebilirmiyim
  250. Yiğit Yardımcı

Termal Macun

cooler master bence
  251. Yiğit Yardımcı

Gibisin

yağmura karşı sıçar gibisin
  252. Yiğit Yardımcı

Gibisin

hiç sakin değil gibisin
  253. Yiğit Yardımcı

Gibisin

kafa bir milyon gibisin
  254. Yiğit Yardımcı

Hayatta en mutlu olduğunuz an

öyle bir zaman yok
  255. Yiğit Yardımcı

Yarın 10 Kasım!

allah rahmet eylesin
  256. Yiğit Yardımcı

aliexpress kargo durumu

ok
  257. Yiğit Yardımcı

Dolar 8 TL Altına Düştü!!!

8 20 oldu
  258. Yiğit Yardımcı

Kedim Miyavlamıyor

oda olabilir
  259. Yiğit Yardımcı

Kedim Miyavlamıyor

eğer kedi rahatından memnunsa miyavlamaz ben böle biliyom
  260. Yiğit Yardımcı

aliexpress kargo durumu

hh tmm tşk
  261. Yiğit Yardımcı

aliexpress kargo durumu

arkadaşlar aliexpress ten sipariş verdim ve china post ta istanbula ulaştı yazıyodu zaten istanbulda oturuyorum ptt sayfasındada item arrived to istanbul yazıyo ben mi gidip alcam şubeden onlar mı getircek cevaplarınız için şimdiden tşk
  262. Yiğit Yardımcı

Siz Okula Gitmeyi Düşünüyormusunuz ?

ben gitcem
  263. Yiğit Yardımcı

paycell ile aliexpress te alışveriş yapmak

arkadaslar internette alısveriş yapabilecigim yazıyo ama kart desteklenmiyo diyo yardım edin pls 1604317322 arkdslar lutfen cevap verin
  264. Yiğit Yardımcı

canı sıkılan gelsin bakalım

akarsu
  265. Yiğit Yardımcı

Sistemim GTA 4 kaldırır mı?

kaldırmaz knk
  266. Yiğit Yardımcı

775 soket sıvı sogutma önerisi

tmm hocam
  267. Yiğit Yardımcı

5. Boyut Salih Caps.

kklfanldnfkdnakşv
  268. Yiğit Yardımcı

Vatan'dan Corsair vs 550w 80+ alan var mı?

ben almadım yazı yazayım konu üstlere çıksın bilen birileri yazar
  269. Yiğit Yardımcı

Yaşıyormuyum

yaşıyon yaşıyon 1603813006 yaşıyon yaşıyon
  270. Yiğit Yardımcı

anlamadım
  271. Yiğit Yardımcı

ok zaten konuyu 775 soket için sıvı sogutma var mıdır diye merak edip açtım
  272. Yiğit Yardımcı

evt sorumu görüyosunuz ama bana bu sistemi elden çıkkarıp yeni bişe almalısın demeyin sadece öneri istiyom
  273. Yiğit Yardımcı

İşlemcimi nasıl over clock yaparım

bu konuya cevap yazıp bana yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum
  274. Yiğit Yardımcı

Oğlumuzun Bu Ay Ölüm Yıldönümü

başınız saolsun
  275. Yiğit Yardımcı

9.sınıfta Takdir getirsem Karne hediyesi ne isteyeyim ?

allah ım sana şükürler olsun
  276. Yiğit Yardımcı

3. sınıfta takdir alınmıyo bikere
  277. Yiğit Yardımcı

Yeni Toplanan Pcye Bios Update ve Win10 Kurulumu Sonrası Bilgisayarcıya Ortalama Kaç TL Verilir ve Kaç Dk Sürer.

kendinden şüphe duy ama @EFI Shell hocamızla yapacağın işten şüphe duyma korkma başlarda bende öyleydim ya bişe olursa felan
  278. Yiğit Yardımcı

çocuk acaba ailem beni motive etmek için mi böyle bişe dedi diye sormuyo adam direkt ne istesem diye soruyo konuyu saptırma
  279. Yiğit Yardımcı

Yeni Toplanan Pcye Bios Update ve Win10 Kurulumu Sonrası Bilgisayarcıya Ortalama Kaç TL Verilir ve Kaç Dk Sürer.

BU FORUMDA ZATEN BİOS GÜNCELLEME HAKKINDA OLSUN WİNDOWS KURULUMU OLSUN FALAN BUNLARLA İLGİ YAZILAR BULUNUR @EFI Shell hocamız yardımcı olabilir
  280. Yiğit Yardımcı

bence bunlar insanın kolayca kendi başına yapabileceği şeyler 11 yaşında bir çocuk olarak söylüyorum
  281. Yiğit Yardımcı

@ConfickerBelasiSen Kimsin?

seni güldürdügüme sevindim kızgın yerine gülücük atarsın artık
  282. Yiğit Yardımcı

Söyle Rahatla

sdn forum technopat tan daha iyi bikere hem forum olarak daha iyi hem de video bi video sunu açıyon açtıgına pişman oluyon sdn de öyle bişe yok forum olarak ise yine sdn daha iyi Technopat en iyi ceza ihtimalin virgül koymayı unutmak çok yanlış düşünüyosun çok
  283. Yiğit Yardımcı

@ConfickerBelasiSen Kimsin?

istanbul da bulundunuz mu anonim şaiirimiz
  284. Yiğit Yardımcı

çocugun ailesi bunu ona demiş çocuk taktir alırsam ne istersem alın gibi bişe dememiş ailesi ne oda bize fikir soruyor kardeşim bence ailenden ihtiyacın olan bişe iste öyle zevki degil bi ihtiyacın yoksa da varlıgınız yeter de geç
  285. Yiğit Yardımcı

gta v online açılmıyor

sakın sakın sen yeniden yüklemeye çalışırken yanıt gelir sende pişman olur sun 1602776854 biraz daha sabret
  286. Yiğit Yardımcı

Söyle Rahatla

galiba en iyi söyle rahatla olacak 3 senedir içimde olan şey(içimdekileri kimse görsün istemiyorum s.freleyip yazıcam):::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KCT S Ç S C K S Ç Ö B A U// ////Türkçesi(o da sansürlü): **** ***...
  287. Yiğit Yardımcı

Geceye Bir Şarkı Bırak

bence sen önce bi kendine bakmalısın kimin gıcık olduğunu anlarsın
  288. Yiğit Yardımcı

Geceye Bir Şarkı Bırak

@ConfickerBelasi eğer insanların fikrini belirtmesini istemiyorsan sende bi şe atma veya kızgın atma mesela ben senin sevdiğin müziği sevmiyo olabilirim ama saygı duymak zorundayım çünkü sen seviyosun
  289. Yiğit Yardımcı

Ne dinliyorsunuz?

290. Yiğit Yardımcı

Geceye Bir Şarkı Bırak

BTS Dynamite