Arama sonuçlarınız

1. Motoru Çalınan gaspçı

Öneri Note 9 Pro alınır mı?

Yenilenmiş olarak alıcam fiyat farkı cok yok NFC olması şart Ve iyi bir oyun performansı da şart. Kamerası çok da umrumda değil 1080 60 fps olsa yetiyor. Redmi 9T cihazımdan geçeceğim bu cihazdan bunaldım hem yavaş hem güçsüz Note 9 Pro da bu sorunları yaşar mıyım kullanan varsa bi yardim etse...
  2. Motoru Çalınan gaspçı

Mi10T mi? X3GT mi?

Teşekkür ederim
  3. Motoru Çalınan gaspçı

Mi10T mi? X3GT mi?

Mi10T Snapdragon 865 5G 6GB ram 128 depolama 144Hz ips fhd+ corning gorilla glass 5 33W şarj 5000 batarya Pubg 90FPS Poco X3 GT (Gran Turismo) Mediatek Dimensity 1100 5G (Snapdragon 860-865 kıvamında, çoklu çekirdekte önde) 8GB ram 128 depolama 120Hz ips fhd+ corning gorilla glass victus 67w...
  4. Motoru Çalınan gaspçı

DDR3 4+2+2 Ram Takılır mı?

@Windows_7, hocam olur ama tam Dual channel çalışmaz, quad channel kimyasını da bozar.
  5. Motoru Çalınan gaspçı

intel mi amd mi

Neye göre kime göre, ben İntel fanboyuyum ama düşük fiyata çok performans istersen amd bak.
  6. Motoru Çalınan gaspçı

Kasadan gelen cızırtı sesi

@emrepsilon, acaba ekran kartı girişi pinleri temassızlık mı yapıyor?
  7. Motoru Çalınan gaspçı

Vram artırmak istiyorum ????!!!!

@berkecemcelik7, bios güncel mi?
  8. Motoru Çalınan gaspçı

@berkecemcelik7,ram kaç gb
  9. Motoru Çalınan gaspçı

Chp vaatlerini tutucak mı

İstanbul un değeri arttı, kaç tane CHP genelge yayınladı ve AKP MHP oy çokluğu ile reddetti. Uyuştucu ile mücadele genelgeleri, faturalara vergi kaldırımı genelgeleri, suya indirim genelgeleri, halk ekmeği bayisi çoğaltma genelgeleri ve bir çok genelge AKP MHP oy çokluğu ile reddedildi. Onlar...
  10. Motoru Çalınan gaspçı

Sürücüler tam olarak kurulu mu?
  11. Motoru Çalınan gaspçı

Airpodsum çamaşırda yıkandı

@Rizelimapper53, ne tesadüf benimde a101 den aldığım usb kutudan çıkmadan bozulmuştu. Daha doğrusu içi boş çıktı.
  12. Motoru Çalınan gaspçı

Deprem Oldu!!! Kandilli Rasathanesi Açıkladı....

Allah tan hiçbir Suriye insanı hissedemez. Suriyede suriyeli olmadığı için.
  13. Motoru Çalınan gaspçı

850 TL i3 sistem topluyorum nasıl?

@BeyinBedava, windows 10 home single langauge 64x 1611673186 @ThorJ, kasa var, işlemciyi aldım bir tek anakartı almadım.
  14. Motoru Çalınan gaspçı

@Rizelimapper53, ekran kartı değişecek ileride gtx 750 takabilirim belki.
  15. Motoru Çalınan gaspçı

@KovboyBey Kart bedavaya geldi para vermedim. Kullanılmamış sistem vardı biri 128mb biri 512 mb idi bende bunu aldım.
  16. Motoru Çalınan gaspçı

İ3 3220 tray Turbox H61 sıfır Gigabyte 120gb ssd sıfır Asboard 4gb 1666mhz sıfır Ati radeon hd2400 Pro (512mb) çıkma Fsp 300w psu çıkma Toplam 850 TL. Sizce nasıl olmuş?
  17. Motoru Çalınan gaspçı

İphone Neden??

İ Phone kullanmıyorum, çünkü apk indirilmiyor.
  18. Motoru Çalınan gaspçı

Berat Albayrak ve Naci Ağbal Cumhurbaşkanının yanında yumruklaştı iddiası

Demek ki damatın sağlık sorunu buymuş.
  19. Motoru Çalınan gaspçı

Toshiba ssd sağlık düşmesi

Sorunlu ssd.
  20. Motoru Çalınan gaspçı

Laptoba içecek döküldü.

E 14 yıllık bir pc ise verin bilgisayarcıya siz kafa yormayın.
  21. Motoru Çalınan gaspçı

Laptoba içecek döküldü.

Ya kardeş biz laptop alamazken siz niye keyif yapıyorsunuz öyle? Arka kapağı sökün anakartı sök peçete ile kurut ilk sonra güneşte veya sıcak bir ortamda 1 2 gün beklet. Bu işlerden anlamıyorsan güvenilir bir bilgisayarcı ya ver yoksa işlemci modelin düşük bir model ile değişebilir
  22. Motoru Çalınan gaspçı

Hangi türlü daha performanslı olur?

Sağolun 1604509825 Peki 1080p video izletebilir mi?
  23. Motoru Çalınan gaspçı

Hangi türlü daha performanslı olur?

İ3= İ3 5005u Ddr3 1600mhz Hd5000 Celeron = C n4000 UHD 600 DDR4 2133 mhz Hangisi daha performanslı?
  24. Motoru Çalınan gaspçı

Hangi tablet

Huawei 1604336256 Huawei ile oynar. 8 çekirdek işlemci ve 2 gb ram Free fire için gayet yeterli.
  25. Motoru Çalınan gaspçı

Iris Graphics ile gerçek rakip mi geliyor?

İntel tam bir vram cimrisi. İ9 da bile kullanmaktan bulmadığı uhd 630 bile vega 3 den daha güçsüz
  26. Motoru Çalınan gaspçı

Bu parçalar acaba uyumlu mu ??

Ekran kartı berbat. Uyumlu olmasına uyumlu
  27. Motoru Çalınan gaspçı

Iris Graphics ile gerçek rakip mi geliyor?

İntel o 4 gb vram e geçsin şanslı 1 kişiye 2x2 ddr3 laptop ram i hediye ederim.
  28. Motoru Çalınan gaspçı

2000 tl bütçe ile sistem toplama

Biraz fiyatları incelerseniz hocam sıfır apu lar 2400 tl ye bulunabiliyor. 2. El 2200G ile toplanabilir.
  29. Motoru Çalınan gaspçı

2000 tl bütçe ile sistem toplama

Sadece işlemci ve ekran kartı olur ise 2. El olur onun dışında upgrade edilebilecek olsun sonra işe HD Gaming için böyle 2 3 gb ekran kartı olsa yeter apu da olabilir İstanbul için işlemci ekran kartı olur sadece. Depolama alanı olmayacak yeteri kadar depolama alanım var. Işıqlı kasaya gerek yok...
  30. Motoru Çalınan gaspçı

Muharrem İncenin Playstation 5 Fiyat Yorumu!

Muharrempro_07YT
  31. Motoru Çalınan gaspçı

Kadir Şeker'e 12 yıl 6 ay Hapis.

Ve o sözler çınlar kulaklarımızda; Adalet sözde mülkün temeli, tıkamış kulağını duymaz ne dediğini!
  32. Motoru Çalınan gaspçı

Kaça satılmalı?

Maalesef hocam o zamanların 1800 TL si şuan 4000 tl ye tekabül ediyor. Eskiden 1800 TL 4000 kadar zor kazanılmakta. Alım gücümüz çok düştü. İnanın bende bu fiyata satmak istemem ama ekonomimiz çok normal bir halde değil. Ben 1800 e aldığım zaman 1000 tl altına satardım ama şuanda en basit oyun...
  33. Motoru Çalınan gaspçı

Kaça satılmalı?

Xbox one s 500gb 2 adet bir siyah bir beyaz kol orijinal Fifa 17 cd Forza horizon 2 cd Forza horizon 3 digital Pes20 lite Rocket league Brawlhalla Ürün çok temiz ve seyrek oyunlar oynandı oyun yüklemesi dışında fan sesinin yükseldiğini bir kez bile duymadım. Sıfır kadar temiz ve lekesiz...
  34. Motoru Çalınan gaspçı

Technopat 'ta Üye Oldum İlk gün 1 Hafta ban yedim

Hemde çok seviyorlar.. Moderatör ler çok sıkı çalışıyor ve bazen görevini kötüye kullanıyorlar
  35. Motoru Çalınan gaspçı

Technopat ta kanser olmadan uygun uslübü kullanmak çok zor. Adam yazmış recep baltaş kim? Ya kimse kim sanane birader yönetici olduğunu biliyor ama hala nasıl biri diyor bende yazdım ki dedim saten spolier içine koydum bir kansız moderatör de bana takmış ve her seferinde ban atıyor. Bu seferde...
  36. Motoru Çalınan gaspçı

İlk seferin mi? 2 gün önce uygunsuz uslüp den ban yedim 2 hafta ban yedim ve toplam 50 ye yakın banım var.
  37. Motoru Çalınan gaspçı

Ekrem İmamoğlu mu? Mansur Yavaş mı?

Ben buna çok güldüm.
  38. Motoru Çalınan gaspçı

Hangisi?

Yardım ettiğiniz için teşekkür ederim hocam sağolun.
  39. Motoru Çalınan gaspçı

Hangisi?

Peki i5 3210m mi? Amd a10 4600m mi?
  40. Motoru Çalınan gaspçı

Hangisi?

Teşekkür ederim.
  41. Motoru Çalınan gaspçı

Hangisi?

Csgo - zula - streamer life simulatör - ETS 2. İstediğim oyunların geneli dual Core 2 Ghz 4 GB ram istiyor. Valorant da oynayabilirim. Gta 5 felan oynamam
  42. Motoru Çalınan gaspçı

Hangisi?

FPS ve simulatör oyunları, Google da gezinme ve video izleme
  43. Motoru Çalınan gaspçı

Ekrem İmamoğlu mu? Mansur Yavaş mı?

Ekrem İmamoğlu nun birşeyler yapmasına izin verilmiyor. Yapsa çok güzel şeyler yapacağına inanıyorum. Ama şuan yaptığı güzel şeyler ile Mansur yavaş. İmamoğlunun yeri bende bambaşka, kendisiyle sohbetimiz olmuştu 2 3 kere ama ben ileride cumhurbaşkanının Mansur yavaş İn olmasını istiyorum
  44. Motoru Çalınan gaspçı

Hangisi?

2200tl Masaüstünde hdd +kasa psu ram sıfır
  45. Motoru Çalınan gaspçı

Hangisi?

Kasa küçük olacak ama otobüste laptop ile film izlemek ayrı bir keyif. Ana pişman olmak istemiyorum.
  46. Motoru Çalınan gaspçı

Hangisi?

Amd athlon 4x 950 A320 pro anakart 8 Gb hyperx fury Zotac Gtx 1050 Ti mini 120gb sdd 500 GB HDD wd black Aerocool 500W kasa ______________---_---- -_- Samsung laptop İ5 3210m 8gb 1600MHz ram 2Gb radeon ekran kartı 120gb ssd 240 gb ssd Arkadaşlar 6 ay Balıkesir 6 ay İstanbul da oluyorum...
  47. Motoru Çalınan gaspçı

işlemci nesli

2018 de g4560 üretildi diye hatırlıyorum.
  48. Motoru Çalınan gaspçı

işlemci nesli

1. Nesil 2010 üretimi.
  49. Motoru Çalınan gaspçı

Ne duymak istersiniz ?

Hayal gücümü kullandım
  50. Motoru Çalınan gaspçı

Ne duymak istersiniz ?

Vatan, teknosada laptop ve masaüstü laptopların %80 indirime girmesi.
  51. Motoru Çalınan gaspçı

Abra a5 v13.5 laptop gta 5 oynarken kapanıyor

Benim bataryam 3000 mah ve kirin 655 8 çekirdekli işlemci olduğu için oyunlarda performans moduna girdiğimi için pil yiyor bende. Telefondan Telefona değişir.
  52. Motoru Çalınan gaspçı

Telefonda pubg oynadığında bir maçta %30 şarj düşer. E gta 5 oynadığını düşün? Herkes söylüyor Gaming laptopları şarjda kullanın diye. Gaming laptoplar performans odaklı olduğu için güç tüketimi fazladır, dolayısıyla bataryanın mah i düşük olduğundan en fazla 1 saat idare edebilir. Performans...
  53. Motoru Çalınan gaspçı

Oyun sistem zorlayan bir oyun. Şarja takılı sistem 400 watt a yakın beslenirken pilde 100 watt besleniyor. Ve pilin MAH değeri düşükse tabii ki de kapanacak. Gaming laptoplara bataryada oyun oynamayın bataryada ölür.
  54. Motoru Çalınan gaspçı

1300 tl sistem toplama

Hayır. Ama AAA oyunlar oynanmayacak. Oynayacağım oyunlar min. Dual Core 2 Ghz 4 GB ram R7 240 istiyor.
  55. Motoru Çalınan gaspçı

1300 tl sistem toplama

2 çeşit En az 8. Nesil - r3 2200 g apu sistem En az 6. Nesil - r 3 1200 AF ekran kartlı sistem. Kasaya gerek yok psu hariç 2. El olur. Csgo yüksek ayarda 30 fps vermesi yeterli.
  56. Motoru Çalınan gaspçı

Bir deneyin şarjda oynamayı. Pil bitiyordur çünkü pil güç kaynağının erdiği enerjiyi veremiyor. Yoksa anakart değişimi şart.
  57. Motoru Çalınan gaspçı

Şarja takılı oynayın. Belki bataryanın ömrü bitmiştir.
  58. Motoru Çalınan gaspçı

Sosyal medyada neler konuşuldu gündem videomuz

Konu neydi anlamadım ama sebepsiz izledim. Güzel olmuş.
  59. Motoru Çalınan gaspçı

Bu laptop nasıl?

Hocam zam yapar zaten satıcı. Son zamanlarda yükseltmiş. Satılmadıkça yükseldi.
  60. Motoru Çalınan gaspçı

Bu laptop nasıl?

Hp Pavilion 15-Cc105nt Laptop https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-hp-pavilion-15-cc105nt-laptop-834831002/detay Fiyatını hakediyor mu?
  61. Motoru Çalınan gaspçı

2000 TL ye en iyi ikinci el sistem toplama

Hocam peki siz toplayabilirmisiniz? İkinci el işlemci anakart olsun ama 2000 TL yi geçmesin daha monitorü felan da var.
  62. Motoru Çalınan gaspçı

Laptop Ne Kadar Eder ?

Onlara bak hocam satılmayacak çünkü o fiyata 10. Nesil sistem toplanabilir. En fazla 3000 e satabilirsiniz 8 gb ram daha ekleyip 16 yaparsanız 3500 de verebilirsiniz
  63. Motoru Çalınan gaspçı

2000 TL ye en iyi ikinci el sistem toplama

İşlemci ve anakart 2. El olabilir ssdm var psu güvenilir olacak. En az HD 630 veya vega8 apu olacak. Ekran kartı sonradan Gtx 1050 Ti takılacak csgo,streamer life simulatör gibi oyunlar oynanacak ram min. 8x1 olacak. Kasa olmasada olur ama o paraya kasalı olur diye düşünüyorum.
  64. Motoru Çalınan gaspçı

Ekranda aşağıdan yukarı çıkan pembe çizgili titremeler

Ekrana görüntü veren ekran kartıdır. Ya ekran yada ekran kartı bozulmuş
  65. Motoru Çalınan gaspçı

Laptop Ne Kadar Eder ?

Aşağı yukarı 1700-2200 tl gibi bir fiyata satabilirsiniz çünkü aynı özellikte bir ikinci el masaüstü 1600 tl gibi bir fiyata toplanabilir sadece Monitörü 600 TL değer kazandırır. 1601924239 Hatta dediğim fiyata sahibinden.com a ilan verirseniz bizden biri almayı düşünebilir.
  66. Motoru Çalınan gaspçı

Ekranda aşağıdan yukarı çıkan pembe çizgili titremeler

Maalesef ekran kartı GG olmuş.
  67. Motoru Çalınan gaspçı

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş'ın ayakkabısı sosyal medyada çok konuşuldu

Aynı değil ki saatler, ayrıca bakan albayrak tanesi 10 bin petek çifti 300 bin TL kundura giyiyor.
  68. Motoru Çalınan gaspçı

1000 TL ye hangisi

Sebepleri nelerdir? Alırsam ne gibi bir pişmanlığım olur? Yani 2000 TL ye toplamış olurum sistemi i5 7400 ile 2000 TL ye turbok alamıyoruz. 16 gb ramli i5 7400 sistemi 2000 TL ye toplayınca kaçırmak istemedim.
  69. Motoru Çalınan gaspçı

1000 TL ye hangisi

Bulamadım ve dahili grafik kartlı bir işlemci lazım ki 2200g ihtiyaçlarımı karşılamıyor hatta A320 anakart lar bile 400 TL yi geçti. Şuan bu i5 7400+h110m benim için biçilmiş kaftan. Zaten sadece csgo oynanacak 4c 4t yetiyor. 1601911947 Oyun oynamayacağım. 1601912007 Vede anakart dahil 1000 TL...
  70. Motoru Çalınan gaspçı

1000 TL ye hangisi

Arkadaşlar 1000 TL ye i5 8500 var Birde 1000 TL ye i5 7400+h110m provd anakart var. Sizce hangisini almalı. Çok oyun oynanmayacak genellike Chrome ve ofis programları kullanılacak
  71. Motoru Çalınan gaspçı

Okul için bilgisayar önerisi

https://www.arcelik.com.tr/laptop/hp-15-rb009nt-7gp88ea-amda6-92204-128gb-bilgisayar Veya https://www.arcelik.com.tr/laptop/lenovo-s145-a6-4g-128g-81n300metx-bilgisayar Veya LENOVO S145-14IGM N4000 4/128G81MW005JTX (önerilir) Üçüde neredeyse aynı özelliklere sahip önerim celeron lu Lenovo dur...
  72. Motoru Çalınan gaspçı

Masaüstü topluyorum karar veremiyorum.

S2H en dolu B450 modelidir ama ekran kartında RX 580 8 gb veya 5500XT daha iyi olacaktır ki 5500XT çok daha performanslı dır.
  73. Motoru Çalınan gaspçı

Okul için bilgisayar önerisi

Hayır. Masaüstü olur mu?
  74. Motoru Çalınan gaspçı

EBA'ya erişmek isteyen ilkokul öğrencisi Çınar Mert çatıdan düşerek hayatını kaybetti

Biraz empati kursak, ne kadar büyük bir acı olduğunu anlayabiliriz. Babası o bilgisayarı her gördüğünde, her ders dendiğinde çocuğunu hatırlayacak. Bu laptop lar niye dağıtılmıyor? Niye laptop lar İnterneti olmayan ve ebaya hiç girmeyen öğrencilere veriliyor? Benim verdiğim 1 kuruş bile haram...
  75. Motoru Çalınan gaspçı

Apple’ın geri dönüşüme gönderdiği cihazlar satılmış!

Yauw Apple güzel Apple ucuz apple kalitelidir. Ne oldu? Apple fanboyları ebesini tersten gördü.
  76. Motoru Çalınan gaspçı

Yeni Bir Sistem Topladım Önerileriniz Nelerdir !

Sistem 5 yıldızlı bir sistem olmuş, tebrikler. Güle güle kullanın sizi 10 yıl götürür.
  77. Motoru Çalınan gaspçı

Damıl ile kas

Damıl ile olur mu bilmem ama dambıl ile olabilir.
  78. Motoru Çalınan gaspçı

Bütçeye göre sistem

Ben demedim ki 4 yap 8 yap. 16 yapsın yani hiç 32 64 gb gerek yok.
  79. Motoru Çalınan gaspçı

Bütçeye göre sistem

Hocam cuma indirimlerinden kesin bulunur ramden kısılarak kurulabilir çünkü işlemci ve ekran kartı güzel olunca ramler yük binmiyor.
  80. Motoru Çalınan gaspçı

Bütçeye göre sistem

0-1500TL. AMD Ryzen 3'den oluşan 2. el işlemcili kasası uzay montaj APU sistemler. 1500-3000TL. AMD Ryzen 5 3400-2400G ile veyahut dahili grafikli Intel Core i5 işlemcilerden oluşan APU sistemler. 3000-4500 TL. AMD Ryzen 5 ve i5'den oluşan 4 GB: 1650, RX 570 vs. bulunduran sistemler 4500-6000...
  81. Motoru Çalınan gaspçı

Bilgisayar yorumu

Teknobiyotik A1.5 - AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, GTX 750Ti 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik bu siteden ssd yi hikvision 120gb monitörü Lenovo 18.5 inc ve klavye mouse ekleyip 3500 3600 TL ye alabilirsin
  82. Motoru Çalınan gaspçı

Beyler kara cahilim işlemci bozulma sorunsalı

Maalesef anakart ile depolama alanında yenilenir. Hafıza kartına depolandıysa sıkıntı yok.
  83. Motoru Çalınan gaspçı

Beyler kara cahilim işlemci bozulma sorunsalı

Hocam o telefona anakart isterse 2000 TL olsun takın. Zaten şuan en ucuz telefon 2500 TL. Ne güzel s8+ var, Samsung bayisine yaptırın ve orijinal şarj kullanın. Telefon zaten sıfır gibi olacak.
  84. Motoru Çalınan gaspçı

Windows 8 WIFI sorunu !!

Wireless adaptörünüz arızalanmıştır. Yeni bir adaptör alın.
  85. Motoru Çalınan gaspçı

Sizce tx Fansız kasa mı uzay montaj mı?

Sizce tx k3s kasa mı? Yoksa uzay montaj mı?
  86. Motoru Çalınan gaspçı

Kasa Fanı

https://m.n11.com/rampage-12cm-double-ring-5-renk-ledli-gokkusagi-kasa-egzoz-fani-P435017595?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjw_NX7BRA1EiwA2dpg0mW3AHQ_F9ai5QGAq4poQk3QSCLbJhQXSw2TFM0nblgAhZ-bDFdEdxoCILoQAvD_BwE
  87. Motoru Çalınan gaspçı

Kasa Fanı

Dörtlü olması şart mı.
  88. Motoru Çalınan gaspçı

Kasa Fanı

Hadrona güvenmeyin.
  89. Motoru Çalınan gaspçı

Samsung mu Huawei mi

A11 e göre tabii y6. Veya y5p var görseli çok iyi.
  90. Motoru Çalınan gaspçı

Bugün Dünya Kahve Günü! En sevdiğiniz kahve hangisi?

Orta şekerli damla sakızlı dibek.
  91. Motoru Çalınan gaspçı

Bu nasıl gecer

Ne?
  92. Motoru Çalınan gaspçı

Dünyanın en güçlü ordusuna sahip ülkelerin sıralaması

AMERİKA DA HALA BİZİM S400 lerimizin bir bölümü.
  93. Motoru Çalınan gaspçı

2020 yılında bir annenin çocuğuna tablet/bilgisayar alamamasi

Bir çocuk annesinden bilgisayar isteyince annesi tamam derken bile aklından şunlar geçiyor : faturalar 1500 tl aylık gıda 1500, aldığım maaş 3500 TL ama bizim ayakkabı ihtiyaçlarımız giysi ihtiyaçlarımız... Ayın sonunu zor getirir ama dişinden tırnağından yemesinden içmesinden kısıp 1 yılda...
  94. Motoru Çalınan gaspçı

Dünyanın en güçlü ordusuna sahip ülkelerin sıralaması

La türkiyede ne silah var? Almanya 18. Sırada? Almanya bizden 10 kat güçlü bir silahlandırmaya sahip. Biz daha s 400 alamıyoruz.
  95. Motoru Çalınan gaspçı

Aşık oldum çok acı çekiyorum

Bir kız için üzülme acı çekme, gerçek aşkı bulmak zordur. Daldan yenilen elma gibidir ama elden ele gezmemesi lazım o elmanın. Eğer sürekli kavga ediliyorsa o ilişki yürümez aksine 2 tarafında yıpratır.
  96. Motoru Çalınan gaspçı

laptopun bga soketli olup olmadığını nasıl anlarım ?

Arka kapağı sökün bir yerde örn: Foxconn Rpga8998 buradaki Rbga veya Rpga zaten belli oluyor.
  97. Motoru Çalınan gaspçı

Kasa projelerim

İlk proje 2. Projem Ben 2. Projeye daha ağırlık vereceğim ama bunun için bayağı para gerekiyor. Sizce nasıl?
  98. Motoru Çalınan gaspçı

Mobil işlemcilerin geliştiği göstergesi.

Apple a göre benim gpu da 3090 seviyesinde.
  99. Motoru Çalınan gaspçı

Sistemi aldım fiyatını hakkediyor mu?

Ssd var bende sıfır. 1601212032 İlk başta 2200g apu sunu kullanacağım sonra Gtx 1650 veya RX 570 kullanacağım.
  100. Motoru Çalınan gaspçı

Satış yapmak forumda yasaklansın

Bence satış yapacaklar ilk önce mod. Adayı yada moderator olmalı. Veya 1000 mesaj üstü olmalı.
  101. Motoru Çalınan gaspçı

Sistemi aldım fiyatını hakkediyor mu?

AMD RYZEN 3 2200G 2. EL 8GB 3000 MHZ 0 A320M MSI 0 TX FANSIZ KASA 194 TL 4 FAN KOYULABİLİR 400W AEROCOOL PSU SIFIR 1514 TL tuttu. Bu son masaüstü konum olacak. Fiyatını hakkediyor mu? Çünkü tüm parçaları aldım.
  102. Motoru Çalınan gaspçı

Arkadaşlar en ucuza nasıl pc toplayabilirim?

Amd 3 3200g 950 tl A320m 377 8gb ram geil 277 tl Tx Fansız kasa 184 tl Aerocool 400w psu 3200g nin içindeki Vega8 grafik birimi GTX750ti a denk bir birimdir. Karta ihtiyaç duymadan performanslı bir şekilde oyun oynayabilirsiniz 2028 TL tuttu istersen bir adet daha geil 8 gb daha alıp 16 gb ile...
  103. Motoru Çalınan gaspçı

Ermenistan Azerbaycan'a saldırdı! Azerbaycan Karabağ'a taarruza başladı!

Forumda ermenistan'a küfür serbest mi?
  104. Motoru Çalınan gaspçı

Bilgisayara ram almayı düşünüyorum ama özellikleri iyi değil

İşlemci, soğutucusu ve nanometresi. İşlemciniz çok eski. Isınması normal. Bir bütçe oluşturun size sistem önerisi yapalım kurtulun.
  105. Motoru Çalınan gaspçı

Acer Swift 3 ( R3 4300 U ) kullanan var mı?

Matebook al. Acer hem ısınıyor hem ekran kalitesi düşük hemde malzeme kalitesi.
  106. Motoru Çalınan gaspçı

Bilgisayara ram almayı düşünüyorum ama özellikleri iyi değil

İlk önce a320 çipsetli anakart alıp sonra am4 soketi işlemci almak ardından ddr4 çift kanal ramler lazım ardından ya apu olacağı için ekran kartına gerek yok. Apu olmasını istemiyorsan 1050 al. Etti 4000 TL. Yada bir i3 9100 1063tl 8gb ram 280tl H310 asus 526 Power-boost kasa +psu 500 TL. Etti...
  107. Motoru Çalınan gaspçı

İmamoğlu Taksicilere Ayarı Veriyor

Ekrem başkanın önüne geçmeye çalışıyorlar. Ben tek bir şey dedim 23 haziran da: her şey çok güzel olacak. Bugün de diyorum her şey çok güzel olacak.
  108. Motoru Çalınan gaspçı

Rtx 2080 iniz olsaydı ne oynardınız

Oyun oynardım.
  109. Motoru Çalınan gaspçı

Hayalinizde ki araba ?

WOLKSWAGEN Passat B8 2.0 Bluemotion veya 2012 WOLKSWAGEN Jetta 1.4 Comfortline
  110. Motoru Çalınan gaspçı

Bilgisayarım 10+ yıldan eski 170 lira butcem var ssdmi almalıyım

Para biriktirip 2. El güncel SSD li bir sistem alman sana ssd den daha yardımcı olacak tır . Ne demiş lenovo: SSD li bir modern bilgisayardan fazlasını bekleyin.
  111. Motoru Çalınan gaspçı

4 gb ramin 2 gb gözükmesi

Yada bir parçası kayboldu. Dual kit ise 2x2 dir. Özellikle üstünde 4 GB yazıyorsa kesin öyledir.
  112. Motoru Çalınan gaspçı

Benim bilgisayarım GeForce NOW'ı ekran kartım olmadığı için açılmıyor. Bana ekran kartı almamda yardımcı olur musunuz?

Windows denetim masasına girin sistem özellikleri gibi birşey olacak. Foto çekip atın. Şimdi size bir ekran kartı öneririz ama işlemciniz darboğaz yapabilir ama sadece GeForce now açmak ise hedefiniz Asus 9500Asus Geforce 9500GT 1GB 128 BİT Ekran Kart - Asus Ekran Kartı İlanları...
  113. Motoru Çalınan gaspçı

4 gb ramin 2 gb gözükmesi

Cpu z programından ramin kaç gb olduğu yazar. Memtestte 665 mhz olarak gözükmelidir. Yada belkide baban 4 yerine 2 almıştır. Veyahut ram bozulmuştur.
  114. Motoru Çalınan gaspçı

2500 TL ye sistem önerisi

Kasa+psu?
  115. Motoru Çalınan gaspçı

768p19'' monitör var. 120gb ssd 320gb HDD var HDD ve ssd sata 3. 1601138519 Fiyatlar beni aşıyor.
  116. Motoru Çalınan gaspçı

Ekranım ve ssdm var.
  117. Motoru Çalınan gaspçı

https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/JQKX41E5
  118. Motoru Çalınan gaspçı

Sıfır 2275 TL ye kurdum
  119. Motoru Çalınan gaspçı

Arkadaşlar 2500 TL ye apu veya 2 gb ekran kartlı bir sistem lazım minimum Double Core 2 Ghz or better Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: Intel HD 520, Nvidia GT 730, AMD R7 240 or better İntel Son nesile en yakın 9-10nesil i3 Amd 3 1000-4000 Amd 5 1000 serisi Psu tanıdık markadan.
  120. Motoru Çalınan gaspçı

Sistemin max. Açacağı oyun.

Bütçemi aşıyor max. 2500
  121. Motoru Çalınan gaspçı

Anakart 2666 mhz destekliyor. 1601124187 Rami sonradan 8 yapcam
  122. Motoru Çalınan gaspçı

874ER3Q9 kodlu Özel Toplama Bilgisayar Max. Trucks and logistics simulatör oynanacak. Genelde İnternet Cafe simulatör, streamer simulatör csgo tarzı oyunlar oynanacak.
  123. Motoru Çalınan gaspçı

Arkadaşlar,ben masaüstü bilgisayar almayı düşünüyorum?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-uygun-fiyata-2-yil-garantili-1-yil-kaskolu-oyun-bilgisayari-acil-841814751/detay
  124. Motoru Çalınan gaspçı

Ekran kartı önerisi

O işlemciye gt 710 2gb gddr5 64 bit öneririm 400 TL. Yanına bir 8gb ram daha alın dual channel yapın 200tl
  125. Motoru Çalınan gaspçı

Ekran kartı önerisi

İşlemci beslemez
  126. Motoru Çalınan gaspçı

Türkçe rap öneriniz

Siyah
  127. Motoru Çalınan gaspçı

1500 tl ye bilgisayar toplanırmı

2500 TL ye benim gösterdiğim yoldan gidin. Toplayacağız zaman bana ulaş
  128. Motoru Çalınan gaspçı

Bu zamanda 2. El daha mantıklı hatta 2. El bir sistem var UYGUN FİYATA 2 YIL GARANTİLİ 1 YIL KASKOLU OYUN BİLGİSAYARI ACİL - Asus Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 841814751 2000tl ve daha iyi. 1601119983 Hocam sinerji den kredi kartı ile alabilirsiniz ankarada gönderim var...
  129. Motoru Çalınan gaspçı

Ekran Kartı-İşlemci-Anakart Önerisi

Ama 1200af rx570 i tam besleyemez. Bu arada İ3 9100f daha mantıklı evet. Ama güzel bir ekran kartına şart.
  130. Motoru Çalınan gaspçı

Monitör yerine evdeki televizyon yada 2. El 100 TL lik bir monitör alabilirsiniz.
  131. Motoru Çalınan gaspçı

Monitörünüz var mı? 1601119304 Monitörsüz en ucuzu bu olmak üzere 2450 TL ye sıfır şöyle bir sistem 362AZ4MH kodlu Özel Toplama Bilgisayar
  132. Motoru Çalınan gaspçı

Biraz zor... 2. El ekran kartı ve 2. El işlemci almak gerekir o zaman
  133. Motoru Çalınan gaspçı

Hangi Bilgisayarı Almalıyız

Yani. Hp en iyi seçenek gibi gözüküyor, her ıdeapad güzel olmayabiliyor. Bir ara a101 de a6 işlemcili ideapad vardı. Ama Hp size güven vermediyse Lenovo alabilirsiniz.
  134. Motoru Çalınan gaspçı

1500 e anakart ve işlemci olmuyor artık. 2500 e güzel bir sistem toplanır 4 5 yıl götürecek.
  135. Motoru Çalınan gaspçı

İşlemci 8. Nesil 3 yıllık ve HD yani 768p ekranı var ayrıca pil ömrü 3 saat.
  136. Motoru Çalınan gaspçı

Ekran Kartı-İşlemci-Anakart Önerisi

1200af 900 tl A320m 450 Yanına bir rx560 yada 750 ti. Gtx 1050 de olabilir. 700-800 TL. İşlemci anakart ekran kartınızı satıp bunları alabilirsiniz.
  137. Motoru Çalınan gaspçı

Ona da bir bakalım.
  138. Motoru Çalınan gaspçı

Şarj bunda 3 saat ve altı Hp de 12 saate varam pil ömrü var. Ayrıca 2.kalite plastik var Lenovo da, Hp 1. Kalite kullanmış.
  139. Motoru Çalınan gaspçı

Hocam Hp sadece biraz ısınır ama fiyat ve özellik açısından üstüne bir tek msı biliyorum. Lenovo da güzel markadır ama bu modeli çok iyi değil. Lenovo istiyorsanız ideapad yada yoga serisine bakılmalı. Hp neredeyse tüm laptop markalarına göre daha kaliteli. 1601118528 Bu arada oyun oynanacaksa...
  140. Motoru Çalınan gaspçı

Hp daha iyi görünüyor. Bence Hp alın.
  141. Motoru Çalınan gaspçı

PS3 orta tuş adı nedir

Home
  142. Motoru Çalınan gaspçı

Türk Telekom bugun cok yavaştı

Bizim söze göre fiber di, ilk 6 ay 200mbps verirken 28 aydır 2mbps download 0.6 mbps upload veriyor.
  143. Motoru Çalınan gaspçı

Türk Telekom bugun cok yavaştı

Evet, pingim 964 ms oldu.
  144. Motoru Çalınan gaspçı

M2 Giriş var mı?

Hız olarak m2 8 kat daha hızlı ama Windows açılış olarak 2 3 sn fark eder.
  145. Motoru Çalınan gaspçı

Laptopumun HDD'si bozuldu :(

200tl ye hdd yok. 200tl ssd var ama, ssd alın.
  146. Motoru Çalınan gaspçı

M2 Giriş var mı?

M2 slotu bulunmaktadır. Ama profesyonel bir kullanıcı değilseniz m2 ile sata farkı size farksız gelecektir.
  147. Motoru Çalınan gaspçı

direksyon setiyle oynanan oyunlar

Hocam dümdüz yürüdü adamlar vites eksiktince orta yükselince şüt
  148. Motoru Çalınan gaspçı

direksyon setiyle oynanan oyunlar

Ben pes 2020 oynamıştım
  149. Motoru Çalınan gaspçı

Apple Maske Ortaya Çıktı (Gerçek)

Hocam biliyorum vergileri TRT payını ama ilk çıktığında 3299 TL idi ve bu KDV dahil fiyatıydı. Şuan 6000 TL olmasının sebebi ne olabilir? Xiaomi den neden o kadar vergi alınmıyor? 2500 TL ye satılan redmi note 9 se den 2 3 kat daha iyi ama sadece elma logosuna herhalde para alıyorlar.
  150. Motoru Çalınan gaspçı

Ezhel siyasilere salladı ''F*ck you Mr. E.''

Kime gittiği bariz. Bundan sonra 1 sagopa 2 ceza 3 ezhel dir. Sonunda bizim söyleyemediklerimizi söylemiş. Bu ülke sana kalmayacak mr. E.
  151. Motoru Çalınan gaspçı

En ucuz ürünümüz dedikleri i Phone se 6000 TL ye dayandı. Ama hala reklamda 3299 diyorlar. Bu kadar pahalı olacak ne var?
  152. Motoru Çalınan gaspçı

Face ID varmı bari. En ucuz ürün bu olacak gibi duruyor 5000 TL olabilir.
  153. Motoru Çalınan gaspçı

PC den anlayanlar 3500 TL ye bana RGB kasa Windows 10 kurulumu bir sistem toplayabilirmisiniz

Yapmaz. Rahat besler 1650 süper de darboğaz yapabilir
  154. Motoru Çalınan gaspçı

Laptop tavsiye

Hocam içinize hangisi siniyorsa onu alın, ben yanlış yönlendirme yapmak istemem.
  155. Motoru Çalınan gaspçı

Laptop tavsiye

Soğutma ve malzeme kalitesi +tasarım
  156. Motoru Çalınan gaspçı

Laptop tavsiye

Hocam Dell daha orta seviye kalmış, monster 2 tık üstte
  157. Motoru Çalınan gaspçı

Laptop tavsiye

Bende monsteri sevmiyorum ama tulpar modeline sonuna kadar güvenebilirsiniz.
  158. Motoru Çalınan gaspçı

Laptop fps sorunu

Laptop Modelinizi yazıp ardından driver yazın onu yükleyin ve kurun yada driverpack ile sürücüler çok önemli yeri geldiğinde 60 fps gibi bir performans kaybı yapabilir.
  159. Motoru Çalınan gaspçı

Anneme telefon önerisi

İkinci el huawei p9 lite 2017 800tl alıp yanına bir sd kart ile kullanabilirsiniz 5-6 yıl ömrü vardır. Ve 8 çekirdekli kirin 655 işlemcisi ile birlikte 16nm litografili son derece hızlı bir işlemci ve fotoğraf ön kamerada 4k video fhd 30fps arka kamera 2 k foto fhd 30fps video. Hafif kavisli...
  160. Motoru Çalınan gaspçı

PC den anlayanlar 3500 TL ye bana RGB kasa Windows 10 kurulumu bir sistem toplayabilirmisiniz

Hocam siz benim önerdiğim sistemden şaşmayın ekran kartı sizi her türlü 3 4 sene götürür. O zaman zaten 750ti üretimi biter.
  161. Motoru Çalınan gaspçı

Laptop fps sorunu

İşlemcinizin modeli nedir?
  162. Motoru Çalınan gaspçı

bu PC iyimi durumun buna yetti soruyum dedim bide hangi oyunları oynatır

Hocam oyun testleri var 800x600 de medium 20 fps veriyor
  163. Motoru Çalınan gaspçı

PC destek

GittiGidiyor dan ürün almayın ben dolandırıldım. Game garaj pollux serisine bakabilirsiniz.
  164. Motoru Çalınan gaspçı

Monitörsüz ben 1650 li topladım. 1600968347 Hocam monitörlü o kadar oluyor. Monitörsüz olsaydı 750ti ın adını bile anmazdım
  165. Motoru Çalınan gaspçı

Benim attığım pc bu değil mi? Bu pc en iyisi değil ama i5 650 sistemden x40 daha güçlüdür.
  166. Motoru Çalınan gaspçı

Bu bilgisayar Neleri kaldırır

Flight simulatör bile oynarsınız hocam. Ama flight simulator için 1tb hdd almanız tavsiyem olur. Malum çok yer kaplıyor. Oynamadığı oyun olursa gel yüzüme tükür.
  167. Motoru Çalınan gaspçı

Teknobiyotik A1.5 - AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, GTX 750Ti 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Kampanyalı PC | Teknobiyotik bu sistemde Windows, montaj, ve monitör seçeneklerinden ekleyin. Ve psu yu 80tl daha verip 400w aerocool yapın. 3600tl fln tutar.
  168. Motoru Çalınan gaspçı

Bu bilgisayar Neleri kaldırır

Kaldırmayacağı oyun yok.
  169. Motoru Çalınan gaspçı

Günümüzde 11.nesil i5 çıkmışken senden benden yaşlı bir işlemci. İ5 5005 veya i3 2310m gibi işlemciler kaldırmıyor gta 5 i. Bilgin olmadan konuşma yaklaşık 3 yıldır bu teknolojinin tam içindeyim ve benden iyi bilemezsin. Senin yaptığın resmen AMD ısınıyor deyip pentium 4 kullanmak. O paraya...
  170. Motoru Çalınan gaspçı

Gamepower vs Samsung monitör

Hocam incehesap kutunun içine bakmıyor ki. Monitör 3 kg ise içine 3kg ağırlık koyabilirler. Samsung yapamaz.
  171. Motoru Çalınan gaspçı

İade edip lütfen bu sistemi alın. RF1EQ79K kodlu Özel Toplama Bilgisayar
  172. Motoru Çalınan gaspçı

Siz işlemcinin kaçıncı nesil olduğunu biliyormusun? O sistemdeki psu yu biliyormusun?
  173. Motoru Çalınan gaspçı

Çok eski bir pc dinozor oyununda bile 30 fps veren. Bir sistem. İade edin ve sistem toplama konusu açın, size yardım ederiz.
  174. Motoru Çalınan gaspçı

Hangi işlemci ?

İ5 9400.
  175. Motoru Çalınan gaspçı

Gamepower vs Samsung monitör

Her türlü Samsung. Destek ekipleri garantisi vs. Daha güvenli. Gamepower size hıyar da yollayabilir.
  176. Motoru Çalınan gaspçı

Gibisin

Alparslan gibisin.
  177. Motoru Çalınan gaspçı

Gibisin

Konu sahibi gibisin
  178. Motoru Çalınan gaspçı

İstanbul'da deprem oldu (Kimler hissetti?)

Ben hissettim umarım büyük İstanbul depreminde can kaybı minimum sayıda olur. Rabbim korusun bizleri.
  179. Motoru Çalınan gaspçı

İ3 9100f sisteme ekran kartı

Anladım.
  180. Motoru Çalınan gaspçı

Kendisiyim. 1600944070 Peki maksimum ne kaldırabilir. Genelde oyun dışında şeylerde yapıyorum. Ben gt 540m kullanmış insanım ve gt540dan daha performanslı olması yeter benim için GPU nun. Yada i3 9100f in onboard ekran kartı daha mı iyi?
  181. Motoru Çalınan gaspçı

Bütçemi aşıyor max. 400tl.
  182. Motoru Çalınan gaspçı

İ3 9100f Gigabyte h310 2666 oc 8gb geil 3000mhz ram Ssd bende var 400w aerocool psu Ben gt 710 2 gb düşündüm. Zaten monitör 768p fhd oyun oynamam. Max. Oynanacak oyun beamng drive. Totalde 2500 tutuyor, sizce nasıl?
  183. Motoru Çalınan gaspçı

İstediğim oyunları kaldırır mı?

6000 TL sistem toplayıp işlemciyi i3 9100 yapmışsın, bekle sana sistem toplayacağım. 1600942048 SSCKCR7T kodlu Özel Toplama Bilgisayar istediğin tüm oyunları oynatır 10 nesil i5 kıvamında bir işlemci ve adımdan daha çok güvendiğim corsair vengeance.
  184. Motoru Çalınan gaspçı

Samsung galaxy a01 neden çok pahalandı?

Beş para etmez bir telefon güçsüz, ve 720p. Ve plastik kapaklı. Elinden geldiğince sizi pişman edecek bir telefon. 2.el a30 veya m30 daha mantıklı.
  185. Motoru Çalınan gaspçı

i5-10600KF vs Ryzen 5 3600

10600 daha iyi besler ama çift kanal bellek var ise %5 lik darboğaz ile AMD 3600de %18 daha çok performans alırsınız.
  186. Motoru Çalınan gaspçı

Bir kızı sevdiniz.

Sadece gelinin altınlarını alacağımı, onun dışında kimseye bir kuruş vermeyeceğimi söylerim. Gelirse ekime gelmezse..
  187. Motoru Çalınan gaspçı

2gb Gddr3 mü? 1gb gddr5 mi?

Gddr 5 daha performanslı olur, GB değil bit sayısı cuda çekirdeği mhz değeri ddr değeri daha önemlidir.
  188. Motoru Çalınan gaspçı

Laptopumu kaca satmaliyim?

500 az değilmi hocam, tüm bakımları yaptım birtek ekran kartı yanık. 1600896126 İ5 5005u işlemcili apu laptop lar 3500tl bandında satılırken i3 2310m 100 mhz daha güçlü ve hyper threading teknolojisi var ve ekran kartı mevcut size masrafı max 400 TL. Ben sadece 2 yıl içinde 600 TL masraf ettim...
  189. Motoru Çalınan gaspçı

Nvidia gt 540m nasıl bulabilirim?

Lehimli istemiyorum sıfır veya 2.el fark etmez.
  190. Motoru Çalınan gaspçı

Intel Celeron J4005 alınırmı

Ne demek, ben teşekkür ederim.
  191. Motoru Çalınan gaspçı

Teknobiyotik A1.5 - AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, GTX 750Ti 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Kampanyalı PC | Teknobiyotik bak bu sistem var ve oyun testleri var 768p monitor - Google Alışveriş buda monitör. Klavye mouse da bir siteden alınabilir yada sistemin olduğu yerden...
  192. Motoru Çalınan gaspçı

Hocam inanın size csgo low ayarda 40 fps vermez. Ekran kartı yok işlemcinin ekran kartı ram ise 4 gb günümüzde 8 gg yetersiz kalıyor. Bütçeyi 500 tl daha artırın size çok güzel bir sistem toplayım İnanın sizi çok üzer bu pc ler.
  193. Motoru Çalınan gaspçı

O fiyata sıfır bir sistem imkansız zaten işlemci ve anakart 1000 tl tutmakta 550 tl monitör 100tl klavye mouse en az 3300 tl ama bazı parçalar 2. El olursa 2800tl ye toplanır.
  194. Motoru Çalınan gaspçı

Amd ryzen 3 1200 af işlemci. Bütçe belirtin size sistem tavsiyesi edeyim.
  195. Motoru Çalınan gaspçı

Celeron yerine 1200 af li bir bilgisayar daha mantikli olur.
  196. Motoru Çalınan gaspçı

Kum torbası patlar mı?

Biz a101 den voit midir volt mudur neyse aldım 1 ay anca dayandi.
  197. Motoru Çalınan gaspçı

Laptopumu kaca satmaliyim?

İntel® Core™ i3 2310m 2.10GHz 3M 2x2 kingston 1333 Mhz ram Nvidia gt540m 2 gb (yanık) Wdc 320gb hdd (120gb ssd +230tl) Batarya 30dk da bitiyor. 2x usb 3.0 2x usb 2.0 Rc45+ Qualcomm 801.11 bgn wi-fi. 1366x768p 60hz 480p 30fps 720p 15 fps webcam Ekran kartı yapılırsa csgo da 50fps veriyor.
  198. Motoru Çalınan gaspçı

RX560 ne kadar idare eder?

Sapphire RX560 kaç yil goturur?
  199. Motoru Çalınan gaspçı

RX580 Mİ 1650S Mİ

1650s 2 kat daha güçlü.
  200. Motoru Çalınan gaspçı

Halil Sezai yaşlı bir adamı tekme tokat dövdü

Biz yazları orada oluyoruz ama 3 ay boyu değil bazen 5 bazen 8 ay, başvuracağımız yer kalmadı taa cimer e kadar şikayet ettik ama yanıt yok. Deli raporunu kendinin aldığının bir kanıtında yok , dünde 15 yaşında kız çocuğuna cinsel taciz uygulamış . Yapacak tek şey var oda kalabalık olup sopa...
  201. Motoru Çalınan gaspçı

Ezan okuduğu için yaşlı adamı dövdü! Halil Sezai'nin yaşlı adamı dövdüğü anın en net görüntüsü

Chp torpili ile mi? Yanlız A. ...ti torpili ile de kadınları öldürenler hapis görmeden serbest bırakılıyor. Neyse daha konuşmayayım reis severler linç eder.
  202. Motoru Çalınan gaspçı

Deli raporu çıkartmış kendine dilara hanım, beni de öldürse 10 kişiyide öldürse hapise girmeyecek gibi gözüküyor. Bu adam annesine küfürler edip kürekle vuruyor. Kendi arabasının kaputunda 80bin yazıyor, kendisi bıçak ile kazımış.
  203. Motoru Çalınan gaspçı

Bizim yan komşu en az 10 kere şikayet ettik, kendine deli raporu çıkarmış ve 2 kişiyi öldürmüş, gözümüzün önünde 89 yaşındaki adamı yere yatırıp dövüyor ama jandarma.umursamıyor bile edremit/Balıkesir
  204. Motoru Çalınan gaspçı

dizüstü bilgisayarıma zarar gelirmi

Yük altında çok normaldir 1600261319 Biraz oyun oynayın. Oyun ile yüke sokun, bir aksilik olmaz ise dizüstünüz sağlıklıdır
  205. Motoru Çalınan gaspçı

https://www.technopat.net/sosyal/indir/memtest86.60/ Buda aşşağı yukarı stres testidir ama sadece ramleri sınar . Videoyu izleyerek yapabilirsin, 1 saat yapsaniz yeter. Ardından sonuçları fotoğraf haline atın bir bakalım Stres testi için aida64 yukleyin ve youtube de nasıl yapıldığına bir bakin...
  206. Motoru Çalınan gaspçı

Vatan bilgisayardan bilgisayar toplamayin.

Arkadaşlar pc toplamak isteyen kardeşlerimiz vatan bilgisayarı tercih edebiliyor ama zamanında bakınca rtx2060 4000 tl idi ama cimri.com da en pahalı vatan di ve en ucuzu hepsiburada sitesinde 2900 tl idi. Yani siz 5000 tl ye vatandan sistem toplarsanız aşağı yukarı 2000 tl kazık yemiş...
  207. Motoru Çalınan gaspçı

Bilgisayarınızı açın çalışıyorsa durumu iyidir, ardından memtest yapın ardından 10 dakika kadar stres testi yapın.
  208. Motoru Çalınan gaspçı

Yardımınıza ihtiyacım var

İşlemci Rx460 besler güçte sıkıntı olmaz.
  209. Motoru Çalınan gaspçı

matebook d15 3.5 mm yerine oturmuyor

Garantiye göndermeniz en doğrusu olacaktır.
  210. Motoru Çalınan gaspçı

Yeni alacağım ekran kartı slotu anakartıma uyarmı?

Uyumludur takabilirsiniz.
  211. Motoru Çalınan gaspçı

Fotoğraf atma şansınız var mi?
  212. Motoru Çalınan gaspçı

5/4 derken 5 çizgiden 4 umu giriyor?
  213. Motoru Çalınan gaspçı

Başka kulaklık ile denedin mi
  214. Motoru Çalınan gaspçı

Kablosuz veya 5m kablolu membran klavye onerisi.

Kablosuz veya 5 m kablolu membran klavye arıyorum.
  215. Motoru Çalınan gaspçı

Bedava sistem toplanabilir mi?

Hocalarım max. 30 40 tl harcarım kasa hariç hurdacılardan pc toplanır mı?
  216. Motoru Çalınan gaspçı

i7 8700K ile en yeni hangi rtx ekran kartını sıkıntısız kullanabilirim?

3070 i hakkıyla besler, 3080 de yer yer darboğaz yapar ama 1200AF+RX580 gibi düşün.
  217. Motoru Çalınan gaspçı

500tl ye kasa hariç sistem toplama

Hocam var zaten. Kendim için değil
  218. Motoru Çalınan gaspçı

Hocam içinde sağlam parçası kalmamış pentium4 sistem var. Tek amacım sistemi çalıştırıp küçük kuzenime vermek. Ram minimum 4 gb olsun.
  219. Motoru Çalınan gaspçı

Kısaca 2010 ve sonrası 2-4 çekirdekli işlemci Dual ram 1 gb veya 512mb ekran kartı 120gb hdd Yeterli kalacak psu.
  220. Motoru Çalınan gaspçı

Acer Aspire A315 alınır mı

O zaman alabilirsiniz. Zaten ısınma sorunu sizleri rahatsız etmez
  221. Motoru Çalınan gaspçı

Bazen 1080p video izlerken ısınabilir. Google da 5 sekmeyi geçtiğinizde zaten yavaş yavaş fanlar hızlanacaktır. Oyun oynarken düşük ayarda 70 dereceyi görür. Korkma 85 e kadar normaldır.
  222. Motoru Çalınan gaspçı

Ryzen 5 mi yoksa Intel i5 mi?

İmei bir r5 3600 ile i5 650 ile mi karşılaştırıyoruz? Model belirtmeniz gerekli.
  223. Motoru Çalınan gaspçı

Bu fiyat bandında donanım güzel ama ısınma sorunları olabilir.
  224. Motoru Çalınan gaspçı

Geliştirme

Oynatır. Csgo için yeni sistem gerekir.
  225. Motoru Çalınan gaspçı

Geliştirme

2gb ram daha al üstüne gt710 gibi birşey al.
  226. Motoru Çalınan gaspçı

Geliştirme

Sade Sadece zula ise 1 gb ekran kartı size 30 fps oynayacaktır.
  227. Motoru Çalınan gaspçı

bu leptoba yorum

İş için uygundur, arada csgo felan girmek isterseniz fazlasıyla memnun eder.
  228. Motoru Çalınan gaspçı

İlk telefonun ne? Hadi nostalji yaşayalım

Lg k8
  229. Motoru Çalınan gaspçı

Pc Upgrade Tavsiye

Hocam 4.nesil bir i7 var ve ddr3 1600 mhz destekliyor ramler isterse 32 gb olsun ddr3 ve 1600mhz. İlk önce işlemci , anakart ve ramler.
  230. Motoru Çalınan gaspçı

Pc Upgrade Tavsiye

Rx570 gayet yeterli 1600084436 Hocam rx570 iyi bence, rx580 üstünde yer yer darboğaz yapabilir.
  231. Motoru Çalınan gaspçı

Pc Upgrade Tavsiye

Vallahi sisteminiz güzel. Eğer çok isterseniz aynı soket türünde yeni nesillerden işlemci değişebilirsiniz.
  232. Motoru Çalınan gaspçı

Sonsuza dek tek bir sosyal medya kullanma hakkınız olsaydı hangisini seçerdiniz?

Sadece youtube. Tabi sosyal medya sayılıyorsa. Yoksa twitter kapansın instagram kapansın beni hiç etkilemez
  233. Motoru Çalınan gaspçı

Bu bilgisayara windows 10 kurabilirmiyim

Bulunabilir hocam. Günümüzde w7 isolari bile bulabiliyoruz.
  234. Motoru Çalınan gaspçı

2000-2500 tl civarı akıllı telefon

Sadece aramaya pro yazdım .
  235. Motoru Çalınan gaspçı

Bu bilgisayara windows 10 kurabilirmiyim

32 bit windows10 kurulabilir.
  236. Motoru Çalınan gaspçı

Sende bakmadan konuşma. https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-9-128-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000UGU4C?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.68xx.shop.all.genel-all-products&gclid=Cj0KCQjwqfz6BRD8ARIsAIXQCf3DLSBhnTqMza81lHxUlsywoHayrq61dp7ZqkkyvsmYWis5npcWozoaAkyqEALw_wcB 1600081146 Bu...
  237. Motoru Çalınan gaspçı

Windows 10 wifi açılmıyor

Laptop ise fn+f2 kombinasyonunu deneyin.
  238. Motoru Çalınan gaspçı

Ekran kartı ortalama ömrü

Rx 550 için tahminimce 3 4 yıl götürür
  239. Motoru Çalınan gaspçı

https://www.google.com/search?q=xiaomi+redmi+note+9+pro&oq=xiaomi+rw&aqs=chrome.4.69i57j35i39l2j0l2.3976j0j7&client=ms-android-asus&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8 En iyisi bu.
  240. Motoru Çalınan gaspçı

Samsung M51 vs Realme 6 pro

Ayrıca samsung un panelleri mesela. Apple samsung dan alıyor panellerini. Ek olarak 2-4 k video konusunda samsung en önde.
  241. Motoru Çalınan gaspçı

Samsung M51 vs Realme 6 pro

Realme o telefonun yanında fıs kalır. Amiral gemisi samsung m51.
  242. Motoru Çalınan gaspçı

Bu sisteme 5221 TL değer mi?

O fiyata ozellikler sönük kalmış. Biraz bekleyebilirseniz o fiyata bir sistem toplayabilirim. 1600070043 Ryzen 5 2600 B450M s2h Corsair Vengeance 8+8 16 Gb ram Nvidia 1650 4GB Corsair 650w +80 Psu Western Digital 240 GB ssd CAviar Black WD 500 gb hdd Darkflash mesh kasa Düz 5100tl tuttu Rx 580...
  243. Motoru Çalınan gaspçı

Trendyol Kargom Kaç Güne Gelir?

Aras kargo 700km den araya hafta sonu girmesine rağmen haftasonu hariç 3 günde getirdi. Yurtiçi arabası görmüştüm istanbula giderken bizi 110 ile solladı.
  244. Motoru Çalınan gaspçı

Trendyol Kargom Kaç Güne Gelir?

Yarin gelir.
  245. Motoru Çalınan gaspçı

Lenovo Ideapad S145-15API nasıldır?

Gayet güzel donanımlarla beslenmiş. Alınır hocam. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılar.
  246. Motoru Çalınan gaspçı

Teknobiyotik a2.5 killer sistem almayı düşünüyorsaniz bir bakin derim.

Herkese merhaba, bugün fiyatıyla bizi mest eden a 2.5 killer sistem hakkında birkaç bilgi vereceğim. A2.5 sistem yerine a2.5 killer sistem seçmeniz her zaman tavsiyemdir. Özellikle elinizde 1 tb hdd veya 120 gb ssd niz varsa a2.5 killer bir biçilmiş kaftan. Yapmanız gereken ssd yi 120gb a...
  247. Motoru Çalınan gaspçı

Selaminaleykum SDN

Yok yasa dışı paylaşım yaptım.
  248. Motoru Çalınan gaspçı

Selaminaleykum SDN

Evet technopat'dayım ben.
  249. Motoru Çalınan gaspçı

Selaminaleykum SDN

Beni tanıyorsunuz hocam :)
  250. Motoru Çalınan gaspçı

Selaminaleykum SDN

Hocam honda cbr 125
  251. Motoru Çalınan gaspçı

Son dakika… Dikkat! Meteoroloji'den İstanbul için uyarı geldi!

Sıkıntı yok, zaten 3 gündür istanbul bulutuydu. Ben bekliyordum.
  252. Motoru Çalınan gaspçı

Gm Telefonum Şarjdayken Çok Isınıyor

Hemen hemen tüm general mobile lerde bu sorun bulunmaktadır. Isınma sorununun tek çaresi termal macun sürmektir. Yada güzel kalın bir kılıf alırsanız ısıyı daha az hissedersiniz.
  253. Motoru Çalınan gaspçı

Selaminaleykum SDN

Bilgisayar donanımları, arabalar , monitörler. 1600029853 Hosbuldum.
  254. Motoru Çalınan gaspçı

Selaminaleykum SDN

Öncelikle hepinize selamınaleykum, ben nam- ı değer Motoru çalınan Gaspçı. Yeni üye olduğuma bakmayın bayağı bilgim var. Başka bir forum sitesinde de aktif olarak insanların sorunlarını çözmeye çalışıyorum, umarım iyi anlaşırız.