Arama sonuçlarınız

1. umut4343

Soru Şarj aleti

Arkadaşlar iyi günler telefonum redmi 8A dual kapıda ödemeyle şarj aleti alabileceğim bir yer varmı syroxta olur ama kapıda ödeme olacak link bırakırsanız memnun olurum sagolun
  2. umut4343

Soru Şarj aleti

Arkadaşlar merhaba redmi 8A dual var 6 ay oldu alalı şarj aleti şarj etmiyordu yenisini aldım 1 hafta oldu buda bozuldu öneriniz varmı sorun sizce nedir 1631528336 Yardımcı olacak varmı
  3. umut4343

Öneri Yatırım Dikkat

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi geceler diliyorum bakın sosyal medyada kripto para olayları çok yayıldı kendinizi kaptırmayın çoğu zararda şuan bunlara ticarette kaybetmiş tecrübeli biri söylüyor bu konuyu açmamın sebebi ise başkalarının canının yanmamasıdır.dikkatli olun derseniz ki yatırım...
  4. umut4343

Bilinmezlik

Saat 01:19 olmasıyla birlikte kalp atışlarımda hızlanmalar devam ederken birden hastalığım arttı yine gece uzun biliyorum 2 paket te sigara içiyorum derken hayatım geçmekte kalbim hâla birini sevmemekte. Geçermi oğlum böyle hayat dedi camdaki o teyze işte oyüzden benim ruhum cennete İyi geceler...
  5. umut4343

Youtube Kanalı

Arkadaşlar iyi geceler umarım iyisinizdir size bir şey danışmak istiyorum biliyorsunuz dur herkes kripto kanalı açıyor ve bir çok bilgisiz adam insanları kandırıyor teknik falanda bildiği yok ben bu konuda eğitim aldım finansal okur yazarlık konusunda yani hepsini kapsıyor malum babadanda gelen...
  6. umut4343

Soru Gelir Elde Edebileceğim Bir Yer.

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak bir konuda çok yetenekli olduğumu düşünüyorum YouTube aktifim fakat artık yoruldum istediğim parayı kazanamadım anlayacağınız hergun içerik atıyorum ben bunları yazıya dökerek hergun aticam biryer varmi YouTube hariç güzel gelir elde edebilecegim teşekkürler...
  7. umut4343

Soru Render Için Laptop

Merhaba arkadaşlar öncelikle YouTube ye çok video çekip atmak istiyorum yani hızlı olmasını render için önemli olan parçalar nelerdir bilgi verirmisiniz birde laptop önerisinde bulunmanızı rica ediyorum Max 8000 TL teşekkürler
  8. umut4343

Ciğerler Temizmi

Arkadaşlar hayırlı ramazanlar bu ciğer filmi Temizmi anlayan arkadaslar yardım ederse sevinirim 1620074846 Yorumu olan yokmu
  9. umut4343

En Iyi Yatırım

Arkadaşlar uzun vade altın almak mı (2-3yıl) yoksa şehir merkezine yakın Arakat 3+1 ev almak mı daha faydalı ev bilgileri: asansör yok 25 senelik bina fakat konumu iyi içi sıfır komple Arakat birde sizin düşünceniz nedir
  10. umut4343

Başka şehire taşınmak

Arkadaşlar iyi geceler diliyorum öncelikle doğduğumdan beri aynı şehirdeyiz ben artık farklı bir şehire gitmek istiyorum evimiz var satıp oradan alırız diye düşündüm kalan ömrümüde orada geçirmek istiyorum bulunduğum yerde asgari ücret çalışıcam zaten görüşlerini paylaşırsanız sevinirim
  11. umut4343

İçimi dökmek istedim

Arkadaşlar buraya içimi dökmek istedim babamla ben hiç anlaşamıyoruz ben çalışamıyorum fazla onun kadar yapı gereği o hayatını çalışarak kazanmış birisi ve banada maddi konuda hiç sorun yaşatmadı Allah yukarıda fakat çocukluğumdan beri hiç yanımda olmadı liseye kaydettirdi müdüre dediki naparsan...
  12. umut4343

Sigara

Saat 00:00 olmasıyla birlikte kalp atışlarımda hızlanma devam etmekte yarından tezi yok bir çare bulmak lazım haplardaki etki kesmeyince beni sigara içmem çoğaldı bihayli, bu sanki @mumya 3700x Ayline hissettiği gibi açılırmı benim için bir pencere bilmiyorum olurmu diyenlere belki olur diyorum...
  13. umut4343

Takmıyorum

Saat 20:49 ölüme bir adım daha yaklaşırken istemsizce yazıyorum, Sevmediği bildiğim halde gece seni bekliyorum, Zehirlenme korkusuyla her gün uyuyorum babamın su içtiği bardak rafın üzerindemi artık takmıyorum,farketmez artık her sabah çayı sigarız içmem, yada akşama kadar yemek yiyememem...
  14. umut4343

Hangisi daha iyi

Oyun oynamıyorum iş için ve YouTube videosu çekiyorum internette 7,8 sekme oluyor hangisini almalıyım birde lenovoda ram ve SSD yükseltebilirmiyim huaweide bu şansım yok önemli olan benim için hız teşekkürler...
  15. umut4343

Ev satıp altın almak

Arkadaşlar merhaba mevkisi iyi olan biryerde arakatta biraz eski bir bina alıp içini sıfır yaptırdım kiracıya vermek istemiyorum yaptığım masrafı anca 5 yıl da çıkarıyor şimdide evli değilim yani eve gerek yok anne babanın yanındayım sizce satıp altın alsam daha karlımı olur binanın içi 0 fakat...
  16. umut4343

Neden

Küçük bir çocuktum dağlarda gezen Okadar kalabalıkta yalnızım neden? Tek kalmaktan hiç korkmadım söyleyin neden? Sevmek iyimi gerçekten? Sevgisiz büyüyen çocuklar sevebilirmi? Heba geçen ömrün telafisi olabilirmi?
  17. umut4343

Ev satışı

Arkadaşlar 1.5 yıldır ev satmaya çalışıyorum yok satılmıyor değeri civardaki evlerle aynı koyduk emlakçılar satamıyor bir takım da borçlar var biraz sıkıştık açıkcası önerisi olan varmı
  18. umut4343

Belki Bir Bira Belkide Şarap Almalıyım

Saat 02.12 olmasıyla kalp atışlarım hızlandı birden anlamsızca dışarı baktım Kimse yok mu gerçekten sessizlik iyi değil ya ölüp gidersem.Acıyla sevinci karıştırmış kalbim beynim bana oyun oynuyormu dersin? Ah ulan Ersin nasıl gidersin Kimse uyanmadan dışarı çıkmalıyım belki bir bira belkide...
  19. umut4343

IMEI klonlanmış

Arkadaşlar 0 telefon almıştım ımei kılonlanmis hattınız 1 ay sonra kapatılacaktır yasal uyarı dedi bende baktım IMEI kodu aynı değil telefondakiyle gelen mesaj ile bir sorun olurmu ben 0 aldım telefonu
  20. umut4343

Ağlamak İçin Gözden Yaş mı Akmalı?

Dudaklar gülerken, insan ağlayamaz mı? Sevmek için güzele mi bakmalı? Çirkin bir tende güzel bir ruh, kalbi bağlayamaz mı? Hasret; özlenenden uzak mı kalmaktır? Özlenen yakındayken hicran duyulamaz mı? Hırsızlık; para, malmı çalmaktır? Saadet çalmak, hırsızlık olamaz mı? Solması için gülü...
  21. umut4343

Evlenmelimiyim

Arkadaşlar konuya girmeden önce ne saçma bir konu demeyin lütfen 24 yaşımdayım Allah kahretsin aşık olamıyorum çocukluktan beri daha önce oldum askerlik bitti 7 yıl oldu elime kız eli değmedi hadi oradan dediğinizi duyar gibiyim gerçek bu tipimde ne iyi ne kötü anne baba yaşlı evlen diyorlar...
  22. umut4343

OKB'nin Olması

Yürüyorum sürekli arkama bakmadan Gülüyorum belki sebepsiz anlamadan Canımı acıtmıyor sigaradan boğazımın yanması, takılmıyorum artık eşyalara OKB' nin olması, 0:02' de yine bir kalp ağrısı Seni çok seviyorum kalbimin kumandası Duyarmısın sesimi bilmiyorum nedensiz, Ben seni çok sevdim neden...
  23. umut4343

Hastalık

Arkadaşlar merhaba yıllardır saçlarım , kaşlarım ve burun bölgem pul pul kızarıp dökülüyor ilkten kepek sandım değil kullanmadığım ilaç kalmadı 8 sene oldu bazıları SEBOREİK DERMATİT dedi bazıları egzema anlamadım ama hiç memnun değilim dışarıdan gören birisi kepek vs. Sanıyor var mı önerisi olan
  24. umut4343

İş kurmak

Arkadaşlar 40 bin TL ile internet üzerinden düzenli şekilde para kazanmak mümkün müdür varsa fikri olan yazabilirmi fabrikaya giremiyorum tahsilim de çok yok kolumda hassas amaliyat sonrası fikir için sağolun
  25. umut4343

Ev satışı

Arkadaşlar hayırlı cumalar ev satışı var bina eskiydi içini yaptırdık 3+1 120 M2 fakat 6 aydır bir türlü satılmadı fiyatida bulunduğu mevkide normal neden satılmıyor anlamadım emlakçıya verdik okumadığım dua kalmadı neyapmak lazım teşekkürler bina eskiydi 4 katlı binanın 3.cu katı asansör yok...
  26. umut4343

Facebook giriş sorunu

Arkadaşlar Facebook hesabıma giremiyorum numaramı kapattırdım giriş onay kodu diyor hattı kapattigim için giremiyorum epostayada şifre gelmiyor çözümü bilen varmı e-posta adresim aynı kurtarabilirmiyim
  27. umut4343

Arkadaşlar yardım

Arkadaşlar Facebook hesabıma giremiyorum numaramı kapattırdım giriş onay kodu diyor hattı kapattigim için giremiyorum epostayada şifre gelmiyor çözümü bilen varmı e-posta adresim aynı kurtarabilirmiyim
  28. umut4343

Redmi 8A dual sizce iyimi?

Yeni telefon aldım arkadaşlar Redmi 8A dual sizce iyimi 6.22 inç HD+ (1520 x 720 piksel) 19:9 en boy oranında ekran 8 çekirdekli Snapdragon 439 işlemci 2 GB ve 3 GB RAM seçenekleri 32 GB depolama alanı (512 GB'ye kadar microSD desteği) 8 megapiksel ön kamera f/1.9 diyafram açıklığında ve 12...
  29. umut4343

İnternet

Arkadaşlar iyi geceler köydeyim internet bağlatmak istedim alt yapı yok diyorlar aylardır uğraşıyorum komşuda yok süperboxta çok pahalı varmı önerisi olan sağolun
  30. umut4343

Ram takviyesi

Lenovo IdeaPad Gaming 82EY00CGTX Ryzen 5-4600H 512 GB SSD 8 GB 4 GB GTX1650 Free Dos Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri bu laptopa 8 gb ram daha ilave etmek istiyorum hangi ram almam gerekiyor yardımcı olurmusunuz birde kendim takabilirmiyim
  31. umut4343

Acil ram tavsiyesi

Lenovo IdeaPad Gaming 82EY00CGTX Ryzen 5-4600H 512 GB SSD 8 GB 4 GB GTX1650 Free Dos Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri bu laptopa 8 gb ram daha ilave etmek istiyorum hangi ram almam gerekiyor yardımcı olurmusunuz birde kendim takabilirmiyim
  32. umut4343

Hangisini almalıyım

Arladaşlar tek fark sabit disk 1 tb ssd 256 olanımı yoksa 512 ssd olanımı almalıyım anlamıyorum sabit disk li olan dahami iyidir ne gibi avantajı yada olur hangisi daha hızlıdır detaylı bilgi verirmisiniz sagolun Lenovo 81Y400LGTX i5-10300H 16G 1TB+256SSD 15.6" GTX1650Ti 120Hz Fiyatları ve...
  33. umut4343

Bu site güvenlimi

Arkadaşlar bu siteden musluk siparis ettim güvenlimi kapida odeme yapıcam yardım lütfen güvenli degilse iptal edicem Elektrikli Musluk - Sıcak Musluk - Resmi Satış Sitesi ® - Su Isıtıcı Musluk - Sıcak Su Musluk
  34. umut4343

Telefonsuz kaldım

Arkadaşlar telefonsuz kaldim 2 haftafir 1 hafta sonra 2.el telefon alayim diyorum mantiklimi 0 alamam okadar param yok teşekkürler
  35. umut4343

Ziraat bankası

Arkadaşlar merhaba 2.850 tl maaş var 2000 tl kredi ödüyorum aylık ve avans sonda -3.500 tl ve hiç bir şekilde kredi vermiyor ayrıca nakit avans limitide artırmıyor nasıl para bulabilirim başka banka hesabımda yok şuandada şehirden uzak biyerdeyim araçta yok bi yol gösterin sağolun
  36. umut4343

Uzun zaman oldu

Uzun zaman oldu girmiyorum 1 mesaj gelmemiş kızıyorum Forumdan fazlasıydı burası Hakkını Helal Et Hakan'ın kaynanası İyi geceler
  37. umut4343

Tavsiye nakit

Arkadaşlar günaydın yine ben sıkıntılarla ve içinizi karartırken bi soru sormak istedim şimdi arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim gerçekten fikri olan yazsın Babama 10 bin TL lazım oldu ziraattan maaş alıyor mobil bankacılık kapalı olduğu için oradan çekim yapamıyor avans ta en fazla 2000...
  38. umut4343

Sen bana gelmedin

Okul bitti sen bana gelmedin Derslerin çoktu sıkmak istemedim İsteseydin canımı verirdim Gerçekten, hiçmi sevmedin Sebepsiz artık biliyorum haykırışlarım Umarım mutlu olursun ben tek seni sevdim be kadın İyi sabahlar
  39. umut4343

Ne yapılabilir

Arkadaşlar internet üzerinden iş yapmak istiyorum ne yapabilirim düzenli gelir elde etmek için birikimim var 30 40 bin civarı tek işim bu olacak tavsiyelerinizi bekliyorum
  40. umut4343

Yok doktor

Benim akıl sağlığımda sıkıntılar var Hastanelerde yok doktor https://g.co/kgs/xDTCjb
  41. umut4343

Yemin ederim sana

Saat 4.56 gözlerin altındaki morlukla beraber uykularım kaçmış durumda Senin gitmenle birlikte bitmeyen tamirat devam etmekte insan mutlu değilken yaşıyor sayılırmı bilinmez ama ben tek seni sevdim yemin ederim sana
  42. umut4343

Ama kimse ölmedi

Geleceğim bekle dedi gitti ben beklemedim, o da gelmedi. ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi..
  43. umut4343

Gözlerin yaşardıkça anlayacaksın

Okulda, anladıkça başaracaksın. Yaşamda, başardıkça anlayacaksın. Gelecek mutlu-mutsuz, inanmasan da; Gözlerin yaşardıkça anlayacaksın.
  44. umut4343

Kalp atışlarım

Arkadaşlar kalp atışlarım yine hızlandı doktoru da bıraktık haplarıda sürekli mani geçiriyorum kurtulamıyorum anlamadım ne oluyor sanki kalbim ağzımda atıyor Allah büyüktür diyorum
  45. umut4343

Yine gece oldu

Yine gece oldu uyuyamamakla beraber kaygılarım arttı bihayli yarın bilinmezken Hesap yapmaya başladım yine yarından habersiz belkide çaresiz öldüğümde geçermi bilmiyorum kalp ağrım belkide huzur bulurum böylece kendimden habersiz sessizce ölüme beklerken
  46. umut4343

Sahiden

Kalp atışlarım hızlandı birden Neden uyuyamıyorum bilmiyorum neden Belkide Son gece diliyorum en içten tanısanız seversiniz gerçekten,sahiden Biliyorum az kaldı azrailin gelmesi Bu 5 likte umut' un hikayesi 1603768840 Herkes yatıp uyumuş söyle @Zaur biz neden uyumadık
  47. umut4343

Sizce neyapalım

Şimdi arkadaşlar evdekilere içimden geçenleri anlattım ben farklı bir şehire gitmek istiyorum dedim istediğim şey sade olsun hayatım köy olabilir hayat boyu oralarda yaşar giderim nedir düşünceniz evimiz var satıp oradan alırız babamda emekli ben gitmek istiyorum
  48. umut4343

Hayat kavgası

Karanlıktan kurtulmalı bazen insan Güneşi görmese bile bağlanmalı hayata Kiminin acıları çok kiminin parası yok Hayat kavgası işte ben rahatım diyen yok Yinede gülüp geçmelimiyiz buna evet diyen bihayli çok.
  49. umut4343

Yaşıyormuyum

Yaşıyormuyum bilmiyorum Gezip dolaşmak gelmiyor nedense içimden sevdiklerim nerede nerede Beni sevenler çok mu uzak kaldık birbirimize anlamıyorum belki benim Duygularım eskimiştir diyorum kendime Belki bundandır kalbimin hızla çarpması Düşündüklerim mi yoruyor bedenimi bilemiyorum bildiğim...
  50. umut4343

Mani geçiriyorum

Arkadaşlar şuanda mani geçiriyorum kalbim fırlayacak nasılsınız ölüp kalırsak en azindan bi iz bırakmış oluruz
  51. umut4343

Bilmiyorum

Bilmiyorum, kimim ben Bilmiyorum,yaşım kaç Bilmiyorum,sevdinmi beni sen Bilmiyorum,hatırlarmısın ismimi Biliyorum,seni çok seviyorum İyi uykular dostlar
  52. umut4343

Evlenmelimiyim

Askerlik bitti geldim evdekiler diyorki evlen artık yaşlılar biraz bende sonuncuyum fakat bende sorunlar var bedenen değil Hastalık Vs takip edenler biliyordur beni Belki düzelir diye bekliyor onlarda fakat İçimde çocuk var mesela ben kimseye kıyamam kolay kolay şu zamana kadar Ve kızlara...
  53. umut4343

Hergün soruyorum kendime

Hergün soruyorum kendime nezaman,geçecek bu halim nezaman babamın istediği kişi olacağım Hergün mani geçirirken söz veriyorum kendime düzeleceğim artık diye olmuyor başaramıyorum ölmek istiyorum bazen yaşananlar canımı sıkıyor bilmiyorum HERGÜN ALLAH BÜYÜKTÜR DİYORUM
  54. umut4343

Kurtuldum artık

Arkadaşlar bugün yine farklı bir konu ya değineceğim önceden ağır kumar bağımlısı biriydim kendi çapımda yüklü miktarlar kaybettim ve bıraktım uzun zaman oldu ve yaşadığımı farkettim arkadaşlar Size tavsiyem sakın bulaşmayın bulaştıysanızda kurtulabilirsiniz bizzat ben yardimci olabilirim konuyu...
  55. umut4343

Ipad 8 mi yoksa laptopmu

Bütçe 6 bin TL Chrome hastalığı var film birazda oyun oynarım sizce Laptop yerine tablet tercih edilirmi ipad 8 teşekkürler
  56. umut4343

Mutsuzum

Mutsuzum arkadaşlar mutlu olamıyorum kendimi anlatayım hem muhabbet olsun hemde bana teselli kişilik olarak sıkıntılıyım okb Bipolar tanısı konuldu 6 yıldır falan kendime gelemedim bulunduğum yerde evimiz var uzaklaştık oradan üzücü olaylardan allah yukarida dağ gibi babam var arkamda hani para...
  57. umut4343

İçimi dökmek istedim

Merhaba arkadaşlar iyi mutlu günler dilerim 23 yaşımdayım 17 yaşlarında hayatımda biraz degisiklikler oldu biraz üzücü Vs hayata tutunamiyorum doktora gittim okb konuldu sıkıntılıyım ve hayattan zevk almıyorum 6 yıldır elime başka kız eli değmedi önceden vardı çocukluk Vs kimseyi sevemiyorum...
  58. umut4343

Internetten para kazanma

Arkadaşlar iyi geceler 30 40 bin tl ile internet aracılığıyla devamli olarak yapabilecegim bir iş varmı tek işim bu olacak iyi geceler
  59. umut4343

Superonline rezilliği

Arkadaşlar dün baktım haritada adls var diyordu bugün aradılar adls yok süperbox almalısınız diyor e dedim haritada gösteriyor adls var diye dedim yok diyor tam rezillik yazıklar olsun
  60. umut4343

Zor durumdayım

Arkadaşlar dağın basında kaldım konuşma bitti internet bitmek üzere hattıma tl gonderebilecek varmı zordurumda kaldım 2 gün sonra inicem gönderirim
  61. umut4343

Ne yapacağımı şaşırdım

Arkadaşlar 2 telefon alacaktim anneme ve kendime note 8 alıcam ikimizede onda tamamım fakat laptop istiyordum çok pahalı gerçekten içim acıyor paraya pc konusundaki düşünceniz nedir günlük kullanım için 2.el laptop mu alayım şaşırdım neyapacağımı masaüstü olmaz yazlık sayılır durdugumuz yer yer...
  62. umut4343

Kapıda ödeme

Arkadaşlar günaydın öncelikle hayırlı günler diliyorum kapıda ödeme yapılan alış veriş sitelerini yazarmısınız
  63. umut4343

Superbox 4.5G

Arkadaşlar bulunduğum yerde hiçbir şekilde ev internet alt yapısı yok bunu almaya karar verdim kullananlar yardimci olabilirmi Superbox Fırsat 10 Mbps Limitsiz 10 Mbps'ye Kadar İndirme 2 Mbps'ye Kadar Yükleme 199,9TL
  64. umut4343

Bilemiyorum

Arkadaşlar nasıl gidiyor iyisinizdir inşallah Sizle dertleşmek istedim yine hem muhabbet olsun öncelikle yaşım 23 ağır okb yim ? lan bakıyorum çevreme ben neyim neden anlamıyorum 7 senedir sevgilim yok teklif aldım ama işte bu hastalık izin vermiyor hayatımda tek kadın annem çünki benim...
  65. umut4343

Arkadaşlar içimi dökmek istedim

Merhaba arkadaşlar size içimi dökmek istedim öncelikle şunu belirteyim sen salakmısın böyle şey olmaz demeyin belirteyim ben hastayım kaç gündür telefon markası karar veremiyorum neden biliyormusunuz param var fakat çoğu telefon marka ve modelinin bana uğursuzluk getireceğine inanıyorum ve bu...
  66. umut4343

Huawei Matebook 13

https://www.hepsiburada.com/huawei-matebook-13-2020-amd-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd-windows-10-home-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000WBTS1?magaza=Hepsiburada Bu ürünü beğendim uzun araştırmalar sonucu sizce alınırmı fan sesi vb gözüm korktu ilk etapta kullanan varsa yazabilirmi Not oyun için...
  67. umut4343

Ben OKB YİM

Yattım yatağa ben OKB miyim? Umrumdamı ocağın açık kalma ihtimali Yada sigara paketimin koltuk üstünde olması gerekirken, masada olması Yoksa ben Mecburmuyum bunları yapmaya? DEĞİLİM Ama ben OKB'yim İyi geceler ?
  68. umut4343

Note 9 pro ve note 9

Arkadaşlar bütçem 5.500 civarı 2 tane telefon lazım 3 hafta sonra falan alıcam 9 pro yu kendime 9 u anneme annem yaşlı sizce doğru kararmı önerileriniz varmı o sadece whatsaap youtube fotoğraf çekiyor yani çok telefonu eline almıyor oyun oynamak değil anladınız yani birazda net görememe sorunu...
  69. umut4343

Anlatamıyorum

Ağlаsаm sеsimi duyаr mısınız, Güzel Şiirler /> Mısrаlаrımdа; Dokunаbilir misiniz, Göz yаşlаrımа, еllеrinizlе? Bilmеzdim şаrkılаrın bu kаdаr güzеl, Kеlimеlеrinsе kifаyеtsiz olduğunu Bu dеrdе düşmеdеn öncе. Bir yеr vаr, biliyorum; Hеr şеyi söylеmеk mümkün; Epеycе yаklаşmışım, duyuyorum...
  70. umut4343

Samsung A51 kulaklık

Arkadaşlar yeğenim kulaklığını kaybetmiş a51 orjinal nerden bulabilirim sağolun
  71. umut4343

Reno 2 zmi yoksa realme 6 mı

Reno 2z mi yoksa düz realme 6 mı sizce hangisi daha iyi teşekkürler iyi akşamlar
  72. umut4343

Karar veremiyorum

Arkadaşlar iyi geceler öncelikle bir laptop almaya karar verdim uzun süredir araştırıyorum huawai d14 alacaktım bu fan olayı varmış canımı sıktı bağ bahçe heryere gidiyorum çok uzun kullanırım bilgisayarı oyunda oynarım bana şöyle kolay kolay arıza yaşatmayacak film ve internette hızlı düşük...