Arama sonuçlarınız

1. Ege Beker

Öneri Max 400 tl halı saha ayakkabısı önerisi

Çok fazla kullanmayacağım arkadaşlarla ara sıra halı saha yapıyoruz orada kullanacağım. Ayağım küçük 37-38 numara giyiyorum kalıba göre değişiyor. Güzel bir şey önerirseniz sevinirim. Not: Kaleciyim
  2. Ege Beker

Petra top mu Tryon top mu?

Merhabalar herkese, futbol topu alacağım ve uygun fiyatlı 2 tane top buldum. Birinin markası Petra diğerininki Tryon. Kullanan veya bilgisi olan varsa hangisini almalıyım? Yardımcı olabilir misiniz?
  3. Ege Beker

Yardım Crack ETS 2 ye mod yükleme

Merhabalar herkese, crack olarak ets2 indirdim ve mod yüklemek istiyorum ama içinde mod dosyası yok, nasıl yükleyebilirim?
  4. Ege Beker

Öneri Akıllı saat tavsiyesi

Merhabalar, bütçem 500 tl ve akıllı saat almak istiyorum.İstediğim iki özellik var onlar da saatin üzerinden konuşma yapılabilmesi ve bildirimleri vs. saat üzerinden görebilmek.Telefonum Huawei P Smart 2019.
  5. Ege Beker

Öneri Kedi Almak Istiyorum

Öncelikle merhabalar, yakın zamanda kedilere çok fazla ilgi duymaya başladım ve kedi istemeye başladım. Ailemi tüm konularda ikna ettim fakat seneye LGS ye gireceğim ve ayaklarına dolanır, seninle oynamak ister, motivasyonumu bozar diye almak istemiyorlar onları bu konuda nasıl ikna edebilirim?
  6. Ege Beker

Aliexpress Teslimat Başarısız

Bayağı önce aliexpressten aldığım rgb led yaklaşık 1 haftadır gümrüğe girmeden istanbulda bekliyordu.Dün baktığımda teslimat başarısız yazıyordu.Satıcıya mesaj attım ama geri dönüş yapmadı daha.Ne yapabilirim?
  7. Ege Beker

Rog Strix Fusion Wireless VS Rog Strix Go Wireless VS HyperX Cloud II Wireless

Bu üç kulaklıktan birisini almak istiyorum ama karar veremedim sizce hangisini almalıyım? Bana Rog Strix Go daha iyi geliyor.(Fiyat önemli değil.)
  8. Ege Beker

TürkNet Nasıl? Sorun Yaşadınız Mı?

Türkcellden nefret ettim artık 25 mbps hıza 90 lira veriyorum.Ama türknet hem taahhütsüz hem de 30 mbps için 80, 50 mbps için de 90 TL istiyor.Router de almama rağmen türkcellde 8-10 mbps alıyorum.Sizde türknet varsa nasıl, memnun musunuz?(Whatsapp dan mesaj bile gitmiyor, Bazen 0,25 mbps bile...
  9. Ege Beker

TUF Gaming RA04 mü Rampage Hydra R6 mı ?

Sizce hangisi? Linkleri aşağıya ekliyoum. https://www.hepsiburada.com/rampage-hydra-r6-full-color-rgb-led-gaming-pro-red-switch-q-multimedia-mekanik-klavye-p-HBV00000NEGPC?magaza=bykalite...
  10. Ege Beker

TUF gaming RA04 K1 mekanik hisli klavye alınır mı?

Klavye yarı mekanik ve su geçirmez. Aynı benim istediğim klavye tipi gibi. Bilek destekli ve multimedya tuşları var aynı Rampage hydra r6 gibi. Siz önerir misiniz? Eğer sizde varsa nasıl?
  11. Ege Beker

Mastergel Pro mu? Arctic MX-4 mü?

Merhabalar, yaklaşık 12 yıllık bir laptopum var(lenovo z570) oyun oynarken ve normalde yavaşlamaya başladı.Oyunda cpu ve gpu 96 dereceyi gördü büyük ihtimal termal macunundan kalıntı bile kalmadı. Ben de termal macunu yenileme kararı aldım. Ama başlıktaki iki macun arasında kaldım.Sizce...
  12. Ege Beker

Mouse önerisi

Öncelikle merhabalar, kullandığım mouse bozuldu ve yeni mouse alacağım. Almayı düşündüğüm mouse da pmw3212 sensör var. Sensörü önerir misiniz? Eğer önermiyorsanız max. 200 TL bir kablosuz rgb veya rainbow bir mouse önerir misiniz?(Trust olmazsa sevinirim. Şimdiki trust ve aldığıma pişmanım, eğer...
  13. Ege Beker

3500tl sistem

Elimde 3500 tl para var. Normalde oyuncu koltuğu alacağım ama sistem için de değerlendirebilirim. Yaklaşık 3500-4000 tl ye gta online, cs go gibi oyunları açabilen monitörsüz bir sistem önerebilir misiniz? 1610916171 Bütçeyi isterseniz max 5000 liraya kadar çıkarabilirsiniz.
  14. Ege Beker

Windows güncellenirken şarj bitti

Hemen şimdi windows güncelleniyordu ve pc nin śarjı bitti.Güncellem bayağı yavaştı şimdi tekrar açtım yapılan değişiklikler geri alınıyor yazdı şimdi pc açıldı tekrar güncelleme yaapbilirim şu anda pc normal.Sizce herhangi bir sorun oluşur mu?(hızlı yazdıgımdan yazım hataları olmuş olabilir...
  15. Ege Beker

Windows 10 bluetooth destekli değil

Lenovo z570(i5 2. Veya 3. Nesil, 6gb ram, 2 gb nvidia geforce 540m ekran kartı, 480 gb hdd+120 gb ssd)laptopumda önceden bluetoothu çok rahat kullanıyordum fakat sonra bilgisayarcıya verdim ve yeni ssd taktı ve windows 10 pro ya güncelledi ondan 3-4 hafta sonra bilgisayara bt kulaklık bağlamak...
  16. Ege Beker

Samsung grand prime+ bildirim sesi geliyor ve uygulamalardan atıyor

Dedemin telefonu olan samsung galaxy grand prime + ta durduk yere bildirim sesi geliyor(2 dakikaya bir).Bir de durduk yere uygulamalardan atıyor.Sizce ne yapabilirim acill?yeniden başlattım olmadı,gereksiz uygulamaların bildirimlerini kapattım yine olmadı.
  17. Ege Beker

Galaxy e5 şarjı olduğu halde kapandı ve açılmıyor

Annemin telefonu olan samsung galaxy e5 gece çalışıyordu şarjı da vardı ama sabah kurduğu alarm çalmadı.Şimdi baktığımda da telefon kapanmış ve bir daha açılmıyor.Şarja takınca da tepki yok lütfen yardım edinn acill.
  18. Ege Beker

kraken tournament edition ses karıncalanıyor

Yaklaşık bir hafta önce kraken tournament edition gaming kulaklık aldım.2 gün önce elime ulaştı.Fakat sonraki gün sadece zoom meetings te toplantıdayken bazen ses karıncalanarak geliyor eski tv lerdeki gibi karşımdaki kişi konuştuktan sonra da sanki hoparlörü biri kapatıyormuş konuşmaya...
  19. Ege Beker

Kraken tournament edition ses karıncalanıyor

Yaklaşık bir hafta önce kraken tournament edition gaming kulaklık aldım.2 gün önce elime ulaştı.Fakat sonraki gün sadece zoom meetings te toplantıdayken bazen ses karıncalanarak geliyor eski tv lerdeki gibi karşımdaki kişi konuştuktan sonra da sanki hoparlörü biri kapatıyormuş konuşmaya...