Arama sonuçlarınız

1. R

Öneri 250-300 TL kablosuz kulaklık önerisi

Selam arkadaşlar. 300 TL bütçem var. Bluetooth kulaklık arıyorum. QCY T5 veya Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic var aklımda. Şimdiden teşekkürler. 1660765470 QCY T13 de var o fiyat bandında o nasıldır acaba?
  2. R

Öneri Max. 2000 Tl Telefon

Arkadaşlar günlük kullanım amaçlı bir telefon arıyorum. Oyun oynayacağımı sanmıyorum. 2000 tl bütçem var.
  3. R

Zoom bluetooth kulaklık sorunu

Zoomda dersin ortasında bağlantı gidiyor tekrr bağlamak için uğraşıyorum ama başka youtube gibi yerlerde sıkıntı yok. Ne yapabilirim?
  4. R

Haylou GT1 Windows 10 da ara sıra ses kesilmesi

Haylou GT1 Windows 10 da ara sıra ses kesilmesi oluyor. Neden acaba?
  5. R

10 yıllık laptopuma ücretsiz oyun önerisi

Sistem özellikleri: İntel İ5 430m Amd Mobility Radeon HD 5470 4gb ram
  6. R

Bu laptopta Valorant oynarsam sorun olur mu?

Laptop özellikleri: İntel i5 430m Amd Mobility Radeon HD 5470 4gb ram
  7. R

10 Yıllık Laptopda Isınmayı Nasıl Azaltırım?

Technopat'in saçma saçma banlarından bıktım bundan sonra burdayım. Konuya dönelim; Biliyorum çok eski ama 100 derecelere ulaşıyor laptopum ne yapabilirim?
  8. R

CS:GO oyun bulurken çalışmayı durdurdu hatası

Windows 7 32 Bit laptopta oyun bulurken çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Ne yapabilirim? Bu işe yarar mı
  9. R

Maks. 400 tl red switch rgb mekanik klavye tavsiyesi

Maks. 400 tl red switch rgb klavye tavsiye edebilir misiniz? Ama lütfen Trust 22983 GXT890 Cada tavsiye etmeyin tuşların silinmesini istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.
  10. R

Rampage KB-R90 Orion klavye i5 430m laptopta çalışır mı?

Rampage KB-R90 Orion Usb Kablolu RGB Blue Switch Mekanik Gaming Q Klavye Fiyatları ve Özellikleri (n11.com) Arkadaşlar, bu klavyeyi alıp yeni PC alana kadar 10 yıllık laptopumda kullanmak istiyorum. Uyar mı?
  11. R

Ps3 çok ısınıyor

Ps3 oynarken çok ısınıyor ve buna bağlı olarak aşırı derecede ses çıkartıyor ve bazen kendiliğinden kapanıyor. Çözümü ne olabilir ? Bu arada ps3 ün altında fan da var.
  12. R

Max 4300 tl Hazır Sistem Önerisi

Max 4300 tl hazır sistem önerebilir misiniz?
  13. R

PCH GG1 sistem alınır mı

Evet arkadaşlar sorum bu . Şimdiden teşekkürler. https://www.gaming.gen.tr/urun/5738/pc-hocasi-gg1-amd-ryzen-3-3100-asus-rog-strix-rx-570-8gb-8gb-ram-512gb-ssd-gaming-bilgisayar/#reviews 1599854357 Aslında güzel ama b450 yapma şansımız olmadığı için anakartı kuşkuda kaldım (Sitede özelleştirme yok)