Arama sonuçlarınız

1. W

Yardım Klavyem çalışmıyor

dostum dediğini yaptım orda driverları da sil seçeneği vardı bastım oldu teşekkürler tekrardan
  2. W

Tamamdır dediklerinizi deneyeceğim teşekkür ederim
  3. W

Arkadaşlar ps 3 kolumu pc ye bağlamak için aşağıdaki programı kullanıyordum.Fakat aygıt seçme kısmında ps3 kolunu seçmem gerekirken ben yanlışlıkla g213 klavyemi seçtim yükledim ve artık çalışmıyor klavyem.Usb yi takınca sadece numlock ısığı yanıyor,onun dışında kendi programı vs görmüyor.Nasıl...
  4. W

Fotoğraf ve Video Depolamak İçin Bulut Programı Gerek.

Arkadaşlar aile fotoğraflarımızı bir harddisk de saklıyoruz fakat bozulabilir bir sorun olabilir o yüzden bana tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir bulut depolama yazılımı lazım tavsiyelerinizi bekliyorum.Ücretli,ücretsiz olabilir.
  5. W

Aracıma Geri Görüş Kamera Önerisi

Arkadaşlar Astra J aracıma gerçekten kaliteli bir geri görüş kamerası almak istiyorum. 200tl bütçem var. Markalı bir şey olursa daha iyi olur.
  6. W

Hangi Şarjlı Diş Fırçasını Almalıyım?

Arkadaşlar selam. Bugünlerde şarjlı diş fırçasına heveslendim de. -Şarjlı diş fırçaları gerekli mi?İyi ve kötü yanları neler? -200 liralık bir bütçem var ne önerirsiniz? Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :) 1627298986 rez 1627299744 yardımke.
  7. W

Soru Vantilatör Önerisi Lazım.

tamam çok teşekkürler
  8. W

Teşekkürler ama kule tipi daha kullanışlı oluyor sanki kule tipi onerebileceginiz bir şey var mı?
  9. W

Arkadaşlar malum havalar sıcak, vantilatör almak istiyoruz.Ankara'da yaşıyoruz.En fazla 1000TL bütçemiz var tavsiyeleriniz neler olur?
  10. W

İzmir'de Ki En Iyi Oto Ekspertiz?

Arkadaşlar araba almak için İzmir'e gideceğiz.İlk defa İzmir'e gideceğiz ve tanıdığımız hiç yok.Orda güvenebileceğimiz işini iyi yapan ekspertiz firmaları hangisi?Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acil?
  11. W

Oyuncu, Çalışma Sandalyesi Önerisi?

Arkadaşlar Selam, Ailem doğum günüm için sandalye alıcak.En fazla 600 lira bir bütçe var. Oyuncu veya çalışma sandalyesi,koltuğu olur.Hemen yırtılmayacak rahat olan onerilerinizi bekliyorum.Tesekkurler. 1617453347 Rez 1617468990 ....
  12. W

Kendimi Nasıl Geliştirebilirim?

Gerçekten çok teşekkür ederim emek vererek yazdığın için.Anladığım kadarıyla acele etmemem gerektiğini,kendime bir yön seçip onu öğrenmeliyim yani ortada kalıp şuna bakayım azcık da şuna, yapmamam gerekiyor. Teşekkür ederim abi güzel temennilerin için.
  13. W

Tamam arkadaşlar çok teşekkür ederim.Araştıracağım artık ne var ne yok diye kendimi ne kadar çok geliştirirsem o kadar iyi diye düşünüyorum .
  14. W

Teşekkür ederim herkese ama nerden başlayacağımı bilmiyorum hangi programlama dili ne işe yarıyor hangisine başlamalıyım vs? 1615900898 Teşekkür ederim abim okuyorum.
  15. W

Selamlar abilerim kardeşlerim.10.sınıfa gidiyorum ve Üniversitede bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum.Kendimi geliştirmek istiyorum boş zamanlarımda,ileride işime yarayacak şeyleri kodlama veya programlar vs.Sizce nerden başlamalıyım ne öğrenmeliyim.Bana yardımcı olur musunuz bir kardeşiniz...
  16. W

Ekran Kartı %100'de kullanmıyor.

Arkadaşlar GTA5 de ve ETS 2 de ekran kartım görseldeki gibi kullanıyor.Ets'de kalabalık yerlere girince az boş yerlere gidince çok kullanıyor.Mesela duisburg da yüzde 30 kullanırken otoban da 90 kullanıyor.Emülatör de başka oyunları oynarken kasıyordu Sanallaştırmayı aç diye bir şey yaptım bios...
  17. W

4K ya sistem tavsiyesi

Evet kafam karıştı :D
  18. W

4K ya sistem tavsiyesi

Arkadaşlar o zaman bu sistem iyi.Ekran kartlı sistemlere göre anakartı rami vs.Arkadaşa derim kalan parayla da piyasa düzeldiğinde veya bir fırsatta da ekran kartı alırsın hem daha iyi bir sistem olur.Bence mantıklı.
  19. W

4K ya sistem tavsiyesi

Hocam böyle bir sistem alıp sonradan hangi ekran kartları eklenebilir.
  20. W

4K ya sistem tavsiyesi

Neden hocam ve ne önerirsiniz?
  21. W

4K ya sistem tavsiyesi

eski bir monitör var idare edicek.
  22. W

4K ya sistem tavsiyesi

Arkadaşlar 4 4.5k ya klavye mouse kulaklık içeren bir sistem lazım.Oyun oynamak için arkadaşıma alacağız.1050ti lı bir sistem buldum 1 tb harddisk ekledim. Pollux 3TN-B | Game Garaj buna 1 tb ekledik sizce nasıl bu sistem. 4 k oluyor böylece
  23. W

Bir Şarkıyı İngilizce Tanıt (Ödev)

Arkadaşlar şimdi Barış Manço Yaz Dostum(Sarı Çizmeli Mehmet Ağa)şarkısını yapıyorum.Mehmet Ağanın bir hikayesi var onu yazacağım ingilizce.Hikayesi bu linkte mevcut:Sarı Çizmeli Mehmet Ağa Hikayesi | Barış Manço Yaz Dostum - Yorum Güncel. Şimdi Mehmet Ağa bir köy ağası insanların borçlarını vs...
  24. W

Çok teşekkür ederim.Şarkının hikayesi diyince Murat Göğebakan Kalbim Yaralı şarkısı gelmişti fakat çevirirmesi zor olduğu için onu bırakıyorum dediğiniz gibi daha basit bir şey yapacağım.
  25. W

Teşekkür ederim.Aslında kolay dediğiniz gibi yapmamız gereken söylenmiş fakat bir şarkının hikayesini vs ingilizceye çevirirken sıkıntı yaşıyorum.Translate kullanmıyorum zor cümlelerde yanlış çeviriyor çünkü.
  26. W

Arkadaşlar İngilizce proje ödevi için yardım gerek ödevimiz şu: En sevdiğiniz iki şarkıyı seçin ve şarkıların sözlerini, şarkıcı hakkında bazı ek bilgileri, şarkıların yayınlandığı yılı vb. İçeren bir poster hazırlayın. Bu şarkıları neden seçtiğinizi ve beğendiğinizi açıklayın. Şarkıların ana...
  27. W

Arkadaşlar klavyemde alfabenin son harfi çalışmıyor

Arkadaşlar sorunumu sonunda çözdüm Temiz Önyükleme yaptım aynı sorunu yaşayan varsa detaylı anlatırım.
  28. W

Oyuncu kulaklı önerisi

50 lira daha koyup Asus H3 alabilirsin.Ben kullanıyorum max 300 demişssin fakat fikrimin olduğu bir şeyi önermek istedim.Malzeme kalitesi çok iyi ses rahatlık da gayet iyi 50 tl ye değeceğini düşünüyorum.Tavsiye ederim.İncehesap Gaming Gecesine kaç haftadır geliyor 350 ye.
  29. W

1000Tl Altı Monitör Önerisi

An Anladım teşekkürler 1611908102 Arkadaşlar peki 144 hz 21.5 Tn panel mi yoksa 75 hz 24inç İps panel mi almalıyım? HP nin 144 hz hoparlörü olan var 1300 tl 1000 tl yede diğer ips 75 hz ler.
  30. W

Hangi Monitör?

T Teşekkür ederim.Msi bencede iyi
  31. W

Hangi Monitör?

Arkadaşlar fotoğraftaki monitörlerden hangisi sizce?Msi seçecekseniz 2. Bir şey soylerseniz iyi olur alamayabilirim belki msi'ı.
  32. W

İyi bir monitör mü hocam?Acer QG241YBII 24" 1ms Full HD Freesync LED Monitör Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu monitörle farkı ne acaba?
  33. W

Arkadaşlar 12 yıllık monitörümün ömrü bitti 1k bütçem var çok geçemem ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur.Oyun için istiyorum.Şimdiden teşekkürler.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Boyut farketmez. Bir de Amd freesync özelliği Nvidia ekran kartına faydası var mı yoksa g-sync mi olması lazım?
  34. W

Klavye Almam Gerek

Tamam teşekkür ederim bundan alacağım.
  35. W

Klavye Almam Gerek

İnternetten aldıysanız link atabilir misiniz acaba?Almadıysanız da teşekkür ederim yardımız için karar verdim Türkçe karakterli bulursam alırım.
  36. W

Klavye Almam Gerek

Çok sağolun yorumunuz için bir sorum olacakdı türkçe karakterler olmaması bir sorun yaratıyor mu?
  37. W

Klavye Almam Gerek

Hmm teşekkür ederim bu klavyeyi beğendim fakat türkçe karakterler yok :/
  38. W

Klavye Almam Gerek

Evet buna bakmıştım klavye tam istediğim gibi.Aslında mouse a gerek yok ama neyse.Nasıl klavye efendim eksi yönleri vs?
  39. W

Klavye Almam Gerek

1611592047 Bütçe konusunda 200tl
  40. W

Klavye Almam Gerek

Arkadaşlar önceden de sormuştum fakat bulamıyorum ya neden adam akıllı bir klavye yok.Tek ışıklandırmalımı üretiliyor bune yav. Araştırıyorum fakat istediğim gibi bulamadım bana yardımcı olun lütfen. Normal klasik bir klavye istiyorum ışıklandırma vs istemiyorum. Multimedya tuşları kesinlikle...
  41. W

Bilgisayarımda bir sorun var.

Rica ederim ne mutlu bana ?
  42. W

Bilgisayar toplayacağım yardımcı olur musunuz ?

Hmm çok güvenemiyorum kendi psu larina.Genel bakış olarak dedim belki iyidir.
  43. W

Bilgisayar toplayacağım yardımcı olur musunuz ?

Gamegaraj kendi psu'larini mi kullanıyor?
  44. W

gtx 1650 vgalı monitöre olurmu

Samsung S22F350 21.5" TN Panel LED Monitör, Full HD, Siyah: Amazon.com.tr bunu onerebilirim.Freesync var ayrıca ve büyük ekran daha küçük olabilir diyorsan daha ucuza bulabilirsin. 1611298363...
  45. W

gtx 1650 vgalı monitöre olurmu

Çevirici gerek ben de öyle kullanıyorum.Gt 1650Super le.İnternetten alma bazıları çalışmıyor bilgisayarcıdan al çalışmaz ise getiririm dersin.Görüntü kalitesinde bi düşüş olmadı bende. 1611297906 Ne kadar bütçen var?
  46. W

Bilgisayarımda bir sorun var.

2.sorunun için Windows 10'da Sanallaştırmayı (VT) Nasıl Etkinleştirebilirim? Bu linkten bakarak yap oynanır hâle gelir. 3.Rocket League 'yi rahat kaldırır.
  47. W

Kulaklığım Hoparlör Olarak Gözüküyor

Hmm mantıklı :( teşekkür ederim.Ama tek ben kullanmıyorum ya hem hoparlör hem kulaklık çözümü vardır inşallah.
  48. W

Değil ikiside jak
  49. W

Hoparlör ü arkaya kulaklığı öne
  50. W

Hoparlör olarak gözüksün sıkıntı değilde ben ikisini ayırmak istiyorum.
  51. W

Arkadaşlar kulaklığımı takıyorum çalışıyor ama hoparlör olarak gözüküyor.Fakat ben kulaklık olarak gözükmesini istiyorum hoparlörüm de var çünkü.İkisini nasıl ayırım? Geçiş yapmak istiyorum aralarında.
  52. W

Bilgisayarım Kulaklığımı Görmüyor.

Arkadaşlar Lütfen Bakın.
  53. W

1611058455
  54. W

Arkadaşlar Asus H3 kulaklığım geldi ve bilgisayara taktım Okudu aslında Asus Realtek HD Audio Yöneticisi diye bir şey çıkıyor.Sonra bir jak takıldı felan diyor.Neyse video açıyorum ses de geliyor mikrofonda çalışıyor.Ama hoparlör olarak görüyor kulaklık değil.İsmi felan da yazmıyor bana yardımcı...
  55. W

Logitech G332 vs Asus Tuf Gaming H3

Arkadaşlar kulaklık alacağım. Logitech G332 mi Asus Tuf Gaming H3 mü aynı fiyat olduğunu varsayın lütfen.Oyun için alıyorum. 1610307457 ?
  56. W

Ses Kartı Ne İşe Yarar?Ses Kartları Hakkında bilgi almak istiyorum.

Arkadaşlar oyun için bir kulaklık alacağım ve ses kartı yok.Ses kartı ne işe yarıyor oyun için almam gerekli mi?Bu harici usb olarak satılanlar var ucuz onlar işe yarar mı?Bana anlatırsanız yardımcı olursanız çok sevinirim. ANAKART:ASUS PRIME B450M-K 1610187256 Bana yardım edecek yok mu? :/ :D
  57. W

Klavye Önerisi?

Arkadaşlar normalde rgb ve aydınlatmaya sahip bir klavye istiyordum fakat fiyatları çok pahalı yani 300 tl istediklerim.100tl ye de dandik klavye almak istemedim sadece 1 çeşit rainbow aydınlatmaya sahip oluyor.Onun için normal bir klavye istiyorum ayriyeten multimedya tuşları olması gerek...
  58. W

KLAVYE ALACAĞIM YARDIM.

Arkadaşlar normalde rgb ve aydınlatmaya sahip bir klavye istiyordum fakat fiyatları çok pahalı yani 300 tl istediklerim.100tl ye de dandik klavye almak istemedim sadece 1 çeşit rainbow aydınlatmaya sahip oluyor.Onun için normal bir klavye istiyorum ayriyeten multimedya tuşları olması gerek...
  59. W

Arkadaşlarla Oynarken Gereken Kodlar.

Olur dostum istediğin silahı eline alma herkese verme o kodlar varsa onu da verebilirsin.
  60. W

Hayır o anlamda değil dostum işte para bitti para kodu işte eli resleme kodu maçı yeniden baslatma kodu vs o kodlar işimizi kolaylaştıracak yani. 1609769125 Çok bilmediğimiz icin oyunu.
  61. W

Arkadaşlar Merhaba.Sınıf arkadaşlarımızla Cs:Go oynayacağız çok sevdiğimiz bir oyun değil fakat zaman geçirmek için iyi oluyor.Neyse 2v2 atacağız oynarken işimizi kolaylaştıracak kodları soylermisiniz?
  62. W

Monitör Alacağım

Teşekkürler :)
  63. W

Monitör Alacağım

Teşekkür ederim öncelikle soruları cevapladığınız için.Önerdiğiniz monitör bütçemi aşıyor.Daha düşük fiyatlı bir şey önenir misiniz? Acer KG241QS 23.6" 1ms Full HD FreeSync Monitör HP 5ZU98AA 23.8" 144Hz 1ms Samsung LC24RG50FQMXUF 24 144Hz Asus VP249QGR 23.8" 144Hz 1ms bunlardan hangisini önerirsin?
  64. W

Monitör Alacağım

Arkadaşlar önceden de sormuştum fakat şimdi yeni sorularım var. Oyun için monitör alacağım 1000-1600Tl arası. Fakat yanında alacağım sistem en fazla 1650Superli bir sistem olabilir.Almaya değer mi?Çünkü yeni oyunlarda 144 fps alamayacağım 144hz i 80 90 fps aldığım zaman bir anlamı kaliyor mu...
  65. W

Elraenn parva

Bende cok değişeceğini sanmiyorum.Bende kullanıyorum hirdavatcidan aldim.
  66. W

Elraenn parva

Biraz beklentiye bağlı tabi ama güncel oyunları oynarsın. CS GO:190-270 arası bulunduğun ortama göre.(Ultra) Battlefield:60-70 fps(Ultra) Tahminlerim bunlar 1609618510 Youtube'den videoları varsa onları izlemen tavsiyem ona göre alırsın.
  67. W

Elraenn parva

Bende bundan 1,2 ay önce aldım.Fakat ryzen 5 3500x 16gb ram ve 1650Super soracağın bir şey varsa yardımcı olayım. 1609617979 Eğer stok halini soruyorsan evet oynarsın.Güzel sistem.81 lira verip ryzen 5 3500x yapmanı kesinlikle öneririm.Bir de 16 gb ram mis gibi olur.
  68. W

PowerBoost 550W Fury 80+ vs Sharkoon 650W hangisi?

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-saturn-ryzen-3-3100-8gb-256gb-ssd-gtx1650-p-37594 https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-redsea-intel-core-i3-10100f-8gb-256gb-ssd-gtx1650-p-36854
  69. W

1000-1500 Arası monitör önerisi?

Teşekkürler :D
  70. W

1000-1500 Arası monitör önerisi?

Arkadaşlar 1000 ile 1500 tl arası monitör önerir misiniz? oyun için kullanacağım.
  71. W

Alacağım hazır sistemde bu seçenekler var almadım ama.
  72. W

PS3 Kolu Pc'ye bağlanmama sorunu

teşekkür ederim bluetoothla kullanabiliyorum fakat her seferinde kurulum yapmam gerekiyor o sorun
  73. W

Masaüstü Simgelerin Arası UZAK

1609056241 1609056365 Fotoğraf attım gözüküyor mu?
  74. W

Masaüstü Simgelerin Arası UZAK

Arkadaşlar bilgisayarı kapattım dün bugün açtığımda masaüstü gözüme bir değişik geldi farkettim ki simgeler arası uzak büyütsem de küçültsem de simgeleri uzak bunu nasıl düzelteceğim?
  75. W

ahahahah
  76. W

teşekkür ederim bende öyle düşünmüştüm. 1608985032 tamam teşekkürler :)
  77. W

Evet 80Tl fark var sadece.
  78. W

PowerBoost 550W Fury 80+ vs Sharkoon 650W SHP650 V2 80+ hangisi PSU'i almalıyım? 1608984712 Sisteme 550 yetiyor fakat hangisi daha kaliteli daha güvenilir onu soruyorum?
  79. W

4000Tl 'ye Kasa Alacağım Tavsiye?

Yani gtx 1650 li veya rx 570 li bir sistem alsam kötü mü olur?
  80. W

4000Tl 'ye Kasa Alacağım Tavsiye?

Arkadaşlar 3000-4000tl arası bütçem var 4000i çok geçemem.Oyun için istiyorum ne önerirsinis?
  81. W

Arkadaşlar Genius KB-220e Keyboard Drivers Download for Windows 7, 8.1, 10 böyle bir linkten driverını buldum güvenilir mi indireceğim ona göre?
  82. W

Normal de çalışmıyor klavye bozuk zannettim.Sonra klavye test sayfaları oluyorya klavyede z ye bastığımda algılıyor z yazıyor sayfada.onun dışında kullanamiyorum.Ekran klavyesinden yazayım dedim orda da yazmiyor ilginç.
  83. W

Çok ilginç ilk defa karşılaşıyorum.Alfabenin son harfi klavyemde çalışmıyor.Klavye test sayfasında çalışıyor.Ama ekran klavyelerinde çalışmıyor.Windows 10 kullanıyorum.
  84. W

150 TL yi aşmayacak mouse önerisi

Logitech G G102 Lightsync bence tam sana göre hafif alçak ve sade.Ben 150 ye almıştım belki bulabilirsin.Uygulaması Ve Rgb si çok iyi. 1608221246 Ama Kablosu örgülü değil bana göre gerek yok ama sen bilirsin tabi.
  85. W

ETS 2 Eski sürüme getirme

Arkadaşlar bu sevdiğimin ETS si kendiliğinden güncellenmiş.Ets2 Mp ye girerken de aşağıdaki sorunu veriyor.Betalardan değiştiriyorum da hangisini seçmem gerek hiç biri olmuyor ya da o sürüme nasıl getireceğim?
  86. W

İşlemcim Yanlış mı?

hee anladııım :D
  87. W

İşlemcim Yanlış mı?

Doğru mu teşekkür ederim.Pc deki gibi direk ismi yazar sanmıştım.
  88. W

İşlemcim Yanlış mı?

Arkadaşlar Realme 6 telefonum var.İşlemcisi MediaTek Helio G90T olması gerek fakat CPU-Z uygulamasından baktığımda fotoğraftaki gibi gözüküyor doğrumu çok bilgim yok?
  89. W

MSI Afterburner CS:GO'da çalışmıyor yardım.

Teşekkür ederim bakayım bir.
  90. W

Gamepad Tavsiyesi Lazım.

Teşekkür ederim.
  91. W

Forza Horizon 4 'ü klavyede mi oynamalıyım yoksa kolla mı?

Ps3 orj kol aldım.
  92. W

PS3 Kolu Pc'ye bağlanmama sorunu

Arkadaşlar ps3 kolu aldım ve bluetoohtla pc ye bir kaç programla bağladım ilk bağladığım zaman olmuştu pc yi yeniden başlatınca olmadı.Kabloyu takınca algılıyor oynayabiliyorum fakat bluetoohtla bağlayamıyorum.Işıkları sürekli yanıp sönüyor ve bir süre sonra kapanıyor.Çözümünü bilen var mı acaba?
  93. W

Ps3 Kolum Orijinal mi? Yardım Lütfen.

İnşallah öyledir ya :/ 1606819111 Arkadaşlar bir bakar mısınız.Yardıma ihtiyacım var :(
  94. W

Ps3 Kolum Orijinal mi? Yardım Lütfen.

IMG20201201124800 - Hızlı Resim IMG20201201124843 - Hızlı Resim IMG20201201124856 - Hızlı Resim resimlerin linkleri .Orijinal mi değil mi bilmiyorum ona göre iade edeceğim acil bakarsanız çok iyi olur.Orijinal diye aldım.
  95. W

3000 TL'ye kadar telefon önerisi ?

Hocam şuan 3200 olmuş ben aldığımda 2900 du da bence 6gb ram 64gb depolaması olan realme7 alın.
  96. W

3000 TL'ye kadar telefon önerisi ?

Realme 6 kullanıyorum.8gb Ram 128gb.Redmi Note 9 serisine veya Realme 7'ye bakabilirsin.
  97. W

greenmangaming Güvenilir mi?

Öyle oluyorsa iyi hızlı cevabınız için çok teşekkür ediyorum.Diğer arkadaşlarda güvenilir olup olmadığını söylerse çok iyi olur. 1606577781 Fakat oyun steam'da yok yine de olur mu?
  98. W

greenmangaming Güvenilir mi?

Arkadaşlar abim Empires Earth 2 oyununu çok seviyor ama Türkiye'de alabilecek bir yer bulamadık. greenmangaming.com da bulduk güvenilir mi bu site ve satın aldıktan sonra nasıl oynayacağız yardım ederseniz çok seviniriz. Link:Empire Earth 2: Gold Edition | PC - Steam | Game Keys
  99. W

Gamepad Tavsiyesi Lazım.

Arkadaşlar bilgisayarda oynamak için bir gamepad arıyorum çok bütçem yok 150 tl bütçem var.Tavsiyeleriniz bekliyorum.
  100. W

Forza Horizon 4 'ü klavyede mi oynamalıyım yoksa kolla mı?

Arkadaşlar Forza Horizon 4'ü klavyede mi oynamalıyım yoksa kolla mı? Birde bana gamepad önerir misiniz pc de oynayacağım 120 lira bütçem var duruma göre artabilir.
  101. W

Anakart ve kasa önerisi

Çok gerek yok aslında ama ortaya rgb olmayan ucuz bir şey olabilirsiniz.
  102. W

Anakart ve kasa önerisi

Anakartlarda attığınız linkteki msı'yı öneririm.Zaten sistemlerde belli başlı şeyler kullanılıyor çok düşünmeye gerek yok alın birini.
  103. W

Anakart ve kasa önerisi

Rica ederim ben fana vereceğiniz parayı kasaya verirsiniz diye düşünmüştüm.
  104. W

Anakart ve kasa önerisi

Bunun üst modeli benim attığım hem mesh panel.
  105. W

Anakart ve kasa önerisi

VENTO Neptune VG07F TEMPERED GLASS Adreslenebilir RGB 3ad120mm Mid-Tower Pencereli Güç Kaynaksız Kasa - inventus kasa bende bu var 3 tane ARGB fan.Sirkülasyonu iyi.
  106. W

2500 3000 telefon önerisi

Ben Realme 6 aldım 2900'e fotoğraf kalitesi çok güzel.Ama baya indirim var git bak diğer telefonlara da.
  107. W

Kasa Ön Panel Nasıl Sökülüyor?

Aa çok pardon bilmiyordum.
  108. W

Kasa Ön Panel Nasıl Sökülüyor?

Arkadaşlar Vento Vg07F kasasının ön mesh paneli nasıl sökülüyor acil bakar mısınız?
  109. W

Relme 6 (8/128) vs xiaomi redmi note 9s (6/128)

1.Bataryasından memnunum diyebilirim zaten Redmi Note 9s'den daha az dayanacağını bilerek aldığım için sıkıntı yok.Ortalama %10 şarj 1 saat Ekranın Açık Kalma Süresi oluyor.Mesela %40 şarjım kalmış 6 saat Ekranın Açık Kalma süresi vardır diyorum ve ayarlara bakınca da öyle diyor ona göre...
  110. W

Relme 6 (8/128) vs xiaomi redmi note 9s (6/128)

Dostum ben 2 ay önce Realme 6 aldım ve aynı soruyu sordum buraya.Sorun varsa cevaplarım seve seve.
  111. W

MSI Afterburner CS:GO'da çalışmıyor yardım.

Arkadaşlar fps değerini gpu cpu sıcaklığını vs görmek için msı afterburner kullanıyordum.Ama Cs Go da çalışmıyor çözümünü bilen var mı acaba?
  112. W

HDD alacağım

Hocam basınca en ucuz amazonu gösteriyor ama görünüşleri farklı ayni mi dediğinizle? 1605990407 Sata 6.0gosteriyor birinde digerinde 3.0
  113. W

HDD alacağım

WD Blue Dahili Disk, 1TB, 7200RPM, 3.5 inç - WD10EZEX: Amazon.com.tr bu linktekiyle sizin dedikleriniz aynı mı en ucuz burasıda? 1605970045 @Justinianus I The Great @DarkWiThCeM 1605970086 SATA 6.0 Gb/s yazıyorda
  114. W

HDD alacağım

Tamam onu alayım ozaman benim 13 yıllık harddiskim bile çalisiyorda bunlarda daha iyi olduğuna göre bir sıkıntı olmaz inşallah.Teşekkur ederim karar kıldım.
  115. W

HDD alacağım

Evet zaten alışkınım sese eski bilgisayardan sıkıntı olmaz.Teşekkürler.
  116. W

HDD alacağım

Arkadaşlar bu sorudan yüzlerce gelmiş olabilir kusura bakmayın.1TB lık bir HDD almak istiyorum oyun depolayacağım m2ssd var windows kurulu onda.Sessiz çalışan sorun çıkarmayacak bir şey arıyorum.Teşekkürler.
  117. W

Kasama RGB Fan Takılacak yönetimi

Arkadaşlar merhaba.Benim Vento VG07F kasam ve önde 3 tane RGB fan var ben egzoz fanını da RGB ye çevireceğim. Dark Twister 12cm Adreslenebilir ARGB LED'li Kasa Fanını uygun düşündüm.Fakat sorum şu benim kasama olur mu kontrolcüm var kumandam var ben o kumandadan yönetebilir miyim hepsini?
  118. W

Gaming Kulaklık

Arkadaşlar öncelikle merhaba.Gaming kulaklık almak istiyorum 300tl bütçem var fakat ne alacağımı bilmiyorum lütfen yardımcı olun çıldırmama ramak kaldı.Kullandığınız gerçekten memnun olduğunuz bir kulaklık önerin.Allah rızası için yanlış yönlendirme yapmayın.Teşekkürler.
  119. W

Sıvı soğutucu önerirmisiniz ?

[
  120. W

Bahsettiğim bağlantıdaki hangi sistem daha iyi?

Evet haklısın :( 1604594208 Hocam seni bulmuşken sorayım ben Rocket League oynuyorum da cpu gpu 60 derecelerde sence nasıl sıcaklığı.Fan yüzde 24 kullanılırken.
  121. W

Bahsettiğim bağlantıdaki hangi sistem daha iyi?

Elraenn Parva - inventus bence buna kesinlikle bak aşağıya inince kafana göre kişiselleştir bende yeni aldım kişiselleştirerek.
  122. W

ARGB fan Anakarta Nasıl Takılır?

Hemm anladım çok teşekkür ederim.Gerek yok o kadar ztn kumanda yetiyor.
  123. W

Tamam deneyeyim olmazsa kontrolcü mü almam lazım.
  124. W

Kumanda ile kontrol edebiliyorum zaten de ben pc deki programıyla kontrol etmek için demiştim.
  125. W

VENTO Neptune VG07F 1604584951 Kumandasını gördüm de kontrolcu var mı yok mu bilmiyorum.
  126. W

Kasam vento fanlarda vento yani üstünde öyle yazıyor
  127. W

Aa üzüldüm.Başka yolu var mı?
  128. W

ASUS PRIME B450M-K Anakart
  129. W

Arkadaşlar bilgisayar kasamda 3 tane adreslenebilir rgb fan var.Ben bu fanları anakarttan asusun uygulamasıyla kişiselleştirmek fln istiyorum.Teknik bilgim yok nasıl yapıldığını anlatır mısınız basitçe?
  130. W

Oyuncu Kulaklığı Öneri Lazım.

Yok canım tabi ki çok memnun olanlar var.Bir şey demiyorum da bende şans yok kendi paramla aldığım bir şeyi kullanamıyorum elbet bir şey oluyor ondan.
  131. W

Yani 1 ayda bozulacak bir şey istemiyorum. 1604406330 James Donkey nedense daha güven veriyor.
  132. W

Hmm kararsız kaldım
  133. W

Bloody g528 gerçekten iyi bir kulaklık mı onu önermişsiniz 1604405871 James Donkey 710 fln nasıl?
  134. W

Arkadaşlar en fazla 200-250Tl bütçem var.Bana uzun ömürlü bir şey lazım.Çok şey istemiyorum.Normal ses seviyesi ve kalitesi,normal mikrofon(mikrofonsuzda olur)sorun çıkarmayacak bir kulaklık lazım.
  135. W

Oyuncu Kulaklığı Tavsiye Lazım.

Teşekkürler :)
  136. W

Oyuncu Kulaklığı Tavsiye Lazım.

Arkadaşlar en fazla 200-250Tl bütçem var.Bana uzun ömürlü bir şey lazım.Çok şey istemiyorum.Normal ses seviyesi ve kalitesi,normal mikrofon(mikrofonsuzda olur)sorun çıkarmayacak bir kulaklık lazım.
  137. W

Hard Disk veya SSD Önerisi Lazım.

Bende Harddisk yok sadece yazdığım M.2 ssd var.
  138. W

Aa görmemişim kusura bakma.Demişsinya M.2 almak gerek diye normal ssd olmuyor mu? 1604324439 Bütçe belli değil 480 gb fln almak istiyorum ama indirim kampanya vs olursa.
  139. W

Teşekkürler bir fırsat olursa alacağım.
  140. W

AMD Ryzen 5 3500X 4.1GHz 6/6 Çekirdek işlemci ASUS PRIME B450M-K Anakart ADATA 16GB (2 adet 8GB) 3200MHz Bellek ASUS GTX 1650 SUPER TUF GAMING Ekran kartı KINGSTON A400 240GB M.2 500-350MB/s SSD Toplama benim ki
  141. W

Realme 6 alınır mı?

Ben 1 ay önce 2900 a aldım Realme 6 8gb.
  142. W

Hangi telefonu almalıyım ?

Realme 6 aldım 1 ay önce. Sorun varsa cevaplarım
  143. W

2500 tl dağ bisiklet tavsiyeleri

Ben Ümit kullanıyorum :D Geçen sene 1000tl ye almıştım.
  144. W

Herkes reddedilme hikayesini anlatsın

Açılma maçılma yok çıkarın aklınızdan
  145. W

6000 TL Kasa(Sistem) Tavsiyesi -Bugün alınacak-

Anladım teşekkür ederim. İyi akşamlar.
  146. W

Tamam artık öyle yapacağım.Ama Merak ettiğim için soruyorum böyle iyi bir hard disk alsam ssd ye göre ne kadar fark eder yani iyi bir hd ssd ye yaklaşabilir mi?
  147. W

Evet ya benimde aklımdan o geçiyor Hard Disk mi alsam yoksa bekleyip bir kampanyada vs SSD mi 240-480 gb fln.
  148. W

Rica ederiz.İkizim de aynısını aldık hayırlısı olsun bakalım.
  149. W

Bencede ve daha ucuz gibi.
  150. W

eyvallah.
  151. W

Evet aldım tekrardan teşekkürler, fiyatı da 400 tl artmış ben aldıktan sonra.
  152. W

Evet farkettim.
  153. W

Ben de bu ikilemde kalmıştım.1650S aldım. 1604154192 Fiyatı artmış mı?Huh :/
  154. W

Dostum bende aynısından aldım sadece HD yok.Daha gelmedi elime.
  155. W

Yani en performanslısını alsan bile SSD ye yaklaşamaz mı diyorsun? 1604140308 Fiyatları da az değilmiş onun yerine daha az gb lı ssd mi alsam?
  156. W

AMD Ryzen 5 3500X 4.1GHz 6/6 Çekirdek işlemci ASUS PRIME B450M-K Anakart ADATA 16GB (2 adet 8GB) 3200MHz Bellek ASUS GTX 1650 SUPER TUF GAMING Ekran kartı KINGSTON A400 240GB M.2 500-350MB/s SSD
  157. W

8 megabit internetim iyimi?

Benim ki Türktelekom Fiber idare eder.Fakat daha iyisi olabilir Türknet 100 MBPS olan var.8 bence az.Sana yetiyorsa sıkıntı yok tabiki.
  158. W

Arkadaşlar yeni bir bilgisayar aldım ve depolama olarak 240 gb bu da tabi ki yetmeyecek. SSD'lerde pahalı bana en az 300-400gb depolaması olan Hard Disk önerir misiniz?Ama SSD'nin hızına en yakın olanı.Benim için depolamadan çok o önemli.SDD yi aratmayacak çok pahalı olmayan HD.Teşekkürler...
  159. W

3000 TL'ye 2.el parça tavsiyesi?

Bir bilgim yok fakat donanım arşivinin videoları var 2.el pc toplamayla ilgili bak istersen.
  160. W

5700 tl Sistem

https://www.teknobiyotik.com/kampanyali-oyuncu-bilgisayarlari/amd-ryzen-3-3300x-3-8ghz-gtx1660-super-6gb-8gb-ram-480gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html Dostum ben Elraen Parva 1650S li olanı aldım.1660 olarak AMD Ryzen 3 3300X 3.8GHz, GTX1660 Super 6GB, 8GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı |...
  161. W

FSP HV PRO 550W FSP550-51AAC 550W 80+ EU Güç kaynağı

tamam saolun.
  162. W

Verdiğiniz bilgiler için sağolun içim rahatladı:) 1603707143 hocam ben toplamıyorum hazır alıyorum da onun için.
  163. W

Hocam 3-4 sene içinde bir yükseltme yapmayacağım zaten ekran kartı alırken yanına içimin rahat olduğu daha kaliteli bir psu alırım.Çok teşekkür ederim @Justinianus I The Great @TheLastWarrior :D:D
  164. W

Sizce yeter mi 550W bilgim yok da. HABAR Justinianus I The Great TheLastWarrior
  165. W

hydro serisi yok maalesef seçeneklerde. FSP Hyper K 700 700W ve 600w var.
  166. W

Merhaba dostlar yakın zamanda bir bilgisayar alacağım ve kararda verdim aslında TheLastWarrior ve met 35 dostlarımın yardımıyla fakat sistemde FSP HV PRO 550W FSP550-51AAC 550W 80+ EU Güç kaynağı kullanılıyor insanda araştırmadan edemiyor tabi sizce nasıl bir PSU?Sorun çıkarır mı sistemime yeter...
  167. W

Yeni Sistem

Tamam eyvallah.
  168. W

Yeni Sistem

Bana yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederim,sabrınız her şey için.Sorularıma cevap verdiniz saolun. 1603572641 Teşekkür ederim inşallah.Allah size daha iyilerini versin.
  169. W

Yeni Sistem

Tamam öyle yapacağım.Fazla düşünmeye gerek yok :D
  170. W

Yeni Sistem

Tamam o zaman dediğiniz gibi yapayım.İnventus güvenilir değil mi?
  171. W

Yeni Sistem

Ram sıkıntı değil 1 2 ay sonra alırım bir 8 gb daha.Fakat ülkenin durumu belli öyle 1-2 seneye ekran kartını yenilememin imkanı yok.1650s yeter bana zaten fakat amacım hangisi beni daha uzun süre götürebilir.Şöyle düşünüyorum örnek veriyim 3-4 sene sonra ekran kartını yenileyeceğim dersem şimdi...
  172. W

Yeni Sistem

evet doğru yani kararsız kaldım.Yani işlemciyi düşüreceğim ram 8gb olacak fakat ekran kartı daha iyi olacak.Kararsız kaldım sizce hangisi 16 gb ram daha iyi bir işlemci ve ASUS GTX 1650 SUPER TUF GAMING Ekran kartımı yoksa 8gb ram r3 3100 ve 1660 super mi? Asıl sorum bu.
  173. W

Yeni Sistem

Hocam işlemciyi r3 3100 yapsam ve asus gtx 1660 super yapsam ekran kartini 5230fln oluyor nasıl
  174. W

Yeni Sistem

Sinerji Sargas Ryzen 3 3100 8GB 240GB SSD GTX1660 Super bu sistem nasıl yani 1660 süper var ama tek fan çift fanlilara gore fps farki olur mu
  175. W

Yeni Sistem

Teşekkür ederim size guvenerek dediginiz parcalarla bir sistem toplayacagim çok sağolun 1603558313 Son olarak sistemde kullandığınız kasa nasıl iyi mi
  176. W

Yeni Sistem

Evet biliyorum fakat babam pek güvenemiyor. Sizce bir sıkıntı olur mu bu sitelerde.
  177. W

Yeni Sistem

Anladım çok saolun.Zahmet olmazsa bunu vatan bilgisayar da oluştursanız olur mu?Fiyat farkını görmek açısından.
  178. W

Yeni Sistem

5000tl altı 5000 i çok geçemiyorum. 1603555806 Evet ortalama böyle bir sistem uygun olur fakat aklımda rx 580 8gb veya xfx 5500xt 8gb vardı 1650s daha mı iyi ya da farkı ne
  179. W

Yeni Sistem

Şuan daha iyi teşekkürler.Acaba rx 580 8gb veya xfx 5500 xt 8gb daha mı iyi 1650s den
  180. W

Yeni Sistem

5500 bütçemi aşıyor :(
  181. W

Yeni Sistem

Biraz pahalı bence.
  182. W

Yeni Sistem

Kötü mü moralim bozuldu.
  183. W

Yeni Sistem

Abilerim selamlar yakında bir pc almayı düşünüyoruz.5000tl altı veya 5000 civarı.Bana yardımcı olur musunuz yaşım küçük çok bir bilgim yok sadece yüzeysel.Hazır sistem önerebilirsiniz toplama sistem yapabilirsiniz.Oyun oynuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. RiP 1658X [MEZARCI] | R3 3100 RX...
  184. W

Realme 6 Hangi Renk?

Arkadaşlar önceden sormuştum hangi telefonu alayım diye genel olarak realme 6 demiştiniz bende onu alacağım bu seferde hangi rengini alayım sizce?Mavi mi beyaz mı?
  185. W

Realme 6 , Xiaomi Redmi Note 9S , Redmi Note 9 Pro Hangisi?

tamam teşekkür ederim.
  186. W

hmm sende hangi rengi var. 1599849073 hımm ya ben çok özellik aramıyorum bence hangisinin dışını beğenirsem onu alayım çok bir farkı olmaz sence?
  187. W

telefon büyük mü yani cepte taşınırken sıkıntı oluyor mu ben bisiklet sürüyorumda ağırlığı vs nasıl?
  188. W

Doğru fakat ben araştırmadan önce kafam daha rahattı şimdi daha tedirginim daha kararsızım.Telefondan anlamayan veya hiç o telefonu kullanmamış olanlar bile önyargısından vs kötü yorum yapabiliyor.Bana yardımcı olan arkadaşlar öyle değil belki ama başka yerlerde çok vardır. 1599663654 Bencede...
  189. W

Galiba realme 6 alacağım.
  190. W

çok yardımcı oldunuz saolun bu kadar cevap alacağımı tahmin etmemiştim :D 1599655560
  191. W

tamam teşekkür ediyorum artık karar vereceğim.Çok kararsız birisiyim :/
  192. W

hmm realme nin görüntüsü de daha hoş bence.
  193. W

teşekkürler.
  194. W

eğer redmi note 9 pro alamazsam hangisini alayım sizce?
  195. W

Teşekkür ederim yani note 9 pro alamıyorsan realme 6 al diyorsun?
  196. W

hoşbuldum abim.Yani abi benim öyle çok kriterim yok uzun süre kullanabileceğim diğer özellikleri ortalama iyi olsun.Sadece hangisi daha iyi onu sormak istedim.Ama şunu biliyorum Realme 6 mediatek işlemciler sorun çıkartıyormuş note 9 daha mı usun süre kullanırım?
  197. W

Öncelikle selamlar abilerim.Buralarda yeniyim daha önceden sorulmuş olabilir sabırla cevaplarsanız mutlu olurum. Hemen telefon almam gerekiyor. Realme 6 (8gbram), Xiaomi Redmi Note 9S , Redmi Note 9 Pro bu üç telefon arasında kaldım.Acaba bana yardımcı olur musunuz?Şuan biraz param eksik param...