Arama sonuçlarınız

1. B

samsung televizyon mercek sorunu

fotoğrafta görüldüğü üzere bir mercek tamamen beyaz ve diğer geri kalan neredeyse hepsi de siyah görünüyor. bunu kendim açıp merceklerini sabitlemem zor mudur? samsung bayiisi düşen mercekler için güya değişim olacak diye aynı olay için 900 tl istedi.
  2. B

Windows kopyalama hızı

harddiskten windows'a 140 gblık dosya atıyorum ve en fazla 31 mb en az 20 gb hız olmasına rağmen 1 saat 10 dakika gibi şaka bir zaman gösteriyor. evimdeki bilgisayarımda 15-20 gb ile taş çatlasın 20 dakikada aktarım yaparken burada çok fazla gösteriyor; kapatmam gereken uygulamalar var mıdır...
  3. B

video çubuğu limitini uzatmak

arkadaşlar benim internetim çok değişken olduğu için 2 dakikada bir video çubuğunun yenilenmesi yerine daha videonun başındayken tüm çizginin dolmasını istiyorum. yani videoyu izlerken sonuna kadar çubuk ilerlersin ki internet yavaşlasa da etki etmesin. var mıdır bunun için chrome/opera ve...
  4. B

koş beyler koş

arkadaşlar kiwi browser indirdim ve buna eklenti eklenebildiği için dizi film sitelerindeki oynatıcılar 2 dakikada bir çizgiyi doldurduğundan bunun için eklenti arıyorum. Mesela uc browser’da bir dizi filmde fast downloader diye bir seçeneği açtığında filmin 2. Dakikasında tüm çizgi dolmuş ve...
  5. B

internet kafelerde dosya aktarımı

Merhabalar. Bir harddiskimdeki film ve dizi arşivini diğer harddiskime internet kafe üzerinden atabiliyor muyum?
  6. B

mi box s reklam engelleme

selamlar. android box’larda reklam engelleme nasıl yapabılabileceğini bilen var mı? firefox tv uygulamasıyla dizi film sitelerine girdiğimde tek bir dizi için 5-6 tane reklamı 1 dakika aralığında geçiyorum. mobilde kullandığım adguard ise o sitelerde bir tane bile reklam göstermiyor. adguard’ı...
  7. B

jbl c100si ve t110

merhabalar. c100si kulaklığını amazondan 4-5 gün önce aldım ama kablosu yuvarlak olduğu için jack girişi kopacakmış gibi görünüyor. sizce iade edip t110 mu alayım? t110 da olmazsa sağlam türkiyede garantisi olan bildiğiniz kulak içi kulaklık tavsiyeleriniz varsa yazın.
  8. B

JBL T500

merhabalar. bu kulaklık iyi mi, tavsiye eder misiniz? bunun bluetoothlusunu tavsiye bile etmeyin çünkü bataryası değiştirilmeyen bir kulaklık ne kadar para olursa olsun yoğun kullanılda 1.5 yıl içerisinde pert olacağından dolayı, uzun ömürlü arıyorum.
  9. B

jbl c100si kulaklıktan hafif cızırtı gelmesi.

Beyler amazondan aldığım (jbl c100si) kulaklıktan telefona bağladığımda dip sesten çok hafif bir cızırtı geliyor. Müzik falan oynattığımda kendini hiç belli etmesede hiçbir şey açık değilken dikkatli dinleyince cızırtısı belli oluyor. Sizce iade edeyim mi? İlerde daha da artar mı bu?
  10. B

Kulak içi kulaklık önerisi .

kulakiçi kulaklık önerebilir misiniz? Kablolu ve uzun ömürlü olacak
  11. B

snopy sağlam ve uzun ömürlü mü?

selamlar. geçtiğimiz günlerde snopy bluetooth kulaklık aldım. fakat bu markanın ürünleri sağlam mıdır? garantisine güvenilir mi? bazı arkadaşlar jbl’nin, kulaklıklarında en ufak bir hasar oluştuğunda yenisini yolladığını söyledi, bu markada bu konuda böyle ilgili mi? değilse sadece televizyonda...
  12. B

Önerebileceğiniz İdeal Kulaklık

Merhabalar. Başlıkta da gördüğünüz gibi benim için ideal kulaklık arıyorum. Öncelikle bu kulaklığı evde televizyon izlerken kullanacağım ve kablolu mu, kablosuz mu kulaklık almalıyım? bilmiyorum. Kablosuz (xiaomi redmi airdots düşünmüştüm) alsam ikide bir şarja takma sıkıntımın olacağını...
  13. B

1 TB TAŞINABİLİR HDD ÖNERİSİ

Arkadaşlar içine film dizi atacağım arada televizyona bilgisayara atacağım çoğunlukla kapalı olacak bir harddisk arıyorum. Uzun yıllarca kullanan arkadaşlar uzun süre sağlam kullanacağım marka model önerisi yapabilir misiniz? 1600961069 up
  14. B

Flash Bellek USB 3.0 portunda görünmüyor

Arkadaşlar Kingston Dtse9G2/128Gb, Usb 3 Datatraveler G2 100Mb/S Read 15Mb/S Write, 128 Gb, Metalik: Amazon.com.tr bu ürünü aldım 3.0 portuna taktığımda görünmüyor. Diğer toshiba 2.0 veya 2.0 olan usb girişlerini görürken neden o portta görünmüyor? 2.0 girişine taktığımda çalışıyor.
  15. B

Bu Disk Orijinal Mi?

Samsung M3 STSHX-M500TCB 500 GB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk Fiyatları ve Özellikleri ürün bu linkini koyduğum ilanda ki ürün orijinal bir ürün mü ve sıfır mı? bilen veya aynı ürünü kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim. samsung'un şuan çıkarttığı 1tb 2tb kalitesiyle aynı mı? kutu aynı ürün...
  16. B

iPhone 6s iOS 14 Güncellemesi

Benim telefon şuan 12.4 sürümünde sık kullandığım programlar ağır değil (twitter whatsapp safari) ben uzun kullanmak istiyorum. Bu sürümüm de bazen şarj gerektiğinden fazla gidiyor (pil sağlığı : 83 , eskiden de fazla gidiyordu) sizce sürümüm de kalayım mı yoksa 14'e güncelleyeyim mi? Benim için...
  17. B

245 TL'ye arşivlik disk önerisi

Orijinal garantisi olan uzun yıllarca kullanabileceğim sağlam bir disk arıyorum bu usb bellek , ssd , hdd olabilir. çok mini dizi film arşivi yapacağım ve boyutları en fazla 120 gb tutacak tavsiyeniz nelerdir
  18. B

Ucuza HDD satan N11 / HepsiBurada satıcıları

Merhaba ben geçen 3 gün önce n11’den 320 gb’lık wd harddisk aldım fakat ürün bozuk çıktı geri yolladım. Şimdi bakıyorum da 320-500 gb’lık taşınılabilir hdd’ler ucuz. Tekrar almak istiyorum. Fakat bu ürünler sıfır mı? Orijinal garantisi var mı? Bilmiyorum. Sizce Online Alışveriş Sitesi...
  19. B

Amazon'dan alınan ürünün garantisi hakkında

Merhaba amazon üzerinde Kingston Dtse9G2/128Gb, Usb 3 Datatraveler G2 100Mb/S Read 15Mb/S Write, 128 Gb, Metalik: Amazon.com.tr şu ürünün 5 yıl garantisi gözüküyor. Fakat bu ürünün garantisi türkiyede geçiyor mu? Kingston Türkiye bu ürünü kabul eder mi? Bir de aldığım gibi mi başlar garantisi...
  20. B

Taşınılabilir Hard disk mi Flash Bellek / Disk mi?

Merhaba sizce taşınılabilir harici hard disk mi Flash Disk mi? Ben çok az film arşivi(yaklaşık 56 gb) ve belki de çok az kendi arşivimi yapacağım. Bu yaklaşık 100 GB olacak ve ara sıra televizyon/bilgisayar’a takacam. Sağlamlık konusunda ve uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğim bir şey...
  21. B

1 BAD SECTOR ( Hatalı Sektör ) var ne yapmalıyım?

Bugün 2. El olarak letgo’dan aldığım HardDisk’im de ‘Hard Disk Sentinel ‘ uygulamasından 1 adet bad sector görüyorum. Bu harddisk’i usb kutusunda film ve fotoğraf video arşivi yapıp arada sırada çıkarıp takacaktım. Bu bad sector harddisk’in ömrüne bir etkisi olur mu? Olursa ne yapabilirim...