Arama sonuçlarınız

1. Akin_1979

Esiri Ne Yababilirim?

Merhabalar Ben Mount And Blade Warband adlı oyunda savaşarak Lord Vlan'ı esir olarak aldım fakat oyunda daha yeniyim oyüzden bu esir ile ne edeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olurmusunuz?
  2. Akin_1979

Bu Sistem Nasıl ?

Arkadaşlar çok acilen cevap istiyorum, linkini verdiğim sistem nasıl benim kuzenim bu sistemin siparişini verdide ama ben şüphelendim oyüzden size danışmak istedim (umarım reklam sanılmaz)...
  3. Akin_1979

İnstagram takipçi satın almak istiyorum.

Merhabalar, İnstagramdan güvenli bir siteden takipçi satın almak istiyorum hangi siteleri önerirsiniz?
  4. Akin_1979

Telefon bozuk çıktı, ne yapmalıyım?

Merhabalar ben 2019 eylül ayında Samsung Galaxy a30 adlı telefonu aldım fakat birkaç ay önce telefonda bir sorun oldu. Telefonun mobil verisi çalışmıyor ne edersem edeyim olmadı sizce ne etmeliyim? ben daha garantisi dolmadan garantiye vermeyi düşünüyorum sizin önerileriniz nedir? not...
  5. Akin_1979

Telefon almak için hangi zamanı beklemeliyim

Merhabalar, önümüzdeki günler içerisinde telefon almayı düşünüyorum fakat ne zaman almalıyım bilmiyorum acaba dünya indirim gününü beklesem mi diye düşünüyorum. Eğer dünya indirim gününü bekleyip alırsam ne kadar kar ederim ne kadar iyi olur bunları merak ediyorum kısacası dünya indirim gününe...
  6. Akin_1979

google play işlem iptali

pubg mobile lite oyununda yanlışlıkla oyun içi para satın ala bastım bastığım gibi oyundan çıkdım ve tekrar girdim girdiğimde satın alınmış diyordu ama aldığım oyun içi para gelmemişti eğer mümkünse bu satın almayı nasıl iade edebilirim?
  7. Akin_1979

Steam cadılar bayramı 2020 hakkında beklentileriniz neler?

29 ekimde olacak steam cadıklar bayramı 2020 hakkında beklentileriniz neler hangi oyunlar nekadar indirime girer sizce düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.
  8. Akin_1979

boyum ne kadar uzar?

merhabalar 15 yaşıma gireli tam olarak2 ay oldu ve şu anda boyum 1.55 fakat kilom 75. Ne kadar kilo verirsem ne kadar boyum uzayabilir cevaplarınızı bekliyorum.
  9. Akin_1979

havadaki 2 zeplin çarpışırsa ne olur?

Evet doğru okudunuz havadaki 2 zeplin çarpışırsa ne olur cevaplarınızı bekliyorum.
  10. Akin_1979

bu laptop 2.el ne kadar eder?

markası:LENOVO ekran kartı: gt 540m işlremci: i7 2670qm 4gb ram 500 gb hdd 1366 x 768 çözünürlükte monitör diğer bilgiler: bataryası zayıf hdd yenilenirse bilgisayar yeni gibi olur bilgisayarın haporlöründen dolayı ses cızırtılı ve az geliyor laptopun kendi klavyesinde ''T Y Ğ SOL SHIFT...
  11. Akin_1979

bu site güvenilirmi?

merhabalar ben bu siteden reklam izleyerek yorum yaparak 10 tl yapıp ininal kartıma aktaracağım site güvenilirmi sitede ödeme kanıtları diyer bir yerde kanıtlarda var ama emin olmak istiyorum site linki:Youtubeizlekazan.com - Sosyal medya hizmetleri
  12. Akin_1979

android telefon yavaşlarmı

merhabalar yaklaşık 3000tl değerinde bir android telefonda pugb gibi oyunlar oynasam telefon yavaşlarmı kasarmı?