Arama sonuçlarınız

1. NuLdERGAMER

Soru 4 dersten kalınca sınıfta kalma durumu bu sene kaçıncı sınıflarda uygulanacak?

Merhaba. 12. sınıf Turizm meslek lisesi öğrencisiyim. Yeni uygulamaya göre 4 dersten kalınca sınıfta kalma durumu varmış öğretmenler öyle dedi. Ama internetten baktığımda kademeli olarak uygulanacak, yani sadece 9. sınıflar için geçerli diyor. Lütfen biri beni aydınlatsın akıl sağlığımı...
  2. NuLdERGAMER

Yardım iPhone fotoğrafları iCloud ile eşzamanlanıyor.

Bugün iPhone 12 aldım, yaklaşık 6 saattir kullanmaktayım. Fotoğraflar uygulamasında hala daha eşzamanlanıyor diyor. 2 bin fotoğraf falan vardı max. Uzun sürdüğü için mi yoksa bir sorun mu var?
  3. NuLdERGAMER

Haber Sahibinden.com çöktü

Sahibinden çöktü.
  4. NuLdERGAMER

Soru Yuki Taro Gp2 alınır mı ?

İnternette sadece 2 tane inceleme videosu buldum gayet de övüyorlar motoru ama yuki ismi kafamı çok karıştırıyor. Siz ne düşünüyorsunuz ?
  5. NuLdERGAMER

Öneri Yamaha Yzf R125 Kaç km de almayılım ?

2. el yzf 125 almak istiyorum motor hakkında fazla bilgim yok scooter tecrübem var sadece. Kilometrelerinin yüksek olması biraz kafamı karıştırdı kaç km de almalıyım ?
  6. NuLdERGAMER

Yardım Steam sürekli takas bekletme süresi veriyor.

Dün 3. parti bir siteye cs 2 deki bıçağımı satacaktım. Ama bana 2 gün takas bekletme süresi verdiği için satamadım ve iptal oldu. Sorunun hesabımda olduğunu düşünüp 1 gün daha bekledim. Bugün tekrar denediğimde aynı şekilde 2 gün bekleme süresi verdi. Steam Guardım uzun zamandan beridir aktif...
  7. NuLdERGAMER

Yardım Modem şifresi nerede yazıyor

Ben mi körüm yoksa yazmıyor mu anlayamadım bir türlü. Hangisi modem şifresi lütfen yardımcı olun. 1698314027
  8. NuLdERGAMER

Yardım Hp laptop 2. ekran kartını varsayılan yapabilir miyim ?

Benim laptopumda 2 tane ekran kartı var 1. si İntel hd 620 2. si radeon r5 m330. Haliyle 2. ekran kartı daha iyi performans veriyor ama pc sürekli 1. yi kullanıyor. BİOS ayarlarına baktım ama bulamadım. Nasıl yapacağım?
  9. NuLdERGAMER

Soru Creatine ve arjinin karıştırılarak tüketilir mi ?

Merhaba ben fitness la uğraşıyorum ve 3 farklı supplement kullanıyorum. Spordan 1 saat once bcaa ve ve yatmadan once arjinin ile creatini karıştırıp içiyorum. Sizce bir sakıncası varmı ?
  10. NuLdERGAMER

Soru Farklı şehire gideceğim ama 16 yaşımdayım

Gelecek ay Ispartaya gitmem gerekiyor yanlız başıma gideceğim. kalmak için bir apart bulabilirim ama yaşım 16. Sizce bir sorun olurmu veya ne yapmalıyım?
  11. NuLdERGAMER

Yardım Asus laptopta görüntü morlaşması

2 gündür aynı sorun var. Ekran arada gidiyor morlaşıyor arada düzeliyor. Ekran kartını yeniden başlattım ama duzelmiyor hiçbir şekilde. Çözümü nedir ?
  12. NuLdERGAMER

Yardım Çene kaslarımı nasıl geliştirebilirim ?

Yaklaşık 4 aydır fitness la uğraşıyorum 14 kilo aldım ve bu yüzümün yağlanmasına neden oldu. Çene kaslarımı belirginleştirmek için jawline topu aldim 1 aydır kullanıyorum etkisini gördüm. Ama yüzüm o kadar yağlandı ki belli olmuyor. Diyet yapmayı düşündüm ama bu sefer kilo kaybedeceğim...
  13. NuLdERGAMER

Yardım İnstagram hesabım çalındı

Geçen haftalarda instagram hesabım çalındı. Telefon e postam değiştirilmiş. Hesabıma twitter bağlamıştım nasıl geri alabilirim?
  14. NuLdERGAMER

Yardım Hp G6 250 eskisi gibi verimli çalışmıyor.

Başlıktaki model bir laptopum var ama her oyunda lag fps drop yapmaya başladı ve ekran kartım boşta 70 derece. Sizce ne yapmalıyım?
  15. NuLdERGAMER

Yardım Telefonda Hızlı Pc De Yavaş İnternet.

Telefonda oldukça hızlı ama pc de aşırı yavaş sdn ye bile girmiyor. İnternet hızını iki katına çıkardık ama bir fayda etmedi. WiFi sürücüleri vs... güncel sorunu nasıl çözerim?
  16. NuLdERGAMER

Yardım Hl 2 Fps Drop.

4 gb 2133 Mhz Ram İntel core 7. nesil i5 3 ghz işlemci Amd Radeon R5 ekran kartı w10 64 bit Sistemden değil de oyunla ilgili olduğunu düşünüyorum sizce sebebi nedir ?
  17. NuLdERGAMER

İpucu Artık Bende Profesörüm.

Bugün itibariyle profesör olmuş bulunmaktayım. 7 eylül 2020 de başladığım forum hayatımda size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)
  18. NuLdERGAMER

Yardım Pubg Mobile Lag Sorunu

4 GB 2133 mhz RAM İntel core 7. nesil i5 3 ghz işlemci Radeon R5 M330 2 GB ekran kartı W10 64 bit 512 GB HDD Türk telekom 12 mpbs fiber internet son günlerde çok yavaşlamaya başladı ping aniden yükseliyor ve fps drop giriyor sizce ne yapmalıyım ?
  19. NuLdERGAMER

Soru Zoom Özel Harekeat

Böyle bir team var iki üç velet toplanmış derslere girip öğretmenlere saygısızlık yapıyorlar discord kanallarından da öğretmenlerinin linklerini birbirleriyle paylaşıyorlar bir an önce durdurulması lazım. Siz ne düşünüyorsunuz ?
  20. NuLdERGAMER

Yardım Amd Sürücüyü Indirince Pubg Mobile Açılmıyor.

Amd nin sürücüsünü indirince directx + yok oluyor ve oyun açılmıyor ama yüklemem de gerekiyor ne yapmalıyım ?
  21. NuLdERGAMER

Yardım Kafam Çok Karıştı.

Daha önce buna benzer bir konu açmıştım ama bu aynısı değil. Pubg mobile için cihaz arıyordum 3000 tl bütçem var ve ilk başlarda ipad 8. nesil almak istiyordum. Sonra FPS drop girdiğini gördüm ve telefon almaya karar verdim. Redmi 8 pro alacaktım ama youtube daki gördüğüm o videoya kadar...
  22. NuLdERGAMER

Yardım Laptop Alttaki Deliklere Üflemiyor.

Laptopların alttaki deliklere de üflediğini duydum ama bende olmuyor. Normal midir ? (soğutma sisteminden çok az anlıyorum)
  23. NuLdERGAMER

Yardım Pubg Emülatörde Fps Yükseltince Drop Giriyor.

Arkadaşlar bende 90 FPS ye kadar görünüyor ama 60 veya 90 ayarladığımda donma oluyor 45 de oynamak zorundayım bu sorun önceden yoktu son güncellemelerde olmaya başladı çözümü nedir ? ( Monitör 60 hz )
  24. NuLdERGAMER

Rehber Pubg Mobile F G H Tuşları Çalışmıyorsa Oku.

Biliyoruz ki bu son güncellemelerden sonra artan bu hatayı ben dahil çoğumuz yaşamışızdır. Aşağıda vereceğim adımlarla birlikte bu sorundan kurtulacaksınız. 1- Oyundaki Lobi HD dahil tüm kaynak paketlerini indirmek. 2- Sağ taraftaki klavye işaretine basıp sıfırla demek. 3 - F G H tuşlarını...
  25. NuLdERGAMER

Yardım Battlefield 3 Kaç Fps Verir?

4 GB 2133 mhz RAM İntel core 7. nesil i5 3 ghz işlemci Radeon R5 M330 2 GB ekran kartı W10 64 bit 512 GB HDD 1622188377 Pardon düzeltiyorum Battlefield 3 olacaktı.
  26. NuLdERGAMER

Öneri 2700 Tl Telefon Önerisi.

Arkadaşlar Huawei p smart pro alacaktım hatta kargoya vermiştim. Ama sonra Pubg için iyi olmadığını öğrendim ve iptal ettim. 60 fps veren jiroskop'u iyi çalışan bir telefon istiyorum öneri verir misiniz ?
  27. NuLdERGAMER

Huawei P Smart Pro.

Arkadaşlar bu model bir telefonu sipariş ettim Pubg mobile oynayacağım kaç fps verir ? artıları eksileri nelerdir ? https://www.trendyol.com/huawei/p-smart-pro-dual-128gb-siyah-huawei-turkiye-garantili-p-34843083
  28. NuLdERGAMER

İpad Konusunda Kararsızım.

Pubg mobile ve canlı ders için mini modelini istiyordum ama duyduğuma göre stoklarda azalmış ve benim 3700 tl lik bütçemi aşıyor. Şimdi ya 8. Nesil yada başka bir model almam gerekiyor öneri verir misiniz ?
  29. NuLdERGAMER

Bu Sistem Ring Of Elysium Kaç Fps Verir ?

Sistem: 4 gb Ram İntel core 7. Nesil i5 işlemci Radeon r5 m330 ekran kartı W 10 64 bit 512 gb HDD
  30. NuLdERGAMER

En Düşük Ayarlarda Pubg Oynayabilir Miyim ?

Grafik ayarları ve çözünürlüğü en düşüğe alsam acaba oynayabilirmiyim ? Sistem: 4 gb Ram İntel core 7. Nesil i5 işlemci Radeon r5 m330 ekran kartı W 10 64 bit 512 gb HDD
  31. NuLdERGAMER

Go Max Airpods Şarj Sorunu.

Gomax i12 bir airpods tarzında bluetooth kulaklığım var. Şarjını dolduruyorum 3 saniye sonra şarjı bitiyor ve kapanıyor. Sizce bozulmuş mudur?
  32. NuLdERGAMER

Ekran Kartımı Değiştirebilir Miyim ?

Hp g6 notebook pc model bir laptopa sahibim. Ekran kartım yetersiz geliyor değiştirebilir miyim acaba ?
  33. NuLdERGAMER

Root Atarken %73 De Kaldı Ne Yapmalıyım?

Arkadaşlar tabletime root atmak istiyordum bilgisayarla USB kablo ile bağlantı kurdum hiçbir sorun yoktu. Kingo root uygulamasını yükledim ve root atmaya başladı ama şuan %73 de takılı kaldı. Normal bir şey mi yoksa anormal mi anlayamadım 3 - 4 dk dır bekliyorum. Ne yapmam gerekiyor ?
  34. NuLdERGAMER

Half Life 2 Kaç Fps Alırım ?

Sistem: 4GB ram İntel 7. nesil i5 işlemci 7200 cpu 2.70 ghz AMD Radeon R5 m330 ekran kartı (2GB) W10 64 bit HP g6 notebook pc
  35. NuLdERGAMER

Zoom Açtım

Zoom odası açtım :) bş gelin de birbirimizin sesini falan duyalım uzaktan olmuyor. https://us04web.zoom.us/j/78218285296?pwd=YUd1VDdHUHczdnJWMHJuTlNlM284QT09 1619004626 Nasıl fikir ama
  36. NuLdERGAMER

Karın Kası Geliştirmek Için Egzersiz Önerisi

Karın kası için egzersiz önerisi lazım 60 kiloyum 30 günde etkili sonuç almam gerekiyor.
  37. NuLdERGAMER

Battlefield 3 kaç fps verir?

4 gb Ram İntel core 7. Nesil i5 işlemci Radeon r5 m330 ekran kartı W 10 64 bit 512 gb HDD 1618578612 Cevap yokmu oyunu kuracağım :(
  38. NuLdERGAMER

Bu sistem battlefield 4 kaç fps verir ?

4 gb Ram İntel core 7. Nesil i5 işlemci Radeon r5 m330 ekran kartı W 10 64 bit 512 gb HDD
  39. NuLdERGAMER

Pubg mobile gameloop tuş sorunu

Arkadaşlar loot yapma (f g h) tuşları ve araçtayken shift tuşu (nitro) çalışmıyor ayarları sıfırladım olmadı kaynak paketleri yüklü oyun ve emülatör güncel. Çözümü nedir?
  40. NuLdERGAMER

PUBG Lite elveda :(

Evet başlıktaki gibi artık Pubg lite kapanıyor arkadaşlar. Pubg lite sitesine giriş yaptığımızda karşımıza oyunun kapanma aşamalarını anlatan bir metin çıkıyor. Şuan Pubg lite offical site kapanmış bulunmakta. https://lite.pubg.com/tr/2021/03/30/bildirim-29-nisan-hizmet-sonlandirma-birimi/
  41. NuLdERGAMER

Performans ödevim.

Şu nefret ettiğim edebiyat dersinden bir performans ödevim var ne yapacağımı bilmiyorum. 3 dk lık bir tiyatro sahnesi (skeç dram vb...) yazmam lazım yardım eder misiniz ?
  42. NuLdERGAMER

Bu fotoğraftaki adamın adı?

Bu fotodaki adamın adını bilen var mı? veya nerden bulabilirim bu fotoğrafları?
  43. NuLdERGAMER

GTA 4 kasma sorunu.

4 GB RAM 2133 ghz Radeon r5 m330 İntel 7. nesil i5 3.05 ghz işlemci W10 64 bit Hp g6 notebook En düşük ayarlarda bile kasıyor optimizasyon kaynaklı olabilir mi?
  44. NuLdERGAMER

Bu sistemde cs:go kaç fps verir?

4 gb ram Radeon r5 m330 ekran kartı (2 gb) İntel 7. nesil i5 3.05 ghz işlemci. W10 64 bit Hp g6 250 notebook
  45. NuLdERGAMER

Her forumda karşımıza çıkan üye tipleri :)

1- Profesör rütbesine ulaşmış bilgisayar uzmanlığının kitabını yazmış üye. 2- Foruma soru sormak veya yardımcı olmak için değil eğlenceli konu açmak için kaydolmuş üye. 3- Bilgisayar hakkında hiçbir şey bilmemesine rağmen Profesörlerin yazdığı mesajlardan kopya çeken üye. 4- Fake hesap açıp...
  46. NuLdERGAMER

Laptop ram arttırabilirmiyim?

Arkadaşlar 4gb 2133 MHz hızında RAM var laptopumda yeterli olmuyor.Bu konularda çok bilgim yok.Technopat forumuna sordum bana ceza verdi bidaha kullanmıyacağım o forumu.SDN forum kullanıcılarının bana yardımcı olacağından eminim.Ram arttırmam mümkün mü?
  47. NuLdERGAMER

Ailem baskı yapıyor.

Lise 1 e gidiyorum ve arkadaşlarımla dışarı çıkamıyorum.Ailem sanıyor ki dışarıdaki herkes alkolik esrarcı sigara içen insanlar.Onlara bunu anlatmaya çalışsam da anlamıyorlar.Müge anlıdan görüyorlar herhalde ? 1613645724 Yani nasıl onları ikna ederim?
  48. NuLdERGAMER

İzoly sistem alınır mı?

İzoly sistemler çöp ama bu biraz daha iyi gibi duruyor sizce nasıl? https://www.izoly.com/izoly-hades-i3-10100f-8gb-240ssd-rx-550-4gb-gaming-bilgisayar
  49. NuLdERGAMER

Msı afterburner gösterge sorunu.

Arkadaşlar ben bu programı kurdum göstergelerin açılması için kısayolu ctrl+ğ yaptım ama oyunda bu kısayolu yatıptığımda göstergeler açılmıyor. 1612452714 Sistemimi vermeme gerek varmı?
  50. NuLdERGAMER

İntel hd 620 vs Radeon r5 M330

Arkadaşlar laptopda 2 ekran kartı var intel hd olanı kullanıyor.İkisi de 2gb.Radeon olana geçsem fps artışı sağlar mıyım?
  51. NuLdERGAMER

Laptop bluetooth sorunu

Bluetooth cihaz ara deyince ayarlar kendi kendine kapanıyor. Windows 10 64 bit.
  52. NuLdERGAMER

Hayat sonunda yüzüme güldü.

9. sınıfa giden klasik bir lise öğrencisiyim ve daha önce hiçbir kız sevmedim.Ama bugün öyle şeyler oldu ki.Öğretmen form doldurmak için okula çağırdı.Gittiğimde herkes sırayla form dolduruyor boş oturanlar da kendi aralarında konuşuyordu.Kankamın yanına oturdum önümde de aybüke diye sadece...
  53. NuLdERGAMER

Cyberpunk vs Gta 5

Grafik ve oynayış olarak hangisi daha iyi görelim.
  54. NuLdERGAMER

Pubg mobile için telefon önerisi

Max bütçem 3000 tl.Güzel fps veren telefon lazım.
  55. NuLdERGAMER

2133 mzh ddr4 ram önerisi.

En az 8 gb laptop ram önerisi alabilir miyim?
  56. NuLdERGAMER

Bu RAM ile uyumlu 8gb ram önerisi.

Bu resimdeki ram ile uyumlu 8 gb lik düzgün bir ram varsa önerir misiniz?
  57. NuLdERGAMER

Laptop geliştirmek istiyorum.

Hp g6 250 laptopum var oyunlar ağlıyor. 4gb ram İntel HD 620 2gb ekran kartı 7. nesil i5 3.05 ghz işlemci. İlk önce bir tane boş ram slotu var.Oraya bir ram alacağım.Kaç gb almalıyım?
  58. NuLdERGAMER

Bu Kasa Alınır mı?

https://www.itopya.com/drax-apu2400g-amd-ryzen-5-2400g-8gb-ddr4-240gb-ssd/
  59. NuLdERGAMER

Bu kasa alınır mı?

https://www.itopya.com/drax-apu2400g-amd-ryzen-5-2400g-8gb-ddr4-240gb-ssd/
  60. NuLdERGAMER

3000 tl bürçe yeterli mi?

Arkadaşlar şöyle cs de gta 5 de güzel fps veren monitör dahil 3000 tl sistem varmı?Varsa önerirmisiniz.
  61. NuLdERGAMER

Nasıl temizlerim?

Arkadaşlar merhaba.Benim hp 20 g6 notebook um var ve klavyenin sol tarafına şekerli çay döküleli 1 hafta oluyor.Tuşları tek tek çıkarıp mı temizleyeyim ne yapayım anlamadım.Tuşlar yumuşak basıyor hatta çıt çıt ses çıkarıyor.Kolay bir yöntemle temizleme yolu varmı mesela ıslak mendille yapacağım...
  62. NuLdERGAMER

Telefon gerekli mi?

Arkadaşlar şaka gibi gelebilir ben 9. sınıf öğrencisiyim ve telefonum yok.Ailem almadığı için değil kendim istemiyorum.İçimde telefona karşı bir soğukluk var.Ama hayat koşulları işte telefon gerekli.Sizce almalı mıyım almaya karar verirsem bütçem en fazla 2700.
  63. NuLdERGAMER

Pubg mobile lite jiroskop iznini nasıl veririm?

Böyle bir izin verilmes lazımmış nasıl vereceğim Casper via s28 android 7.0
  64. NuLdERGAMER

ı tuşu yerinden çıktı

Arkadaşlar nasıl takacağım.İçinden biri büyük biri küçük 2 parça çıktı.Nasıl yerine oturtabilirim?
  65. NuLdERGAMER

SDN forumu nerden nasıl tanıdınız?

SDN forumu herkes anasının karnından çıktı çıkalı bilmiyor elbet.Mesela benim gameloop sıkıntım vardı bir türlü çözüm bulamadım.Arkadaşım forum sitelerine sor dedi önüme çıkan ilk foruma üye oldum.O forum da SDN forumdu.
  66. NuLdERGAMER

Pubg mobile lite ban yermiyim?

Arkadaşlar bilenler bilir pubg mobile litede hızlı dürbün değiş ve 1. şahıs seçeneği yok. Wolf game booster diye bir uygulama var.Ordaki gfx aracından oyuna bu seçenekler eklenebiliyor. Dün korktum misafir girişinden yaptım bir sıkıntı çıkmadı.Normal hesabımdan yapsam ban yermiyim? (Memu...
  67. NuLdERGAMER

Herkes sıradan geçen bir gününü anlatsın.

Ben mesela sabah kalkıp elimi yüzümüüüü... yıkamadan ders başlıyor.Akşam bitiyor işte tüm günüm bu.
  68. NuLdERGAMER

Benim için video başlangıç efekti yapabilecek varmı?

Youtube videolarının başlarında isimi çıkıyor böyle efektli mefektli.Ben yapmaya çalıştım olmadı.NuLder Gamer yazısıyla yapabilecek varmı şarkı önemli değil.
  69. NuLdERGAMER

GTA 4 kaç fps verir?

Sistem: 4GB ram İntel 7. nesil i5 işlemci 7200 cpu 3.5 ghz İntel HD 620 (2GB) ekran kartı W10 64 bit HP g6 notebook pc.
  70. NuLdERGAMER

Pubg lite görüntü bozuk görünüyor.

Oyunda sanki bir grafik bozukluğu var ekran titriyor gibi oluyor dalgalanıyor sanki.Bozuk bir görüntü kalitesi oluyor.Bir çözümü var mı? Sistem: 4GB ram İntel 7. nesil i5 işlemci 7200 cpu 3.5 ghz İntel HD 620 (2GB) ekran kartı W10 64 bit HP g6 notebook pc Alıntı Cevapla Raporla
  71. NuLdERGAMER

Açılan konuyu tekrar açma.

Arkadaşlar konularımız böyle bir durumda kalınca kapatılıyor.Saçma bence.Çünkü benim açtığım konu daha önceden açıldıysa o farklı bir bakış açısıyla açılmıştır.Siz ne düşünüyorsunuz.Belki de bu konu daha önce açılmıştır ve kapatılacaktır.
  72. NuLdERGAMER

Herkes iğrenç bir espiri yapsın.

Yeni yıl klasiklerinden Seneye görüşürüz mesajı mesela.Not:sırf bu espriyi yapmak için konuyu açtım.
  73. NuLdERGAMER

Pubg mobile gelmesi gereken şeyler.

Bir eksiklik var bu oyunda.Neler gelirse iyi olur.
  74. NuLdERGAMER

Hangi hayvansın?

Bir hayvan olsaydınız hangi hayvan olurdunuz?Kendinizi hangi hayvan olarak hissediyorsunuz.Ben balık olarak hissediyorum.
  75. NuLdERGAMER

Sabotaj steam de.

Arkadaşlar sabotaj hakkında ne düşümüyorsunuz.Steam de var artık.Yorumlarınızı alayım.
  76. NuLdERGAMER

Hangi Faruk?

Evet başlık biraz saçma oldu ama Furkan emirce denilen kişiyi tanımayanınız yoktur.Kendisi faruk denilen karakteri seslendiriyor.Bir sürü versiyonu var beyin faruk infaz faruk gibi.Sizce en komik olanı hangisi?
  77. NuLdERGAMER

Bu Sistem Cyperpunk kaldırır mı?

Sistem: 4 GB ram İntel HD 620 ekran kartı (2GB) İntel 7. nesil i5 işlemci 7200 cpu 3.5 ghz W10 64 bit HP g6 250 notebook pc
  78. NuLdERGAMER

Bilgisayarım kaç lira?

Arkadaşlar bilgisayarımın fiyatını bilmiyorum çok araştırdım bulamadım sizce ne kadardır? https://www.incehesap.com/hp-250-g6-1xn35ea-notebook-fiyati-36949/
  79. NuLdERGAMER

Chorome dan ses gelmiyor.

Daha dün oldu.Youtube açtiğım zaman ses gelmiyor.Çözümünü bilen varmı?(Windows 10 kullanıyorum)
  80. NuLdERGAMER

Free fire 2021 güncellemesi

Arkadaşlar çok büyük güncelleme gelecekmiş haritaya bir adaya bağlanan 2 köprü olacakmış ve daha fazlası.Siz neler gelir diyorsunuz?
  81. NuLdERGAMER

Bu sistem Pubg kaldırır mı?

Arkadaşlar imkansız ama sormak istedim bu sistemde pc Pubg oynanır mı?(en düşük ayarlarda) 4GB ram İntel 7. nesil i5 işlemci 7200 cpu 3.5 ghz İntel HD 620 (2GB) ekran kartı W10 64 bit HP g6 notebook pc
  82. NuLdERGAMER

En şanssız gününüz.

Başlıktaki gibi en şanssız gününüz ne zamandı?Mesela bir gün gta5 almıştım tam %97 deyken elektrikler gitmişti.
  83. NuLdERGAMER

Bu kanalı eleştirir misiniz.

Arkadaşlar bu kanalı açalı 2-3 ay falan oldu.Yavaş büyüyor hata çözümleri veya oyun indirme videoları çekiyorum ama bir yerde hata yapıyormuşum gibi geliyor.Bu arada abone olursanız sevinirim:)Kanal linki:https://www.youtube.com/channel/UCQRyMWB9sBEoOGxi8Q-hXEg
  84. NuLdERGAMER

Suç işleme oyunu.

Arkadaşlar böyle hapisli silahlı suç kaçakçılık içeren bir oyun arıyorum.Biliyorsanız söylermisiniz. 4GB Ram İntel HD 620(2gb) İntel 7. nesil i5 işlemci 7200 cpu w10 64 bit.
  85. NuLdERGAMER

Şu derslerden proje aldım.

Merhaba ben 9. sınıfım.Edebiyat ve ingilizceden proje aldım ama nedir bu proje.Yani birşey mi yazacağım ne yapacağım gerçekten bilmiyorum.
  86. NuLdERGAMER

Yılbaşında ne yapacaksınız?

Evet biliyorum koronavirüs süreci halen devam ediyor ve belki de bu yüzden herkes yılbaşını evde kutluycak.Evde ne yapacaksınız.Ben sabaha kadar fast food gömmeyi düşünüyrum.
  87. NuLdERGAMER

AMD işelmci vs İntel işlemci.

Hangisi daha çok performans verir?AMD işlemciye güvenmeyenler var intel kullanıp pişman olan da.Hangi marka daha kaliteli işlemci üretiyor merak ediyorum.
  88. NuLdERGAMER

PlayerUnknows Battlegrounds Lite hakkkında.

Bu oyunu vikendi güncellemesinden sonra indirdim.Grafikleri oyunu inceledim.Gerçekten çok etkilendim.Aslında Pubg mobile emülatör oynuyordum.Sonradan bu oyunun var olduğunu öğrendim.Ama duydum ki bir daha güncelleme gelmeyecekmiş.Sizce bu oyuna neler eklenirse daha iyi hale gelir? mesela farklı...
  89. NuLdERGAMER

Monster notebook niye sevilmiyor?

Merak ediyorum çoğu kişi bu bilgisayarı sevmiyor biraz inceledim sistem de çok iyi eksileri nedir bu monsterin.
  90. NuLdERGAMER

Bizi geçmişe götürecek içerikler.

Hadi bakalım.Herkes geçmişi andıran içerikler paylaşsın.Mesela:
  91. NuLdERGAMER

Casper Via S28 mikrofon sorunu.

Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi.Canlı derslere normalde biligsayardan giriyorum kardeşimle zamanları çakışıyor.Telefon tamirde.Tabletin mikrofonu gidik olduğundan hocaya sesim gitmiyor veya cızırtılı gidiyor.Bir çözümü varmı?
  92. NuLdERGAMER

Kulaklığı yanlış almışım.

Daha yeni trendyoldan kulaklık aldım bir baktım ki USB uçluymuş.Telefona nasıl takacağım.Bunun için bir alet var mı.
  93. NuLdERGAMER

USB uçlu kulaklık telefona nasıl takılır?

Trendyldan bi kulaklık sipariş ettim.USB uçlu olduğunu farketmemeşim.Telefona takmak için bir alet falan varmıdır.
  94. NuLdERGAMER

Valorant vs CS:GO

Hangisi çok oy alacak görelim.
  95. NuLdERGAMER

Gameloop 90 fps emülatörü.

Arkadaşlar daha dün bu emülatörü indirdim.ilk başlarda çok iyiydi PUBG de fps 60 altına düşmüyordu.Şimdi ise ara sıra 6 ya düşüyor yani fps dalgalanıyor.Sistem şöyle: 4GB RAM İntel HD 620 Ekran kartı(2gb) Windows 10 64 bit İntel 7. nesil i5 işlemci
  96. NuLdERGAMER

Bu sistemde need for speed payback oynanır mı?

Sistem şöyle: 4GB RAM İntel HD 620 ekran kartı İntel Core i5 7. nesil işlemci Windows 10 64 bit HP g6 laptop Büyük ihtimal kaldırmayacak ama ben size bi sorayım dedim.
  97. NuLdERGAMER

Hadi içinizi dökün.

Herkesin hayatta birtakım sıkıntıları olabilir.Hadi bakalım hangi sıkıntılarımız ortak.Mesela benim annem herşeye karışıyor.
  98. NuLdERGAMER

Hadi boş sorular soralım

Mesela soruyorum:Suya molotof atarsak ne olur?
  99. NuLdERGAMER

2.000 tl elektrikli motor önerisi.

Okul uzak bisikletle zor oluyor.Max 2.000 tl elektrikli motor lazım
  100. NuLdERGAMER

Hangi youtuber daha iyi

Hadi bakalım en çok kim oy alacak.
  101. NuLdERGAMER

Pubg mobile metro royale.

Arkadaşlar emülatörden girilmiyor.Bu sizce hep böyle mi kalır yoksa emülatör için gelir mi?
  102. NuLdERGAMER

Gifli profil fotoğrafı

Biraz uğraştım yapamadım.Adım adım söyleyebilecek biri varmı?
  103. NuLdERGAMER

Ailem silahlı oyun oynamama izin vermiyor.

Sanki ben çocukmuşum gibi davranıyorlar.Sinirlerim çok bozuk.Şiddet içermeyen oyunlar önerirmsiniz?
  104. NuLdERGAMER

Ekran kartı gameloop sıkıntısı.

Arkadaşlar ekran kartımda bir problem mi var Gameloop kullanıyordum beyaz ekran verdi.Ayarlara gittim opengl+ ve directx+ yok. Sistem şöyle: 4GB RAM Çift ekran kartı:İntel HD 620 ve Radeon R4 m330 İntel core i5 7. nesil işlemci Windows 10 64 bit HP laptop
  105. NuLdERGAMER

İyi bir sisteminiz olsaydı...

İyi bir sisteminiz olsa hangi oyunu oynarsınız?
  106. NuLdERGAMER

Ne yapmak istiyoruz?

Yapamadığımız ama yapmak istediğimiz şeyler elbette vardır. ÖRNEK:Okula gitmek istemiyorum ama gidiyorum. CS:GO yüksek fps istiyoruz ama yine de oynuyoruz.
  107. NuLdERGAMER

Bu sistemde valorant kasıyor.

Sistem şöyle 4GB RAM. İntel Core 7. nesil i5 işlemci. İntel HD 620/AMD Radeon R5 m300 ekran kartı. Windows 10.
  108. NuLdERGAMER

250 TL Gaming kulaklık önerisi

Arkadaşlar Pubg Lite da ses kasamıyorum iyi bir gaming kulaklık gerekiyor.
  109. NuLdERGAMER

Bu sistem Fortnite kaldırır mı?

4GB RAM. İntel Hd 620/AMD R5 m330 ekran kartı. İntel 7. nesil i5 işlemci windows 10 HP Laptop
  110. NuLdERGAMER

Basit kullanımı olan video düzenleme programı.

Videolarımı düzenlemek istiyorum bunun için önerebileceğiniz program var mı?
  111. NuLdERGAMER

Sürekli yüzüme dokunuyorum.

Arkadaşlar neden oluyor bilmiyorum tamamen istemsiz.Oyun oynarken sürekli yüzüm kaşınıyor yüzüme dokunuyorum.Saçımı kenara itiyorum lütfen yardım edin.
  112. NuLdERGAMER

CS:GO ücretsizken CS:1.6 ücretli.

Bence çok saçma.Nedenini bilen varmı???
  113. NuLdERGAMER

Pubg için Gamelooptan Ld playere geçtim.

Arkadaşlar gameloopta opengl+ ve directx+ yok beyaz ekran veriyor Ld player kasıyor sanal belleği açsam da sonuç değişmedi. çift ekran kartı(İntel HD 620 ve AMD radeon r5 m330) Cevap verirseniz sevinirim.
  114. NuLdERGAMER

Bu sisteme oyun önerisi.

Arkadaşlar oyun önerisi almak istiyorum online olursa iyi olur. 4 GB ram Çift ekran kartı (AMD R5 m330 ve İntel HD 620) 4 Çekirdek işlemci İntel core 7. nesil i5 işlemci
  115. NuLdERGAMER

Eba tarama testlerine girilmiyor

Arkadaşlar tarama testine giremiyorum yükleniyorda kalıyor lütfen yardım edin.
  116. NuLdERGAMER

Gameloop Directx+ yok ve beyaz ekran alıyorum.

Ekran kartım: intel hd620 ve amd r5 m330 Arkadaşlar ekran kartım bu directx+ yok diğerlerinde beyaz ekran alıyorum lütfen acil yardım.
  117. NuLdERGAMER

CS GO iyi sistemde kasıyor

arkadaşlar sistem şöyle 4 gb ram intel core 7. nesil i5 işlemci intel hd 620 ve amd r5 m330 ekran kartı hp notebook cs go yu daha yeni indirdim ani fps düşmesi yaşıyorum lütfen yardım edin
  118. NuLdERGAMER

Bu sistemde cs go oynanır mı

Arkadaşlarsistemim şöyle intel core 7. nesil i5 işlemci amd r5 m330 ve intel hd 620 ekran kartı 4 gb ram 4 çekirdek pc cevaplarınızı bekliyorum
  119. NuLdERGAMER

Gameloop opengl+ ve directx+ gözükmüyor

arkadaşlar önceden oluyordu şimdi direct+ ve opengl+ yok nasıl açabilirim