Arama sonuçlarınız

1. MKBKTR

Soru Koşu yarışına nasıl katılırım

Koşu yarışına katılmak isitiyorum yani maraton yarı maraton gibi filan. Bir lisans çıkartmak filan, takımla görüşmem mi lazım illa nasıl katılabilirim
  2. MKBKTR

Soru Xm2we vs GPX superlight vs Viper v2

Xm2we 1400 tl viper v2 pro 1800 gpx te 1800-1500 e var ikinci elde hangisi daha iyi acaba?
  3. MKBKTR

Soru Hangi msı monitör daha iyi?

Hangisi daha uyguna gelirse 4600 olan şu an fiyat performans gibi diğeri kırık zaten
  4. MKBKTR

Soru Hangi msı monitör daha iyi?

Aşağıya bırakıyorum fiyat farkını pek çözemedim bütçem genel olarak 4500 civarı
  5. MKBKTR

Yardım Sitedeki fiberi daireme çektirmek için ne yapmalıyım.

Sitenin ana binasında (bizim üç bina yanımız) fiber mevcut. Benim bunu eve taşımak için ne yapmam lazım. Fiber kablo alıp toprağı kaza kaza kendim mi çekmeliyim yaptırılırsa birine fiyat 10 bin civardı diye duydum.
  6. MKBKTR

Yardım Kasadan ekrana hdmi bağladığım halde çalışmıyor

Hayır başta öyleydi sonra ekran kartına taktım ama yinede çalışmadı çözüm bulamıyordum şimdi şansa çalıştı çok dua ettim sanırım ondan 1691685186 Hayır başta öyleydi sonra ekran kartına taktım ama yinede çalışmadı çözüm bulamıyordum şimdi şansa çalıştı çok dua ettim sanırım ondan
  7. MKBKTR

Yardım Kasadan ekrana hdmi bağladığım halde çalışmıyor

3060 Ti i5 işlemci anakart H610 HDMI bağlıyorum görüntü vermiyor ekrana anlayamadım çok uğraştım olmadı. Bilgisayarcıya götürdüğümde ekranda gösterdi kurulum menüsü açık çalışıyordu ama ben iki ayrı yerde denedim olmadı iki ayrı kablo denedim olmadı nedir bunun çözümü. Sıkıntı şu PC diye...
  8. MKBKTR

Soru İ5 3060 Tİ lı bu hazır sistem alınır mı?

Kasada normalde i3 var ama ben i5 yaptım onu bide ekstra işlemci soğutucu ekledim kalan kasanın kendi parçaları fotoğraflardan inceleyebilirsiniz.
  9. MKBKTR

Soru 500 Tl para ile ne yapmalıyım? (Kulaklık mı Xbox kontürolcüsü mü?)

Ben jbl 510bt kulaklığımı çaldırdım.Kenarda da 500 tl param var.Sahibindende 750 tl ye var bi ilan alıp kulaklığı yerine koymak istiyorum ama bi yandan da o parayla xbox kontrolcüsü almak istiyorum. Üstüne para koyarak tabiki. Kulaklık kaybolalı 2.5 aydan hatta 3 aydan fazla oldu daha fark...
  10. MKBKTR

Soru Bilgisayarda peşin fiyatına taksit yapan site var mı?

Baktığımda taksitli fiyatla peşin aynıydı en uygun gaming gen de ama taksit yapmadan alabilcek durumda değilim 14 bin var şu an sadece
  11. MKBKTR

Soru Bilgisayarda peşin fiyatına taksit yapan site var mı?

Gaming gen sitesinden hazır sistem alıcaktım 23 bin tl fiyatında ama babam oelin fiyatına taksit olmadığı için almıyo taksit yaparken faiz almayan hangi site var acaba? Vatan bilgisayarda buldum sistem fakat kasası için stokta yok diyor başka bir site var mıdır?
  12. MKBKTR

Soru RDR 2 mi Elden Ring mi?

Başlıkta dediğim gibi her gün kenara 50 TL koyarak 13’ünde kadar alabildiğim oyunu alacağım. O kritik soru RDR 2 mi Elden Ring mi herkes RDR diyebilir ama fiyat olarak Elden Ring artarsa bir daha asla alamayacağım sanırım.
  13. MKBKTR

Soru Steam yaz indirimleri klasiği ne alınır

Aklımda bunlar var ama napsam sizce poroject zomboid istedi canın ama ufak oyuna o kadar verene kadar ne alabilirim diye sormak istedim.
  14. MKBKTR

Soru Bilgisayar önerisi lazım yardım ederseniz sevinirim

Bunlar gözüme çarptı şimdilik
  15. MKBKTR

Oyun hevesim belki zamanla geçer ama canım oyun oynamak isterse oynayamamak koyucak bana oyun laptopu da beni o kadar paraya tatmin edicek gibime gelmiyo genelde kimse önermiyo zaten laptop ayrıca kasa kazıksa sizin öneriniz var mı acaba
  16. MKBKTR

Hikaye : Normalde macbook almaya çok heveslenmiştim üniverstede kullanırım da vs filan ama o kadar paraya oyun açmaması koyuyo monster falan almanın da pek anlamı yor hem ekran ufak ısınma ses filan masaüstü almaya karar verdim. Bütçem 18-20 arası ama babamı zorlarsam belki 22 filan Soru ...
  17. MKBKTR

Soru Redmi note 9 güncelleme almıyor

Merhaba bende redmi note 9 telefon var miui sürümü 12.5.4.0 gibi bişey bu telefonda miui 13 mevcut mu güncellemek istediğimde ağ hatası veriyo telefon yurt dışı alırken ona bakmamak gibi bi hata yaptım ama uygun fiyata almıştım güncellemek için ne yapabilirim acaba
  18. MKBKTR

Soru Playstation 4 pro mu bilgisayar mı

Ps4 pro almayı düşünüyorum ama aklımda bi yandan hala bilgisayar almak var şimdi ps4 pro mu almak daha iyi yoksa biraz daha bekleyip 15000 tl ye kasa almak mı?
  19. MKBKTR

Soru Bisiklet için aksiyon kamerası önerir misiniz

Bisiklet sürerken kayıt almalık onun dışında da kullanmak için tabiki aksiyon kamerası almak istiyorum gopro 8 iyi diye duydum ama ikince el de 8500 tl ye go pro 11 de buldum hangisi daha iyidir
  20. MKBKTR

Soru Motor almak için internet üzerinden ne iş yapabilirim

17 yaşındayım motor almak istiyorum seneye kadar para biriktirmek istiyorum okul harçlığından azar azar ayırıcam ve aylık milli takım maaşım da 3000 tl bunun dışında internette yapabileceğim para kazanabileceğim ne tür işler şeyler vardır
  21. MKBKTR

Soru 20 mbps internet var ama çekmiyor

Hız testi yaptığımda 20 mpbs download alıyorum fakat her türlü sitede gecikme geç yüklenme olmaya başladı neden kaynaklanır bu
  22. MKBKTR

Soru Ps3 hem crack hem mağzadan oynayabilirmiyim

Ps 3 var elimde hen kurulu bununla oynadığım oyunlar var ps storea girince güncelleme yap diyor bunu yaparsam hen gider mi tek mağza yüklü crack ve yetmiyo bilgisayarım olmadığından başka mağza da yükliyemiyorum
  23. MKBKTR

Soru Skyrim mi Demon souls mu yada benzeri bir ps 3 oyunu

Hangisini oynamalıyım ilk olarak öneriniz nedir
  24. MKBKTR

Soru Playstation 3 indirme hatası

Olmuyo 1671383200 Denedim işe yaramıyo sanırım playstation hesabıyla giriş yapıp playstation network tan sistemi aktif etme gerekiyomul galiba ama bu playstation ı çökertir mi?
  25. MKBKTR

Soru Playstation 3 indirme hatası

İnternette bi videoya denk geldim zmod1 adlı siteden tahnosn v12 isimli bi mağza indiriyo ps3 üzerinde bende aynı şekilde internet aramasından girip yazıyorum giriyorum indirme başlıyorum konum seç diyor bende söylendiği şekilde packages konumunu seçiyorum start diyorum fakat (indirme işlemi...
  26. MKBKTR

Soru CAT6 yi CAT8 ile değiştirsem fark eder mi

Modeme gelen kablo sanırsam CAT6 oluyo genelde bendekinin o olduğundan bile şüpheliyim de herneyse ben bu kabloyu CAT8 ile değiştirirsem herhangi bir fark olması mümkün mü.
  27. MKBKTR

Soru Ps 3 için oyun önerir misiniz

Yıl olmuş 2022 ben anca ps 3 oynayabiliryorum ben kendimce bi liste yaptım siz de bana önerirseniz bildiğiniz oyunları sevinirim. The last of us Call of duty Modern Warfare 3 God of war 3 Call of duty ghosts Pes 2013 Uncharted 2 Journey Mortal Combat...
  28. MKBKTR

Soru Kulak üstü kulaklık mı kulak içi mi almalıyım

Kablosuz kulaklık almak istiyorum jbl kulak üstü kulaklığını almak var aklımda fakat bana engel olur mu diye düşünüyorum antreman yaparken gibi kulak içi daha mı iyi olur antremanda yada fitness salonunda filan fikrinizi belirtirseniz mutlu olurum
  29. MKBKTR

Soru Jbl kulaklık

Jbl kulak içi kablolu kulaklık olarak en iyi ne alabilirim 200₺ fiyat aralığında
  30. MKBKTR

Google sunucularına bağkanılamadı hatası

Bu sorunu almiyorum burun Google uygulamalarının ön bellekleri i temizledim telefonu sıfırladım ama çözemedim
  31. MKBKTR

Redmi 10 Pro almali miyim

Ben 3 yildir (2019) Huawei p20 lite kullaniyorum babam bi arkadaşinın 2000 tl ye redmi 10 pro yu vericeğini söyledi sıkıntı yaşarmiyim 10 pro iyi midir yoksa başka telefon mu almaliyim sizce
  32. MKBKTR

Öneri Bisiklet Önerisi

Bütçeme göre en iyisini almak uzun süre kullanmak istiyorum
  33. MKBKTR

Öneri Bisiklet Önerisi

3800 tl bütçe ile bisiklet önerirmisiniz dağ bisikleti hidrolik fren olmasını istiyorum bianchi salcano olmasın mosso bisan kron gibi markalar olur aklımda olan kron xc-150
  34. MKBKTR

Soru Dizüstü bilgisayar tavsiyesi

10 yıllık dizüstü bilgisayarım var yenisini alma vakti geldi 6gb ram var ekran karti yok bile zar zor oyun açiyo bu yeni bilgisayarlari hiç bilmiyorum oyun oynarken ısınırmı bu elimdeki baya ısınıyo fan sesi rahatsiz edici seviyede
  35. MKBKTR

Soru Dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Gta 5 - Minecraft - Valorant herkesin bildiği oyunlar bu tarz oyunlar oynarım 3000 tl ile 4500 tl arası bi fiyatta ne önerebilirsiniz.
  36. MKBKTR

Soru Kart Nasıl Düşürebilirim? + Oyun Önerebilirmisiniz

Steam den 2.10 tl olan zup f oyununu aldım 3 kart düşüyomuş sanırım oyunu bitirdim başarımları da tamamladım hepsini 4 saatim var oyunda hesabım şu 5 dolar yatırma şeyi,ni yapmadım bi kısmı tamam 28 tl daha yatırmam gerekiyo kart onu tamamladıktan sonra mı düşüyor sınırlandırılmış hesaplarda da...
  37. MKBKTR

Minecraft premium nerden almalıyım

Minecraftın kendi sitesinde 26 euro 200 küsür bişi 200 tl veremem microsoft ta mı ne 50 tl sistem gereksinimleri win 10 diyo bende win 7 var bazı sitelerde demir altın hesap vs var ama çalıntı hesap filan deniliyo onlar garantili ucuza alabileceğim bi site var mı?
  38. MKBKTR

İdle daddy ile kart düşürme

telefonuma indirdim kart dusurebiliyomusum sanirim pc de yuklu olmasi lazim mi pay day 2 almistim 3 .5 saatim vardi pc den sildim kastigi icin bu idle daddy de seçtim oyunu çalisiyomudur herhangi bisey yapmam lazim mi 5 kart kaldi dusurulevek filan diyo
  39. MKBKTR

Tosla ile Steam 10 tl kod alamiyorum

Sanal kart nasıl oluşturabilirim bulamadim da
  40. MKBKTR

Tosla ile Steam 10 tl kod alamiyorum

Tosla hesabım var 12 tl var fakat kartım yok steam cüzdan kodu alicaktim 10 tl ama 12 tl yi nasıl kullanicam bilmiyorum ininal da kartım var ondan kartta yazan bilgileri girince oluyodu bunda nasıl olucak uygulamanin kendi icinde e pin satın alma yeri var ama 20 tl den basliyo 10 tl lik yok
  41. MKBKTR

4100 Tl'ye alınabilecek en iyi monitör? (Anket)

4100tl o paraya masaüstü topla :D
  42. MKBKTR

Bunlar Gereksiz Midir?

Olmaz#6394 1614706782 yayımcıda rusça bişeyler yazanlar sıkıntılı gibi geldi ama bilmiyorum
  43. MKBKTR

Bunlar Gereksiz Midir?

Normalde olması gerektiğinden fazlası varmış gibi düşündüğüm için sormuştum
  44. MKBKTR

Bunlar Gereksiz Midir?

Bende bu programlar yüklü gereksiz olanı var mı aralarında acaba varsa silebilir miyim silersem birşey olur mu?
  45. MKBKTR

Discord Entegrasyon Sorunu

Discord ta bağlantılar kısmında youtube twitch hesbım bağlı olduğu halde sunucumun ayarlarında youtube twitch entegrasyonu çıkmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim.
  46. MKBKTR

Oyun önerir misiniz?

@Death Mark, Korku oyunlarında biraz beceriksizim 7 yi de yt den izleyerek bitirmiştim oynicami düşünmüyorum steam değil de epic games in verdigi just cause 4 watch dogs 2 gibi oyunları zaten yakın zamanda geforce now dan oynamiştim faka uzun soluklu hikayeli oyunlari 1 saatlik kısıtlı bir...
  47. MKBKTR

Oyun önerir misiniz?

Amd radeon hd 7400m series ve intel hd graphics 3000 yaziyo :/ çok kötü bu da
  48. MKBKTR

Oyun önerir misiniz?

İyi bi sistemim yok i3 işlemci 6gb ram hikayeli güzel oyunlar önerebilirmisiniz.
  49. MKBKTR

Ssdm var mı

@Rizelimapper53, daha önce başka bişey de sormuştum onun için yardımcı oldu
  50. MKBKTR

Ssdm var mı

Yazdım bu çıktı hard disk ssd değilmiş
  51. MKBKTR

Ssdm var mı

Ssdm var mı yok mu burdan öğrenebiliyomuşum sanirim anlamadim sanirim yok eğer varsa kaç gb iyi mi kötü mü yardım edebilirmisiniz
  52. MKBKTR

Sistemim Windows 10 kaldırır mı?

teşekkürler 1613231941 tamamdır teşekkürler 1613232512 1613233071
  53. MKBKTR

ssd takıcam zaten ama şu an ne var onu bilmiyorum
  54. MKBKTR

Ssd m var mı ne kadar var bilmiyorum nasıl öğrenebilirim adini öğrenebildim tabi doğru şeyse ata wdc wd3200bpvt-2 scsi disk device yaziyor google da arattım ama kaç gb olduğu halkında bişey öğrenemedim
  55. MKBKTR

Bilgisayarima win 10 kurmak istiyorum sistemim kaldirir mi. Oyunlarda vs. kasma olur mu? İşlemci Intel(R) Core(TM) i3-2330M CPU @ 2.20GHz 2.20 GHz Ram 6.00gb (kullanilabilir miktar 5,85 yazıyo) Sistem türü 64 bit C Disk 142gb 42 gb boş D Disk 142gb 27gb boş Ekran kartı sanırım intel hd...
  56. MKBKTR

İnternetimi nasıl düzeltebilirim

ağam fiber değilmiş internet öyle sanıyodum şimdi değiştirdim 30 mbps download 6 mbps upload alıyorum
  57. MKBKTR

Digital TV Tuner device registration application nedir

şu an bilgisayar çalışıyor tekrar olucak birşey mi olmaması için ne yapmalıyım bilgisayarcıya filan mi götürmeliyim
  58. MKBKTR

açılıyor mavi ekran veriyor veya açilip kapaniyor yani ana ekran açilmadan kapaniyor
  59. MKBKTR

disk hatası tarzı birşey bazen oluyroum bazen açılıyor
  60. MKBKTR

bunu silmemle alakalı olduğunu düşünmüyorum ama bilgisayar açilmiyo bi tamirciye göndermek gerekecek
  61. MKBKTR

Bu program bilgisayarı yavaşlatıyormuş bu ne işe yarıyor kaldırırsam birşey olur mu?
  62. MKBKTR

mesaj gelmeme gibi bi sorun yok fakat internet fiber olmasına rağmen yinede yavaş
  63. MKBKTR

evet ama telefona yüklenmesi gereken yazılım bulunamadı 1600631796 indirme 15 yükleme 1
  64. MKBKTR

İnternetim sıkıntılı nasıl düzeltebilirim

Telefonum huawei p20 lite bilmedigim bi nedenden emui 8.0.0.046 güncelleyemiyorum evdeki wifi ye baglandigimda whatsapp mesajlari vs gelmiyor mobil veriye geçtiğimde mesajlar geliyor diğer telefonlarda bu sıkıntı olmasada onlardada yavaş yapabileceğim bir şeyler var midir nasil duzeltebilirim ne...
  65. MKBKTR

Telefonum huawei p20 lite bilmedigim bi nedenden emui 8.0.0.046 güncelleyemiyorum evdeki wifi ye baglandigimda whatsapp mesajlari vs gelmiyor mobil veriye geçtiğimde mesajlar geliyor diğer telefonlarda bu sıkıntı olmasada onlardada yavaş yapabileceğim bir şeyler var midir nasil duzeltebilirim ne...
  66. MKBKTR

15.000TL laptop önerisi

o fiyata masaüstü topla dermişim .d
  67. MKBKTR

bu sistem Fall guys kaldirir mi

akıcı olmasada oynanır mı? 1600191101 oyunu açsın çok kasmasın yeter aşırı iyi birşey bekleyemem zaten
  68. MKBKTR

intel hd graphics 3000 amd rodeon hd 7400m series hangisi ekran karti oluyo bilmiyorum ama bunlar yaziyor
  69. MKBKTR

Fall guys almak istiyorum yuksek ihtimalle kaldirmaz ama sormak isterim bir ihtimalde olsa oynayabilirmiyim işlemcim intel core i3 6gb ram Oyunun sistem gereksinimleri: İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit İşlemci: Intel Core i5 ya da AMD eşdeğeri RAM: 8 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 ya...
  70. MKBKTR

Ssd m kötü mü

bilmiyodum ssd nasıl öğrenilir yazdiğimda bunu gösterdi
  71. MKBKTR

Ssd m kötü mü

ata wdc wd3200bpvt-2 scsi disk device diye sanirim ssdm daha iyisi nedir veya daha iyisini taksam bi fark olurmu/ne fark olur
  72. MKBKTR

Yeni bilgisayar alıcam ne/neler almalıyım?

sadece ram vs. onlardan hangilerini almaliyim 1599458076 değil
  73. MKBKTR

masaüstü oyunlar için daha iyi diye düşünüyorum bütçe 5000 e kadar
  74. MKBKTR

Yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum oyun oynamak için çok pahalı olmadan öneride bulunurmusunuz.