Arama sonuçlarınız

1. madSlowly

Yardım Hastalığımdan dolayı okula gidemiyorum devamsızlık işimi nasıl çözerim ?

Önemli bir sağlık sorunu olmadıkça yani ameliyat, kanser, kırık ve ya okula kaynaştırma öğrencisi olarak gelen ruhsal sağlık sorunu yaşayanlar bir rapor alarak 60 güne uzatıyor. Onun içinde heyetten belge almak lazım. Ben daha doğru düzgün randevu alamadım maalesef. Tam olarak sorun ne onun da...
  2. madSlowly

Ailemde biliyor. Raporunda bir sınırı var. Özel izin tam olarak ne oluyor peki ?
  3. madSlowly

Mide ve bağırsağımda ki sorundan dolayı özellikle geceleri ve sabahları benim için son 2 3 senedir kabus olmaya başladı. Anlamsız ağrılar, alınamayan hastane randevuları, ufak kan tahlillerinde hiç bir şey çıkmaması vb. Anlayacağınız hayattan ufakta olsa soğutan şeyler. Ama maalesef sistem öyle...
  4. madSlowly

Soru Pc Hazır Sistem Fiyat farkı

Garip ama lehinize olan bir durum. Hazır sistemlerde çok fazla aynı ekran kartından kullanıldığı için belki toptan diye fiyattan düşmüş olabilirler.
  5. madSlowly

Soru Ekran Kartını Fırınladım İşe Yaramadı

Genellikle çipin arkasında ki lehimlerin oynamasından kaynaklanan bir durum oluyor. Fırınlamak ve çakmak tutmak yeterli olmayınca mecbur çip sökülüp reballing yani lehimleri tekrardan doldurmak tek çare oluyor o da çok teknik isteyen bir durum. Astarı yüzünden pahalıya gelir yani. Fırın için...
  6. madSlowly

Soru Ekran Kartını Fırınladım İşe Yaramadı

Bu oldukça tehlikeli bir yöntem. Aynısını bende çok yaşadım ve o sorunu yaşayan ekran kartıyla beraber 1 sene boyunca bilgisayarı kullandım oyun oynadım vs. Yapacağın şey çipin üstünde çakmak tutmak. Elin yanabilir, ağrıyabilir o yüzden dikkat et ve çakmağı çipin tam ortasında ya da belli bir...
  7. madSlowly

Soru Pc Hazır Sistem Fiyat farkı

Aldığın sistemin bütün parçalarını tek tek fiyatlarını toplayıp aldığın hazır sistem ile karşılaştırdın mı ? Eğer hazır sistem daha uyguna geliyorsa indirim var demektir. Genelde hazır sistemlerde böyle oluyor.
  8. madSlowly

Yardım Razer Synapse 3 Güncelleme (1603) Hatası

Yaklaşık 2,5 yıldır kullandığım Razer Kraken Tournament V2 Edition adlı kulaklık Synapse 3 uygulamasında bazı sorunlar yaşasa da memnun olarak kullandığım bir kulaklıktı. Taa ki bugüne kadar. Şuanda Synapse 3 uygulamasında bir güncelleme gösteriyor. Güncellemeyi başlattığımda belli bir yüzdeye...
  9. madSlowly

Soru Uçlu Kalem Önerisi

Rotring ya da FaberCastell Grip öneririm. Ama şunu söyleyeyim. Grip sayesinde son zamanlarda mühendislik fakültesini bitirdim diyebilirim. Tam deneme sınavı esnasında bozuldu. Kimseden kalemde isteyemedim. Uçla denemeyi bitirdim. Evet bildiğiniz uç.
  10. madSlowly

Öneri Sizce Sistemimde ki Hangi Parçaları Değiştirsem ?

Sistemim AMD Ryzen 5 1600 14nm (İlk versiyon) (OC) Gigabyte AB320M D3V (A320 olarak ta geçiyor) Corsair Vengeance 8 GB 2433MHz Ram (OC) AMD Radeon HD 7770GHz Edition (Kronik sorunlu) James Donkey 120 GB SSD Seagate Barracuda 500 GB HDD Şuanda ilk olarak sistemi değiştirmemin sebebi ekran kartı...
  11. madSlowly

Yardım Mavi Ekran Hatası

Hocam bana sisteminizi yazın. Dosyaları JPG Olarak atabiliyorsanız JPG atın lütfen açamıyorum.
  12. madSlowly

Yardım windows 11 windows güvenliği sürekli tehdit engellendi diyip duruyor Win32/Hive.ZY

Son günlerde gelen güncelleme ile bu hatayı çoğu kişi alıyor. Sıkıntı yoktur yani. Eğer bu hata açtıktan 1 kere geliyorsa defenderı kaldırmadan kullanabilirsiniz. Ama hep geliyorsa ve sizi rahatsız ediyorsa Microsoft Edge'yi deneyin. Defenderı kapatmak bu iş çözülene kadar sizi tehlike altında...
  13. madSlowly

Soru Böyle Bir Sistem Toplanırmı

Hocam yapmayın başkasına da gitmedim yani :D
  14. madSlowly

1 yıl oldu hocam ya ben girmedim foruma.
  15. madSlowly

oooooo zaur hocam
  16. madSlowly

bütçe nedir ?
  17. madSlowly

Soru Ryzen 5 5600G sistem alınır mı?

Tamam hocam sorun yaşamak istiyorsa alsın.
  18. madSlowly

hocam küçük düşünmüyorum 1 2 ay rx 6600 kullandım ve en az 20 kere wattman hatası aldım arkadaş sinir olmak istemez herhalde ikide bir hata alınca.
  19. madSlowly

hocam ona gerek yok işlemci kapatıyor farkı hemen hemen. i3 10th nerde i5 11th nerde.
  20. madSlowly

dağlar ?? UserBenchmark: AMD RX 6600 vs Nvidia GTX 1660-Ti 1659887709 Bir 10. Nesil işlemci kullanmak bu dönemde saçma ve RX 6600'ün kaldıracağı daha iyi işlemciler var. Anakart zaten işlemciye göre değişiyor. Olay o zaten işlemci koyunca uçuyor. Bu dönemde i3 10th kullanmak saçma. Dengeli bir...
  21. madSlowly

11.000 TL'ye :D
  22. madSlowly

Topla bakalım ne toplayacaksın. 1659880509 Sistemde göründüğü gibi değil kardeşim. Parçaları diğer parçalar ile değiştireceğiz okuduğundan emin misin diğer mesajları. 1659880550 Arkadaşa diyorum bunu değiştirebilirsin diye tercih ona kalmış.
  23. madSlowly

Soru LG 22mk400h-b Monitör aşağı yukarı eğilme özelliği varmıdır?

Çıkması zor yaptığınız gibi yapmakta monitörü tutan parçaya zarar verebilir plastik ise. Ben yapmıştım bir kaç parça kırıldı.
  24. madSlowly

ASUS ile değiştirebilirsiniz. 1659878329 Arkadaşın bütçesi kısıtlı bu bütçeye maksimum bunlar oluyor ne anlatmaya çalışıyorsunuz ? 1659879012 Minumum 1660Tİ ile değiştirmeniz gerekecek. Kasa çok önemli değil ama değiştirebilirseniz ASUS TUF GT301 sizi hava sirkülasyonu konusunda üzmeyecektir.
  25. madSlowly

1650 günümüze düşük kalabilir ama 2 yıla kadar değiştirecekseniz sıkıntı yok. Anakartıda B650 yapabilirsiniz. Güzel sistemdir.
  26. madSlowly

Soru Format sonrası Steam'de yedeklediğim oyun gider mi ?

İndirmeniz gerekir.
  27. madSlowly

Yardım İşlemci 2.9ghz ama 1.6ghz e düşüyor

İşlemci ihtiyacı olduğu zaman frekansı yükseltir. Çok ağır işlem yapılmıyorsa turbo boost frekansında çalışmaz eğer çalışırsa işlemcide ki devrelere zarar verir ve ömrü azalır. Overclock ömür azaltır demelerinin sebebi budur.
  28. madSlowly

Soru LG 22mk400h-b Monitör aşağı yukarı eğilme özelliği varmıdır?

Pivot özelliği olduğunu düşünmüyorum. 5-20 derece arasında değiştirebilirsiniz.
  29. madSlowly

O zaman fiyat düşmeleri gerekir çünkü A520 B450'den daha pahalı. 1659873902 https://www.vatanbilgisayar.com/msi-a520m-pro-amd-a520-soket-am4-ddr4-4600-mhz-oc-m-2-anakart.html https://www.itopya.com/msi-b450m-a-pro-max-4133mhzoc-ddr4-soket-am4-m2-hdmi-dvi-matx-anakart_u9264
  30. madSlowly

https://www.itopya.com/KendinTopla?p=8488_1-14171_1-9264_1-5661_4-13287_1-10934_1 Benim topladığım bu ikisi arasında bir karar verebilirsiniz. 1659873628 Kasa biraz daha havadar anakart overclock için açık. Ram'i 4133 Mhz'e kadar yükseltebilirsiniz.
  31. madSlowly

12 Bin TL lik sistem atmışsınız ama o kadara kadar çıkabiliyor musunuz ?
  32. madSlowly

ben şuanda sistem toplayıp atıyorum hemen 1659873429 bütçe nedir
  33. madSlowly

Alınır ama anakart biraz kötü ve kasa çok hava almaz. Anakart parasından kısıp rame vermiş
  34. madSlowly

Soru 1000 TL Bütçe İle Bu Klavyeyi Almalı mıyım ?

üstüne ekleme yapamam
  35. madSlowly

Peki çok satan 5 klavye önerebilir misiniz 1000TL bandında ki üstüne ekleme yapamam.
  36. madSlowly

Merhabalar, Sizce bu fiyata bu klavyeyi almalı mıyım ? https://www.hepsiburada.com/steelseries-apex-3-ip32-rgb-kablolu-oyuncu-klavyesi-p-HBV00000QI5IE?magaza=KEY%20Teknoloji-Hobi%20Malzemeleri En ucuzu buydu. Bu iyi değilse 5 tane iyi ve fazla satan klavyelerden önerir misiniz ?
  37. madSlowly

Yardım cpu core speed sorunu

BIOS Pilini çıkardıktan sonra ayarlar sıfırlanır. BIOS'tan ayarları yapmanız lazım.
  38. madSlowly

Yardım Windows 10 açıldıktan sonra siyah ekran

Windows 10'da Ctrl+Alt+Delete yaptıktan sonra görev yöneticisini açın. Sağ üstten Dosya kısmında yeni görevi çalıştıra basın. Ordan explorer.exe yi çalıştırın. Öyle sorun düzelebilir.
  39. madSlowly

Öneri Mouse Tavsiyesi

470 TL o artık arkadaşın bütçesi herhalde 250 TL sonda bitiyor sanırsam.
  40. madSlowly

Soru Eski laptop kaç para eder

Özellikleri neler ? Arama kısmına dxdiag yazarak bakabilirsiniz.
  41. madSlowly

Öneri Mouse Tavsiyesi

Katar Pro'yu önermem. Razer hem rengi olsun hem modeli olsun çok güzel bir mosue. G203'ü ben kullanıyorum ve öneririm gayet güzel ben de mediamarkttan almıştım. Ama tıklama ömrü olarak Razer'i tercih edebilirsiniz. RGB istiyorsanız G203'ü tercih edebilirsiniz.
  42. madSlowly

450 TL'ye Hangi Klavyeyi Alabilirim ?

Hocam G213 sadece mekanik hisli yani mekanik modelleri yok. Ama G512 gibi modeller mekanik. Blackwidow 3 düşünüyorum.
  43. madSlowly

100 TL eklersen Blackwidow 3 indirime gelmiş ben de düşünüyorum 1642228768 https://www.itopya.com/razer-blackwidow-v3-green-switch-turkce-rgb-mekanik-gaming-klavye_u11130
  44. madSlowly

Çift basma, tutukluk.
  45. madSlowly

Soru Format disk biçimi

Hayır, kuracağınız disk GPT modülünde olduğu için sıkıntı yaratmaz.
  46. madSlowly

Soru Steam 20 TL altında oyun önerir misiniz ?

Tamamdır aldım.
  47. madSlowly

Çok oynamayacağım zaten zevkindeyim arkadaşım gta 5 alacakmış. Ondan çok ödemesin diye az harcamaya çalışıyorum
  48. madSlowly

Hayır.
  49. madSlowly

Onu aldım az önce. Kaldı 14 TL
  50. madSlowly

RPG tarzı oyunlar sevmiyorum Witcher 3 gibide (Enis abi perileri gelicek şş)
  51. madSlowly

Anime çok sevmiyorum.
  52. madSlowly

Steamde 20 TL var ne alabilirim bunun ile kendimi sinir edecek oyunlardan uzak durmaya çalışıyorum ALTF4 gibi. Size öneri sunsun diye kütüphanemi bırakıyorum. Ne tarz oyunlar sevdiğim hakkında bilginiz olsun. (Çekilişten kazandım btw :d)
  53. madSlowly

Soru Lunaspia v2 özelleştirilmiş kasa

20 FPS ?? 20 yi 12.5 ile çarp bence.
  54. madSlowly

Öneri Acer Nitro 5 vs Monster Tulpar T5 V20.3

Max Performans sanki bana fabrikada overclock yapılmış sonrasında biraz daha overclock yapabileceğiniz bir model gibi geliyor.
  55. madSlowly

Soru Ekran kartı önerileriniz

Nerde oturuyorsunuz ? İkinci El için. Şehir yeterli 1640765828 GTX 1660 Tİ yok artık 6000 TL'ye :(
  56. madSlowly

Soru Sistemimin değeri nedir ?

Ortalama 20-21 bin tl geliyor %75'te 15 civarı yapıyor bence 5000 TL fazla. En fazla arkadaşın düşmesi gereken fiyat 16500 diye düşünüyorum ?
  57. madSlowly

Soru Nerden PC toplamalıyım?

Vatandan toplamayın derim sadece. İtopya İnventus İncehesap Sinerji. Turbox ya da İzoly almazsanız Trendyol ve Hepsiburada. Molecule'de tercih edilebilir.
  58. madSlowly

Yardım 12.600 TLlik Pc topladım fikir alabilirmiyim

N11 çok güvenli gelmiyor bana. Trendyol Hepsiburada resmen bir yere mağaza açıyormuşsunuz gibi firma belgesi istiyor ne deniyor ona pek bilmiyorum ama. N11 gibi sitelerde o yok.
  59. madSlowly

Nefes alsın bilgisayarı bu bence. Ama yine ucuz tabii ki.
  60. madSlowly

Önce FPS oyunu oynayacaksanız 24 inç monitör alın tabii bu zevke bağlı ona göre fiyattan biraz daha kar edebilirsiniz. İşlemci Anakart uyumu normal zaten seçtiğiniz model çok tercih edilen bir model. Ama yine o sisteme 1650 gitmez. Ya dediğim gibi 1660 Super bir kasa bulacaksınız ki o zor. Ya da...
  61. madSlowly

GTX 1660 Superli bir sistem toplanabilirse RTX 3050'ye fark atabilir ama RTX modundan faydalanamaz tek sıkıntı o. https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-RTX-3050-Ti-Laptop-vs-Nvidia-GTX-1660S-Super/m1559532vs4056 1640610402 Yayıncı hazır sistemleri beklenebilir zaten tek tek toplamaya...
  62. madSlowly

Yardım (Son Çare) Ekran Kartımı nasıl düzelticem

Yazdım bekliyorum. 1640506852 Yoksa gidicem Videoyuna sorucam :d 1640510004 Yardım yok mu ?
  63. madSlowly

Peki nerde yaptırabilirim ? Ki siz Azerbaycanda oturuyorsunuz. 1640505738 Yani size sormam saçma olur. 1640505760 Şimdi ben bunu evde düzeltemem değil mi ?
  64. madSlowly

Fön makinesi ? BGA Makinesi değil mi o :d
  65. madSlowly

Merhaba, Sorunumu bilmiyorsanız diğer konumu bırakıyorum. Yardım - Ekran kartım düzelmiyor. Artık çip altında ki lehimleri eritmek için fırına bile atmayı düşünmedim değil. Tabii akılsızca. Ne yapabilirim anladım ben bunu evde düzeltemeyeceğim. 3 kere içini açtım kartın ve tekrar test...
  66. madSlowly

Soru R5 240 ekran kartı i5 750 dar boğaz yapar mı

Yapmaz.
  67. madSlowly

Öneri Gaming Mouse Öneri

g203 20 TL artırıp alınabilir
  68. madSlowly

Soru 13.000 TL ile PC Toplama

Öncelikle APU Sistemlere ekran kartı gerekli değildir. Ama bir oyunun yayınını yapacak olursanız 60 70 FPS üzeri geçemezsiniz diye tahmin ediyorum. Ama topladığınız sistem biraz kötü daha iyileri bulunabilir. 1640010371 SSD, Anakart değiştirilebilir. Fakat bütçenizin üstüne çıkmış olursunuz
  69. madSlowly

Öneri 256 GB vs 240 GB SSD, fark var mı?

HiLevel ve Hikvision alınmaz. Sandiskte SSD Plus modeli değilse alınır.
  70. madSlowly

Soru Ryzen 5 5600h ve ryzen 7 5800h nasıldır?

5800H multi core speedde filan alıyor. Hatta her şeyde.
  71. madSlowly

Soru i5-10300h 2022 yılı için nasıldır?

1 Asus TUF modeli alacaksanız kronik ısınma problemi var. 2- 4 Çekirdek 8 Thread bir işlemci yani 6-8 çekirdekli işlemciden daha az performans verir.
  72. madSlowly

Soru Valorant 60 fps ile 240 fps arasında fark var mı

Karşınızda ki adamları daha hızlı görürsünüz monitör desteksiz yine 0.1 sn filan fayda sağlar. Ve oyun daha akıcı olur 60 fps evet akıcı ama 240 farklı bir akıcılığı var. Hem de o zaman 240 Hz monitöre yükseltme şansınız olur.
  73. madSlowly

Yardım Sistem Yükseltme Tavsiyesi

3600 Güçlü bir işlemci fakat 10400F karşısında biraz güçsüz kalıyor. 10.Nesil bir İntel alırsanız o zaman yeni bir upgrade konusunda yine anakart değişir. 2600X yine güzel bir işlemci 3600 den biraz düşük. Bir de AMD 3000 Serisi işlemciler biraz fazla ısınıyor.
  74. madSlowly

DDR 3 ama ?
  75. madSlowly

Soru Görev yöneticisinde GPU kullanımı gözükmüyor. Niyee?

Bu normalde driver olmayan pclerde oluyor ben de yok mesela çeşitli sorunlardan dolayı driver yok fakat bu garip. Bazen windows bugları oluşabiliyor.
  76. madSlowly

https://www.itopya.com/msi-b450m-a-pro-max-4133mhzoc-ddr4-soket-am4-m2-hdmi-dvi-matx-anakart/ https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-amd-ryzen-5-2600x-3.6ghz-19mb-am4-islemci-980907105/detay...
  77. madSlowly

Yardım Ekran kartım düzelmiyor.

Benim ki o kadar değil valorant filan Ryzen 5 1600 ile 120 130 filan alıyordu ama gerçekten çok fazla sıkıntı yaşıyorum. 1639239785 Yorum yok mu ?
  78. madSlowly

Papara 400 TL Kazanma ?

Hukuksal olarak sorun çıkartır. Paparada kredi kartı kiralama var ama oda yasa dışı bir iş. Paparada böyle bir şeyde varsa papara bildiğiniz illegal bir sisteme dönüşüyor.
  79. madSlowly

Yardım Ekran kartım düzelmiyor.

Artık ekran kartının ne olduğunu söylemekten bıktım sadece ekran kartım driver filan yüklerken sıkıntı çıkarıyor. Yarıda kapanıyor. Gittim en sonunda içini açıp çipine çakmakla ısıttım ve termal macununu geri sürdüm. Driverı yüklemeye çalıştım ve ilk defa sorunsuz driver yüklendi ve 2 3 ay sonra...
  80. madSlowly

Soru Hangi matebook?

Çok hızlı olması SSD kaynaklı olabilir mi ? Ki hepsinde SSD var. 1638631639 Ben şahsen 4600H olan modelleri alırdım. Tabii 11300H olan model kötü değil burdan işlemci karşılaştırmasına bakabilirsiniz...
  81. madSlowly

Soru Apple'ın tasarımları gerçekten özgün mü?

Ben bunu bir ara söylediğim için linç yedim.
  82. madSlowly

Soru 10 bin civarı laptop anormal mi pahalı?

Evet pahalı. Hem de laptoplar masaüstü gpularına göre daha az performans veriyor. Hatta GTX 1650Tİ varsa o 10 bin tl lik bilgisayarda artık hangisi bilmiyorum ona şükretmemiz lazım.
  83. madSlowly

Soru Windows mu? Linux mu?

Windows genellikle oyun iş vb. ihtiyaçlar için kullanılıyor. Fakat Linux biraz daha yazılım odaklı daha serbest bırakan ve daha düşük sistem gereksinimleri isteyen bir yapısı var. Hatta Bilgisayar Mühendisliği bölümünde bile 1. sınıfta Linux anlatılıyor ve Linux kurmanız gerekebiliyor sanal...
  84. madSlowly

Basketbol ayakkabısı olarak Nike Team Hustle D 9 alınır mı

Denemeniz önemli net bir şey diyemem ne yazık ki
  85. madSlowly

Evet oradan alışveriş yaptım 2 kez güvenilir zamanında Anadolu Efes gibi takımların formalarını yaptılar. Yanlış hatırlamıyorsam Karşıyaka'nın formalarınıda yapıyorlardı
  86. madSlowly

D 10 daha güzel tipi ama yine siz gidip deneyin bir yerlerde.
  87. madSlowly

Yani evet. Takımda oynamıyorsanız alınır ama ciddi bir şekilde lig maçlarına katılıyorsanız filan alınmaz. Ben lig maçlarına çıktığımda dediğim gibi Pro Next 2019 giyiyordum.
  88. madSlowly

Yardım 2500 TL ekran kartı önerisi

Furmark testlerine bakabilirsiniz.
  89. madSlowly

Zoom Freak pahalı bir de 3. serisi kötü bence 1. serisi en iyisi bana göre.
  90. madSlowly

https://www.sneaksup.com/nike-kyrie-7-gs-ct4080-002?gclid=EAIaIQobChMI1fu76ejJ9AIVVIXVCh0-oQtaEAAYASAAEgJUqfD_BwE https://www.sneaksup.com/nike-kyrie-flytrap-iv-ct1972-004 Dediklerimiz bunlar.
  91. madSlowly

700 hatta 900 tl civarı 1638609690 Sizin bütçenize göre pahalı.
  92. madSlowly

Team Hustle basketbol oynayan oynamayan herkes giyiyor bana çok güzel gelmedi hiç bir zaman. Bana Kyrie KD gibi pahalı olanlar güzel geliyor. Kinetix 3 4 yıl giydim ve şimdi çoğu Adidas ayakkabılarını giyemiyorum ayağımın sol kısımları ağrıyor. Zamanında Adidas Pro Next 2019 almıştım çok güzeldi...
  93. madSlowly

Yardım Bozuk Ekran Kartı Tamir Etme

Merhaba, Ben de AMD Radeon HD 7770 GHz Edition ekran kartı var evet eski driver yüklerken yarıda kesiliyor sıkıntı çıkartıyor. Haqqusu tanıyor musunuz bilmiyorum bilgelerine çok güvenmem ama harbiden işe yaradı videosunda (güvenmeme sebebimde izoly gibi ürünleri tanıtması yanlış yönlendiriyor.)...
  94. madSlowly

Soru Bu Bilgisayar Pubg Mobile'de sorun yaşatır mı?

İşlemci çok düşük. i5 2400 size sorun yaşatır.
  95. madSlowly

Soru Topladığım Sistem Nasıl ?

Ama yine 3 ay götürsün diye 5600G tercih ettim çünkü yine ekran kartı aldığımda güçlü bir işlemcimin olmasını istiyorum.
  96. madSlowly

Soru Topladığım Sistem Nasıl ?

Merhaba, 2022 Haziranda bir pc toplamak istiyorum tabii 7 ay var ama kafam rahat olsun diye erkenden alacağım sistemi planlamayı düşünüyorum. Topladığım Sistem Ryzen 5 5600G 2996 TL Gigabyte Aorus B550 M Elite 4000mhz OC 1269 TL G.SKILL Ripjaws 16 8x2 3600mhz CL18 778 TL Thermaltake Versa...
  97. madSlowly

Öneri 10000 TL - 12000 Tl bandında Telefon önerisi

Sosyal Medyada eğer kamera kullanacaksanız ve performans için iPhone tercih edin derim. iPhone 13 ve iPhone 13 mini Satın Alın Fotoğraf çekmeyi sosyal medyada fotoğraf storyden ayrı tuttum. iPhone 13 zaten en az 5 hatta 6 yıl boyunca güncelleme alabilir. iPhone 6'nın 7 yıldır güncelleme...
  98. madSlowly

Yardım AMD Radeon HD 7770GHz Edition Driver kurulmuyor

Sizin dediğiniz sürücüyü kurdum ondan sonra artık bilgisayar siyah ekran vermeye başladı ve hiç geri dönmedi Güvenli moda atıp en sonunda ekran kartını devre dışı bıraktım.
  99. madSlowly

dxdiag'ta yazan bu. 1635675235 Tamamdır deniyorum. 1635675784 Yok hocam söktüm slota takmaya çalıştım fakat yine driver yüklemeye çalışırken siyah ekran verdi. 1635677998 Ne yapayım hocam şimdi BIOS güncellemekten önce son çare var mı ? 1635688190 Hocam ne yapabilirim şuan da ? Ne yapmam gerek...
  100. madSlowly

https://forum.gigabyte.us/thread/8238/warning-update-bios-f50a Şuan da A320M olan anakartımda bu BIOS var yani F50a ben yüklemedim yalnız.
  101. madSlowly

En az 10 kere denemiştim ve yine şimdi yüklemeyi denediğimde bilgisayar kapandı
  102. madSlowly

Otomatik yükleme derken aygıt yöneticisinden mi ?
  103. madSlowly

Tamamdır yüklüyorum. 1635671659 Yok bu da çalışmıyor.
  104. madSlowly

Tamamdır teşekkür ederim gün içinde deneyeceğim 1635667682 Bilgisayara format attım şuan da o sürücüyü deneyeceğim 1635667769 Aygıt yöneticinde ekran kartı gözüküyor fakat Windows bu sürücüyü kuramadı diye uyarı işareti var yanında 1635668860 Hocam verdiğiniz driver Windows 10‘u desteklemiyor
  105. madSlowly

Windows düzelmedi. 1635622177 Şuan da otomatik onarım bilgisayarınızı onaramadı hatası alıyorum ne yapmam gerek ? 1635623027 Güvenli moda girdim ve görüntü bağdaştırıcıları kısmında AMD Radeon HD 7770 Series‘i gördüm yüklendi herhalde driver. Ama dxdiagta gözükmüyor sürücüyü silip tekrardan...
  106. madSlowly

32 Bit sürümünü deneyeceğim. 1635612456 Peki eski sürücüleri bulabileceğim güvenli bir yer var mı ? Bu arada Setup has detected an incompatible build hatasını alıyorum 32 bitte 1635612809 Hocam crimson'ı buldum hızlı yükleme mi ? Yoksa özel yüklemeden neyi seçmeliyim ? 1635613076 Yok Crimson'da...
  107. madSlowly

Tamamdır arayacağım teşekkür ederim. 1635610492 Aslında 32 Bit versiyonunuda indirebilirim değil mi işlemci 64Bit sonuçta Ryzen 5 1600 14nm olan
  108. madSlowly

Yardım AMD Driver yüklenmiyor

Ben AMD Radeon HD 7770GHz Edition driver kurmaya çalışıyorum fakat dxdiag'ta filan hep microsoft görüntü bağdaştırıcısı olarak gözüküyor en sonunda bunu aygıt yöneticisinden kaldırdım ve CPU-Z programında artık AMD Radeon HD 7770 olarak gözüküyor. Fakat dxdiag'ta yine Microsoft Temel Görüntü...
  109. madSlowly

Kurdum yarıda bilgisayar siyah ekran verip kapanıyor. Yani yüklenmiyor. 1635604656 1635605194 İndirdim yine kurdum siyah ekran verip kapandı. 1635605719 Beni yarı yolda bırakmazsanız sevinirim.
  110. madSlowly

Merhaba, Artık bıktım arkadaşlar forumda ne yazan ne ilgilenenler var. Neyse sorunu anlatayım. Ben AMD Radeon HD 7770GHz Edition driver kurmaya çalışıyorum fakat dxdiag'ta filan hep microsoft görüntü bağdaştırıcısı olarak gözüküyor en sonunda bunu aygıt yöneticisinden kaldırdım ve CPU-Z...
  111. madSlowly

Yardım AMD Driver Yüklerken PC Kapanıyor ve Windows Çöküyor

Arkadaşlar şuanda bilgisayarda ki projelerim yarım kaldı yardıma ihtiyacım var hiç böyle bir durumla karşılaşmadım yardım ederseniz sevinirim. 1635583288 YARDIM ?
  112. madSlowly

Soru Bilgisayar açılırken çizgi çıkması

Kaç yıl oldu peki alalı ekran kartını ve hasar görme gibi bir durum oldu mu ?
  113. madSlowly

Soru Bilgisayar açılırken çizgi çıkması

Ekran kartı ve monitör nedir ?
  114. madSlowly

Yardımcı olabilir misiniz acil ve ciddi bir sorun 1635509837 @Utku92
  115. madSlowly

İpucu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun ?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.
  116. madSlowly

Öneri 2K 144Hz veya FHD 240/280Hz Monitör tavsiyesi

https://www.itopya.com/aoc-238-24g2zu-240hz-05ms-2xhdmi-dp-fhd-freesync-premium-ve-g-sync-gaming-monitor/
  117. madSlowly

Nasıl kontrol edebilirim ? 1635482632 Burda AMD Radeon Graphics olarak gözüküyor yani bilgisayar tanıyor o zaman ama driver olmadığı için Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı olarak gözüküyor Aygıt Yöneticisinde de Gizli aygıtlarda gözükmüyor 1635489667 Ama direkt bozuk demek yanlış gibi...
  118. madSlowly

AMD 1635448822 Peki nasıl bir sıkıntı bellek sıkıntısı olabilir diye düşündüm siz öyle diyince 1635448896 Ekranda bir şey yazmıyor. Hata verdiğini zaten fan rpm'inin yükselip alçalmasından anlıyorsun 1635449021 Yada sıkıntıyı nasıl çözebilirim yaklaşık 8 yıllık bir ekran kartı piyasaya...
  119. madSlowly

Merhaba, AMD Radeon HD 7770 GHz Edition Driver yüklerken Windows çöküyor. Bir ara Valorant oynarken PC gri ekran verip kapandı. Ve anlamsız kapanmalar yüzünden yani kontrolsüz kapanmalar sonucunda windows çöktü ve format atıp yine kurdum. Bu sefer driver yüklerken yarıda pc kapandı yeniden...
  120. madSlowly

Soru Yazılım için Kasa

https://www.itopya.com/da-sistem3-gigabyte-geforce-gtx-1660-oc-6gb-amd-ryzen-5-3500x-16gb-ddr4-500gb-m2-ssd-geforce-espor-pc/ Ama bu bütçenizi aşarsa başka bulacağım genellikle 1600 var 10.000 altı kasalarda.
  121. madSlowly

Soru Yazılım için Kasa

Laptop fiyatları çok arttı bence kasa toplamak daha mantıklı eğer neden fiyat ise şuan yanlış düşünüyorsunuz diyebilirim.
  122. madSlowly

Soru Neo 3a gt1030 nasil?

Ben tahminlerime dayanarak 35 FPS dedim ve buradan da görebilirsiniz video kaydının olduğunu göze alarak söylüyorum 9400F ile oynamış ve 35 FPS civarlarında geziyor.
  123. madSlowly

Soru Bilgisayarıma fiyat belirlemek istiyorum

Tamamdır yanlış anlamışım sıkıntı yok :)
  124. madSlowly

Yani alınır ama istersen senin için daha iyi bir pc bulmaya çalışayım.
  125. madSlowly

Ben saçmalıyorsunuz demedim sadece bir az söylediğinizi söyledim sert/kaba bir dille konuşmadım.
  126. madSlowly

Arkadaşın alacağı işlemci 1200 AF onun için 35 fps dedim sizin 60 FPS almanız normal 10100F 1200AF den kat kat daha iyi bir işlemci 1635061845 https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i3-10100-vs-AMD-Ryzen-3-1200/4075vs3931 Burdan daha iyi olduğunu görebilirsiniz arkadaşın alacağı hazır...
  127. madSlowly

Ram ve İşlemci nedir ??
  128. madSlowly

Anakarta B450M A II ve Ram'i GSKILL Ripjaws 2X8 16 GB Ram'e yükseltip alabilirsiniz böyle GTA 5 70 gibi bir fps alırsınız.
  129. madSlowly

Forza Horizon 70 75 arası Valorant 110-120 CS GO 120 130 gibi. 1635061288 Ama 16 GB Ram almanızı öneririm.
  130. madSlowly

Güncel oyunlarda Valorantta 75 civarı GTA 35 civarı oynatır.
  131. madSlowly

Yardım AMD Radeon HD7770 GHz Edition Driver Yüklenmiyor

Şuanda AMD Radeon HD 7770GHz Edition + AMD Ryzen 1600 sistemini kullanıyorum ve AMD Adrenalin 2020 21.5.2 sürümünü yüklemeye çalışıyorum ama yüklemenin yarısında bilgisayar kapanıyor açılmıyor. Kendim fişinden çekip tekrar çalıştırmak zorunda kalıyorum ve driver yüklenmemiş oluyor. Ve C...
  132. madSlowly

Yani biraz öldürdün :) 7500'e koy ilana hatta 8200 çünkü 1060 6GB var zaten 3GB modelli olan sistemler 6500 den başlıyor. Ve Samsung SSD 16 GB Ram'i unutmamak lazım.
  133. madSlowly

Öneri "yazılım için x" saçmalığı

Yazılım ya da Oyun yapmak harbiden orta yüksek donanımlarda anca yapılabilir. Minumum 10400F işlemci GTX 1060 modellerinde yapılabilir. Yazılım Pyhton Java/JavaScript gibi yazılımlardan bahsediyorum. Ama dediğinize katılıyorum. Daha önce bu tür tecrübeleri deneyimlemeyen insanların bu kadar para...
  134. madSlowly

Yardım AMD Driver yüklerken/Valorant oynarken Windowsun kapanması ve bilgisayaın tekrar açılması sonucunda Otomatik Onarıma atması

Merhaba evet başlık biraz uzun oldu. Başlıktan artık anlayacağınız üzere Valorant oynarken bilgisayar gri ekran verdi ve bilgisayar kendini açmaya çalışırken hata aldı ve ekran gelmedi. Ben tekrar kapayıp açınca bilgisayar açılmaya çalıştı kapandı ve sanki uçak motoru gibi işlemci fanın RPM i...
  135. madSlowly

Yardım Windows 10 Otomatik Onarım Başlatılıyor

Ram Corsair Vengeance LPX 8 GB onda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum 1633788679 @met 35 @Sıradan Kullanıcı 1633791591 Yardımcı olur musunuz 1633792274 @WindStone 1633798594 İyi teşekkür ederim saygı değer forum eski forumdan eser kalmamış
  136. madSlowly

Yardım Windows 10 Otomatik Onarım Başlatılıyor

Merhaba Bilgisayarımda valorant oynuyordum ve bir anda gri ve siyah kırmızı ekran aldım ardından bilgisayar bir kaç kere yeniden başladı ve Otomatik Onarıma aldı. Sonrasında bilgisayarınız düzgün başlatılamadı yeniden başlat ve gelişmiş seçenekler yazısı vardı ekran da yeniden başlata tıkladım...
  137. madSlowly

Öneri Ergonomik mouse tavsiyesi?

Hak veriyorum. G203 var ben de. Gayet güzel en iyi f/p mouse.
  138. madSlowly

Soru Razer Synapse 3 Ekran gelmiyor

Merhaba, Razer Synapse 3'ü açtığımda siyah ekran sorunu alıyorum. Aygıtları görüntüleyemiyorum. F5 attım. Dün tam Synapse güncellemesi yaparken bilgisayar dondu ve res atmak zorunda kaldım. Sonrada güncellemeyi Uygulamalar ve Özellikler kısmından tamamladım fakat siyah ekran sorunu alıyorum...
  139. madSlowly

Öneri Orta seviye bir pc için en fazla ne kadar gerekir?

8/9 bin tl eğer monitörsüz istersen
  140. madSlowly

Rehber Corsair K60 RGB Pro İnceleme

Merhaba, Ürün düz BOZUK. Üründe Cherry Viola anahtarı var. Bütün tanıtımlarda sesi yok filan dendi ama değil. Switch sesi çok fazla. Ve metal yapısından kaynaklı yay sesi yankı yapıp daha fazla geliyor. Bu da insanı 1500TL değerinde bir klavye aldıktan sonra sinir ediyor. Kaliteli bir ürün...
  141. madSlowly

Soru Valorant kasma sorunu

Bilgisayarda FPS artırmak istiyorsanız yazılımsal olarak bir nebze. Optimizasyon , oyun modu , sürücü güncelleme ve arka planda çalışan boş şeyleri durdurmak. Bunlar azda olsa FPS artırır. Ama donanım olarak istediğiniz kadar FPS artırabilirsiniz.
  142. madSlowly

Soru İntel mi? AMD mi?

Ben bir AMD fanı ve kullanıcısı olarak Ryzen işlemciler hakkında şunu söyleyebilirim. 3000 serisi AMD tarihinde gelmiş geçmiş en fazla ısınan işlemcidir. 3900X ile 10900K’yı karşılaştırınca her yerde 10900K alıyor. 3900X’in 2K video render performansı 10900K’ya göre çok düşük. 1080P de aynı...
  143. madSlowly

Haber Dünyanın en pahalı araba satan ülkesi Türkiye oldu

Bu vergiler varya :) Bir de böyle Supra Skyline yok. Tamam tamam Skyline Japonyada bile çok yok. Örnek verdiğim arabalar gibi arabalar olsa ülkede derim belki bu kadar olabilir. Yok arkadaş onlar gibi arabada.
  144. madSlowly

Soru Bilgisayarım hangi oyunları kaldırır?

Pek bilmiyorum ama eski bir üyemiz olsaydı net Mount & Blade önerirdi.
  145. madSlowly

Soru Burada Türkçe kuralları zorunli mu?

Hayır, ama yine de Türkçemizi doğru kullanmak lazım.
  146. madSlowly

Soru Huawei Xiaomi notebook lar?

Huawei Notebookları bir oyuncuda göremezsiniz. Ama bir siber güvenlik uzmanı, yazılımcı ve iş insanlarında görebilirsiniz.
  147. madSlowly

Soru Bilgisayarımı nasıl ve kaça satmalıyım

Bence bu bilgisayarın bir 6500TL si var gibi, 1660 Super ya da 1650 Super modelleri olsa bu para 8000 e çıkar. Ama ekran kartı eski. Gaming X modeli olduğu için böyle bir fiyat önerdim. Monitörü 2000 olarak sayın hatta 2250. Yani 8750TL ye satabilirsiniz bu sistemi. (Bence)
  148. madSlowly

Soru Gamepower Ogre RGB Red Switch Alınır Mı ?

Çoğu kişi şikayet ediyor ama.
  149. madSlowly

Soru Ryzen 5 1600+1660 süper mi daha iyi olur yoksa i5 10400f + 1660 mı

Şahsen Ryzen 5 kullanıcısıyım. Harbiden kaliteli bir işlemci. Valorantta (İşlemci bazlı oyun olduğu için söylüyorum.) Radeon HD 7770 ile ortlama 90 ve 160 arası gidip geliyor discord açıkken arkada 120ler filan. Ama yine de 144hz desteklemiyor sistemim. İşlemciden memnunum. Steam yüklerken ya...
  150. madSlowly

Soru Gamepower Ogre RGB Red Switch Alınır Mı ?

Merhaba, Uzun zamandır bir klavye almayı planlıyordum. Şuan da İncehesap Gaming Gecesinde Gamepower OGRE RGB Red Swtich Klavyenin 288 TL ye düştüğünü gördüm. Ama bazı Youtube videolarına baktığımda sorunu olduğunu gördüm. Ama herhalde alan kişi 2020 Model almış 2021 Türkçe Q klavyelerde sorun...
  151. madSlowly

Asus Tuf Gaming

Bu bilgisayar direkt kronik olarak ısınma sorunu var ama AMD modelinde yok. Bu bilgisayarın İntel modelini tercih etmeyin.
  152. madSlowly

Soru Zula indirecektim ta ki şu yazıyı görene kadar...

5v5 oynamak istiyorsan CS:GO Valorant Overwatch. Bunlardan başka 5v5 FPS oyunu yok doğru düzgün (Önerdiklerim P2W değil btw)
  153. madSlowly

Öneri Toplam 750 TL bütçe ile klavye mousepad önerisi istiyorum

Logitech ürünlerinde genel olarak çift basma sorunu var diye duymuştum. En fazla problem yaşanan klavye G213 herhalde. Başka öneri var mı iTopya Sinerji İncehesap gibi mağazalardan. ? 1628786123 Başka öneriniz var mıdır ?
  154. madSlowly

Öneri Toplam 750 TL bütçe ile klavye mousepad önerisi istiyorum

Merhaba, Klavye ile mousepad'imi değiştirmek istiyorum. Şuanda sahip olduğum mousepad Steelseries Navi (Natus Vincere) Mousepadi Steelseries QcK + Navi sürümü Mouse pad/450X400X4mm/oyun Mouse pad (OEM sınırlı sayıda)/Ücretsiz kargo!!|Mouse Pads| - AliExpress. Mouse'um Logitech G203 Lightsync...
  155. madSlowly

CS:GO'da 19 saatim var ve hiç hileci ile karşılaşmadım. Valorantta arada sırada FPS droplar oluyor. 100 120 FPS oynuyorum ben de Şuan da Gold 1 im .
  156. madSlowly

Ben zaten zulayı sevmiyordum. Hayatımdan bir şey çıkmamış gibi hissederim eğer biterse. Bitmezse de oynamam CS GO Valorant en iyisi benim için. P2W oyunlardan nefret ederim zaten. Ne kadar zula oynayan arkadaşım var ise hepsinin egosu tavan. Tabii oynayan herkes böyledir demiyorum.
  157. madSlowly

Öneri Mühendislik için laptop tavsiyesi istiyorum

Hocam bakın. Octa Core Multi Core skorları olarak daha üste. 1628765619 Attığım 2. Laptopta 5800H var. @Görkem Say
  158. madSlowly

5600H ile 4800H ı karşılaştırırsak 4800H daha üste çıkıyor. Mühendislikte ekran kartı önemli değil zaten çok mükemmel ekran kartı değil zaten 3050. Alan bile yok. Benim attığım 2 bilgisayar ekran kartı odaklı değil işlemci ve ekran kartının ortak performansını göze alarak attım. 5600H 4800H tan...
  159. madSlowly

https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-ec2033nt-amd-ryzen-7-5800h-8gb-512gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-4g8u0ea-p-HBCV00000DFXEK?magaza=VPB%C4%B0L%C4%B0S%C4%B0M Ya da bu ama bu biraz daha işlemci odaklı ekran kartı ortalamanın altında kalabilir.
  160. madSlowly

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-gaming-3-amd-ryzen-7-4800h-16gb-512gb-ssd-gtx1650-ti-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-82ey00mjtx-p-HBCV000005MF4K?magaza=Websinial&gclsrc=aw.ds&&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&isFashion=true&gclid=CjwKCAjwjdOIBhA_EiwAHz8xm5u79_js5NCq7nb-R5J7Yx6uMAEYw9...
  161. madSlowly

İpucu Bu siteden uzak durun!

Windows Defender.
  162. madSlowly

Soru 4500tl İle Pc Toplucam

İşlemci soğutucu ne alaka ben anlamadım bildiğin Wraith Stealth değil mi bu. Zaten işlemci kutusundan çıkıyor.
  163. madSlowly

Soru Oyundayken FPS düşürmeyen ya da az düşüren kayıt programı var mı öneri ?

Kayıt seçeneklerinde zaten şuanda kodlayıcıda Donanım (AMD) olarak gözüküyor. 1628591075
  164. madSlowly

Bandicamde üstte bandicam.com diye yazı çıkıyor gıcık oluyorum.
  165. madSlowly

Streamlabs OBS yine fps düşürmez mi ?
  166. madSlowly

Merhaba, Valorant oynuyorum ve güzel vuruşlarımı bir video kolajı yapmak istiyorum. Aldığım clutchlar aceler ya da operator ulti vuruşları. FPS düşürmeyen ya da az düşüren bir program var mı OBS açıkken 120 150 lerden 40 50 ye düşüyor.
  167. madSlowly

Soru Ekran görüntüsü aldığımda nasıl direkt olarak Onedrive'a kaydedilebilir.

Merhaba, Ben Onedrive'da yaptığım bir hata sonucu Onedrive'yi sildim. Önceden hep ekran görüntüsü aldığımda Onedrive'a atıyordu şimdi tekrar Microsoft Store'dan indirdim. ama şuanda öyle bir şey yapamıyorum hatta ekran görüntüsü alamıyorum nasıl yapabilirim.
  168. madSlowly

SDN emektarı Berkin Bozdoğan vefat etti

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Tabii yeri değil ama cenaze nakil reklamı çıkması normal mi ?
  169. madSlowly

Rehber Maksimum 2500 TL 'ye kadar Monitör Önerisi. -2021 Ağustos-

Merhaba, Bir monitör tavsiyesi yapmak istedim hazır güzel monitörler indirimdeyken. Bu Öneride IPS ve 144Hz veya daha üstü olmasına dikkat edeceğim. Ama VA Monitörler de olabilir. LG UltraGear 24GN650 24inç,144Hz,1ms, IPS Panel ve FreeSync Premium özelliği var şuan ki indirimli fiyatı 1699 TL...
  170. madSlowly

Soru Ekran görüntüsü aldığımda nasıl OneDrive'a direkt olarak kaydedebilirim ?

Merhaba, Ben Onedrive'da yaptığım bir hata sonucu Onedrive'yi sildim. Önceden hep ekran görüntüsü aldığımda Onedrive'a atıyordu şimdi tekrar Microsoft Store'dan indirdim. ama şuanda öyle bir şey yapamıyorum hatta ekran görüntüsü alamıyorum nasıl yapabilirim.
  171. madSlowly

Soru 670 TL Bütçeye Klavye

Merhaba, 670 TL bütçe ile bir klavye almak istiyorum. Corsair K60 RGB Pro'da çınlama sesi olduğu için iade ettim. Ne önerebilirsiniz ? Bilek desteği olabilir. Olmasa da sıkıntı yok.
  172. madSlowly

Soru 670 TL Klavye önerisi

Merhaba, Klavye almak istiyorum. Mekanik olsun. Ben de önceden K60 RGB Pro Cherry Viola Switch modeli vardı fakat çınlama sorunu yüzünden iade ettim. Edeceğim inşallah. Bilek desteği olursa çok iyi olur çıkarabilir olması da önemli. Ama bilek desteksizde olur. Güzel anahtarı olan bir klavye...
  173. madSlowly

Yardım K60 RGB Pro Çınlama

Klavyeye vida ile bağlanmış olarak geliyor. Her klavyede bilek desteği çıkmaz bazıları sabittir. Başka önerebileceğiniz klavye var mı aralarından seçim yapayım.
  174. madSlowly

Bilek desteği ayrılıyor mu ?
  175. madSlowly

Mekanik değil.
  176. madSlowly

Membrane o.
  177. madSlowly

Peki başka model önerebilir misiniz ?
  178. madSlowly

iade talep ettim daha güzel model bulabilirsem diye.
  179. madSlowly

O indirimle aldım fakat garanti kağıdı filan yok iade talebi oluşturdum.
  180. madSlowly

Evet.
  181. madSlowly

Dınn diye yay sesi.
  182. madSlowly

Merhaba, Bugün K60 RGB Pro klavye elime ulaştı ve çınlama sesi vardı. Şuanda iade talebi oluşturdum (itopyadan). Switch sesinden çok çınlama sesi geliyor diyebilirim. Ne yapabilirim şuan iade etmem iyi olmuşm mu ? Ve 600 TL bandında bir klavye önerir misiniz ?
  183. madSlowly

Soru Monster Pc Ekran Kartı Değişimi Garantiyi Bozar Mı

Hocam takamazsınız. Laptopta ki ekran kartı sandığınız ekran kartlarından değil. Ayrı bir sistemi var işlemci gibi takılıyor. Zaten GPU dediğimiz şey ekran kartının işlemcisi ekran kartı odur. Dışında kiler soğutma sadece. Bunu Nvidia AMD yapmıyor. Asus, Gigabyte ve MSİ gibi markalar yapar...
  184. madSlowly

Soru Monster Pc Ekran Kartı Değişimi Garantiyi Bozar Mı

Laptopların ekran kartı değiştiremezsiniz. İşlemci ve Ram değişiyor. Ama işlemci ve rami bulmak çok zor.
  185. madSlowly

Öneri 350 Tl Civarlarında Klavye

Bilek desteği yok ama Amerika'da en iyi membrane klavye seçilmiş. https://moleculepc.com/urun/keytekrazcyn0sa0/
  186. madSlowly

Soru 7500- 8000 Tl Monitör Dahil Sistem Alacağım ?

Yani pahalı evet ama zaten bu Türkiye durumunda gelecek bence iyi gözükmüyor en azından gelecekten daha iyi şekilde bir bilgisayar topliyim 4 5 yıl gidiyim kafasındayım.
  187. madSlowly

Soru Bu Sistem F/P Olabilir Mi ?

.
  188. madSlowly

Ben 9920 TL ye Monitör dahil alıyordum.
  189. madSlowly

Merhaba, Ben bilgisayar almak istiyorum. 1660 OC ve 3600 ikilisi aslında iyi ve bazı yerlerde ucuza satılırsa f/p denebilir. https://www.itopya.com/dh-fps-amd-ryzen-5-3600-gigabyte-geforce-gtx-1660-oc-6gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-espor-pc-1/ Bu sistem nasıldır sizce bence çok ucuza...
  190. madSlowly

Ben direkt ekran kartlı sistem toplamak istiyorum dediğim gibi Ailem bana diyor ki ! Bir kere al daha bir şey çıkmasın.
  191. madSlowly

Hayır. Ama doğru düzgün yaz tatilinde oynayamadan geçecek o zaman.
  192. madSlowly

Önceden ben 9000 bin'e monitör dahil 1660 Super sistem diziyordum. Stok düzelmedi bence. 2 ay sonra zaten 8. Sınıf LGS süreci başlıyor. Yani bilmiyorum.
  193. madSlowly

Var ama şuan da olan sistemimden nefret ediyorum resmen ekran kartı çok kötü bana göre. Tamam döneminde RX 560 gibiydi hatta 1650 gibiydi fakat şuan çöp 2012 Release date i olan bir ekran kartı kullanıyorum.
  194. madSlowly

Ama bu durumda alınmaz sıfır bence. Çok pahalı ben daha iyi ürün kullanmak istiyorum.
  195. madSlowly

2. El öneri var mı ? Sıfır çok düşünmüyorum ya 13 10100F oluyor ya da R5 1600 / R3 1200
  196. madSlowly

Valorant oynuyorum 24 inç daha iyi olur.
  197. madSlowly

Başka öneri yok mu ?
  198. madSlowly

Monitörü erteleyemem. Bir kere alacağım. O kadar. Bir kere al bitsin diyor ailem. 1625398791 Mesaj ? ???? ?
  199. madSlowly

Ben izlemiştim zaten videoyu. Gayet iyi sistem fakat ben monitör dahil toplamak istiyorum bir anda. Ailem diyor ki bir kere al daha bir şey çıkmasın diyor.
  200. madSlowly

Hocam elimde ki monitör 60 Hz. Yükseltmek istiyorum. Ama düşüneceğim. Biraz kasada hoşuma gitmedi. Hava akışı daha güzel bir kasa almayı düşünüyorum. 1625397582 2. El var mı ? Öneri olarak.
  201. madSlowly

Soru Valorant Fps Arttırma

Hocam bu gibi programlar bilgisayarın içine ediyor. Driver booster filan ne driver yüklerken ne de fps artırırken kullanırım. Kendisi optimize edebilir.
  202. madSlowly

Soru Valorant Fps Arttırma

Öncelikle rami artırmanız gerek bir google sekmesi 300mb ram harcıyor. 16 GB ideal ve 4 yıl götürebilecek bir değer. İşlemciyi 10400F'e yükseltebilirsiniz belki eğer çok paranız var ise. ama 10100F'te olur.
  203. madSlowly

Merhaba, Bir sistem almak istiyorum. Ekran kartı olursa iyi olur. 2. El'de olabilir. Ryzen sistem tercih ediyorum. İleride direkt 5000 serisine yükselteceğim çünkü. Ama 4 5 sene sonra belki. 2. EL için İstanbul'da oturuyorum. 144Hz monitör olursa iyi olur. 24 inç yeter.
  204. madSlowly

Yardım Bilgisayarım Csgo Da Kasmıyor Valorant Da Kasıyor

Normal aslında çünkü grafik yüklemeleri çok daha fazla ya da kaplama yüklemeleri.
  205. madSlowly

Soru 450 Tl Bir Klavye Önerisi

Peki başka modeller var mı ? 5 6 tane atsanız. Karşılaştırmak istiyorum daha doğrusu.
  206. madSlowly

Öneri 450 Tl Klavye

Merhaba, Ben klavye almak istiyorum 450 TL bütçem var ne alabilirim. Bilek desteği önemli benim için Logitech, Razer, Steelseries gibi markalar önceliğimdir. Ne önerebilirsiniz ? Tabii bu bütçeye SS almak zor.
  207. madSlowly

Soru Ryzen 5 3400G Vs 1600

Ryzen 1600 ben de de var. Overclock yapıldığında uçtuğunu :) biliyorum.
  208. madSlowly

Soru Ryzen 5 3400G Vs 1600

AMD Ryzen 5 2600 ve 2600X öneririm en düşük o ekran kartlarına.
  209. madSlowly

Soru 450 Tl Klavye

Gamepower Saber'de çınlama var diye biliyorum.
  210. madSlowly

Soru 15 K Ya Gaming Laptop

Ram için işlemciyi düşürmek ? Biraz saçma.
  211. madSlowly

İkisi de arkadaşın bütçesini aşıyor.
  212. madSlowly

10875H vs 5800H karşılaştırması yapıldığında 5800H biraz daha önde 8 çekirdek puanı yada çekirdek hızı olarak daha iyi. Alacak kişi belki OC yapmayacak. 2.3 GHz' de mi kullansın ? 0.9 GHz daha fazla base clock olarak. 1624966073 Ama yine de sizin dediğiniz de alınır ekran kartı olarak...
  213. madSlowly

Öneri Film Ve Oyun Için 32 Inç Monitör Tavsiyesi

Eğer rekabetçi oyunlar oynuyorsan maksimum 24 inç. https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-236-vg24vq-144hz-1ms-2xhdmi-dp-freesync-gaming-monitor-9/ https://www.itopya.com/dell-25-aw2521hf-240hz-1ms-2xhdmi-dp-fhd-ips-freesync-premium-ve-g-sync-gaming-monitor/ Eğer hikaye oyunları için...
  214. madSlowly

Son attığım bilgisayarda İntel modelleri sıkıntılı oluyor diye biliyorum ama o A15'te miydi pek bir fikrim yok @Görkem Say 1624959599...
  215. madSlowly

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-zephyrus-ga401qe-hz127-amd-ryzen-7-5800hs-16gb-512gb-ssd-rtx-3050ti-freedos-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000007XFIU?magaza=Hepsiburada 1624959345 Stokta yok ! 1624959392...
  216. madSlowly

Soru Kredi Kartında Habersiz Para Çekilmesi

Geçmiş olsun. 740,11 TL gitti ama 54,99TL kurtarma şansınız var.
  217. madSlowly

Soru 450 Tl Klavye

Merhaba, Klavye almak istiyorum bilek destekli olursa iyi olur. Valorant oynuyorum bazen yan bazen klavyeyi düz tutuyorum. Jett main olduğum için hızlı tepki vermesi benim için önemli. Çünkü hareketli bir oyun stiline sahibim. Maksimum 450 TL bütçem var, marka olsa iyi olur Steelseries Razer...
  218. madSlowly

Soru 2.El Alıcağım Bilgisayar Nasıl

RX 550 yi bu kadar düşük düşünmeyin. Son driver güncellemeleri ile güçlendi baya. Ama o işlemciye o ekran kartı olmamış. Ekran kartı ve işlemci arasında 200 TL fark var.
  219. madSlowly

Soru Sizce Bu Sistem 2. Elden Kaç Tl Ye Satılır??

Yani monitör dahil 9.000 koy. Ama daha da yüksek olabilir:
  220. madSlowly

Soru 2.El Alıcağım Bilgisayar Nasıl

Hangi şehirdesiniz ona göre 2. El önereyim. Bir de bütçe ?
  221. madSlowly

Soru Pollux 3Apu Alınır Mı?

Biostar anakart almayın.
  222. madSlowly

Yardım Amd Masaüstü Sistemim Bir Anda Kitleniyor

Olay bitti. Ekranda çizik gibi şeyler oluyorsa gidip gelmeler vb. HDMI to VGA kablosundan. Çünkü o aparatlar yüzde yüz iyi kullanım sunmuyor %45 idare eder derecede. Monitöre direkt kablo ile bağlamanızı öneririm. 1624948787 Eğer bilgisayar donup ses geliyorsa SSD işlemci gibi parçalarda sorun...
  223. madSlowly

Soru 350 W Frisby Psu Ekran Kartlı Sisteme Yeter Mi ?

Frisby PSU almanı önermem. O sisteme 500W yeter bence boşta kalan Watt değeride olsun çünkü. FSP Corsair Thermaltake gibi markalara bak PSU'da.
  224. madSlowly

Öneri Arayüz Tasarımı Için Öneriler

Üste açılan pencere yapabilirsiniz. Kategorilere ayırıp. İlk başta Sınavlar olarak görünecek açılınca Tüm sınavlar gözükecek DGS ALES LGS filan sonra onlarında pencereleri olup sınavla ilgili her şeye ulaşacak kullanıcı. Üste ki fazlalığı azaltabilirsiniz. Daha farklı kategorileri koyma imkanı...
  225. madSlowly

Öneri 400Tl Ekran Kartı Tavsiyesi

8750 kart iyidir. Ben de 7770 GHz edition var. İşlemci R5 1600. Biraz işlemci besliyor ama Valorant ortalama 109 FPS lerde geziyorum. Bu ekran kartının işlemciye yaptığı destek. Apex Legends ortalama 45. Orda da işlemcinin ekran kartına yaptığı destek olarak nitelendirin. İşlemci iyi ise yağ...
  226. madSlowly

Anket Turbox'u Seviyor Musunuz, Destekliyor Musunuz?

Bence 3. seçenek ekle. Orda çalışan birini görünce dövmek ağzını burnunu kırmak istiyorum :D. Seçenek olarak bunu ekle :D. Nefreeeeeeeeet Ediyorum Turbox'tan dolandırıcı kaynağı ve Türkiye'yi düşünürsek para akıyor onlara. Çünkü Türkiye'de kaç insan teknolojiden kazıklanmayacak derecede anlıyor...
  227. madSlowly

Soru 1050 Ti Neden Pek Tercih Edilmiyor ?

6 Ay önce şuan o sistemden daha pahalı sadece ekran kartı MSI VGA RADEON RX 580 ARMOR 8G OC Ekran Kartı Aynısı sistemde olan.
  228. madSlowly

RX 580'e hak verir miyim. Ona da hayır abim sistem topladı 7500'e Monitör dahil (6 ay önce) RX 580 + 1600 var.
  229. madSlowly

Ama 1050Tİ eskimesine rağmen arttı ve hak ettiği kadar artmadı %90'nı hak etmiyor %10 olabilir diyorum ama.
  230. madSlowly

1050 Tİ 2 yıl önce Türkiye'nin ekran kartıydı resmen. En fazla TR'de kullanılıyordu bence. Ama şuan eskidi ve fiyatı arttı.
  231. madSlowly

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Windows 11 görünümünü Win10'a mı ayarladınız yoksa ciddi ciddi Win11 mi bu ?
  232. madSlowly

Soru Sizce Bu Sistem 2. Elden Kaç Tl Ye Satılır??

GTX 1660 Super hatta RTX 2060'a kadar rahat besler R5 1600.
  233. madSlowly

Öneri 450 Tl Bütçe Ile Klavye.

Cevap yazacak mısınız ? 1624863276 Cevap yok herhalde.
  234. madSlowly

Öneri Yazılım Için Bilgisayar

Eğer Mac almayı düşünüyorsan M1 işlemcili olanlar dışında alma. Şuan da M1 işlemci tokat atıyor diğer mac işlemcilerine. Ama Windows + Linux istersen 3600X ve 10400 gibi işlemcisi olan bilgisayar alabilirsiniz.
  235. madSlowly

Soru Pes 2021 Pc Için Nasıl Oynayabilirim?

Konami Pes 2021‘i Pes 2020‘nin üstüne güncelleme yaparak çıkardı burda ki amaç Pes 2022’ye daha iyi hazırlanmak. Çünkü futbol oyunları 1 yılda geliştirilebiliyor. Konami bunu 2 yıla çıkardı kendi adlarına ve daha iyi hazırlanmak istedi. Yani şuan da Cyberpunk 2077 gibi bir beklenti var. Çünkü 2...
  236. madSlowly

Öneri 450 Tl Bütçe Ile Klavye.

Merhaba, Klavye almak istiyorum bilek destekli olursa iyi olur. Valorant oynuyorum bazen yan bazen klavyeyi düz tutuyorum. Jett main olduğum için hızlı tepki vermesi benim için önemli. Çünkü hareketli bir oyun stiline sahibim. Maksimum 450 TL bütçem var, marka olsa iyi olur Steelseries Razer...
  237. madSlowly

Öneri Bu Klavye + Mousepad Sizce Nasıl Olur ?

Merhaba, Bir klavye ve mouse pad almak istiyorum. Kullandığım mouse SteelSeries Rival 300 Fade Edition. Mouse'un smooth bir şekilde hareket etmesi benim için önemli. 450 TL gibi bir bütçem var ne alabilirim ben şu ikisini beğendim klavye bilek destekli olsun...
  238. madSlowly

Soru Kablosuz Gaming Kulaklık Önerir Misiniz??

Bu arada ekleme ikisinde de aynı mm boyutunda sürücüler var. 1624633380 TEKNİK ÖZELLİKLER Kulaklık: Sürücü: PRO-G 40 mm Frekans yanıtı: 20 Hz – 20 kHz Empedans: 39 Ohm (pasif), 5000 Ohm (aktif) Hassasiyet: 87,5 dB SPL/mW (Logitech Neodim Sürücüleri 40 mm (SS Arctis 9)
  239. madSlowly

Arctis 9 2499 TL.
  240. madSlowly

Ben bir hata ettim Razer Kraken V2 alırken sanal 7.1 var !!! Ve tam 7.1 özelliğini alamıyorum iyi mi 7.1 iyi ama sanal olduğu için hatalar var. Keşke diyorum Cloud II ve Void Elite baksaydım !
  241. madSlowly

Sizin önerdiğiniz Arctis 9'da sanal 7.1 var !. Normal kullanmak isteseniz stereo kullanacaksınız. Ama G733 ve Corsair Virtuoso'da gerçek sanal olmayan 7.1 var.
  242. madSlowly

Soru Bu Pc Bu Fiyata Alınır Mı Kısaca Bakarsanız Sevinirim (Açıklama)

Kaliteli bir SSD değiştirebilirsiniz.
  243. madSlowly

Arctis 9 sanal stereo özelliği var.
  244. madSlowly

Eğer ben alsaydım Corsair Virtuoso ve G733 öncelikli tercihim olurdu. Cloud II Wireless 3. olurdu. https://www.itopya.com/corsair-void-elite-rgb-71-beyaz-kablosuz-gaming-kulaklik/ Buna da göz atın derim ama öncelik sırasında 4. olsun.
  245. madSlowly

Soru Bu Pc Bu Fiyata Alınır Mı Kısaca Bakarsanız Sevinirim (Açıklama)

Sistem iyi ama SSD uzun vadede sorun çıkartabilir. Onun yerine (NVMe ise) A200, 970 Evo gibi modeller alınabilir.
  246. madSlowly

Soru Valorant Son Güncelleme Sonrası Ciddi Fps Düşüşü

Ben de öyle bir sorun yok optimizasyon sıkıntılarının giderildiğini açıklıyorlar. Ama ben de ne FPS düşüşü ne artması var.
  247. madSlowly

Soru Bu Klavye + Mouse Pad ?

Merhaba, Bir klavye ve mouse pad almak istiyorum. Kullandığım mouse SteelSeries Rival 300 Fade Edition. Mouse'un smooth bir şekilde hareket etmesi benim için önemli. 450 TL gibi bir bütçem var ne alabilirim ben şu ikisini beğendim klavye bilek destekli olsun...
  248. madSlowly

Haber İsviçre 3 - 1 Türkiye

Yusuf Yazıcı muhlama yiyemedi diye yemeksepetinde ki elemanları dövmüş sonra yorulmuş 2 kilo muhlama yedikten sonra 10 kilo fazla katılmış ve oynayamamış :D 1624521089 Uğurcan Çakır şuanda en iyi oyunculara aday listesinde 5. ve tek kaleci !!!!!! 3 maçta 18 kurtarış 6maç başına yaklaşık (eğer...
  249. madSlowly

Öneri 9-9.5K Bandında Uzun Ömürlü Gaming Laptop Tavsiyesi

1650 var bunda Ideapad Gaming 3 te 1650 Tİ + 16 GB Ram + 4800H.
  250. madSlowly

Öneri 9-9.5K Bandında Uzun Ömürlü Gaming Laptop Tavsiyesi

Lenovo IdeaPad 3 net.
  251. madSlowly

Yardım Bilgisayarım Iyi Ama Fps Düşük

Zaten Intelin GPU larına güvenmeyin düzgün FPS almazsınız. Mahalle bilgisayarcısı için muhteşem. Hem de teknolojiden anlamıyorsa kişi. Bak yalanları sayıyorum. Abi bak bu Intel sen bunla oyun bile yaparsın o kadar iyi Bak UHD yazıyor Ultra HD her şeyi yapar UHD uçak bile kaldırır (Ama...
  252. madSlowly

Çıkıyor diye biliyorum. 1624118165 Hocam denediniz mi ? Nasıl durum ?
  253. madSlowly

Fakat bazı forumlarda klavyeyi temizleyince ve usb yi çıkar tak yapınca düzeliyor diyorlar.
  254. madSlowly

Biraz Asus Rog Strix Scope modeline benzer bir yapısı var bilek desteğinin çok rahat olacağını düşünmüyorum. 1624107654 Yardım ??? Logitech G213 Prodigy nasıl olur kronik sorunlu herhalde.
  255. madSlowly

Merhaba, Ben klavye almak istiyorum 450 TL bütçem var ne alabilirim. Bilek desteği önemli benim için Logitech, Razer, Steelseries gibi markalar önceliğimdir. Ne önerebilirsiniz ? Tabii bu bütçeye SS almak zor.
  256. madSlowly

Yardım Windows Açılırken Sakat Çalışıyor....

Belli oldu o zaman. Birden fazla uygulama çalışırken kapatırsanız önce bilgisayar onları kapatmaya çalışır. O yüzden yavaş kapanır. Açarken ise yavaş açılır o uygulamalar yüzünden.
  257. madSlowly

Taksitli Telefon

Operatörler. Turkcell Türk Telekom Vodafone ben şahsen operatörlerden alırdım.
  258. madSlowly

Yardım Windows Açılırken Sakat Çalışıyor....

Ethernet kablosunda sıkıntı olabilir. Peki bilgisayarı kapatırken bir uygulama açık iken mi kapatıyorsunuz google olur bu discord filan ?
  259. madSlowly

Soru 1500 Tl Ye Bu Bilgisayar Değer Mi ?

Ortalama 45 50 FPS.
  260. madSlowly

Yardım Bu Ssd Alınır Mı?

Hocam ben rehberinizi okudum ve JamesDonkey JD modelline katılıyorum dediklerinizin. Diğerlerini kullanmadığım için bilmiyorum ama diğerlerine de hak veriyorum ama oyun JD ye. Ani donma değil kalıcı donma olarak düzelebilirsiniz. Öneriye gelecek olursak Patriot Burst ve Patriot P210 öneririm.
  261. madSlowly

Öneri Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleriniz

Hocam hepsi güvenilir ve kurumsallaşmış firmalar. Tek tanınan yerden alışveriş yapmayınız oda Teknobiyotik. Ama diğer Gaming Gen İncehesap Sinerji İtopya gibi yerlerden (Vatan olmaz kazıklanırsınız) alışveriş yapabilirsiniz hepsinin garantisi ve ünlü yayıncılarla sponsor anlaşması bulunmaktadır.
  262. madSlowly

Öneri Büro Için All In One Pc Tavsiyesi

Hocam kusura bakmayın sadece işlemciye göre seçmeye çalıştım. 1623414642 https://www.vatanbilgisayar.com/acer-c24-963-intel-core-i3-1035g1-1-2-ghz-8-gb-256gb-ssd-intel-uhd-win10-23-8.html
  263. madSlowly

Öneri Büro Için All In One Pc Tavsiyesi

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-aio-3-core-i5-10400t-2-ghz-4-gb-256-gb-ssd-intel-uhd-630-win10-21-5.html
  264. madSlowly

Uefa Euro 2020: Türkiye - İtalya

Zor olacak. Karşı da çok güçlü takım var. Ama bu kadro ile Fransayı yendik. Ya da Burak Yılmaz, Yusuf Yazıcı, Zeki Çelik tek başlarına Lille'i şampiyon ettiler. Ve Fransa Liginde Monaco ve PSG dışında şampiyon olmak çok zor.
  265. madSlowly

Öneri 6500 Tl'ye Monitör Dahil Pc Lazım

2. El olarak 2600X 1060 olarak düşündüm şimdi baktım MasterBox kasada PSU varmış ? Ben Full 2. El olarak 1660 Tİ 2600X bir sistem buldum 9500 TL ama belki pazarlık ile 7500 e indiririm belki. 1623391764 7 Kasımda verilmiş ilan. 9/1/2021 de garantisi bitiyor. 1623403321 Yardım ? 1623404011...
  266. madSlowly

Monitör kulaklık klavye ve mouse dışında alacağım ne kadar olur ?
  267. madSlowly

Öneri 10.000 Tl Civarı Laptop

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-strix-g15-amd-ryzen-7-4800h-2-9ghz-8gb-512gb-ssd-15-6-gtx1650-4gb-w10.html
  268. madSlowly

Rehber İ5 11400F / Ryzen 7 5800X Sistem Önerileri.

Bence 11400F sisteminde ki Kasa bana garip geldi. Bu kadar iyi sistem alıyorsak. Kasaya para harcanmalı bence. GT 301 mesela indirimlerle 700 e düşüyor.
  269. madSlowly

Soru 400 Tl’ye Nike Revolution 5 Alınır Mı?

O zaman YalıSpordan alabilirsiniz ama araştırın yine. Sorun yaşayan varmış YalıSpordan.
  270. madSlowly

Soru Türknet Gi̇gafi̇ber Altyapı Geldi Geçiş Yapmalı Mıyım?

Ben Avcıları hep gelişmiş yer olarak bilirdim :). Anadolunun doğu tarafları hala köy gibi ama.
  271. madSlowly

Siz metropol ve şehirleşmiş yerde oturuyorsunuz. İstanbul için değil Avcılar ama Anadolu yakasında biraz doğu taraflarında bunu bulmak imkansız. 5 ms filan valorant birde çoğu kişi 30 ms oynuyor.
  272. madSlowly

Soru 400 Tl’ye Nike Revolution 5 Alınır Mı?

Ben çok fazla YalıSpordan alışveriş yaptım. Resmen ayakkabılarımın yarısı oradan. 1623325306 Öyle bir şey yok Skechers'ta bir sorun var her ayakkabısı öyle onun. Bizde de vardı ama Boyner den almıştık. 1623325366 https://www.boyner.com.tr/nike-kosu-ayakkabisi-924564 Ama daha ucuzu var ben de...
  273. madSlowly

Biz de öyle bir şey yok yani. Fiber olmadan bile böyle değerler alıyorum VDSL. 1623325104 69.
  274. madSlowly

Yardım Yeni Gündem Apu Sistem Tavsiye :)

B450 A Pro ekleyelim :)
  275. madSlowly

TurkNet öyledir. Hep ucuz fiyata yüksek hız verir. Ama kesilmeler yaşamanız olanaksız değil. Yani şöyle anlatayım. Bir günde 5 kere hatta 10 kere gidip gelmeler yaşayabilirsiniz. Ben de TürkNet kullanıcısıyım. Ben de hızlar böyle
  276. madSlowly

AMD Ryzen 4300GE güzel bir işlemcidir. Hem 4000 Serisinden ilk masaüstünde 4000 serisi olan işlemci.
  277. madSlowly

Teknobiyotikten hiç bir şey alınmaz. Orada 10. Yıl yazıyor ama şöyle yazması lazım 10 Yıldır bilgisizliğimizi konuşturuyoruz. Galax bence alınmaz Anakart olarak. MSİ Asus Gigabyte kullanın daha iyi. Kasanın hava çıkması için resmen dua okuyacağız gibi. SSD kronik sorunlu. Direkt yere çakılıyor...
  278. madSlowly

Soru Ryzen 5 3600 Isınma Ve Renderde Pc Kapanma Sorunu

SPEC Delta Mid Tower olarak hatırlıyorum.
  279. madSlowly

Ölçütünüz mü ? 1623324057 Ölçün atıyorum 6 cm çıktı yarıçapı 6 cm olan bir soğutucu gibi bir şey olacak. Hatta ramleri boğmaya gerek yok 5cm olur.
  280. madSlowly

Şuan ki işlemci soğutucunuz ile ram arasında kaç cm var.
  281. madSlowly

Lian Li'nin ben soğutmasını önermiyorum. Kalitesiz geliyor.
  282. madSlowly

Wraith Stealth çok iyi bir soğutucu değil bana göre işlemciyi soğutuyor mu evet normale göre iyi ama 3000 Serisine göre düşük. Wraith Max ya da Prism ile gelse daha iyi olurdu 3900 3700 değil de tüm 3000 Serisine (3 dışında) koyulmalı.
  283. madSlowly

Noctua macunlar gerçekten kaliteli ve iyi soğutmaya sahip. AMD 3000 Serisi zaten ısınan bir seri. Hatta AMD'nin en ısınan serisi. Soğutucu olarak Core Froza L ve eğer gerçekten çok fazla bütçe var ise Wratih Prism ve NZXT Kraken öneririm.
  284. madSlowly

Yardım var mı ? 1623332328 Bu foruma ne oldu böyle ya yardım eden yok mu !!
  285. madSlowly

650 Serisinde de sorunlar var. 1623241596 Yardım edecek misiniz ? 1623241693 https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-uygun-fiyata-gamer-pc-plus144hz-monitor-919996794/detay...
  286. madSlowly

SSD kronik sorunlu. Ek olarak ben PSU'su olan bir kasa tercih ederim. Çünkü daha pahalı oluyor ikisini ayrı ayrı alınca.
  287. madSlowly

İstanbul/Anadolu, Avrupa.
  288. madSlowly

Ekim 2020 onun ilan tarihi. 1623232572 .
  289. madSlowly

Hocam iyi hoşta ben ekran kartlı bir sistem istiyorum. Ekstra almak istemiyorum. Ailem bir kere alalım bitsin daha masraf çıkmasın diyor.
  290. madSlowly

Ben ilanlara baktım ve RX 580 i 1800 e buldum ama sonra gördüm ki Kart Ekim 2020 de satışa konulmuş. RX 580 i şuanda bulmak zor ama dedim ki bu sistemi bana bulabilirseniz iyi olur ya da yakın bir sistem.
  291. madSlowly

Fanboy değil de Fan diyelim :). AMD'nin eksiklerini de söylerim fazla olanları da. Ama çok fark yok.
  292. madSlowly

Düşündüğüm buydu benim zaten.
  293. madSlowly

Ama çok fark yok aralarında.
  294. madSlowly

2700 TL ye var.