Arama sonuçlarınız

1. C

Yardım Bilgisayardan ses gelmiyor

Selamlar, düne kadar her şey normaldi ve gece bilgisayarı kapadım. Bugün ses gelmiyor. Kulaklıktan ve bilgisayardan ses geliyor olarak gözüküyor ancak hiçbir şekilde ses gelmiyor. Dün denetim masasında temizlik yaparken bir şey sildiğimden şüpheleniyorum. Yardımcı olur musunuz?
  2. C

Yardım Bilgisayardan bip sesleri gelmesi ve anlık kasma

Selamlar, yakın zamanda bir bilgisayar aldım içinde Windows 11 Pro yüklü. Aldığımdan beri sayısı pek fark etmeden kulaklığımdan bip bip sesleri geliyor. Bu seslerin sayısı rastgele geliyor ve oyun oynarken 5 FPS'e kadar düşüyor. Oyun oynamıyorken ise bilgisayar bayağı ağır hareket ediyor ve 3 4...
  3. C

500 TL SSD Önerisi

Selamlar 400-500 TL arası bir ssd almayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  4. C

Ekran Kartı

2k Monitör almak istiyorum. Ama Ekran kartım yetersiz. İyi bir Ekran kartı önerebilir misiniz? not: 4k bütçe
  5. C

2K Monitör Mü 1080p monitör mü?

Selamlar 2k 165 hz 1ms hdr400 bi monitör mü almalıyım? Yoksa 1080p 1ms 280 hz monitör mü almalıyım sizce yardım edebilir misiniz? başka bir monitör de önerebilirsiniz. not: monitörü oyun için almak istiyorum bütçe 4k not 2 : bahsettiğim monitörler: 2k: ASUS TUF GAMING 27" VG27WQ 165Hz 1ms...
  6. C

Monitör

Asusun Şu monitörü ASUS 27" VG279QM 1Ms 280Hz HDMI DP FREESYNC VE G-SYNC UYUMLU IPS Gaming Monitör mü yoksa Aocun AOC C27G2ZU/BK 27" 0,5ms 240Hz 300nit Freesync2 G-Sync Curved Gaming Monitör monitörü arasında çok kaldım sizce hangisini almalıyım,YADA bu fiyata daha iyi bir monitör tavsiye...