Arama sonuçlarınız

1. A

Yardım Macbook Pro Servis öneriliyor ??!!

2017 13" Macbook Pro elime 2021 nisanda geçti(ilk sahibi benim) o günden bu güne aktif kullanımda ve 84 batarya devirde fakat buna rağmen bataryada servis öneriliyor yazıyo bunu düzeltmenin bir yolu yok mudur yoksa gerçekten batarya ömrünü mü doldurdu ? 1694199177 nisan ayında ise pil sağlığı 86imiş
  2. A

Yardım Core 2 duo işlemcili İmac e xeon takmak

Merhabalar başlıktaki gibi bir yardım istiyorum elimde İmac 2009 21" late var. İşlemcisi core 2 duo e7600 ben bunu anakarta uygun xeon bir işlemciyle değiştirmek istiyorum bilgililer yardımcı olabilirlerse sevinirim.
  3. A

Yardım Çöp işlemciye overclock

Merhaba çöp halde olan pcyi biraz adam edip kullanmak istiyorum. İşlemci ekte. Ne yapabiliriz nası yapabiliriz overclock hakkındaki bilgim 0
  4. A

Soru Bu pc adam olur mu

Bilgisayarım 2009 late İmac 21.5. İşletim sisteminin hiçbir şeyi desteklememesinden ötürü desteklenmeyen bir şekilde High Sierra kurdum. Amacım bilgisayarda ufak tefek değişiklikler yaparak alabileceğim maximum performansı almak bilgililer buradan veya dmden ulaşırsa mutlu olurum.
  5. A

Soru Macbook modelimi yükseltmeli miyim ?

Elimde 2017 late model macbook pro var(2021 nisanda kullanılmaya başlandı). Üstüne 7000 lira koyup m1 macbook air ile takas edebiliyorum. Sizce değer mi ?
  6. A

Yardım Bootcamp Yardımcısı yükleyici diskimi görmüyor

Elimde 2009 late İmac var, bootcamp kurmak istiyorum. Her şeyi hazır usbye destek yazılımı indirdim, windows 7 iso dosyasını diske bastım fakat diskimi göremiyor. Ne yapmalıyım ?
  7. A

Yardım MacBook pixel bozukluğu

Bilgisayarımda bootcamp kısmına geçince tarayıcıda ve oyunlarda bu sorun karşıma çıkmaya başladı. Ekran kartı driverim güncel virüs taraması yaptım. Yardımlarınızı bekliyorum.
  8. A

Yardım Tf2 item satmak

Merhaba tf2 de pahalı bir item çıkardım fakat pazarlanamaz yazıyor ne yapsam düzelir bilginiz var mı?
  9. A

Yardım LoL uygulamasını açma izniniz yok.

Merhaba bugün sabah LoL girmeye çalıştım fakat böyle bir hata aldım macOS Kullanma Kılavuzu ile sorunu düzeltmeye çalıştım paylaşma ve izinleri okuma ve yazmaya dönüştürdüm fakat yine açılmıyor bilen bir arkadaş yardım edebilirse sevinirim.
  10. A

Cs:go Çözünürlük Sorunu

Öncelikle herkese selamlar yeni bilgisayarda cs denemek istiyordum fakat çözünürlük fazla geldi ayarlardan değiştirdim ve en aşağı kaydırdım uygula kısmı yoktu sonradan fark ettim ki o kısım ekrana sığmıyor. Araştırma yaptım fakat sonuç alamadım yardımlarınızı bekliyorum.
  11. A

1000 dolar bütçe ile nasıl bir macbook önerirdiniz ?

Merhabalar 1000 dolar bütçem var M1 macbook air almayı düşünmüyorum yurt dışından alacağım ama bazı kararsızlıklarım var ebayda bütçeme uygun çok güzel modeller buldum fakat ebay sıkıntılıymış geri kalan internet sayfalarında dişe dokunur bir şey yok. Macbookları Türkiyeden de alabilirim kdvyi...
  12. A

Hazır Ranklar Sıfırlanmışken...

Arkadaşlar hazır ranklar sıfırlandı yok mu bir cha olmamız pre olmak isteyenler DM geçebilir.
  13. A

Hangisi daha mantıklı

Merhabalar M1 işlemcili macbook air veya 2018 macbook pro alacağım hangisinde daha fazla performans alırım ? 1609068123 2018 model ekran kartlı
  14. A

Big Sur vs Catalina

Merhabalar 1. yazı girişimimden sonra tekrar yazmaya karar verdim. Dün akşam 5. denememden sonra Big Sur'u bilgisayarıma yükledim. Değerlendirme: Big Sur: Giriş ekranı, uygulamalar, Dock, menü çubuğu yenilenmiş çerçeveleri yumuşatılmış hoş bir hava katmış. Erişilebilirlik eklenmiş ve...
  15. A

Sormak zorundayım kaldırıyor mu

Merhabalar bazı sebeplerden dolayı Macbook Pro 2019 dan 2015 e geçmek zorunda kaldım 2019 da dead by daylight sıkıntısız sıkıntısız oynuyordum. Fakat şimdi donanım değiştiği için kaldırır mı bilemem. Destek için: bilen veya fikri olanlar yazabilir mi ? Özellikler İ5 5. Nesil 2,7 (3,2) 8 Gb...
  16. A

3500 bilgisayar tavsiyesi

Herkese merhaba bir arkadaşım 3500 TL ye f/p bir kasa arıyor rica edersem apu olmasın bizim ekiple birlikte dbd girecek şimdiden herkese teşekkürler 1604413741 Mönitör dahil değilmiş bilgilerinize 1604414085 Kimleri etiketlemem gerekiyor 1604414099 1604415269 @Sibraius 1604418235 Up
  17. A

5200 TL ye PC

Merhabalar, geçenlerde oyun performansında MacBook Pro mun yetersiz olduğunu gördüm uygun fiyata lol, csgo, dead by daylight oynatacak bu fiyatta bir masaüstü toplamamız mümkün müdür ?
  18. A

Bilgisayarım boşta %99 cpu kullanıyor

macOS kullanıyorum bu sorun ile ilk defa karşılaştım lütfen yardımlarınızı esirgemeyin 1601103154 1601103629 Cpu 98 C oldu 1601104300 . 1601104518 @met 35 @alpsadik @Görkem Say
  19. A

Orange Pi One çalışmıyor

Merhabalar, Orange pi One satın almıştım her şey güzel gidiyordu fakat bir gün aletin ışıklarının yanmadığını fark ettim. Detaylıca baktım araştırdım fakat bir çözümünü bulamadım yardımınızı esirgememenizi rica ediyorum.
  20. A

Günümüz rapleri

Günümüz raplerini seven var mı ? Şahsen eski raplerle kıyasladığımda üzülüyorum.
  21. A

lol pre

Arkadaşlar dereceli pre arıyorum rankıma yakın adamlarla girmek istiyorum Midlane oyuncusuyum Anivia OTPyim
  22. A

Dbd auto attack

Merhabalar bilgisayardan dead by daylight oynamayı seven biriyim çoğu zaman katil trollemek için girerim geçen günlerde ipade dbd mobil yükledim auto attack diye birşey varmış düzeltilemiyor mu düzeltilemiyorsa oyunu sileceğim