Arama sonuçlarınız

1. myr0n

Defender Kalıcı/Geçici silmek.

Herkese selam, bu konumda windows defender'i geçici ve kalıcı olarak kapatma yollarını anlatıcağım. NOT: Windows defender'i silmek, eğer bilgisiyarınızda başka bir anti virus yoksa sisteminizi tehlikeye atar. Kalıcı yöntemimizde windows defenderi tamamen ortadan kaldıracağız, yok ediceğiz...
  2. myr0n

PC format ekranında sürekli restart atıyor.

Arkadaşlar lütfen yardım edin, Windows icinden bu bilgisiyari sıfırla> her şeyi kaldır secenegini seçtim format bitti ancak pc açılırken disk denetleniyor fixing gibi bir şey yani chkdsk yapti. Ondan sonra pc tekrar başladı o başlamadan sonra hep tekrar başladı sürekli restart atıyor elim ayağım...
  3. myr0n

Laptop fan hızını kontrol etme

Selam arkadaşlar laptop fanını kontrol etmem gerek, notebook fancontrol SpeedFan vb. gibi programları denedim işe yaramadı nasıl kontrol edicem ben bu fanı? laptop modeli (HP DA2002NT) biostan falan kontrol edilebiliyormu?
  4. myr0n

Logo ekranında kalan telefon çözümü.

selam arkadaşlar bügün size herhangi bir telefonun logo ekranında kalma sorununun çözümünü anlatıcam. Başıma bu olay geldi ve çözdüm eğer başkasındada olursa diye size açıklamak istedim. Öncelikle telefon eğer logo ekranında kaldıysa telefon hardbrick olmuştur, brick demek; telefonun logo...
  5. myr0n

Sistem iyi FPS düşük

selam arkadaşlar elimde iyi bir pc mevcut ama oyunlarda çok düşük FPS alıyorum örnek vermek gerekirse csgo en düşük de 60-70fps alıyorum benim sistemim ile aynı bir pc Maxda bu kadar alırken ben lowda alıyorum her şeyi denedim fakat bı turlu fpsyi yukseltemedim mevcut sistem bilgilerini...