Arama sonuçlarınız

1. A

USB belleğe HIVEOS yükleyince çevrimdışı oluyor

Arkadaşlar madencilik için kullanılan Hiveos yazılımını flash'a yazdırıyorum fakat flash her seferinde çevrim dışı konuma geçiyor ve bir daha bilgisayar görmüyor flash'ı. Disk yönetiminde görünüyor ama bilgisayarım'da görünmüyor 3 flash da gitti elimde flash kalmadı sorun ne olabilir ve bu...
  2. A

Anakarta islemci takılmıyor

Yapıyorum 15 kart var 3 anakartla yer kapladığı için tek yere toplamak istiyorum
  3. A

7400k uyumlu olacak mı?
  4. A

Yok zorlamadım bir kere denedim oturmayinca kaldirdim 1615302799 Bunu okudum bende öyle aldım pentium uyumlu yazıyordu pentium aldim
  5. A

hangi işlemciyi almam gerek
  6. A

Arkadaşlar iyi forumlar Asrock h110 pro btc+ anakartini satın aldım. Yanında ise intel pentium gold g6400 işlemcisini aldım. İslemci anakarta oturmuyor okları aynı yere denk getirmeme rağmen. Acaba bu işlemci ana karta uygun değil mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  7. A

Yurtdışından ekran kartı getirmek ?

Bu konu hakkında bilgisi olan var mı
  8. A

RX5700 XT ekran kartı için işlemci

Teşekkür ederimm
  9. A

Benim için önemli olan vereceği hash gücü o yüzden ne kadar yeni ekran kartı olursa o kadar iyi
  10. A

Nasıl yani RX570 Crossfire RX5700 XT'den daha mı iyi?
  11. A

Evet öyleymiş bugün öğrendim ben de :)
  12. A

Kasa olarak yapmayacağım rig şeklinde yapacağım. 3 ekran kartı girişinin yanında şu an ismini hatırlamadığım 3 port var o portlara dönüştürücüyle ekran kartı takılabiliyor. Sistem bu şekilde olacak yani kasa şeklinde değil.
  13. A

20-25 Bin TL arası ekran kartı ne kadar iyi olursa o kadar iyi. Kingston HyperXfury 8 gb ram var. Bir de 3 adet değil 6 adet ekran kartı olursa daha iyi olur.
  14. A

Üst sınırım yok aslında ama uygun olması daha iyi olur tabiki. Vatana gittim bugün 5700XT yokmuş 5500 XT alacağım ama bunun için arkadaşların belirttiği gibi işlemci ve anakartta değişmesi gerek o yüzden baştan bir sistem kuracağım. Vatandaki temsilci bu anakartı önerdi 6 adet ekran kartı...
  15. A

Öneriniz nedir? Hangi işlemciyi almalıyım?
  16. A

İşlemciyi değiştrmem gerek biliyorum, ama şunu anlamadım anakartı da mı yenilemem gerek?
  17. A

Gigabyte Ga-h61m-DS2 böyle yazıyor anakart üzerinde
  18. A

Hayır dalga değil. Donanım bilgim pek olmadığı için sordum zaten. Ekran kartını düşük almak istemiyorum. Hangi işlemciyi alsam darboğaza girmez makine?
  19. A

Arkadaşlar selamlar, Aşağıda resimlerini attığım özelliklerde masaüstü bir bilgisayarım var. Bu bilgisayara 3 tane ekran kartı alıp ETH madenciliği yapmak istiyorum. Bunu deneme amaçlı yapacağım eğer getiri tatmin ederse yeni bir sistem kuracağım. Alacağım ekran kartı RX5700 XT. Bu ekran kartı...
  20. A

RAM MHz yükseltmek için OC

Muhtemelen öyle teşekkür ederim :)
  21. A

Hallettim taktım bilgisayarı açtım BIOS'a girdim otomatik 1666 yazıyordu şaşırtıcı bir şekilde :)
  22. A

Bunu okudum fakat Advanced memory settings'e geldiğimde X.M.P diye bir seçenek yok
  23. A

Advanced memory settings'e geldiğimde X.M.P diye bir seçenek çıkmıyor vidyolarda hep bu seçenek var. RAM'i henüz takmadım eski ramler ile yapıyorum. Acaba bundan kaynaklı mı 1601457321 Afterburner Ekran kartı için sanırım ben RAM MHZ'si yükselteceğim
  24. A

Merhaba aldığım RAM geldi sonunda. Fakat BIOS üzerinden 2200 MHZ'ye çıkarmayı bulamadım. Nasıl overclock yapabilirim yardımcı olur musunuz?
  25. A

2 tane alıp takacağım 8 GB olacak, aslında tek 8 GB buldum ama bölünerek alınması daha mantıklıymış forumlarda o şekilde yazıyor :) 1599638886 Bir de söylediğiniz RAM'lere ait link atarsanız çok makbule geçer :)
  26. A

Teşekkür ederim o zaman direk 1600 MHZ alıyorum, fakat son söylediğinizi anlamadım :) 1599638514 https://www.trendyol.com/kingston/hyperx-fury-4gb-1600mhz-ddr3-cl10-pc-ram-hx316c10fb-4-p-2573029?boutiqueId=527772&merchantId=109239 Bu ram nasıl sizce fiyat ve performans açısından?
  27. A

Öncelikle herkese iyi forumlar, bilgisayarımın ram'i yetersiz kaldığı için ram takviyesi yapacağım anakartım GA-H61M-DS2 (rev. 3.0) | Motherboard - GIGABYTE Global bu, 1333 MHZ ram'leri destekliyor fakat OC ile 2200 MHZ'ye kadar destekliyormuş. RAM'i alırken 2200 MHZ alıp anakarta mı overclok...
  28. A

Donanım tavsiyesi

Teşekkür ederim :) 1599508061 UEFI hakkında bilgim yok yeni parçaları taktıktan sonra format atacağım araştırıp dediğiniz gibi yaparım. Teşekkürler :)
  29. A

Donanım tavsiyesi

Bugün Bugün program çalışmayı durdurdu hatası veriyor hiç kullanamaz hala geldim. RAM ile mi alakalıdır acaba?
  30. A

Donanım tavsiyesi

1050ti kasar yani işlemciyi anladığım kadarıyla 1050ti'den düşüklerine bakıcam değil mi?
  31. A

Donanım tavsiyesi

İlgilendiğiniz için teşekkürler. İstediğiniz bilgilerin ekran görüntüsünü paylaşıyorum ama doğru mu emin değilim :) Oyun çok oynamıyorum fakat arada bir oynayabilirim daha çok FPS tarzı oyunları oynuyorum. Ama şu anlık tek önceliğim Matriks IQ'yu hızlı ve kesintisiniz kullanabilmek. İkinci el...
  32. A

Donanım tavsiyesi

Ekran kartı hangi modelleri önerirsiniz? Bir arkadaşım ekran kartını ikinci el almamamı tavsiye etti tamir edilen bir şey olmadığı için çok kullanılmış ya da internet kafe çıkması bir şey alırsam boşuna alacağımı söyledi doğru mu acaba? Dediğinizi yaptım sanırım RAM'i fazla kullanıyor...
  33. A

Donanım tavsiyesi

SATA SSD ATA Device aygıt yöneticisinde böyle yazıyor 1599311457 RAM alırken DDR3 almam gerek sanırım değil mi?
  34. A

Donanım tavsiyesi

SSD derken harddiskten bahsediyorsunuz değil mi? Bu arada evet ekran kartı İntel HD Onboard başka yok. Kullandığım uygulama borsa uygulaması geriye dönük backtest'ler falan yapılıyor o sırada çok kasıyor.
  35. A

Donanım tavsiyesi

Arkadaşlar hepinize selam normalde IMAC kullanıcıyım fakat Matriks IQ diye bir programı kullanmaya ihtiyacım olduğu için windows bir PC toplattım. Uygulamayı yükledim fakat uygulama biraz yavaş çalışıyor kasaya takviye yapacağım fakat neyi yükseltmem gerektiği bilmediğim için size danışmak...