Arama sonuçlarınız

1. F

Yardım An error occurred while trying to copy a file hatası neden oluşur?

An error occurred while trying to copy a file böyle bir hata alıyorum bu sorun neden olur? Ayrıca çözümü var mı?
  2. F

Sistem başlangıçta hata verdi

Sistemi açtım ve bu hata ile karşılaştım bu hata ne anlama geliyor? Bir çözümü var mı?
  3. F

Temel İçgüdü katil kim?

Teşekkür ederim.
  4. F

Temel İçgüdü katil kim?

Ana katilden. Hani ilk başta adamı oldürenden.
  5. F

Temel İçgüdü katil kim?

Az önce Temel İçgüdü filmini izledim ve sonundan bir şey anlamadım. İzleyenler bana katilin kim olduğunu anlatabilir mi?
  6. F

qBittorrent güvenli mi?

qBitorrent güvenilir mi? Eskiden Utorrent kullanıyordum ama sanırım bilgisayara zararlı programlar kuruyormuş. qBittorent kullanmak istiyorum ama o da Utorrent gibi bilgisayara zararlı program kuruyor mu?
  7. F

qBittorent iyi midir?

Teşekkür ederim.
  8. F

qBittorent iyi midir?

Arkadaşlar bana link atarmısınız?
  9. F

qBittorent iyi midir?

qBittorent mi kullanıyorsun?
  10. F

qBittorent iyi midir?

Utorrent' de virüs var ama qBittorrent iyi midir? Yoksa Utorrent gibi para tuzğımı? Hangi torrent daha iyi?
  11. F

Malwarebytes bunları buluyor virüs müdür?

Bunları göstererek Trojan vb. diyor ama ben bir siteye girmiyorum. Sadece en baştaki siteye girmiştim Web helper adlı virüsü araştırmak için girmiştim Kaspersky ilede taratmıştım hiçbirşey bulamadılar.
  12. F

Web helper virüs müdür?

Yok zaten yapmıyordum.
  13. F

Web helper virüs müdür?

Bilgisayar şuan kapalı ama sanırım yoktu.
  14. F

Web helper virüs müdür?

Hayır orada yazdığı şeylerin hiçbiri olmuyordu.Ben şans eseri buldum.
  15. F

Web helper virüs müdür?

Teşekkür ederim.
  16. F

Web helper virüs müdür?

YouTube'da video izlemek için ses ayarı yaparken web helper diye bir şey gördüm, virüs müdür? Ayrıca denetim masasında falan da gözükmüyor. Kaspersky ve Malwarebytes ile de tarattım bir şey bulamadılar.
  17. F

V-Sync açınca grafik düşmesi olur mu?

Oyunda 60 hz gösteriyor ama şu anda 120 hz kullanıyorum.Oyundan hz nasıl arttırabailirim?
  18. F

RTX 2060 R5 3600 16 GB RAM. Monitör ise LG ve 144 hz ama kodunu falan bilmiyorum
  19. F

Mafia Defenetive Edition'da fazla kırılma yaşadığım için V-Sync açarsam grafik düşmesi olur mu?
  20. F

RTX 2060 ile Cyberpunk'da tahminen kaç FPS alırım?

Evet 16 gb ramim var.
  21. F

RTX 2060 ile Cyberpunk'da tahminen kaç FPS alırım?

Sistem gereksinimleri açıklandı mı bilmiyorum ama RTX 2060 ile Ultra'da oynayabilir miyim? Tahmini kaç FPS alırım?
  22. F

Bilgisayarı kapatamıyorum

Hızlı başlatmayı aç diye bir şey vardı denetim masasında onu kapatınca çözüldü.Herkese teşekkür ederim.
  23. F

Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım bir şey bulamadılar.
  24. F

Monitör kapanıyor sonra hemen yeniden açılyor.Bilgisayarda geri açılıyor.
  25. F

Kapat basıyorum monitör kapanıp açılıyor, 10 kere falan denedim kapanmıyor. Nasıl kapatabilirim?
  26. F

Disk 1 nasıl temel ve birincil bölüm yapabilirim?

Disk 1 nasıl temel ve birincil bölüm yapabilirim. Lütfen yardım edin.
  27. F

Disk 1 birincil bölümken basit birim oldu nasıl düzeltebilirim?

Disk 1 birincil bölümken basit birim oldu nasıl düzeltebilirim? Basit birim olması sıkıntı yaratır mı?
  28. F

Disk birleştiriken hatalar yaptım nasıl düzeltirim?

Lütfen yardım edermisiniz. Hiçbir bilgim yok. Lütfen nasıl yapacağımı anlatın.
  29. F

Disk birleştiriken hatalar yaptım nasıl düzeltirim?

Eski HDD'yi yeni bilgisayarıma taktım.Diskleri birleştirirken bu hataları yaptım yardımcı olurmusunuz.1. Fotoğraf işlem yapmadan önce 2. fotoğraf ise işlem yaptıkdan sonra bu bir sorun yaratır mı? Nasıl eski haline döndürebebilirim? 2. Yaptığım hata ise diski birleştirirken yanlışlıkla diskin...
  30. F

Undervoltage nedir? Ne işe yarar? Sıcaklığı ne kadar düşürür?

İşlemci R5 3600 Anakart Asrock B450M-HDV R4.0 Socket AM4, DDR4 3200MHz+ (OC), Ultra M.2, USB 3.1 Gen1, HDMI, DVI, VGA mATX Anakart (Ryzen 3000 Serisi Uyumlu Versiyon) | Teknobiyotik Stok soğutucu kullanıyorum. İşlemcim teste 101 dereceyi gördü o yüzden core performanxeyi kapattım şuanda 60...
  31. F

Hocam nasıl yapacağız zarar vermeden
  32. F

Tahmini ne kadar? 1599153337 Onun yerine core performanceyi kapatsam aynı değerleri mi alırım?
  33. F

Performasımı etkileyecek mi?
  34. F

Reis benimki asrock fakat yaparsak bilgisayara zarar gelir ni?
  35. F

Undervoltage nedir? Ne işe yarar? Sıcaklığı ne kadar düşürür? Stok fan kullanıyorum.
  36. F

Bu sıcaklık değerleri normal mi?

Valorant'ta 67 73 arası FIFA'da 63 68 arası sıcaklık değerleri normal mi? FurMark testi yaptım 11 dakikada 77 dereceyi geçmedim sizce normal mi? Kartı garantiye vermem gerekir mi? Daha dün FIFA sadece 54 derece alıyordum. Sizce sıcaklık değerlerim nasıl fazlamı ısınıyor? Galax RTX 2060 modeli.