Arama sonuçlarınız

1. S

Hesap silinmesi

Arkadaşlar hesabımın silinmesini istiyorum , silinmiyormuş desteğe ulaştım orası da cevap vermedi . Eğer hazırda bir Mod varsa hesabımı en azından sınırsız banlayabilir mi?
  2. S

Xiaomi Işletim Sistemi Değiştirme

Ben garantisi bitince telfonumu rootlayıp kendi işletim sistemini kurmak istiyorum (Java) , çünkü ben programcıyım ve verilerin korumasına biraz daha önem veriyorum , telefon Google destekli olduğu için neredeyse hiçbir Google uygulaması(YouTube) Google'ın olduğu için silinmiyor . Yani ben Java...
  3. S

Öneri Oyun Yapımı Için Laptop

Evet , program ve oyun Yazıyorum . Visual studio , Unity , Blender veya ilerde daha fazla program kullanacağım , bu işler için herkes I serisi işlemci yerine AMD al diyor . Grafik tasarım , kod yazma ve çok nadiren de olsa oyun oynamak için laptop tavsiyesi almak istiyorum , en fazla 14 bin TL...
  4. S

Usb İsim Sorunu

Merhaba yeni bir usb bellek aldım , lakin elleği her formatladığımda eski belleğimin adı yeni belleğe atanıyor , örneğin : eski belleğimin adı Bordolc ise yeni belleğin adı da Bordolc oluyor , değiştirsem bile her formatladığımda oluyor , bilgisayarın varsayılanlarında mı böyle bir ayar var?
  5. S

Usb Belleğe Program Kurma

arkadaşlar ben kod ve oyun yazıyorum , Blender , Unity , Visual Studio/Code indirmem lazım , bir belleğe tamamen nasıl kurabilirim programlarımı???? programları yani belleği bilgisayardan başka bir bilgisayara taktığımda o bilgisayarda da kullanmak istiyorum
  6. S

Unity 3D Oyun Yapımı Için En Iyi Dil

Arkadaşlar ben ve 2 arkadaşım bir oyun yapacağız , sıfırdan . programlama dili olarak C# öğrenmeyi düşünüyorum . Sizce Bütün C# konularını mı öğrenmeliyim , yoksa sadece Belirli konular Unity için yeterli mi ? (Oyunun program ve kod kısmı bende, 3D yapacağım için dil öğrenmem gerek ...
  7. S

Photosho hakkında bilgilenmek istiyorum

Arkadaşlar ben sadece Tek bir fotoğraf eşitlemek istiyorum , bir arkaplan üzerine birkaç resim eklemek istiyorum , Gimp felan diyor bazı kişiler ama bilmiyorum , ben yazılımdan anlarım photoshop ile pek alakam yoktur , yardım edecek birisi var mı , Şu editin biraz değişik ve yeni versiyonunu...
  8. S

1-3 yıl içinde laptop alacağım, Öneri alabilir miyim ?

arkadaşlar ben Laptop alacağım , öğrenciyim . Öyle aman aman oyun oynamam , ama bazen takıyorum oyuna :) neyse işte canlı ders,(ki bu önemlilik teşkil ediyor, çünkü benim annem de öğretmen, o da canlı ders yapacak, ama sadece canlı ders, başka bir şey değil) tyani kısacası Ram'i fazla, SSD...
  9. S

Google mobil reklam sorunu

Arkadaşlar bu son zamanlarda olan bir olay, ben daha 1 hafta filan önce Google'dan bildirimler almaya başladım , normalde izin vermem bildirimlere, site bildirimleri de kapalı , ama daha 10 dakika önce yine aynı şey oldu, ondan 30 dakika önce de , bir yardım eder misiniz? 1613760128 Sadece NTV...
  10. S

Note 9 pro 12.0.4

Arkadaşlar telefonumu alalı 2 ay oluyor, Aldığım gibi 12.0.3 güncellemesi geldi, Şimdi 12.0.4 güncellemesi geldi, yanlışlıkla yükledim, bunu downgrade yapacağım da, sadece 12.0.4 den 12.0.3 e düşürmenin yolu var mı, Ne olur ne olmaz her güncellemenin ne getirdiği belli değil :/
  11. S

Xiaomi Redmi Note 9 Pro hangi siteden alayım

Arkadaşlar şu anda hepsiburada indirime girdi ve n11 , trendyol da indirim olacak,sizce bekleyeyim mi ileri günleri, yoksa direk alayım mı 3.300 tl ye????????????
  12. S

Programın kenarında beyaz bir çubuk var, çözemiyorum

Bilgisayarıma Into The Breach diye bir oyun satın aldım. oyun bilgisayarımın eskiliğden midir, yoksa yazılımdan mıdır anlayamadım . buyurun ekran görüntüsü
  13. S

Tablet Önerisi

Arkadaşlar tablet alacağım gerek araştırma gerek ödevler gerek de oyun oynamak için . Bütçem çok fazla değil araştırıyorum , forum bana herşeyde saolsun yardım etti . Arkadaşlar 1000-1500(1750 ye zorlayabilirim) Tablet önerisi istiyorum sizden . şu özellere ihtiyacım var (64 gb hafıza,4 gb ram(2...
  14. S

Pc ve mobil platformlarda oynanacak oyunlar

Arkadaşlar 15 dk sonra oyun oynayacağız arkadaşın pc bozuk o yüzden telefondan oynayacağız(ben pc) . Sizden isteğim Among Us gibi hem pc hem bilgisayardan oynanabilecek oyunlar söyleyin acil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. S

Exinaruminix.info Virüsü

Arkadaşlar nerden geldiğini bilmediğim bir virüs var pc'de . adı Exinaruminix.info görev zamanlayıcısından kaldırdım . Tarayıcıda bir uzantısı filan yok , programlarımda da öyle bir şey bulamadım . şimdi görev zamanlayıcısından silince bütün herşey ok mu yoksa bilgisayarı açınca yine mi olacak...
  16. S

Ekran Kartım Kullanılmıyor

Arkadaşlar bilgisayarım çok kasıyor diye ccleaner indirdim . Sonra ekran kartımın Amd radeon Hd 7450M olması gerekirken Mobile Intel Graphichs olduğunu gördüm . Daha önce de gördüm ama araştırınca anladım şu anda aygıt yöneticisinde görünüyor ama mesela ccleaner den bakınca Mobile Intel...
  17. S

Terraria'cı (!) Old'lar bi bakabilir mi ?

Arkadaşlar Tost makinem saolsun şu an terraria oynuyorum . Terrariayı hala bilen veya hala oynayan birileri varsa şu sorumu cevaplasın lütfen :) . Bende Deadly Blowpipe (Normal Değil ölümcül bak) 10 hasarlı bi tüftüf buldum . Bir de elimde Jester ın oklarıyla kullandığı bi Tungten Yayım var...
  18. S

Oyun önerebilir misiniz?

Celeste, Stardew valley, hotline miami, terraria, Papers please, undertale ve deltarune gibi oyun önerir misiniz? (katana zero ve rpg oyun önermeyin ÖNERMEYİN)
  19. S

Pixel 8 bit Tarzı oyun önerisi

Hotline Miami , Stardew Valley , Undertale , Forager gibi oyunları çok seviyorum . Ama sadece pixel değil . Mesela Oxygen Not Included de var . Yani arkadaşlar Bu tarz oyun önerebilecek olursa çok minnettar olurum .
  20. S

Tost Makinası Oyun Önerisi

Hotline Miami 1 & 2 , Stardew Valley , Undertale, Oxygen not included gibi tost makinasında oynayabileceğimiz oyunlar önerir misiniz?